تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 509 از 602 اولاول ... 9409459499505506507508509510511512513519559 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,081 به 5,090 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوستان عزیز؛

من قصد خرید هدفون In-Ear با قیمتی حدود 100 تومن دارم. از اونجا که هیچ اطلاعاتی از برند های مختلف و کیفیتشون ندارم ممنون میشم منو راهنمایی کنید. مطمئنا کیفیت صدای عالی نسبت به قیمت از انتظارات هر کسی از هدفونه. بیس هم در حد متعادل باشه (نه کم و نه زیاد)

ممنون
    یه مدل 60 تومنی بود
    فکر کنم سایت چاره قبلا میفروخت

دوستان بیان اسم اون مدل رو بگن
    میگفتن خیلی هدفون خوبیه

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من دنبال یه هدفون داخل گوش برای استفاده با موبایلم، برای گوش کردن به راک ، الترناتیو راک و کمی هم پاپ ، قیمت هم 150 تا 200 هزار تومن جی پیشنهاد میکنید؟ ممنون
    سلام.
    مدلهای خوب در این رده قیمت:
    Yamaha EPH50 بیس قوی تریبل متوسط (نرم)
    AKG Q350 (کمی بالاتر از قیمت مورد نظر شما) بیس نسبتا" متوسط، صدای متعادل تر
    Panasonic HJE350: بیس قوی و تریبل هم کمی قوی (اما نه تیز و هارشی) مید متوسط
    مطالعه این تاپیک هم قطعا" مفیده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام دوستان عزیز؛

من قصد خرید هدفون In-Ear با قیمتی حدود 100 تومن دارم. از اونجا که هیچ اطلاعاتی از برند های مختلف و کیفیتشون ندارم ممنون میشم منو راهنمایی کنید. مطمئنا کیفیت صدای عالی نسبت به قیمت از انتظارات هر کسی از هدفونه. بیس هم در حد متعادل باشه (نه کم و نه زیاد)

ممنون
    یه مدل 60 تومنی بود
    فکر کنم سایت چاره قبلا میفروخت

دوستان بیان اسم اون مدل رو بگن
    میگفتن خیلی هدفون خوبیه

فکر کنم هدفون 60 هزار تومانی سایت چاره Creative EP-630 باشه که سال هاست مدلهای اصل و تقلبیش ریخته تو بازار... (یادش بخیر یه زمانی 20 هزار بود)
    نسبت به قیمتش ارزش خرید داره اما خوب بیس متوسط که دوستمون میخوان نداره.
    مسئله اصلی اینه که تو ایران تقریبا" همه مدلهای زیر 100 هزار بیس قوی دارن و اون هم به خاطر سلیقه کاربران هست که تمایل به بیس قوی و صدای گرم دارن...
    اگه مدلی با بیس متوسط پیدا نشه شاید راه حل استفاده از اکولایزر باشه... قبلا" یه مدلی موجود بود که اینترنتی هم خرید و فروش میشد (در مورد موجودی فعلی اطلاعات ندارم): Monoprice (اسمش یا همین بود یا مشابه این) که صدای متعادلی داشت...
    بهترین های زیر 100 هزار از نظر من:
    Panasonic HJE350
    Philipps SHE3590
    Creative EP-630
    Yamaha EPH20
    همه مدلها بیس قوی دارن
    مدل AKG K321 هم اگه تونستی تست کنی امتحانش ضرر نداره حداقل با توجه به امضای صوتی برندش بیس متعادل تری نسبت به بقیه خواهد داشت فقط به مسئله قرار گیری توی گوش خیلی توجه داشته باش چون این مدل تو گوش بعضی افراد خوب و راحت قرار نمیگیره

3. 4 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سورسم i10 هست به آمپ هم احتیاج هست ؟
    بعد هم سبک موسیقی گوش میدم بیشتر الکترونیک و ترنس گاهی هم پاپ
    کیفیت آهنگ MP3 320 . flac
    ارتقاء از superlux یا k99 میشه dt880
    اونوقت به آمپ احتیاج هست.
    شما اگر مطمئنید که صدای طبیعی مناسبتونه، گزینه ها همین دو تان. وگرنه این دو صفحه اخیر رو مطالعه بفرمایید گزینه های دیگه با سبک صداهای دیگه هم مشاهده می کنید.

بقیه دوستان هم که سوال پرسیدن، همینطور.

5. 4 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

ممنون از پاسختون. متاسفانه دکمه ای برای تشکر در سایت نمیبینم که استفاده کنم. احتمالا به خاطر تعداد پایین پستام باشه!

تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تونستم این مدل رو پیدا کنم. البته اگه سایت بهتری برای خرید آنلاین سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید. با توجه به اینکه این هدفون سه بالشتک داره منظورتون از قرار گرفتن بد در بعضی از گوش ها چیه؟ متاسفانه امکان تست برام وجود نداره، در صورتی که کیفیت صدا رو تایید میکنید امشب سفارش بدم!

مدل AKG K321 هم اگه تونستی تست کنی امتحانش ضرر نداره حداقل با توجه به امضای صوتی برندش بیس متعادل تری نسبت به بقیه خواهد داشت فقط به مسئله قرار گیری توی گوش خیلی توجه داشته باش چون این مدل تو گوش بعضی افراد خوب و راحت قرار نمیگیره

تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون از پاسختون. متاسفانه دکمه ای برای تشکر در سایت نمیبینم که استفاده کنم. احتمالا به خاطر تعداد پایین پستام باشه!

تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تونستم این مدل رو پیدا کنم. البته اگه سایت بهتری برای خرید آنلاین سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید. با توجه به اینکه این هدفون سه بالشتک داره منظورتون از قرار گرفتن بد در بعضی از گوش ها چیه؟ متاسفانه امکان تست برام وجود نداره، در صورتی که کیفیت صدا رو تایید میکنید امشب سفارش بدم!
    منظورم اینه که اگه عکس های این مدل و مدلهای دیگه رو به دقت نگاه کنی متوجه میشی طول قسمتی که داخل کانال گوش قرار میگیره توی این مدل کم تر از خیلی از هدفون های مشابه هست (به خاطر نوع طراحی و همچنین سایز tip یا همون به قول شما بالشتک) به خاطر همین ممکنه حین استفاده دائما" احساس کنید هدفون افز گوشتون خارج شده و مجبور میشید با دست به داخل فشارش بدین.
    کیفیت این هدفون هم نسبت به قیمتش و با در نظر گرفتن جنس صدایی که ارائه میده نسبتا" مناسبه...
    با این حال خرید مدلی مثل Panasonic HJE350 برای شما که توانایی تست نداری خیلی کم ریسک تره...

8. 2 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام.
    مدلهای خوب در این رده قیمت:
    Yamaha EPH50 بیس قوی تریبل متوسط (نرم)
    AKG Q350 (کمی بالاتر از قیمت مورد نظر شما) بیس نسبتا" متوسط، صدای متعادل تر
    Panasonic HJE350: بیس قوی و تریبل هم کمی قوی (اما نه تیز و هارشی) مید متوسط
    مطالعه این تاپیک هم قطعا" مفیده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم هدفون 60 هزار تومانی سایت چاره Creative EP-630 باشه که سال هاست مدلهای اصل و تقلبیش ریخته تو بازار... (یادش بخیر یه زمانی 20 هزار بود)
    نسبت به قیمتش ارزش خرید داره اما خوب بیس متوسط که دوستمون میخوان نداره.
    مسئله اصلی اینه که تو ایران تقریبا" همه مدلهای زیر 100 هزار بیس قوی دارن و اون هم به خاطر سلیقه کاربران هست که تمایل به بیس قوی و صدای گرم دارن...
    اگه مدلی با بیس متوسط پیدا نشه شاید راه حل استفاده از اکولایزر باشه... قبلا" یه مدلی موجود بود که اینترنتی هم خرید و فروش میشد (در مورد موجودی فعلی اطلاعات ندارم): Monoprice (اسمش یا همین بود یا مشابه این) که صدای متعادلی داشت...
    بهترین های زیر 100 هزار از نظر من:
    Panasonic HJE350
    Philipps SHE3590
    Creative EP-630
    Yamaha EPH20
    همه مدلها بیس قوی دارن
    از اون چهار مدلی که معرفی کردین کدوم خیلی بهتره؟ نسبت به قیمتش ارزش خرید داره؟ مرسی که راهنمایی میکنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

درود.
    دوستان من يه هدست بي سيم براي كامپيوتر ميخوام قيمتش نهايتاً 100 تومن باشه .ترجيحاً بلوتوث باشه ارتباطش.
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از اون چهار مدلی که معرفی کردین کدوم خیلی بهتره؟ نسبت به قیمتش ارزش خرید داره؟ مرسی که راهنمایی میکنین

سلام
    اگه بخوایم به ترتیب ارزش نسبت به قیمت مرتب کنیم اینجوری میشه:
    Philips SHE3590: به هر حال این مدل حدودا" نصف بقیه قیمت داره ولی الزاما" کیفیت خیلی بدی نداره...
    Panasonic HJE350
    Creative EP-630
    در مورد یاماها نمیتونم نظر بدم چون صداش رو نشنیدم ولی مطمئنا" ارزش داره به خصوص اینکه صداش زیاد تهاجمی نیست بر خلاف خیلی از مدلهای این رده قیمت...
    Last edited by metalhead_forever; 11-08-2014 at 10:19.

12. 5 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

کوئنتین تارانتینو و سنهایزر

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

یه هدفون ، هدست میخوام زیر 100 تومن . حالـا 20 تومن بالـاتر نو پرابلم . بیشتر هم پاپ و راکـ تلـاوت میشه توش ( :
    فرقی نمیکنی نِکـ بند یا توگوش یا بیرون گوش . فقط کیفیت خوبی داشته باشه واسه استفاده های بالـا ( :

بـا سپـاس فـراوان

و من الله توفیق /

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •