تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 113 اولاول ... 4147484950515253545561101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 1122

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

آخر فروم باز mohammad_s7201's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من يه مشكلي تو رايت كردن دارم.
    وقتي 5-4 تا فيلم با فرمت هاي avi و mkv رو روي يه دي وي دي رايت ميكنم، بعدش كه دوباره دي وي دي رو توي DVDRom ميذارم و ميخوام كپيش كنم توي كامپيوتر هميشه يكي دوتا از فيلم ها رو كپي نميكنه و ارور ميده.
    به نظر شما مشكل از كجاست؟؟
    من با Nero رايت ميكنم و موقع رايت هم هيچ پيغام خطايي نميده و كاملا صحيح رايت ميشه.

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

دوستان من يه مشكلي تو رايت كردن دارم.
    وقتي 5-4 تا فيلم با فرمت هاي avi و mkv رو روي يه دي وي دي رايت ميكنم، بعدش كه دوباره دي وي دي رو توي DVDRom ميذارم و ميخوام كپيش كنم توي كامپيوتر هميشه يكي دوتا از فيلم ها رو كپي نميكنه و ارور ميده.
    به نظر شما مشكل از كجاست؟؟
    من با Nero رايت ميكنم و موقع رايت هم هيچ پيغام خطايي نميده و كاملا صحيح رايت ميشه.

DVD ای که رایت کردید رو بزارید تو درایو و بعد برید برنامه Nero CD-DVD Speed رو اجرا کنید
    قسمت Disc Quality تنظیم سرعت رو روی اون سرعتی بزارید که رایت کردید و بعد ببینید که Quality Score چند شده و کلا گزارش اون رو ذخیره کنید و اینجا قرار بدید
    در ضمن نوع DVD مصرفی شما چیه؟

3. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Quality Score هم 77 شد.
    از دي وي دي هاي Princo استفاده مي كنم.

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

پیشنهاد میکنم اینجا رو یک مطالعه بکنی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال dany_3p4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

رایت فایل iso در فلش ؟؟؟

می خوام Hiren's.BootCD.9.8.iso را مثله سی دی روی فلش اجرا کنم طوری که حالت بوت سیسیتم را داشته با شه ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پیشنهاد میکنم اینجا رو یک مطالعه بکنی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینجا رو خوندم و کاملا متوجه شدم.
    ولی اون فیلم هایی که رایت کردم و حالا خوندخ نمیشه رو چیکار کنم؟؟ یعنی همشون پرید؟
    هیچ راهی نیست که بتونم اونارو برگردونم؟

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام ........

چطوری میتونم یه فایل آی-اس-او 8 گیگی رو روی دوتا dvd رایت کنم ؟! ضمنا فایل مورد نظر یه بازی هستش ... یعنی میخوام یه جوری رایت بشه که وسط نصب اووون یکی رو بخواد ...

ممنون ......

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض رایت کردن فایل ها و پوشه هایی که نام آنها فارسی است

با عرض سلام و تشکر

من همین موضوع را در این تاپیک جستجو کردم ولی متاسفانه صفحه خطا باز می شد. چون تعداد تاپیک ها خیلی زیاد است و در حال حاضر زمانی نیز برای خواندن تمامی متن های دوستان را ندارم به همین خاطر سوال را مطرح می کنم. اگر جوابش در تاپیکی وجود دارد که لطف بفرمایید آدرس آن را بدهید وگرنه اگر از دوستان کسی من را راهنمایی بفرماید بی نهایت ممنون خواهم شد.

وقتی نام پوشه ای یا فایلی که روی هارد قرار دارد فارسی است و می خواهم این پوشه یا این فایل را روی سی دی رایت کنم، به جای کلمات فارسی کاراکترهای عجیب و غریب قرار می دهد. یعنی توقع دارد که نام فایل ها و پوشه ها انگلیسی باشد ولی من می خواهم نام آنها همان گونه فارسی بماند. حالا باید چه کنم؟ آیا تنظیم خاصی باید روی رایتر انجام دهم یا نه؟

نسخه رایتری که من استفاده می کنم Nero Burning Rom 5 است.

با تشکر

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با عرض سلام و تشکر

من همین موضوع را در این تاپیک جستجو کردم ولی متاسفانه صفحه خطا باز می شد. چون تعداد تاپیک ها خیلی زیاد است و در حال حاضر زمانی نیز برای خواندن تمامی متن های دوستان را ندارم به همین خاطر سوال را مطرح می کنم. اگر جوابش در تاپیکی وجود دارد که لطف بفرمایید آدرس آن را بدهید وگرنه اگر از دوستان کسی من را راهنمایی بفرماید بی نهایت ممنون خواهم شد.

وقتی نام پوشه ای یا فایلی که روی هارد قرار دارد فارسی است و می خواهم این پوشه یا این فایل را روی سی دی رایت کنم، به جای کلمات فارسی کاراکترهای عجیب و غریب قرار می دهد. یعنی توقع دارد که نام فایل ها و پوشه ها انگلیسی باشد ولی من می خواهم نام آنها همان گونه فارسی بماند. حالا باید چه کنم؟ آیا تنظیم خاصی باید روی رایتر انجام دهم یا نه؟

نسخه رایتری که من استفاده می کنم Nero Burning Rom 5 است.

با تشکر
    سلام عرض می کنم

اولاً ممنونم از اینکه خیلی به سوال من توجه شد!!

ثانیاً من یک راهی برای حل این موضوع پیدا کردم و اون هم استفاده از رایتر خود ویندوز ایکس پی است.

فرض کنید که من یک سی دی رایتر روی کیس سیستم خودم دارم ولی نمی خواهم از جناب نرم افزار رایت کننده استفاده کنم. خود ویندوز این قابلیت رو برایم ایجاد می کند که:

اول: سی دی را درون سی دی رایتر قرار دهید.

دوم: فایل هایی را که می خواهید رایت کنید را کپی و پیست کنید روی سی دی. در این حالت می بینید که یک علامت فلش رو به پایین روی فایل ها یا پوشه های شما نقش بسته. اگر هم خواستید می توانید آنها را پاک کنید.

سوم: برای نهایی شدن رایت، به My Computer بروید و روی آیکون درایو سی دی رایتر راست کلیک کنید و گزینه write this file to cd را انتخاب کنید. فایل ها و پوشه های انتخابی روی سی دی رایت می شوند.

حالا اگر این سی دی را روی هر سیستمی که زبان فارسی را روی سیستم عاملش داشته باشد باز کنید، همه چیز مثل فایل های روی سیستم خودتان قابل رویت است.

ولی همچنان این مشکل برای من در مورد نرم افزارهای رایت باقی مانده است.

داره خودمونی میشه judaki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

1 مشکل فوری

سلام من می خوام با نرو یه دی وی دی نرم افزار رایت کنم ولی نمی دونم چرا 30 دقیقه طول می کشه تازه روی 16X هم می زارم

13. این کاربر از judaki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •