تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 508 از 947 اولاول ... 8408458498504505506507508509510511512518558608 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,071 به 5,080 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

اگه نباشه جاش خالی می مونه WHICH1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    نزدیک خیام فردوسی نادر شاه

پيش فرض

نام شرکت : الکترونیک پاسارگارد گلستان
    نام شهر : گرگان-علی آباد
    مدیر مسئول : حاتم نژاد
    شماره تماس: 01732254200
    آدرس ایمیل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آدرس پستی : گرگان – خیابان ولیعصر – مقابل سازمان آب – ساختمان رازی – طبقه 3 – واحد15
    ساعات کاری : 9الی 20شب

نمیدونم چرا سوالات شخصی رو جواب میدم !!!
    ضمنا نمیدونم به چه زبونی بگم که شما 2 دوست عزیز متوجه بشید !!!
    شما تو خونه خودتون یک نفری دانلود کنید با اینکه 2 نفر دانلود کنن سرعتتون هیچ فرقی نداره ؟
    طبیعتا نصف میشید ؟ آیا این معنیش اینه که کسی تو خونتون اینترنت رو محدود کرده ؟!
    خوب طبیعیه تو یک مرکز یک مقدار مشخصی پهنای باند هست و شبها هم یوزر دانلود کننده خیلی بیشتری هست تا روز به همین دلیل افت سرعت میتونه اتفاق بیفته .
    و منم هیچ وقت نگفتم همه جا سرعت دانلود روز و شب یکیه ! گفتم ما یکی میبندیم و واسمون فرقی نداره و محدودیتی واسه شب نمیزاریم . و از روزی که اومدم فکر کنم صد بار گفتم مرکز به مرکز سرعتها فرق داره چه برسه شهر به شهر !!!
    دیگه نمیدونم به شما 2 دوست عزیز چجوری باید گفت !
    شما خودت به چه زبونی که با خودت حرفی میزنی؟! متوجه حرف های خودتم نمیشی! پست هات خودت دوباره بخون وقتی میگی حرف من با شما تموم هست دیگه باز چرا دنبال بحث و اسپم هستی! پست من رو بخون فارسی تایپ شده گفتم لطفا باز میخوای پست بدی تو هر پست اشاره نکن دنبال بحث نگیر دقیقا گفتم تو هر پست نگی باز مثل دوستمون نوشتی 2 دوست عزیز!عجب! سوال پرسیدم جهت روشن شدن سرعت فن آوا در کشور وقتی نصف کاره حرف میزنی خب این میشه از اول میگفتی سیاست فن آوا استان به استان فرق داره ما در استان گلستان سرعت هارو اسمی میبندیم تمام بعد وقتی نمیگی نصف کاره پست میدی یکی بخونه فکر میکنه سرعت شب هم محدود نمیشه روی 6 و 8 مگ هست نمیبینی اینجا کسی به خودش زحمت نمیده پست های قبلی رو یخونه باز درباره محدویت و سرعت شبانه سوال میکنه!؟ اسپم نشه دوستان بزرگ و رنگی بنویسم شاید باز پست بعدی سوال محدودیت نشه

شبانه فن آوا محدود هست و شما با بالاترین سرعت بیشتر از 3.5 گیگ نمیتونی بگیری

2. 3 کاربر از WHICH1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

کاملا تایید میشه

4. این کاربر از amin_v30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sleeplessness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

وضع دانلود باتورنت چطوره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Fanava-Mashhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این رو نماینده اگر صادقانه پاسخ بده معلوم میشود! اما کلا آب از ریشه گل آلود هست همه پس از دیگری ...
    ظاهرا فن آوا این موضوع رو دنبال نمی کنه.

7. 2 کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اینو چند بار صادقانه جواب دادم بخدا . باور کنید فعلا خبری نیست . حالا باز فردا سوال میکنم .
    فن آوا کلا خیلی کنده توی تغییرات که همیشه به ضرر مشترکینه اینبار منتها به نفعشون خواهد بود !
    همه گیر بشه فن آوا هم تبعیت خواهد کرد منتها جزوآخرین شرکتها خواهد بود .
    الان دیدم داتک هم اضافه شد ! شدن 3 تا ؟
    در خصوص کند بودن فن آوا باهاتون موافق نیستم. کلیه مواردی ک تا به حال از فن آوا خواستم، به موقع و دقیق انجام دادند.

9. این کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما خودت به چه زبونی که با خودت حرفی میزنی؟! متوجه حرف های خودتم نمیشی! پست هات خودت دوباره بخون وقتی میگی حرف من با شما تموم هست دیگه باز چرا دنبال بحث و اسپم هستی! پست من رو بخون فارسی تایپ شده گفتم لطفا باز میخوای پست بدی تو هر پست اشاره نکن دنبال بحث نگیر دقیقا گفتم تو هر پست نگی باز مثل دوستمون نوشتی 2 دوست عزیز!عجب! سوال پرسیدم جهت روشن شدن سرعت فن آوا در کشور وقتی نصف کاره حرف میزنی خب این میشه از اول میگفتی سیاست فن آوا استان به استان فرق داره ما در استان گلستان سرعت هارو اسمی میبندیم تمام بعد وقتی نمیگی نصف کاره پست میدی یکی بخونه فکر میکنه سرعت شب هم محدود نمیشه روی 6 و 8 مگ هست نمیبینی اینجا کسی به خودش زحمت نمیده پست های قبلی رو یخونه باز درباره محدویت و سرعت شبانه سوال میکنه!؟ اسپم نشه دوستان بزرگ و رنگی بنویسم شاید باز پست بعدی سوال محدودیت نشه

اصلاحیه:

سرویس های شبانه فن آوا دارای Burst می باشد و در صورتی که پهنای باند مراکز مخابراتی شما پر نشود، امکان دانلود با سرعتی بالاتر از سرعت اسمی دارید. منتهی به دلیل اینکه تقریبا همیشه پهنای باند در ساعات رایگان پر می شود، سرویس ها فقط امکان دانلود با سرعت اسمی را دارند. در این بین اولویت با افرادی است که سرویس های با سرعت اسمی بالاتر تهیه می کنند.

11. 5 کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه WHICH1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    نزدیک خیام فردوسی نادر شاه

پيش فرض

اصلاحیه:

سرویس های شبانه فن آوا دارای Burst می باشد و در صورتی که پهنای باند مراکز مخابراتی شما پر نشود، امکان دانلود با سرعتی بالاتر از سرعت اسمی دارید. منتهی به دلیل اینکه تقریبا همیشه پهنای باند در ساعات رایگان پر می شود، سرویس ها فقط امکان دانلود با سرعت اسمی را دارند. در این بین اولویت با افرادی است که سرویس های با سرعت اسمی بالاتر تهیه می کنند.
    اینی که گفتید احتمالش چند در صد هست فکر کنم 1 در صد هم نباشه مثلا مرکز خواجه ربیع که ندارید مرکز انقلاب چند یوزر هست مرکز کم اشتراک هم دارید سرعت بالاتر باشه ؟بعد چند یوزر بهنای باند رو فول میکنن از چند یوزر به بالا همون سرعت اسمی رو هم ندارن مثل مرکز فرشچی که انفدر شماره هاش زیاد هستند همیشه بهنای باند کم میاره!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اصلاحیه:

دوستان براستی در کار نیس
    من 2 ساله فن اوا دارم اوایل 1 مگ داشتم به مدت 6 ماه
    اگه براست ی داشت حداقل یک بار سرعت از 180 میرفت بالاتر
    بدشم ما که تازه اینترنت نگرفتیم که ندونیم براست چیه!!!! بابا براست اگه باشه du meter سرعت رو ماکزیمم نمیزنه 175 یا 180 بالاخره یک بار میره بالا 200
    بدشم همیشه که شلوغ نیس
    دوست من پارس انلاین داره که براست براش فعاله
    یک شب سرعت 100 یک شب 180 یک شب 500 و ...
    اینو میگن براست نه اینی که نماینده فن اوا می گه
    دوستان صادق باشیم
    دروغ به چه قیمتی

14. این کاربر از hermidass بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه fanoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

دوستان براستی در کار نیس
    من 2 ساله فن اوا دارم اوایل 1 مگ داشتم به مدت 6 ماه
    اگه براست ی داشت حداقل یک بار سرعت از 180 میرفت بالاتر
    بدشم ما که تازه اینترنت نگرفتیم که ندونیم براست چیه!!!! بابا براست اگه باشه du meter سرعت رو ماکزیمم نمیزنه 175 یا 180 بالاخره یک بار میره بالا 200
    بدشم همیشه که شلوغ نیس
    دوست من پارس انلاین داره که براست براش فعاله
    یک شب سرعت 100 یک شب 180 یک شب 500 و ...
    اینو میگن براست نه اینی که نماینده فن اوا می گه
    دوستان صادق باشیم
    دروغ به چه قیمتی
    البته من خود تعجب کردم امروز من 5 گیگ گرفتم روز های دیگه 3 گیگ میگرفتم به احتمال زیاد یا تو مرکز مخابراتی ما Burst اعمال شده یا هم کاربر کمتری دیشب بود به هر حال صحبت نماینده فن آوا مشهد قابل تامل هست

16. این کاربر از fanoudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان این شرکت دانلود شبانش از سرور داخلی محدود میکنه؟پشت سر هم دانلود کنم
    و اینکه از حجم اصلی هم کم میکنه ؟چند درصد

باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •