تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 69 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 689

نام تاپيک: Need for Speed: Most Wanted

داره خودمونی میشه 00110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Tab

پيش فرض !!!

اگر بعد از عملیات اسپورتینگ ، نمودار سرعت بالا تر بره امکان نداره سرعت ماشین بیاد پایین ... شما در شرایط کاملا مساوی یه تست بکن ( قبل و بعد از اسپورتینگ ) ، احتمالا اشتباه می کنید ...
    اسپورت کردن هم هیچ قاعده ای نداره ... یعنی زمان ما که نداشت ... ما بعد از شکست دادن هر کدوم از رقبا یه سر می رفتیم مکانیکی ، ابزارهای جدیدی که UnLock میشد می بستیم رو ماشین و ادامه می دادیم ... والبته بهبود کیفیت مربوطه کاملا محسوس بود .
    ممنون من یه چیزی پیدا کردم یه بار یه پروفایل که فول هست رو امتحان کنید یه ماشین رو هر جور که بلدید اسپورت کنید نمودار از وضع اول یه کم بهتر میشه ولی مطلوب نیست حالا پایین یه گزینه هست نوشته Best Performance اونو اگه بزنی میبینی اسپورت یعنی چی ؟؟؟
    همون ماشین رو که شما اسپورت میکنی و نمودار تا نصف نرفته تا اخر پر میشه و میتونی حتی با BMW برابر بری ...

والا من هم از منبعی رسمی که نمیگم تغییرات داره این اسپورت .... همین جوری چون خودم سیستم رو با چرخ های مختلف تست کردم دیدم بعضی سریع می پیچه و بعضی سفت و دیر مثل اینکه دسته میدی ماشین 6 دور دور خودش می چرخه یا نه وگرنه از اون لحاظ منبع رسمی که ندیدم...
    اقا شما مثله اینکه رو چرخ ها زیاد کار کردی میشه یه کم توضیح بدی مثلا همین که از کدوم نوع چرخ بندازی ماشین خوب دور میزنه ؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من بازی Nfs Most Wanted رو تمام کردم رسیدم مرحله آخر باید چه جوری تمومش کنم؟

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بازی Nfs Most Wanted رو تمام کردم رسیدم مرحله آخر باید چه جوری تمومش کنم؟
    توضیح بیشتر رفیق ... بلاخره تموم کردی با تموم نکردی ؟ رازور رو شکست دادی ؟

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگر بعد از عملیات اسپورتینگ ، نمودار سرعت بالا تر بره امکان نداره سرعت ماشین بیاد پایین ... شما در شرایط کاملا مساوی یه تست بکن ( قبل و بعد از اسپورتینگ ) ، احتمالا اشتباه می کنید ...
    اسپورت کردن هم هیچ قاعده ای نداره ... یعنی زمان ما که نداشت ... ما بعد از شکست دادن هر کدوم از رقبا یه سر می رفتیم مکانیکی ، ابزارهای جدیدی که UnLock میشد می بستیم رو ماشین و ادامه می دادیم ... والبته بهبود کیفیت مربوطه کاملا محسوس بود .
    من یه ماشین داشتم که خیلی هم اسپورتش کردم. یه مسابقه رو بدجوری مونده بودم توش. یه ماشین که جزو پرقدرتها بود خریدم و حالا هم خیلی راضیم. منظورم اینه که اگه دیدین دیگه اسپورت کردنم فایده ی چندانی نداره یا پول کافی دارین حتما یه ماشین جدید و پرسرعت بخرین.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

توصیه میکنم اگه دیدن که پول کافی دارین حتما یرین سر یه ماشین که تازه قفلش باز شده. من یه ماشین خریدم و تونستم خیلی ها رو بزارم توی جیبم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آره رازور رو شکست دادم حالا اون پلیسه کلید ماشین رازور ررا داده به من و حالا همه پلیسها دنبالم هستن، نمیدونم چیکار کنم.

داره خودمونی میشه 00110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Tab

پيش فرض !!!

توصیه میکنم اگه دیدن که پول کافی دارین حتما یرین سر یه ماشین که تازه قفلش باز شده. من یه ماشین خریدم و تونستم خیلی ها رو بزارم توی جیبم.
    این مشکل از همون ناشی میشه که ما اسپورت کردن بلد نیستیم اره میدونم چی میگی ...
    ولی همون طور که بالا گفتم با اون روش میشه یاد گرفت

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آره رازور رو شکست دادم حالا اون پلیسه کلید ماشین رازور ررا داده به من و حالا همه پلیسها دنبالم هستن، نمیدونم چیکار کنم.
    ببین باید یه مدت از دست پلیس ها فرار کنی ( حدودا 10 دقیقه شایدم کمتر ) ... بعد میا بهت زنگ میزنه و میگه که برو به این اینجا ( نقطه ی 2 ) میری اونجا و از اون راه باریک از شهر خارج میشی ...

وقتی این مرحله شروع میشه حوالی منطقه ی 1 هستی ... باید سعی کنی خودتو برسونی به حوالی منطقه 2 که وقتی میا بهت زنگ زد سریع خارج شی از شهر ... توی این مرحله نقشه نداری باید از حافظه ت کمک بگیری ...

عکس ( مپ ) :

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این مشکل از همون ناشی میشه که ما اسپورت کردن بلد نیستیم اره میدونم چی میگی ...
    ولی همون طور که بالا گفتم با اون روش میشه یاد گرفت
    چرا؟ خوب همه جا رو برو و بگرد و اوناییی که تازه باز شدن و تیک ندارن و قفل هم ندارن رو بخر. اونایی که تیک دارن رو خودت داری. اونایی که قفل دارن رو نمیشه خرید. به همین راحتی.

آخر فروم باز siavashjal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    be kasi rabti nadare

پيش فرض

من یه سوال دارم

این بازی رو میشه رو لپ تاپ با ویندوز ویستا انجام داد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •