تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 53 اولاول ... 4147484950515253 آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

Shaun the Sheep Movie
    محصول 2015

خب بالاخره فیلم این مجموعه موفق هم ساخته شد و برخلاف قسمتهای تلویزیونی آن, این فیلم 85 دقیقه‌ایی است و تا پایان هم تعلیق و کشش خودش را حفظ میکند

خوشبختانه فیلم بصورت سه بعدی و کامپیوتری ساخته نشده و بصورت خمیری و با کیفیت بالایی است!
    یکی از چالشهای اصلی این فیلم این است که شخصیتهای‌اش تا پایان فیلم حرف نمیزنند ولی شما اصلاً این موضوع را متوجه نمی‌شوید و احساس و دیالوگها را خودتان متوجه می‌شوید

داستان هم از این قراره که گوسفندها تصمیم میگیرند یک روز مرخصی به خودشان بدهند و کشاورز داستان را خواب میکنند اما کانکسی که او در آن به خواب رفته در جاده سراشیبی به طرف شهر حرکت میکنه و گوسفندها مجبورند به شهر بروند و صاحب شان را پیدا کنند و ...

من که از دیدن‌اش لذت بردم و میخواهم چند بار دیگه هم ببینم دیدن‌اش را هم به شما توصیه میکنم

2. 6 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آخرین انیمیشینی که دیدم همین امروز Home بود
    قشنگ بود
    خوب داستان که اگر بخوایم بیان کنیم کلیشه ای بود. یه سری موچود فضایی بامزه میاند زمینو می گیرند و بعدم بر حسب اتفاق یکیشون با یه آدمی دوست می شه و ارزش زندگی و خانواده و انسان و اینا رو بیان می کنه.
    اما اینکه من خوشم اومد یکی این موجود فضاییه گوگولی مگولی بودو صدای شلدن بیگ بنگ توری روش بود. شخصیتشم مثل اینکه از همون شخصیت شلدن وام گرفته شده بود برخی مواقع هم خیلی بامزه حرف می زد برای همین من خوشم اومد.

لینک IMDB:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by m.beh; 16-08-2015 at 01:27.

4. 3 کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خوب همین الان یه انیمیشین دیگه هم دیدم گفتم بیام اینج نظر بدم

Inside out
    لینک :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    داستان 5 تا حس درونی یک دختر 11 ساله هست که با پدر و مادرش می ره یه شهر جدید. 5 تا حس خوشحالی و ناراحتی و عصبانیت و ترس و انزجاریا بیزاری هست (ویرگول نذاشتم) اینا توسرشند و اتفاقاتی براشون می افته و خود دختر هم که در جهان بیرون تصمیماتی می گیره. کلا جالب بود مخصوصا نتیجه اخلاقی آخرش

کار والت دیسنی و پیکسار هست

چون home رو تازه همین دیروز دیدم می تونم باهاش مقایسه کنم از نظر سرگرمی هوم یه سر و گردن از این بالاتره یعنی من این کارتونو که دیدم یه مقداری مخصوصا اوایلش خوصلم سر رفت ولی از نظر معنی و اینا inside out به نظرم داستان بهتری داشت. یعنی ایدشون خوب بود ولی به نظرم می شد بهتر هم اجرا کرد. مثلا به نظرم انزجار حس بیخودی بود این وسط با مخلوط حس های دیگه اینم در می اومد یا مثلا حس ناراحتی رو مثل اون کوتوله گالیور بود هی می گفت من می دونم این بلا و اون بلا سرمون میاد درستش می کردند بهتر بود تا یه کسی که تقریبا نمی دونه داره چی کار می کنه.یعنی رو شخصیت پردازی و داستان می شد بیشتر کار کرد و اگر نه ایده خوب بود.
    تیتراژ آخرشم خوب بود مخصوصا اونجا که

محتوای مخفی: اسپویل 
    ینشون می داد تو سر راننده هه همه حس ها عصبانیته

ولی در کل توصیه می شه وقت کردید ببینید
    Last edited by m.beh; 16-08-2015 at 15:23. دليل: کار نکردن کد اسپویل

6. 2 کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض گربه‌ی خاخام _ 2011 _ The Rabbi’s Cat

انیمیشنی است بر اساس مجموعه کمیک پنج جلدی (فرانسوی: Le chat du rabbin) اثر ژوان اسفار (Joann Sfar) که داستان جلد اول، دوم و پنجم رو در بر می‌گیره (ترجمه‌ی انگلیسی در دو کتاب جمع شده). در سال 1920 در الجزایر یک خاخام یهودی و دخترش گربه‌ای (از نژاد Donskoy) دارند که بعد از خوردن یک طوطی سخنگو توانایی صحبت کردن پیدا می‌کنه...

قرار نیست یک گربه‌ی ناز داشته باشیم، شکل گربه حتی از اصلش هم خشکیده‌تره! اما برای داستانی که در رده‌ی بزرگسال قرار می‌گیره و روی بحث‌های مذهبی مانور می‌ده انتخاب جالبیه. از همون ابتدا صحبت‌های چالش‌برانگیزی پیرامون اعتقادات مذهبی بین خاخام و گربه‌اش شکل می‌گیره و در ادامه در موقعیت‌های مختلفی که مثلاً در طول سفر به وجود میاد بازخوانی هوشمندانه‌ای داره. بعضی اشارات تاریخی هم در انیمیشن وجود داره اما غالب ماجراها با کنایه‌های ظریفی به ادیان و پیروانش همراه هست. با این درونمایه لحظات بامزه‌ای در سیر داستان اتفاق می‌افته که تفکربرانگیزن و ارزش دیدن دارن. مثل بیشتر انیمیشن‌های فرانسوی با نگاه خلاقانه از نظر محتوا و بی‌پروایی در بیان ایده‌ها تجربه‌ی جدیدی رو رقم می‌زنه.

در ابتدا توالی ماجراها کمی بریده و اپیزودیک به نظر می‌رسه که با توجه به وفاداری به منبع کمیک اثر و البته حذف دو جلد از آن تا حدودی اجتناب‌ناپذیره. نیمه‌ی دوم فیلم و ماجراهای مربوط به یافتن اورشلیم افریقا به طور کامل جلد پنجم رو در بر می‌گیره و فیلم با حوصله‌تر ادامه پیدا می‌کنه اما تقریباً ایجاز خودش رو از دست می‌ده و حتی ارجاع خنده‌دار اسفار به خبرنگار معروف بلژیکی و سگش هم به نمایش درمیاد! با وجود موضوع حساسی که داستان داره سعی در حفظ حدود و ایجاد تعادلی نسبی داره البته چیزی در حد مفاهیم سکانس خون در برابر خون! و در نهایت سردرگمی بی‌انتهای شخصیت‌هاست که در پایان باز داستان رها می‌شه.

8. 10 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

The lego movie

من نمیدونم این انیمیشن رو شرکت لگو ساخته یا نه، ولی بهرحال یکی از انیمیشن های بسیار خوب امسال بود، زمانیکه شروع کردم به دیدنش قصد نداشتم تا آخرش رو ببینم ولی بقدری منو جذب کرد که نتونستم تا پایان از دیدنش دست بردارم! داستان در دنیای خیالی و دنیای واقعی به موازات هم پیش می ره و تلفیق این دو دنیا به بهترین نحو انجام شده. شخصیت ها بسیار زیبا طراحی شدن و هر کدوم خصوصیات خاص خودشون رو دارن، همه شون حتی شخصیت های منفی هم دوست داشتنی هستن. محیط ها تنوع بسیار بالایی دارن. داستان غنیه، اسلوب سنتی افسانه های قدیمی رو داره (پیش گویی، قهرمان، فداکاری، پایان خوش) ولی به خوبی با طنز آمیخته و بصورت کاملا نوین ارائه شده. درون مایه دستان در مورد خودباوری، اراده ی آزاد، خلاقیت و کنایه زدن به زندگی مدرنه. شوخی ها جذاب و متعادل هستن، شاید حرفم عجیب به نظر برسه ولی بعضی اوقات فکر می کردم اگه خودم نویسنده بودم داستان رو دقیقا همین طوری می نوشتم، هر چند که استعداد چندانی در نویسندگی ندارم، ولی با این حال به نظر می رسید که داستان فیلم کاملا مطابق با سلیقه شخصی من نوشته شده!
    توصیه می کنم حتما ببینید.
    Last edited by *Necromancer; 08-09-2015 at 16:48.

10. 10 کاربر از *Necromancer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

Wreck it Ralph

این یکی فکر کنم سه سال پیش اومد ولی من تازه دیدمش. موضوعش در مورد دنیای بازی های کامپیوتری و زندگی شخصیت های این بازی ها داخل بازیه. شخصیت های بد بازی های مختلف یه جور گروه مشابه گروهای ترک اعتیاد تشکیل دادن و توش با هم در مورد تجربیات بدشون توی بازی ها و اینکه همیشه باید دچار ناکامی باشن و شکست بخورن و منفور باشن و بد باشن و ... همدردی می کنن. رالف شخصیت یکی از بازی های خیلی قدیمیه که به مناسبت 30 سالگی بازیش برای اولین بار وارد این گروه می شه و در مورد موقعیت اجتماعی خوبی که شخصیت مثبت بازیش داره حرف می زنه. البته به طور واضح بعد از سه دهه دچار افسردگی شده و برای رفع این اوضاع تصمیم می گیره یک بار هم که شده قهرمان باشه. هر چند که شخصیت اصلی این داستان خودش یه شخصیت بد هست! ولی نقش منفی ماجرا (آنتاگونیست) خیلی غافلگیر کننده ظاهر می شه و به نظرم یکی از جالب ترین شخصیت های منفی انیمیشن هاییه که این مدت دیدم. داستان خطی نیست و خیلی غیر قابل پیش بینی پیش می ره، و هر چند که می دونیم آخرش خوب تموم می شه، ولی پایان بندی تا حدودی غافلگیر کنندست.
    اگه اهل بازی های کامپیوتری هستید از این انیمیشن خوشتون میاد.
    Last edited by *Necromancer; 19-09-2015 at 13:59.

12. 8 کاربر از *Necromancer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

The Garden of Words

Takao پسر 15 ساله ای که روزهای بارانی بجای رفتن به مدرسه به باغی میره تا بتونه به کار مورد علافه اش یعنی طراحی کفش بپردازه, با دختری بزرگتر از خودش آشنا میشه که نه اسمش رو میدونه و نه سنش رو و نه هیچ چیز دیگه از زندگیش رو و فقط بنظر میرسه که به خوردن آبجو و شکلات علاقمنده و آشپزی افتضاحی داره. Takao فقط روزهای بارانی به این مکان میره ولی کم کم این رابطه که بدون پرسشی درباره ناگفته های زندگی این دو نفر و به چالش کشیدن اونها, با تکیه بر لذت بردن از زمان حال: زمان که در کنار هم سپری میکنن پیش میره, پررنگ تر میشه بخصوص زمانی که Takao میفهمه که این دختر Yukino نام داره و معلم ادبیات کلاسیک در دبیرستان خودشونه و 27 سالشه.
    با اینکه انیمه دیالوگ های خاصی نداره و هیچ اتفاق خاصی در اون نمیفته روایت داستان بی نقصه و منظره ها و طراحی ها هم بسیار تاثیر گذار و خاص هستن.
    بنظر میرسه بر اساس این انیمه در ژاپن هم فاصله های سنی مثل کشور خودمون موضوع پررنگ و بحث برانگیزی در رابطه ها هستن همونطور که تنها فاصله ای که بین شخصیت های این داستان قرار گرفته فاصله ی سنی اونهاست که بطور واضح و مشخصی در رابطه ی بین این دو نفر نمود پیدا میکنه.
    هرچند فکر نمیکنم این انیمه طرفداران زیادی داشته باشه ولی از نظر من فوق العاده بود و حتی بخاطر اینکه فقط 46 دقیقه طول کشید از کارگردانش شاکی ام!

14. 9 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت hosseindh_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

انیمیشن INSIDE OUT که خیلی خوب بود
    ایده اش جالب بود
    فقط هالیودیزه شده بود ... دیگه
    ولی به شخصا به کسانی که انیمیشن رو حرفه ای هم دنبال نمی کنن توصیه میکنم

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام به اساتید انیمیشن
    من زیاد اهل انیمیشن و فیلم نیستم. فقط سریال میبینم. اما برنده ها و نامزد های اسکار هر سال رو دنبال میکنم و میبینم
    آخرین انیمشینی که دیدم ّFrozen بود. همیشه فکر میکنم انیمیشن برای بچه هاست اما نمیدونم چرا 4 تا از انیمیشن ها به نظر من رده سنی نداشت. یعنی هدف فقط بچه ها نبود و بزرگ ها میتونستن ببینن و لذت ببرن
    1- اسباب بازی ها ( The Toys )
    2- عصر یخبندان ( Ice Age )
    3- رنگو ( Rango )
    4- یخ زده ( ّFrozen )

اگه نباشه جاش خالی می مونه senator2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام به اساتید انیمیشن
    من زیاد اهل انیمیشن و فیلم نیستم. فقط سریال میبینم. اما برنده ها و نامزد های اسکار هر سال رو دنبال میکنم و میبینم
    آخرین انیمشینی که دیدم ّFrozen بود. همیشه فکر میکنم انیمیشن برای بچه هاست اما نمیدونم چرا 4 تا از انیمیشن ها به نظر من رده سنی نداشت. یعنی هدف فقط بچه ها نبود و بزرگ ها میتونستن ببینن و لذت ببرن
    1- اسباب بازی ها ( The Toys )
    2- عصر یخبندان ( Ice Age )
    3- رنگو ( Rango )
    4- یخ زده ( ّFrozen )
    شما Inside Out رو هم ببین مثل همینایی که گفتی برای همه سنین میتونه جالب باشه
    تازه اسکار بهترین انیمیشن رو هم گرفته و الان دوبله گلوری با کیفیت بلوری داره

18. این کاربر از senator2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •