تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 114 اولاول ... 4147484950515253545561101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 1139

نام تاپيک: Wimax Mobinnet / وایمکس شرکت مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

مطمئن هستین فقط با گوشی وصل میشین ؟ حجم مصرفی رو با حجم مصرفی اندازه گیری شده روی گوشی مقایسه کنین .
    توجه داشته باشین گوشی های هوشمند در حالت پیش فرض ترجیه میدن یه سری کارها مثل آپدیت نرم افزارها و ... رو از طریق وای فای انجام بدن ...
    نه تمام مصرفمامو مانیتور میکنم تمام اپدیتامو هم غیرفعال یه گیگ مفتی دادن دزدا از حلقمون کشیدنش بیرون

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام
    دوستان مبین نتی اعلام وضعیت کنند
    سرعت بهتر شده روان هست یا خیر؟

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    دوستان مبین نتی اعلام وضعیت کنند
    سرعت بهتر شده روان هست یا خیر؟
    واسه من يه مقدار بهتره شده

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

واسه من يه مقدار بهتره شده
    سلام
    منم دیدم کسی اینجا جواب نداد با ریسک پلن ۹۰ تومانی خریداری کردم ۱ مگ ۳۰ گیگ
    راضی هستم به جز !‌اینکه یه وقتهایی قطعی داره
    دوستانی که گاهی افت سرعت پیدا میکنند مودموشن روشن خاموش کنند حل میشه

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    منم دیدم کسی اینجا جواب نداد با ریسک پلن ۹۰ تومانی خریداری کردم ۱ مگ ۳۰ گیگ
    راضی هستم به جز !‌اینکه یه وقتهایی قطعی داره
    دوستانی که گاهی افت سرعت پیدا میکنند مودموشن روشن خاموش کنند حل میشه
    گاهی؟ من ۲ مگ دارم وضعیت آنتن هم خوبه (حدود ۲۵ دسیبل CINR1) ولی نصف اوقات دایال آپم. چه با آی‌پی ۱۷۸ چه ۵.۵ ...
    مسئله روشن خاموش هم نیست، روشن خاموش باعث میشه (اگه شانس بیارید) آی پی عوض بشه و آی پی دیگه زیر بار نباشه و سرویس بهتر بشه....من فقط تغییر فرکانس رو امتحان نکردم همه کاری واسه بهتر شدنش کردم اما مشکل از سمت کلاینت نیست این سرویس دهنده هست که میدونه مشتریاش از سر ناچاری بهش پناه میبرن واسه همین تا جائی که میتونه سود میکشه و پاسخگو هم نیست.

از اولشم افتضاح بود...ولی الآن دیگه حد افتضاح بودنش قابل تحمل نیست، عملا ماهی ۱۵۰ تومن میرزم توی جیب کثیفشون.... کاش میتونستم ADSL میگرفتم اما مشکل نویز دارم قبلا دنبال رفعش نبودم اومدم وایمکس
    ولی تمام سعیم رو میکنم توی چند هفته‌ی آینده کلا بذارم کنار این سرویس‌دهنده‌ی مزخرف رو

پ.ن: تاپیک جدید زدین توی تاپیک قبلی ده ها بار به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردیم اما گوش کسی بدهکار نبود. واقعا کارشون چیزی جز دزدی آشکار نیست!
    پ.ن۲: اگه مته به خشخاش میذارین، منظورم از دایال آپ سرعتای زیر ۴۰ کیلوبایت هست واقعا این سرعت امروزه دیگه دایال آپه
    Last edited by MasterGeek; 21-07-2015 at 15:29.

6. این کاربر از MasterGeek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

گاهی؟ من ۲ مگ دارم وضعیت آنتن هم خوبه (حدود ۲۵ دسیبل CINR1) ولی نصف اوقات دایال آپم. چه با آی‌پی ۱۷۸ چه ۵.۵ ...
    مسئله روشن خاموش هم نیست، روشن خاموش باعث میشه (اگه شانس بیارید) آی پی عوض بشه و آی پی دیگه زیر بار نباشه و سرویس بهتر بشه....من فقط تغییر فرکانس رو امتحان نکردم همه کاری واسه بهتر شدنش کردم اما مشکل از سمت کلاینت نیست این سرویس دهنده هست که میدونه مشتریاش از سر ناچاری بهش پناه میبرن واسه همین تا جائی که میتونه سود میکشه و پاسخگو هم نیست.

از اولشم افتضاح بود...ولی الآن دیگه حد افتضاح بودنش قابل تحمل نیست، عملا ماهی ۱۵۰ تومن میرزم توی جیب کثیفشون.... کاش میتونستم ADSL میگرفتم اما مشکل نویز دارم قبلا دنبال رفعش نبودم اومدم وایمکس
    ولی تمام سعیم رو میکنم توی چند هفته‌ی آینده کلا بذارم کنار این سرویس‌دهنده‌ی مزخرف رو

پ.ن: تاپیک جدید زدین توی تاپیک قبلی ده ها بار به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردیم اما گوش کسی بدهکار نبود. واقعا کارشون چیزی جز دزدی آشکار نیست!
    پ.ن۲: اگه مته به خشخاش میذارین، منظورم از دایال آپ سرعتای زیر ۴۰ کیلوبایت هست واقعا این سرعت امروزه دیگه دایال آپه
    فقط سیگنال دهی بالا ملاک نیست
    شما از وضعیت SNR خود اطلاع دارید که ایا در موقعیت نویز کمتر قرار دارید یا خیر؟

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

فقط سیگنال دهی بالا ملاک نیست
    شما از وضعیت SNR خود اطلاع دارید که ایا در موقعیت نویز کمتر قرار دارید یا خیر؟
    ببینید خود CINR موثر بودن سیگنال رو هم در برابر نویز و هم تداخل توام میسنجه و برای من هردو شاخصش بالای ۲۵دسی‌بل هست که عالی محسوب میشه. از طرفی RSSI که انرژی فیزیکی سیگنال رو روی آنتن میسنجه حدود 60dBm- هست که باز خوب محسوب میشه.

ازون طرف اگه مشکل من فیزیکی می‌بود این مسئله مداوم می‌بود من هفته‌ی پیش با همین خط ۳۰۰ کیلوبایت رو دریافت کردم. میتونم به طور کلی بگم وضعیت سرعت من اینجوره:

۱۰٪ مواقع حدود ۲۰۰ کیلوبایت
    ۳۰٪ مواقع حدود ۱۰۰ کیلوبایت
    ۶۰٪ مواقع زیر ۴۰ کیلوبایت (متوسط)
    خیلی اوقات مثلا از دو روز پیش تا بحال (بجز چند ساعت) سرعت من به طور متوسط زیر ۲۰ کیلوبایت بوده!
    در حالیکه طبق اعلام خودشون با محدود کردن سرعت و تقسیم بین ۴ مشترک و .... من با سرویس ۲ مگ در ۱۰۰٪ مواقع باید حداقل ۶۴کیلوبایت رو داشته باشم!

همچین موردی یعنی تا حالا گزارش نشده؟ و همه‌ی دوستانی که مبین‌نت دارند راضی هستن؟ یعنی شرایطشون خیلی بهتر ازینه؟من خیلی هم خوشحال میشم مشکل من قابل حل باشه

دو مسئله هست یکی اینکه الآن فرکانسی که وصلم
    3559000KHz با ۱۰ مگ پهنای باند که نمیدونم تغییرش موثر هست یا نه
    دیگه اینکه مودمم مال سال ۸۹ یا ۹۰ هست و آپگریدی چیزی هم نکردم، بعید هم میدونم خود شرکت اتوماتیک آپگرید کنه. یه شک هم به اینه که شاید با تعویض مودم اوضاعم بهتر بشه نیفتم تو دردسر خط ADSL و نویز ووووو
    مدلش:
    BM632w
    ورژن سخت‌افزاریش:
    00040501
    ورژن نرم‌افزاریش:
    V100R001IRNC15B015

============================
    آپدیت:
    فریم‌ویر رو آپدیت کردم به ورژن ۰۱۸ و فعلا تغییر محسوسی ندیدم با آی.پی ۱۸۸...
    دوستان لطفا یه فیدبک بدید ببینم اینترنت شما به طور کلی چطوریه؟

آپدیت۲: فعلا با آی.پی ۵.۵۲ سرعتم خوبه، ولی با ۱۸۸ افتضاح بود. حالا امیدوارم به یه شرایط متوسط تو رنج اینترنت ایران برسه

Last edited by MasterGeek; 21-07-2015 at 21:43.

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

برو بکسسسسسسسس انگار سرویس جدید چهار مگ اومده چند روز پیش از این نظر سنجی ها بود من اکثرشو خیل بد زدم الان میرم برا خرید اوففف

10. این کاربر از saeidf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سرعتش بر حلقم همین الان یهویی چشتون دراد

12. این کاربر از saeidf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سرعتش بر حلقم همین الان یهویی چشتون دراد
    سلام
    برای من که اضاف نشده چرا؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •