تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 507 از 1049 اولاول ... 74074574975035045055065075085095105115175576071007 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,061 به 5,070 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام من مي خواهم اطلاعاتي در مورد xvision333 بدانم

---------- Post added at 05:48 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

لطفا سريع راهنمايي كنيد
    جدیدترین مدل گیرنده دیجیتال ایکس ویژن همین مدل 333 است. قیمتش نمناسب و عملکردش خیلی خوبه
    ایراد فعلیش اینه که فونت تلتکست ممکنه خیلی خوانا نباشه که البته قراره در آپدیت بعدی رفع بشه
    سرعت کلی دستگاه نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار خصوصا دنای بیشتره

---------- Post added at 10:10 AM ---------- Previous post was at 10:08 AM ----------

اطلاعات بیشتر رو در وبلاگ مادیران ببین یا بگو بهت اطلاعات بده
    خیلی خوب راهنمایی می کنه
    maadiran.mihanblog آدرسشه

داره خودمونی میشه anaconda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    In galaxies

پيش فرض

دوستان من دیروز سیستمو نصب کردن از طرف اکوستیک اومدن همون مدل sib & cub فوکال و امپ دنون 1611 اما نمیدونم چرا مثلا سی دی اورجینال علی اصحابی گذاشتم مدهای که انتخاب میکردم هیچ کدوم dollby prologic یا dts فعال نمیشد فقط میتونستم حالت مولتی چنل و حالات راک جاز ماتریکس و ... انتخاب کنم نمیدونم چرا اون حالات فعال نمیشه اما رسیورمو با hdmi به tv وصل کردم و tv با اپتیکال به امپ وقتی رو tv میزارم سورسو این حالات فعال میشن البته وقتی ----- روشنه حالا این مسئله مشکل داره یا مربوط به سورس پخش هست؟ کدام قسمت امپ برم تا این مواردو فعال کنم دکمه مود رو کنترل را میزنم اتفاقی نمیفته باید از روی امپ این حالات را تغییر بدم میشه راهنمایی فرمایید

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان من دیروز سیستمو نصب کردن از طرف اکوستیک اومدن همون مدل sib & cub فوکال و امپ دنون 1611 اما نمیدونم چرا مثلا سی دی اورجینال علی اصحابی گذاشتم مدهای که انتخاب میکردم هیچ کدوم dollby prologic یا dts فعال نمیشد فقط میتونستم حالت مولتی چنل و حالات راک جاز ماتریکس و ... انتخاب کنم نمیدونم چرا اون حالات فعال نمیشه اما رسیورمو با hdmi به tv وصل کردم و tv با اپتیکال به امپ وقتی رو tv میزارم سورسو این حالات فعال میشن البته وقتی ----- روشنه حالا این مسئله مشکل داره یا مربوط به سورس پخش هست؟ کدام قسمت امپ برم تا این مواردو فعال کنم دکمه مود رو کنترل را میزنم اتفاقی نمیفته باید از روی امپ این حالات را تغییر بدم میشه راهنمایی فرمایید
    در ترك PCM فقط حالت دالبي پرلاجيك فعال
    براي دالبي بايد سورس صدا دالبي باشه و همچنين DTS

4. این کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من سینمای خانگی ال جی مدل 870 را دارم که تو مشخصاتش نوشته full hd هم ساپورت میکنه ولی یه فیلم Divx با رزولیشن 1280 * 720 ولی ارور ساپورت نکردن رزولیشن را داد .

فکر میکنید مشکل از چیه ؟

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من سینمای خانگی ال جی مدل 870 را دارم که تو مشخصاتش نوشته full hd هم ساپورت میکنه ولی یه فیلم Divx با رزولیشن 1280 * 720 ولی ارور ساپورت نکردن رزولیشن را داد .

فکر میکنید مشکل از چیه ؟
    مشكلي در كار نيست
    رزولوشن دي وي دي به رزولوشن فول اچ دي بالا ميبره
    فرمت هاي فشرده هيچ دي وي دي پلير فول اچ دي نمايش نميدن
    فقط بلوري پليرهاي اون هم جديد

7. 2 کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dara_az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بلندگوي دوم كه شما بهش اشاره كرديد، در حقيقت بلندگو نيست. يك روش براي افزايش راندمان صوتي بلندگو در فركانسهاي پايين هست تحت عنوان passive radiator. كاراييش شبيه همون سوراخي هست كه روي خيلي از بلندگوها ديده ميشه، و تحت عنوان bass reflex ازش نام برده ميشه. البته passive radiator كارايي بالاتري به نسبت bass reflex داره، اما بعلت سختي طراحي و خيلي دلايل ديگه معمولن كمتر استفاده ميشه.
    نکته خوبی رو اشاره کردید . منم به بلندگو های با سیستم Passive Radiator علاقه مند هستم . اما من بیشتر در مدلهای قدیمی دیده بودم که این سیستم به کار میره و در سیستمهای جدید کمتر دیده بودم . البته شاید اسپیکر های حرفه ای بیشتر از این سیستم استفاده میکنند . چون در مدلهای تجاری تاحالا این سیستم رو ندیده بودم . اسپیکر های من یک جفت سونی قدیمی هستش که حدود 33 سال عمرشونه ! سیستم Passive radiator رو اولین بار تو همین اسپیکر هام دیدم .قدیما برام جالب بود که این اسپیکر های پدرم چرا هیچ جاش هیچ سوراخی نداره ! اینترنت و این چیزا هم که نبود سرچ کنم ببینم چی به چیه ! خلاصه دفترچشو آوردم و شروع کردم به خوندن که با این سیستم آشنا شدم و از همون موقع علاقه عجیبی به این نوع طراحی پیدا کردم. هنوزم نتونستم از اون اسپیکر ها دل بکنم و دارم ازش استفاده میکنم.
    این سایت ها میتونه برای درک عملکرد و نحوه کارکرد این مدل از اسپیکر ها مفید باشه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:

9. 2 کاربر از dara_az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام به همگی
    دوستان من میخوام واسه خونه یه سیستم بخرم منتها یه سری مشکلات دارم که شامل جای کم واسه چیدمان و یه فضای 30متری که توش کلی لوازم توش چیده شده و...
    البته من دنبال یه صدای خوب هستم که هم تفکیک داشته باشه هم بیس ملایم داشته باشه البته اینم بگم که میخوام کنار lcd ست کنم و ازهمه مهمتر نزدیک 700هزار تومان میخوام هزینه کنم البته بادستگاه پخش dvd . سه تیکه باشه بهتره
    حالا از شما اساتید کمک می خوام یه راهنمایی و یا پیشهاد بدید

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

چرا این مدل های سونی خروجی HDMI ندارن؟!
    MHC-GZR999D
    MHC-GZR77D
    Last edited by golabi2; 02-11-2011 at 13:12.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    اساتید محترم من امپ rx-v667 یاماها رو برای جامو 426 انتخاب کردم می خواستم ببینم انتخابم خوب هست و کسی قیمت این امپ رو می دونه؟

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

دوستان من می خوام یک گیرنده بخرم که قدرت گیرندگیش عالی باشه
    پخش فرمت های تصویری زیاد برام مهم نیست!
    قابلیت ضب بی درد سر داشته باشه
    ترجیحاً تصویر در تصویر برای فرکانس یکسان داشته باشه(ترجیحا)
    به نظرتون بهترین گزینه بازار چیه؟؟
    راستی در تهران از کدوم مغازه بخرم؟؟

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

راستی سرعت تعویض کانال هم توش خوب باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •