تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 722 اولاول ... 4147484950515253545561101151551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 7212

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آقا این آلبومش قرار بود هفته پیش بیاد
    چرا هنوز نیومده

کسی خبر دقیقی داره

آخر فروم باز R10MessiEtoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

اینکه محسن چاووشی گفته مجوز توهین به خواننده بعید میدونم ...من حتی مصاحبه صوتیش با رادیو فردا شنیدم اصلا هیچ شباهتی به صدای محسن نداشت...
    امیدوارم...فقط خدا کنه تو این ماه مجوز بگیره که سنتوری هم با صدای خودش اکران شه...
    به نظر من سنتوری مهم تر از البوم هست...
    مطمئن باش حقیقت داره او اول یک مصاحبه با یک مجله موسیقیایی انجام داد بعدش هم بلافاصله رادیو جوان پیگیری کرد و باهاش یک مصاحبه ترتیب داد و اول خواست یک جورایی خواست تعدیلش کنه ولی آخرش دوباره همون حرف رو زد این قدر این مصاحبه اش از رادیو پخش شد که دیگه همه اعتراض میکردند مخصوصا برنامه هفت ترانه رو این قضیه خیلی مانور داد و کلا نمیشه تکذیب کرد صدای خودش هم بود.
    ------------------------------------------------
    محسن چاوشی به صورت غیر مجاز شروع به خوانندگی کرد و وقتی که معروف شد خواست مجوز بگیره خب اگر بخواند بهش مجوز بدن ایندفعه همه خواننده های دیگه هم این درخواست دارند و ارشاد میگه بذار اونقدر معطلش کنیم که کسای دیگه بی خیال بشند
    این تیکه را مخالفم چون
    بنیامین
    عسکری
    رضا صادقی
    هم شرایط مشابه داشتن ولی مجوز گرفتن
    اینا یک فرق کوچولو با چاوشی دارند اون هم اینکه همشون بعد از آلبوم اول رفتن مجوز گرفتند. ولی محسن چاوشی بعد از 4 تا آلبوم و کلی تک آهنگ رفت تو کار مجوز. این قضیه ای هم که میگه آهنگام رو دوستام ازم میدزدیدند یکم بوداره میشه قبول کرد که یک آلبوم نهایتا 2 آلبوم ازش دزدیده شده بقیش چی؟ خب اینهمه خواننده مجاز هستند هیچ کدوم از آهنگاشون لو نمیره پس میشه تصور کرد که محسن چاوشی فکر میکرده اگر معروف بشه اصلا نیازی به مجوز نداره و .... ولی خب به قول یک از کارشناسها، موسیقی زیرزمینی یک سرگرمی هست و اگر خواست از این راه درآمد داشته باشه و کنسرت و نوار بده بیرون باید بیاد رو زمین.
    ضمنا امیدوارم که سنتوی رو هم با صدای محسن ببینیم چون واقعا دوستش دارم هر چند امید بسیار کمی هست.

Banned masoud908's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    :::: I.R :::: Tehran ::::

پيش فرض

مهم اینکه هر 3 تا پرفروشترین آلبوم های سال را داشتن و هر 3 تا غیر مجاز بودن بعد مجاز شدن.
    پرفروش!!!وایسا البوم مجاز محسن بیاد میفهمید پرفروش به چی میگن...

تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت

پيش فرض

آقا این آلبومش قرار بود هفته پیش بیاد
    چرا هنوز نیومده

کسی خبر دقیقی داره
    اصلا هیچی معلوم نیست...من هفته زنگ زدم به اوای باربد گفتم هفته دیگه میاد گفت نه...
    باید فعلا صبر کنیم...

تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت

پيش فرض

مطمئن باش حقیقت داره او اول یک مصاحبه با یک مجله موسیقیایی انجام داد بعدش هم بلافاصله رادیو جوان پیگیری کرد و باهاش یک مصاحبه ترتیب داد و اول خواست یک جورایی خواست تعدیلش کنه ولی آخرش دوباره همون حرف رو زد این قدر این مصاحبه اش از رادیو پخش شد که دیگه همه اعتراض میکردند مخصوصا برنامه هفت ترانه رو این قضیه خیلی مانور داد و کلا نمیشه تکذیب کرد صدای خودش هم بود.
    .
    ولی من باز میگم که محسن نبوده...اون مجله هم اتفاق نو بوده...در ضمن اول با رادیو این مسئله رو گفته بود بعد اتفاق نو به نقل از رادیو فردا اون تیتر زده بود...اگر برنامه شب شیشه ای رو دیده باشی یه شب رشیدپور که بحث برنامه در مورد مطبوعات زرد بود این تیتر خوندش ...در ضمن همه هم گفتن که اون صدای محسن نبوده...

تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت

پيش فرض

بعد از دیدن این عکس یه حسی بهم دست داد...دوست داشتم وارد مانیتور شدم و پوستر و پاره کنم...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز silent-assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

پرفروش!!!وایسا البوم مجاز محسن بیاد میفهمید پرفروش به چی میگن...

منظور من این بود که در جایگاه خودشون و برای یه خواننده تازه کار به عنوان اولین آلبوم پرفروش بودن
    اگه آلبوم بنیامین 1 میلیارد تومان فروش کرد مسلما آلبوم محسن بالای 3 میلیارد فروش خواهد داشت.

آخر فروم باز R10MessiEtoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

ولی من باز میگم که محسن نبوده...اون مجله هم اتفاق نو بوده...در ضمن اول با رادیو این مسئله رو گفته بود بعد اتفاق نو به نقل از رادیو فردا اون تیتر زده بود...اگر برنامه شب شیشه ای رو دیده باشی یه شب رشیدپور که بحث برنامه در مورد مطبوعات زرد بود این تیتر خوندش ...در ضمن همه هم گفتن که اون صدای محسن نبوده...
    آهان اینو درست میگی اول برنامه هفت ترانه مصاحبه کرد بعدش اون مجله تیتر زد الان یادم اومد که هفته بعدش تو سعید پورمحمودی مجری هفت ترانه گفت ما سر و صدا می کنیم بقیه پولشو می گیرند. ولی من مطمئنم خودش بود که اگر نبود این قدر زیاد پخش نمی کردند بلاخره رادیو سراسری که نمی تونه دروغ بگه می تونی زنگ بزنی از همون برنامه بپرسی. (پنجشنبه ها از ساعت 9 تا 11:30 شب از رادیو جوان موج اف ام)

تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت

پيش فرض

آهان اینو درست میگی اول برنامه هفت ترانه مصاحبه کرد بعدش اون مجله تیتر زد الان یادم اومد که هفته بعدش تو سعید پورمحمودی مجری هفت ترانه گفت ما سر و صدا می کنیم بقیه پولشو می گیرند. ولی من مطمئنم خودش بود که اگر نبود این قدر زیاد پخش نمی کردند بلاخره رادیو سراسری که نمی تونه دروغ بگه می تونی زنگ بزنی از همون برنامه بپرسی. (پنجشنبه ها از ساعت 9 تا 11:30 شب از رادیو جوان موج اف ام)
    ولش کن بابا... زنگ بزنم چی بگم!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه farmanfarma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض oh , oh يه مطلب جنجالي

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(این هم متنی از یک نامهء ناشناس " افشاگرایانه " که به ایمیل سایت ارسال شده بود)

- من هنرمندم ٬ پس ارزش هنر را می دانم !!!

روزهایی چند از بیرون آمدن آلبومی که یک جماعت در انتظارش بودند٬ می گذرد. محسن چاوشی ٬ سردمدار موسیقی بدون مجوز در داخل ایران این روزها هر کاری دلش خواسته٬ کرده و سرش را هم با افتخار بالا گرفته و کارنامه هنر و هنرمند جماعت را خدشه دار می کند. این آلبوم که شامل ۹ قطعه می باشد٬ تنها حاصل زحمات آقای چاوشی و مسئولان استودیوی آفاق نیست ! چرا باید به کسی که ارزشی برای هنر دیگران قائل نیست٬ بگوییم هنرمند؟! مگر هنر و هنرمند جماعت انقدر بازیچه و بی ارزش شده است که هر کس و ناکسی از راه برسد بتواند بر خلاف جریان شنا کند و لگد بر نام دیگران بنهد ؟! نوازندگان و ترانه سرایانی که با تمام عشق و وجود٬ نتیجهء زحمتشان را که پارهء تنشان است ٬ به این آلبوم وصله زده اند تا شنوندگان این ترانه ها لحظاتی را با آن گریه کنند و دقایقی را بخندند ٬ اینک هیچ یک از آنها از کردهء خود راضی به نظر نمیرسند. چطور ترانه ای که به خواننده ای دیگر (مجاز) واگذار شده است ٬ سر از این آلبوم غیرمجاز و بی شناسنامه در می آورد !؟ چطور ترانه سرایی که روحش را در کالبد ترانه اش به کالبد شنوندگان این کارها دمیده است ٬ نمی بایست نامش به عنوان ترانه سرا در این آلبوم جای گیرد ؟! چطور نوازندگانی که کار اصلی این آلبوم را بدون هیچ چشم داشت مالی انجام داده اند٬ نباید به عنوان نوازنده این آلبوم مطرح شوند ولی نام یکی نوازنده دیگر (به دلیل اینکه پول دریافت نموده است) می بایست به عنوان تک نوازنده آلبوم معرفی شود !!؟ به کدام قانون نانوشته٬ هنرمندی می تواند در کمال بی حرمتی به دیگر هنرمندان٬ پلهء هنری آنها را برای بالا رفتن و رسیدن به هدف نامعین خود ٬ بالا رود ؟! در کجای دنیا مرسوم است که جند نفر کار کنند و یک نفر بخورند؟! موسیقی ما چقدر ناامن شده است که می توان آلبومی را غیرمجاز Pack کرده و در بازار بصورت علنی ولی بدون مجوز به مردم فروخت!؟؟! آیا اصول حرفه ای بودن را ندانسته٬ می توان نام خود را هنرمند گذاشت !؟! کجای این کرهء خاکی ٬ هنرمندی آلبومش را به دست گرفته و در خیابان دوره می افتد و آنرا همزمان به ۶-۷ مرکز مختلف (آن هم غیر مجار) می فروشد و پولش را به تنهایی به جیب خود می زند!؟!؟! سه تراک از این آلبوم حق و امتیازش متعلق به فیلم "علی سنتوری" بوده است که پخش این کارها خود بر خلاف قرارداد فیمابین آنهاست و یعنی محسن چاوشی پولی را به ناحق می خورد!!! صدای چاوشی زیبا هم که باشد و طرفداران خاص خود را نیز داشته باشد٬ دلیل نمیشود که از هر گونه گناه و سیاهی ٬ پاک باشد!
    لطفا این نامه من را در سایت قرار دهید تا همه بفهمند موسیقی ما به کجا می رود !! من و بسیاری از عوامل دیگر این آلبوم که حقوق و شخصیت هنری پایمال شده خود را در کوچه پس کوچه های بی کسی و در کنج خلوت دادگاهها می جوییم ٬ تا جایی که امکانش باشد در مقابل این هنرمندنمایان بی هنر خواهیم ایستاد و نخواهیم گذاشت کسی هنر و خصوصا جامعه موسیقی را با بازار مکاره ٬ اشتباه بگیرد.
    با تشکر - برای آقای محسن خان چاوشی عزیزم که مرا حتما می شناسد "متاسفم" !!

یکی از نارفیقی دیده های شهر بزرگ - م.چ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •