تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 61 اولاول ... 41474849505152535455 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 605

نام تاپيک: معرفی HDPlayer های Novatron با قابلیت ----T

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

[جناب کاتبیان

در مورد دستگاهی که به بنده معرفی نمده بودید لطفاً به این لینک نیز مراجعه بفرمایید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن چیپ ست این دستگاه +1283DD میباشد که با چیپ ست 1283 متفاوت میباشد به این لینک مراجعه بفرمایید:
    کد:
    برای گارانتی و رفع مشکلات دستگاه اینجانب در شرکت مارت جوابگو میباشم همانگونه که خودتان شاهد میباشید تا هر زمان که امری داشتید در خدمت بوده و خواهم بود چونکه این را وظیفه خود میدانم اما در مورد این سایت بنا به دلایلی که خود میدانید از جوابگویی معذور میباشم. در مورد این چند روز هم یا عرض معذرت همانگونه که خود مستحضر میباشید در نمایشگاه الکامپ در خدمت دوستان میباشم و انشاا.. از شنبه در شرکت در خدم دوستان میباشم.
    اما دوستان باور بفرمایید که بنده نمایندگی شرکت نواترون را دارم و سازنده اصلی دستگاه نمیباشم. پس در ارائه خدمات نرم افزاری در حدی که شرکت سازنده پوشش بدهدمیتوانم در خدمت باشم. همانگونه که خودتان تست نمودید نسخه اروپایی نرم افزار نیز همان ایراداتی که شما میفرمایید را هم دارند . پس اینجانب هیچگونه تقصیری را متوجه خود و یا این شرکت نمیبینم.
    اما اینکه هر دستگاهی که در بازار وجود دارد و امکانی دارد بسرعت در این دستگاه آن امکانات نیز تهیه گردد.... نمی دانم.
    در مورد امکان OTA تا جایی که بنده سوال کردم و خود شما هم از تکتا سوال نمودید فقط مربوط به آپگرید نمودن نرم افزاری دستگاه از طریق خود سیستم صدا و سیما میباشد و این نیازمند توافقنامه مابین شرکت سازنده و صدا و سیما میبلشد. اگر در حال کنونی با سیستم OTA کار خاص دیگری نیز انجام میگردد بفرمایید وگرنه با شایعات من فکر نکنم بشود کاری کرد.
    بازهم از جسارت انجام داده عذر میخواهم و تکرار میکنم اینجانب فقط و فقط در شرکت مارت به آدرس : چهارراه ولیعصر بازار رضا شماره 41 و شماره تلفن 66955292 . ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در خدمت دوستان میباشم.
    با سلام خدمت مهندس صوفیان عزیز
    با تشکر از پاسختان ، نظر جنابعالی را معطوف به چند نکته می نمایم :
    1- همانطور که قبلا نیز عرض شد چیپ ست Realtek 1283 از امکان ضبط یک کانال تلویزیون و تماشای کانال دیگر بطور همزمان پشتیبانی می کند ، حالا شما با ارایه آدرس سایت می فرمایید این ویژگی مختص چیپ Realtek 1283DD است پس بهتر است به سایت زیر نیز سری بزنید و آدرس چند سایت دیگر نیز وجود دارد که محصولاتی از چیپ 1283 استفاده نموده و امکان دو کانال تلویزیون را نیز به یوزرهای خود ارایه نموده اند .

کد:
    2- درست است که محصول خریداری شده متعلق به شرکت نواترون است ، اما بنده و دیگر دوستان با اطمینان از پشتیبانی و گارانتی شرکت مارت رایانه اقدام به خرید نموده ایم و همانطور که خود مستحضرید در بازار کالاهای بدون گارانتی و با قیمت های کمتر موجود است ، پس به ما نیز حق بدهید تا انتظار استفاده از یک محصول سالم و بدون ایراد را داشته باشیم .
    3- ایرادات مشهود بر روی دستگاه از جمله نویز شدید بر روی خروجی آنتن آنالوگ دستگاه و یا مشکلات Sleep و زمانبندی ضبط از تلویزیون و ... که شرح کامل آن در پست 436 آمده جزء مشکلات ضروری و بنیادی دستگاه بوده و ارتباطی با امکانات جدید نداشته که متاسفانه تا بحال رفع نشده است .
    4- درمورد OTA نیز بنده با آقای مهندس نقیبی از شرکت تکتا مذاکره نمودم و ایشان نیز ارایه فایلهای فیلمهای آرشیوی را در روز پنجشنبه مذکور تایید کردند ، باز هم نظر جنابعالی و دیگر دوستان را به ملاحظه سایت زیر معطوف می نمایم .

کد:
    5- در آخر اگر در پست قبلی خود تندی کردم عذرخواهی می کنم اما یک شرکت پشتیبان باید طوری رفتار کند تا مشتریان خود را از خرید یک محصول مایوس و پشیمان نکند . با تشکر
    Last edited by r-k; 11-11-2010 at 14:34.

داره خودمونی میشه Mart-co's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران چهارراه ولیعصر بازار رضا شماره 41

پيش فرض

1- همانطور که قبلا نیز عرض شد چیپ ست Realtek 1283 از امکان ضبط یک کانال تلویزیون و تماشای کانال دیگر بطور همزمان پشتیبانی می کند ، حالا شما با ارایه آدرس سایت می فرمایید این ویژگی مختص چیپ Realtek 1283DD است پس بهتر است به سایت زیر نیز سری بزنید و آدرس چند سایت دیگر نیز وجود دارد که محصولاتی از چیپ 1283 استفاده نموده و امکان دو کانال تلویزیون را نیز به یوزرهای خود ارایه نموده اند .

کد:
    2- درست است که محصول خریداری شده متعلق به شرکت نواترون است ، اما بنده و دیگر دوستان با اطمینان از پشتیبانی و گارانتی شرکت مارت رایانه اقدام به خرید نموده ایم و همانطور که خود مستحضرید در بازار کالاهای بدون گارانتی و با قیمت های کمتر موجود است ، پس به ما نیز حق بدهید تا انتظار استفاده از یک محصول سالم و بدون ایراد را داشته باشیم .
    3- ایرادات مشهود بر روی دستگاه از جمله نویز شدید بر روی خروجی آنتن آنالوگ دستگاه و یا مشکلات Sleep و زمانبندی ضبط از تلویزیون و ... که شرح کامل آن در پست 436 آمده جزء مشکلات ضروری و بنیادی دستگاه بوده و ارتباطی با امکانات جدید نداشته که متاسفانه تا بحال رفع نشده است .
    4- درمورد OTA نیز بنده با آقای مهندس نقیبی از شرکت تکتا مذاکره نمودم و ایشان نیز ارایه فایلهای فیلمهای آرشیوی را در روز پنجشنبه مذکور تایید کردند ، باز هم نظر جنابعالی و دیگر دوستان را به ملاحظه سایت زیر معطوف می نمایم .

کد:
    5- در آخر اگر در پست قبلی خود تندی کردم عذرخواهی می کنم اما یک شرکت پشتیبان باید طوری رفتار کند تا مشتریان خود را از خرید یک محصول مایوس و پشیمان نکند . با تشکر
    دوست گرامی و سرور عزیز

اینجانب بشخصه از خود شما بابت زحماتی که برای اینجانب کشیدید بارها تشکر کرده و گفته ام که لطفی که شما در حق اینجانب روا داشته اید بیشتر شبیه به برادری میباشد.
    از اینکه 2 لینک فوق را در اختیار شما گذلشتم :
    در لینک اول مشکلات همان دستگاهی که شما میفرمایید از روز اول تاکنون نوشته شده که خواستم شما به آن توجه بفرمایید بنده چون میدانم عزیز دیگری این کالا را وارد میکند از وترد شدن به این موضوع اجتناب کرده و بیشتر در این مورد در صورت تمایل حضوری صحبت خواهم نمود/
    در مورد لینک دوم تفاوت های 2 چیب 1283 و 1283 DD+ به تفصیل آمده و این دستگاهی که شما میفرمایید از چیپ ست دوم استفاده نموده که بطور کلی با این چیپ ست متفاوت میباشد.
    در اینجا از دوستانی که زحمت کشیده و از محصولات ما در نمایشگاه دیدن نمودند تشکر نموده و امیدوارم که روزی بتوانم زحمات شما سرور گرام و سایر دوستان را جبران نمایم.

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

کد:

کد:
    دوست گرامی و سرور عزیز

اینجانب بشخصه از خود شما بابت زحماتی که برای اینجانب کشیدید بارها تشکر کرده و گفته ام که لطفی که شما در حق اینجانب روا داشته اید بیشتر شبیه به برادری میباشد.
    در لینک اول مشکلات همان دستگاهی که شما میفرمایید از روز اول تاکنون نوشته شده که خواستم شما به آن توجه بفرمایید بنده چون میدانم عزیز دیگری این کالا را وارد میکند از وارد شدن به این موضوع اجتناب کرده و بیشتر در این مورد در صورت تمایل حضوری صحبت خواهم نمود/
    در مورد لینک دوم تفاوت های 2 چیب 1283 و 1283 DD+ به تفصیل آمده و این دستگاهی که شما میفرمایید از چیپ ست دوم استفاده نموده که بطور کلی با این چیپ ست متفاوت میباشد.
    در اینجا از دوستانی که زحمت کشیده و از محصولات ما در نمایشگاه دیدن نمودند تشکر نموده و امیدوارم که روزی بتوانم زحمات شما سرور گرام و سایر دوستان را جبران نمایم.

3. این کاربر از Mart-co بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

r-k

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

این یکی رو ببین.....

کد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوست گرامی و سرور عزیز

در لینک اول مشکلات همان دستگاهی که شما میفرمایید از روز اول تاکنون نوشته شده که خواستم شما به آن توجه بفرمایید بنده چون میدانم عزیز دیگری این کالا را وارد میکند از وترد شدن به این موضوع اجتناب کرده و بیشتر در این مورد در صورت تمایل حضوری صحبت خواهم نمود/

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

دوست گرامی و سرور عزیز

در لینک اول مشکلات همان دستگاهی که شما میفرمایید از روز اول تاکنون نوشته شده که خواستم شما به آن توجه بفرمایید بنده چون میدانم عزیز دیگری این کالا را وارد میکند از وارد شدن به این موضوع اجتناب کرده و بیشتر در این مورد در صورت تمایل حضوری صحبت خواهم نمود/
    با سلام خدمت دوست عزیز و گرامی جناب آقای صوفیان
    دوست عزیز طرح موضوعات اخیر تنها به منظور تبادل نظر و جستجوی راه حلی در روند رضایتمندی مشتریان و از طرفی رفع مشکالات این محصول و به تبع آن فروش بیشتر برای شرکت مارت رایانه صورت می پذیرد و قطعا قصد حقیر و دیگر دوستان در این تایپیک ضعیف جلوه دادن این محصول و یا خراب کردن آن نیست ، امیدوارم این گواهی مورد تایید جنابعالی نیز قرار گیرد .
    اما در خصوص تفاوت در مدلهای چیپ realtek 1283 و سایت های معرفی شده از طرف جنابعالی :
    1- در ابتدا شما مشخص فرمایید که چیپ های نصب شده بر روی دستگاههای نواترون ntr83 و ntr82 از نوع 1283 است یا +1283DD ، زیرا در یکی از صفحات سایت معرفی شده از طرف جنابعالی مشخصات چیپ این دستگاه را 1283DD معرفی نموده است . ملاحظه فرمایید :
    کد:
    2- در بخشی از متن ارایه شده توسط جنابعالی به آدرس زیر ، تفاوت چیپ های realtek 1283 و +realtek 1283DD تنها در بخش صدای DTS HD بوده و ربطی به محدودیت در پخش یک کانال و ضبط کانال دیگر ندارد .

کد:
    در آدرس
    کد:
    3- همانطور که قبلا نیز اشاره داشته ام محصولات زیادی با چیپ realtek 1283 وجو دازد که از امکان پخش یک کانال و ضبط یک کانال دیگر بطور همزمان پشیبانی می کند ، کافی است در نت یک سرچ ساده انجام دهید .
    4- بنده معتقدم که امکانات مورد نظر بصورت نرم افزاری و با ارتقاء فریمور قابل دسترسی می باشد ، همچنان که دستگاه ٍEaget m890 که دارای سخت افزار مشابه است ، امکان تغییر رنگ زیرنویس فیلم در بخش تنظیمات آن تعریف شده است .
    5- انتظار است تا جنابعالی همچون گذشته ، با پیگیری از شرکت اصلی نسبت به رفع مشکلات موجود و اضافه نمودن امکانات جدید در نسخه های بعدی فریمور این دستگاه تلاش نموده و اطلاع رسانی فرمایید . با تشکر

داره خودمونی میشه Mart-co's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران چهارراه ولیعصر بازار رضا شماره 41

پيش فرض

با سلام

الان در مورد دستگاههای بلوسنس در سایت میخواندم که دیدم آنها نیز در قسمت ضبط از تلویزیون مشکل دارند و در آنجا عدم تطابق زمانی فرستنده صدا و سیما ذکر شده بود. اگر دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند ممنون میشوم به اینجانب اطلاع دهند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

قيمت NTR83,82 شده 250 و 260 هزار تومان كه فكر ميكنم الان قيمتش با توجه به قابليتهاش متعادلتر شده

من خودم دارم و ازش راضيم البته از بخت بد من اسفند خريدم 380 هزار تومان

ميشه گفت يكي از كاملترين و زيباترين مدلهاست

اطلاعاتش تو اينجا هست:
    کد:
    کد:
    کد:
    اينم كاتالوگش:
    کد:
    کد:
    کد:
    علاوه بر قابليتهاي تقريبا" كاملش كه تو لينكهايي كه گذاشتم ميتونيد مراجعه كنيد و بخونيد چند چيزه كه اينو از بقيه استثناء ميكنه :

- داراي يك نمايشگر2 اينچي رنگي در جلوشه كه ديگه لازم نيست براي انتخاب و گوش دادن فايل صوتي يا راديو احتياج به تلويزيون داشته باشي تا از اون فايلو يا راديو رو انتخاب كني.( اين نمايشگر كوچك دستگاه فقط براي نمايش و انتخاب منو و فايلهاست نه براي نمايش فيلم و عكس)

- داشتن دكمه هاي كنترلي روي خود دستگاه و انجام كنترلهاي اصلي بدون نياز به ريموت كنترل

-COPY,DELETE,RENAME فايلهاي روي هارد و فلش بدون نياز به كامپيوتر

-داراي تيونر تلويزيون ديجيتال ----T داخليه و قابليت TIME SHIFT و PVR

-قابليت كپچر از دستگاههاي ورودي آنالوگ به فرمت MPEG2 به چند نوع كيفيت قابل انتخاب HQ , SP, LP, EP

- قابليت پخش راديوهاي اينترنتي

- تنها دستگاهيه كه (لاقل من ميشناسم) با اتصال يك external dvd drive به پورتusb اون تبديل به dvd player ميشه يا به عبارت ديگه يك external dvd drive رو مثل يك هارد اكسترنال ميشناسه. (البته من BluRay drive اكسترنالو تست نكردم چون نداشتم.)

- با آپگريد كردنش به آخرين ورژن firmware قابليت پخش يك ISO Image گرفته شده از ديسكهاي BluRay را پيدا ميكنه . (البته اينو هم تست نكردم ولي تو اطلاعات آخرين تغييرات ورژن firmware نوشته)

- فايلهاي زيرنويس فيلمهارو كه بصورت text باشند رو با فونتهاي TTF يا همون TRUE TYPE FONT نشون ميده كه حسنش اينه كه ميشه اندازه و محل نمايش زير نويسو تغيير داد (ولي يك مشكل كه تا الان باهاش دارم اينه كه فايلهاي زيرنويس فارسي با فورمت SRT رو پخش نميكنه كه شايد تو نرم افزار هاي آپگريد آينده اين مشكل بر طرف بشه. ولي با زيرنويس فارسي با فورمت IDX/SUB مشكلي نداره.)
    **** البته اينطور كه فروشنده گفته با firmware جديد ُSRT فارسي رو پخش ميكنه ولي مثل اينكه بايد منوي سيستم روي عربي تنظيم بشه كه البته من امتحان نكردم ولي اينطور كه گفت firmware هاي بعدي اين نقيصه برطرف ميشه...

كسانيكه در مورد ----T اون سوالي دارن- من در منطقه اميرآباد شمالي هستم با آنتن داخلي رو ميزي بدون هيچ اشكالي تمام كانالهاي ارسالي رو دريافت ميكنم
    با سلام خدمت عزیزان
    من هنوز این دستگاه رو ندارم که تست کنم ولی 90 درصد اگر فایلهای SRTتون رو با فرمت یونی کد دوباره سیوش کنید باید پخش کنه
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوست عزیز و گرامی جناب آقای صوفیان
    دوست عزیز طرح موضوعات اخیر تنها به منظور تبادل نظر و جستجوی راه حلی در روند رضایتمندی مشتریان و از طرفی رفع مشکالات این محصول و به تبع آن فروش بیشتر برای شرکت مارت رایانه صورت می پذیرد و قطعا قصد حقیر و دیگر دوستان در این تایپیک ضعیف جلوه دادن این محصول و یا خراب کردن آن نیست ، امیدوارم این گواهی مورد تایید جنابعالی نیز قرار گیرد .
    اما در خصوص تفاوت در مدلهای چیپ realtek 1283 و سایت های معرفی شده از طرف جنابعالی :
    1- در ابتدا شما مشخص فرمایید که چیپ های نصب شده بر روی دستگاههای نواترون ntr83 و ntr82 از نوع 1283 است یا +1283DD ، زیرا در یکی از صفحات سایت معرفی شده از طرف جنابعالی مشخصات چیپ این دستگاه را 1283DD معرفی نموده است . ملاحظه فرمایید :
    کد:
    2- در بخشی از متن ارایه شده توسط جنابعالی به آدرس زیر ، تفاوت چیپ های realtek 1283 و +realtek 1283DD تنها در بخش صدای DTS HD بوده و ربطی به محدودیت در پخش یک کانال و ضبط کانال دیگر ندارد .

کد:
    در آدرس
    کد:
    3- همانطور که قبلا نیز اشاره داشته ام محصولات زیادی با چیپ realtek 1283 وجو دازد که از امکان پخش یک کانال و ضبط یک کانال دیگر بطور همزمان پشیبانی می کند ، کافی است در نت یک سرچ ساده انجام دهید .
    4- بنده معتقدم که امکانات مورد نظر بصورت نرم افزاری و با ارتقاء فریمور قابل دسترسی می باشد ، همچنان که دستگاه ٍEaget m890 که دارای سخت افزار مشابه است ، امکان تغییر رنگ زیرنویس فیلم در بخش تنظیمات آن تعریف شده است .
    5- انتظار است تا جنابعالی همچون گذشته ، با پیگیری از شرکت اصلی نسبت به رفع مشکلات موجود و اضافه نمودن امکانات جدید در نسخه های بعدی فریمور این دستگاه تلاش نموده و اطلاع رسانی فرمایید . با تشکر
    با سلام خدمت جناب آقای صوفیان نمایندگی محترم مارت رایانه
    با عرض تبریک عید سعید قربان به جنابعالی و همه دوستان
    مهندس جان فکر نمی کنم سوالاتی که طرح نمودم خیلی مشکل باشد که پس از گذشت حدود یک هفته هنوز پاسخی داده نشده ؟
    بهرحال این تایپیک محلی است برای تبادل نطر و طرح دیدگاهها ، از دیگر دوستان نیز تقاضامندم مشارکت فرمایند . با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

درود
    نسخه 1.74 براي NTR83 و 82 نيز براي دانلود Release شد. (دوستان توجه كنند كه تمام نسخه هايي كه از لينك زير دانلود مي كنند با صداي ----T صدا و سيما مشكل دارد و فقط تصوير دارند. به همين منظور بايد نسخه هايي كه توسط آقاي مهندس صوفيان در سايت مارت رايانه قرار مي گيرد را دانلود كنند تا مشكل صدا نداشته باشد.

کد:

10. این کاربر از yosofweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

r-k

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

با سلام

الان در مورد دستگاههای بلوسنس در سایت میخواندم که دیدم آنها نیز در قسمت ضبط از تلویزیون مشکل دارند و در آنجا عدم تطابق زمانی فرستنده صدا و سیما ذکر شده بود. اگر دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند ممنون میشوم به اینجانب اطلاع دهند.
    آقاي مارت

بلوسنس قيمتش اندازه خورده اي (90 به 290) محصول شماست حتي اگر مشكلي داشته باشد قابل مقايسه با يك محصول در كلاس A نيست و اين بيان و درخواست شما قبلا از طرف خودتان مورد انتقاد قرار گرفته است.

12. این کاربر از ffa72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

r-k

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام خدمت همه بچه های گل و بخصوص r-k عزیز
    من به توصیه بعضی از دوستان عینک خوشبینی به چشمم زدم و تو این یکماه اخیر هیچ مطلبی نزدم و فقط و فقط نوشته های دوستان گلم رو میخوندم .
    در این یکماه اخیر چه اتفاقی افتاد ؟ آیا مشکلات این دستگاه توسط شرکت معظم مارت برطرف شد ؟
    حتی دوستان عزیزی که توصیه به صبر و حوصله میکردند نیز کلافه شدند و صبرشون تموم شد و لب به اعتراض گشودند .
    منهم از اول با این محصول مشکل نداشتم ، بلکه به نحوه پشتیبانی و بی خیالی نمایندگی اون اعتراض داشتم که دیدید حق با من بود . آخه دستگاهی با این قیمت باید این همه مشکل داشته باشه ؟!!
    جالب اینجاست که نمایندگی مارت هم که اینقدر ادعاش میشه ، جواب خلق الله رو هم نمیده و حسابی خودشو زده به بی خیالی و نشنیدن ، مثل کبک سرشو کرده تو برف و فکر میکنه کسی ایرادات این دستگاهو نمی بینه که با افتخار در پست قبلیش ادعا میکنه این دستگاه فقط یک مشکل داره و اونهم کار نکردن زمانبندی ضبطشه
    شما دقت کنید هرکس از دستگاه تعریف کنه ، زود نمایندگی مارت پست میزنه و جواب میده اما اگه یکنفر ایرادات دستگاهو بگه دیگه خبری از جواب و .. نیست. حالا قضاوت با خودتون
    با سلام خدمت مهندس صوفیان نمایندگی محترم مارت
    پست فوق را که مربوط به دوست عزیزمان جناب rfah و مربوط به حدود 2 ماه قبل است بالا آوردم تا هم جنابعالی و هم دوستان دیگر قضاوت نمایند . ظاهرا جناب rfah درست می گفتند و جنابعالی بصورت گزینشی به مطالب ارایه شده از طرف دوستان پاسخ می دهید .
    بنده چند سوال ساده طرح کردم و انتظار داشتم صادقانه به آنها پاسخ دهید اما جنابعالی علی رغم مطالعه این تایپیک و نوشتن پست 505 که دقیقا بعد از پست زده شده از طرف بنده بود ، خیلی ساده از کنار آن گذشتید و با گذشت بیش از یک هفته ، هنوز پاسخی ارسال نفرمودید !!!
    این نوع رقتار جنابعالی نوعی توهین به شعور بنده و دوستان دیگر در این تایپیک است ، شما تصور نکنید تنها چند نفر در این تایپیک مطالب مطروحه را مطالعه و بررسی می کنند بلکه دهها و یا صدها نفر در سرچهای روزانه بازدید کننده این تایپیک هستند و بعلت عدم عضویت در این تایپیک قادر به نوشتن مطلب نیستند .
    بنده در هیچیکدام از پست های زده شده در این تایپیک ، توهین به کسی نکرده ام و حتی همگان را دعوت به آرامش و توصیه به نقد سالم کرده ام ، اما نوع رفتار و عدم پاسخگویی جنابعالی موجب دلسرد شدن اعضاء و به تبع آن رکود شدید این تایپیک شده است .
    این نوع برخورد و رفتار ، شایسته نمایندگی رسمی یک محصول نیست و امیدوارم هرچه زودتر اصلاح گردد . با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •