تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 508 از 1319 اولاول ... 84084584985045055065075085095105115125185586081008 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,071 به 5,080 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان سوالی داشتم
    این طرحهای شبانه نامحدود از ساعت 1 تا 11 و 2 تا هفت واقعا نامحدود هستن منظورم اینه که وقتی فعال کنیم واقعا میتونیم به صورت نامحدود داخل این ساعتها هر چقدر بشه دانلود کنیم؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن پاسخ بدن

چون یکی از دوستان میگفت تا ظاهرا یک مقداری نامحدود هست ولی بعدش هزینه داره اگر اینطوری هست چرا به عنوان نامحدودو میفروشن

2. این کاربر از joyful بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pic4you's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چه عنوان مسخره ای گذاشته روی سایتش
    همراه اول - بزرگترین اپراتور در هر دو حوزه مکالمه و اینترنت
    یه صفحه توضیح میدادی که خیلی خوبی !
    دوستان سوالی داشتم
    این طرحهای شبانه نامحدود از ساعت 1 تا 11 و 2 تا هفت واقعا نامحدود هستن منظورم اینه که وقتی فعال کنیم واقعا میتونیم به صورت نامحدود داخل این ساعتها هر چقدر بشه دانلود کنیم؟
    چون یکی از دوستان میگفت تا ظاهرا یک مقداری نامحدود هست ولی بعدش هزینه داره اگر اینطوری هست چرا به عنوان نامحدودو میفروشن
    بسته 2 تا 7 حجم 20 گیگ
    1 تا 11 حجم 30 گیگ
    زیاد خودتو اذیت نکن . با سرعت 3G وقت اضافه زیادی نمیاری

4. 3 کاربر از pic4you بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه adreno's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان سوالی داشتم

درست به اطلاع ـتون رسوندن
    بسته 2 تا 7 تا 20 گیگابایت
    بسته 1 تا 11 تا 30 گیگابایت

و اگر این محدودیت حجم بسته ها رو رد کنید از اعتبارتون با مصرف آزاد استفاده میکنه یا اگه دائمی باشه سیم کارتتون ، فاتحه تون خونده است

اینم خیلی راحت مثل ایرانسل کنترل مصرف ازاد میتونستن بذارن که نذاشتن و نخواهند گذاشت
    و از سهو انگاری مردم روزانه میلیارد ها به جیب میزنند
    Last edited by adreno; 23-09-2016 at 13:56.

6. 4 کاربر از adreno بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه adreno's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

چه عنوان مسخره ای گذاشته روی سایتش
    همراه اول - بزرگترین اپراتور در هر دو حوزه مکالمه و اینترنت
    یه صفحه توضیح میدادی که خیلی خوبی !
    از افشای اطلاعات مشترکین ایرانسل هم برای تبلیغ استفاده میکنه

" همراه اول اپراتور امن در حفظ اطلاعات شخصی مشترکان " !!!!!!!!!!

8. 5 کاربر از adreno بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه masoudyasar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

درست به اطلاع ـتون رسوندن
    بسته 2 تا 7 تا 20 گیگابایت
    بسته 1 تا 11 تا 30 گیگابایت

و اگر این محدودیت حجم بسته ها رو رد کنید از اعتبارتون با مصرف آزاد استفاده میکنه یا اگه دائمی باشه سیم کارتتون ، فاتحه تون خونده است

اینم خیلی راحت مثل ایرانسل کنترل مصرف ازاد میتونستن بذارن که نذاشتن و نخواهند گذاشت
    و از سهو انگاری مردم روزانه میلیارد ها به جیب میزنند
    من هم یه روز طرح 2 تا 7 صبح رو فعال کردم و از شارژ اصلیم کم کرده بود و شکایت کردم و نتیجه هم گرفتم

10. 4 کاربر از masoudyasar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه I.LIKE.U's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من هم یه روز طرح 2 تا 7 صبح رو فعال کردم و از شارژ اصلیم کم کرده بود و شکایت کردم و نتیجه هم گرفتم

آفرین که پیگیر حقتی
    خیلیا میگن ولش کن و پیگیر نمیشن دیگه امراتور پولشونو میخوره

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

12. این کاربر از I.LIKE.U بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

دوستان من دو تا سیم کارت دارم که مال چند سال پیشه تا همین چند روز پیش روشون اینترت نامحدود فعال میکردم
    اما از دیشبه وقتی اینترنت نامحدود رو درخواست میدم میگه "روی سیم کارت انارستان فعالسازی اینترنت نامحدود مقدور نمیباشد"

این مسخره بازیا چیه جدیدا درمیارن
    سیم کارت های من مال این طرح مسخرشون نبوده یه دفه تبدیل شدن سیم کارت انارستان

14. این کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

توسعه اینترنت نسل ۴ و باندلینگ تلفن هوشمند؛ اولویت های کنونی همراه اول

وحید صدوقی، مدیرعامل همراه اول روز گذشته طی مراسمی در حاشیه ی نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶ در سالن همراه اول، بیان کرده است هنگام ارائه ی مجوز رسمی نسل ۳ و ۴ اینترنت همراه در اسفند ماه ۹۳، تمام تلفن های هوشمند، نسل ۳ بوده اند و فقط ۲ تا ۳ درصد از آنها نسل ۴ را پشتیبانی می کردند. مدیرعامل همراه اول افزوده است برنامه ی همراه اول در آن زمان توسعه ی نسل ۳ اینترنت همراه بود؛ ولی در حال حاضر با توجه پشتیبانی بیش از ۱۵ درصد موبایل های مشترکین همراه اول از نسل ۴ و رو به رشد بودن این روند، توسعه ی نسل ۴ و حمایت از باندلینگ تلفن های هوشمندی که این نسل را پشتیبانی می کنند، از اولویت های همراه اول است.

صدوقی در ادامه اظهار داشته است: «هم اکنون ۷۶۰۰ سایت نسل ۳ و ۴ در کشور راه اندازی شده و تا مرداد ماه سال آینده ۹۰۰ شهر تحت پوشش اینترنت نسل چهارم (LTE) قرار می گیرد».

گفتنی است طی این مراسم از تلفن هوشمند Mi Max شیائومی نیز رونمایی شد. این تلفن هوشمند در اردیبهشت ماه سال جاری توسط شیائومی رسماً معرفی شد اما به گفته ی اپراتور اول موبایل کشورمان، این اولین باری است که یک اپراتور تلفن همراه در خاورمیانه از این تلفن هوشمند رونمایی می کند. این مدل از ارتباط نسل ۴ و ۴.۵ پشتیبانی می کند و به زودی در فروشگاه های همراه اول به صورت باندل به فروش خواهد رسید.

صدوقی در خصوص تلفن هوشمند مذکور گفته است: «تلفن هوشمند Mi Max در آزمایش های انجام شده از نظر استاندارد هایی همچون SAR، از نظر میزان تشعشع نمره ی مطلوبی دریافت کرده است».

وی در پایان با اشاره به ارائه ی تلفن همراه و بسته های ترکیبی مکالمه و دیتا از سوی اپراتور اول موبایل اظهار داشت: «از آنجایی که موبایل های شیائومی باندل شده از مسیر قانونی وارد کشود می شوند، حق و حقوق دولت پرداخت شده و به اقتصاد کشود کمک می شود».

16. این کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

18. این کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

بسته نامحدود 1 تا 11 رو گرفتم ولی اصلا نت ندارم!3تاخونه هم 3G آنتن داره ولی نت نداره!هر کر کردم نشد!مشکل چیه؟!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •