تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 54 اولاول ... 414748495051525354 آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 539

نام تاپيک: روشهایی برای یافتن دلیل کمی سرعت اینترنت و بهبود کیفیت آن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

یکساله از مخابرات اشتراک یه مگ دارم اکثرا 24 ساعته SNR رم 18 تا 20 بود و مشکلی نداشتم ولی یک هفته ست SNR رم شده 5 !!!! خود بخود پایین اومده مطمئنم مشکل داخلی ندارم چون مودم رو دم پست توو خیابونم تست کردم همینه به 2020 زنگ زدم ارجاع دادن مرکز مخابرات اوناااا هم میگن همه چی اوکیه خطتت مشکلی نداره اگه نمیخوای بیا درخواست بده جمعش کنیم !!!!!! خلاصه اوضاعی شده
    فاصله ما تا مرکز مخابراتی حدودا 4 کیلومتره میگه فاصله زیاده میگم پس توو این یکساله فاصله کمتر بوده ؟ چرا اون موقع خووب بود؟ قبلا هم ATTENTION 60 بود مشکلی نداشتم الان 60 هست ولی SNR رم اومده روو 5 همش چراغم میره میاد سرعتم داغونه
    هنوز فیبرنوری نشده محلمون میگه بزار امسال قراره فیبرنوری بیاریم اون موقع درخواست بده وصل کنیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

14

سلام اینجا واسه من اتفاقاتی افتاده عجیوووووو غریب این عکسا رو یه چک کنید اگه شما به نتیجه ای رسیدید به من هم خبر بدید ! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مشکل : time out زیاد
    سرویس : 256 5 گیگ مخابرات خوزستان
    Last edited by king_killer; 08-06-2014 at 14:05.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام خسته نباشید میدونم خیلی وقته که این تاپیک راه افتاده و سولات خیلی زیادی پرسیده شده ولی خب اگه از اساتید کسی به طور خیلی اتفاقی به این تاپیک سر زده و مطلب منو دیده لطفا در مورد وضعیت اینترنت من هم نظر خودشو بگه

من حدد دو ماه سرعت 1 مگ از شرکت پیشگامان میگرفتم ولی سرعت دانلودم از 60 کیلو بایت بیشتر نمی شد (یعنی همون 512) الان هم مجبور شدم دیگه همون سرعت 512 بگیرم ولی باز دیدم که سرعت دانلودم از 24کیلو بایت بیشتر نمیشه(یعنی همون 256)...یعنی همیشه نصف سرعتم دانلود میکردم که تو سایت پیشگامان رفتم و شکایت کردم و دیدم فرداش سرعت دانلودم شد بین 55 تا تقریبا 60 یعنی درست شد.....میخواستم ببینم ایا خط من کشش سرعت 1 مگ رو نداره ...اینو هم بگم من دو بار تغییر شرکت دادم اول پیشگامان بودم بعد تغییر دادم به مخابرات از دوباره تغییر دادم به پیشگامان.....در اولین تجربه کار با پیشگامان سرعتم دانلودم بعضی وقتا به 150 کیلو بیت هم میرسد با ترافیک 512 ولی الان دیگه نه....میگنقدرت خط کمه..لطفا راهنماییم کنید...عکس تنظیمات رو هم
    میفرستم ......ولی اگه امکان داره تست با pingtest.net و speedtest.netرو هم بهم بگید جدیدا فرق کرده انگار

<a href=" [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] src=" [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " border="0" alt="06899270146721403100.png" title="06899270146721403100.png" /></a>
    Last edited by nokia-n72; 10-07-2014 at 08:27.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اینم عکسی که از تنظیماتم گرفتم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام اساتید محترم لطفا رو مشخصات مودم منم نظرتون رو بگید خیلی ممنون میشم لنکه عکسش همین خط بعدیه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by nokia-n72; 10-07-2014 at 09:20.

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام اساتید محترم لطفا رو مشخصات مودم منم نظرتون رو بگید خیلی ممنون میشم لنکه عکسش همین خط بعدیه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام

دوست عزیز کیفیت خط تون معمولی نصب نه بد و نه خیلی هم خوب. SNR دانلود تون مقدارش خوبه ولی Attenuation خوبی ندارید که احتمالا فاصلتون تا مرکز مخابراتی زیاد هست.

SNR آپلودتون هم خیلی کم هست که باید خط رو بررسی کنید.

موفق باشید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

حذف شه ......
    Last edited by tiyam 01; 25-07-2014 at 15:12.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_amd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من 5 مگ گرفتم ولی سرعت دانلودش 230 هست.
    توی تنظیمات مودم هم که نگاه میکنم Downstream Speed: 2048 kbps
    یعنی خطم رو 2 مگ بستن ؟
    snr هم 38 هست.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من 5 مگ گرفتم ولی سرعت دانلودش 230 هست.
    توی تنظیمات مودم هم که نگاه میکنم Downstream Speed: 2048 kbps
    یعنی خطم رو 2 مگ بستن ؟
    snr هم 38 هست.
    آره رو 2 مگ بستن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوستان سلام میشه اینم آنالیز کنین وضعش چه جوریه رو چند بستن ؟ اپلود پایین نیست؟در کل خوبه یا نه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •