تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 507 از 2550 اولاول ... 740745749750350450550650750850951051151755760710071507 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,061 به 5,070 از 25500

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان شرقی

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دیشب دیدم اینترنت قطع شده.چند بار مودمو خاموش روشن کردم دیدم فرقی نکرد.گفتم تا صبح درست میشه.صبح هم اومدم دیدم که درست نشده.باز چند بار خاموش روشن کردم درست نشد که نشد.الان شانسی یه بار رمز رو تو مودم دوباره نوشتم به محض این که Apply زدم وصل شد.خیلی وقت بود به مودم دست نزده بودم.مودم هم ریست نشده بود.چون اگه ریست بشه یوزر نیم و بقیه تنظیمات هم ریست میشن ولی همه چیز درست بود حتی تعداد ستاره های پسورد هم درست بود اما وصل نمیشد.قبلا یه بار هم برام پیش اومده بود.(وقتی که تازه اومده بودم به مین نت).به نظر شما اشکال از چیه؟؟؟

آخر فروم باز kamran987456's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    In The Vally Of Death

پيش فرض

دیشب دیدم اینترنت قطع شده.چند بار مودمو خاموش روشن کردم دیدم فرقی نکرد.گفتم تا صبح درست میشه.صبح هم اومدم دیدم که درست نشده.باز چند بار خاموش روشن کردم درست نشد که نشد.الان شانسی یه بار رمز رو تو مودم دوباره نوشتم به محض این که Apply زدم وصل شد.خیلی وقت بود به مودم دست نزده بودم.مودم هم ریست نشده بود.چون اگه ریست بشه یوزر نیم و بقیه تنظیمات هم ریست میشن ولی همه چیز درست بود حتی تعداد ستاره های پسورد هم درست بود اما وصل نمیشد.قبلا یه بار هم برام پیش اومده بود.(وقتی که تازه اومده بودم به مین نت).به نظر شما اشکال از چیه؟؟؟
    ماله من هم چند وقت پیش مثله ماله شده بود و بعد از 2 روز رفع شد این حالت
    اما دیروزمشکل خاصی ندیدم و همون 2.4 گیگ رو دوباره هم دانلود کردم
    توصفحه کابری ایت تو سایته مکس نت قسنت موفقیت کانکشن که داره همش no هست ؟

3. این کاربر از kamran987456 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

AB

تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

ماله من هم چند وقت پیش مثله ماله شده بود و بعد از 2 روز رفع شد این حالت
    اما دیروزمشکل خاصی ندیدم و همون 2.4 گیگ رو دوباره هم دانلود کردم
    توصفحه کابری ایت تو سایته مکس نت قسنت موفقیت کانکشن که داره همش no هست ؟
    آره 2 تا no هست.وسط این 2 تا هم یه دونه Yes هست.مودم شما دی لینک هست یا تی پی لینک؟
    از خود شرکت گرفتین؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    In The Vally Of Death

پيش فرض

آره 2 تا no هست.وسط این 2 تا هم یه دونه Yes هست.مودم شما دی لینک هست یا تی پی لینک؟
    از خود شرکت گرفتین؟
    ماله من Smc هست از همارا 2 ساله قبل خریدم
    موقعی که ماله من اونطوری شده بود 8 یا 9 تا پشت سر هم no می داد ولی یه روز بعد خود به خود درست شد

6. این کاربر از kamran987456 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

AB

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

7 محدودیت در هماراسیستم

با سلام
    خدمت دوستان من حدود چند ماهی هست که از اطلاعات خوبتون استفده میکنم ولی تا حالا مشکلی برام پیش نیومده بود. ولی الان چند روزه مشکلی برام پیش اومده که واقعا ناراحت کننده هست مجبور شدم ثبتانم کنم و از شما راهنمایی بخوام.
    موضوع از این قراره که من 1 سالی هست از هماراسیستم سرویس کلاسیک رو دارم تو این مدت سرعت شبانه خوب بود ولی هیچ وقت نشده بود من چند روز پشت سر هم دانلود کنم تو این 15 روز اخیر من این کار رو انجام دادم و شبی بین 1 تا 1.3 گیگ دانلود داشتم. تا اینکه 4 روز پیش سرعت من از ساعت 2 تا 8 صبح دیگه بالاتر از 40 نرفت بعد از پیگیری های مدام اول که قبول نمیکردن ولی حالا میگن ما سرعت شما رو آوردیم پایین تا همه دانلود کنند که دروغ محضه چون سرعت تقسیم میشه بین همه وقتی سرعت من تو شب بالا باشه یعنی بقیه هم همینقدر می تونند دانلود کنند ومطمئن هستم پهنای باندشون پر نشده و این کار طبق گفته خودشون عمدی هست.
    الان حجم دانلودم بین 600 تا 800 مگ هست و گفتند دیگه هم سرعت شما بالاتر نمیره. با جلیلزاده هم خواستم صحبت کنم منشیش گفت تا چند روز نیست. حالا به نظر شما چیکار کنم. میشه برم به اداره ای یا جایی که شکایت کنم؟ چون سرویس 512 گرفتم ولی سرعت رو محدود میکند/
    این گراف دیروز من هست همینطور که میبینید ماکسیمم سرعت به 45 رسید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این هم گراف قبل از عمال محدودیت :
    کد:
    این تست سرعت تو ساعت 7:50 رایگان گرفته شده :
    کد:
    این تست هم از ساعت 8:10 هست :
    کد:

تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

با سلام
    خدمت دوستان من حدود چند ماهی هست که از اطلاعات خوبتون استفده میکنم ولی تا حالا مشکلی برام پیش نیومده بود. ولی الان چند روزه مشکلی برام پیش اومده که واقعا ناراحت کننده هست مجبور شدم ثبتانم کنم و از شما راهنمایی بخوام.
    موضوع از این قراره که من 1 سالی هست از هماراسیستم سرویس کلاسیک رو دارم تو این مدت سرعت شبانه خوب بود ولی هیچ وقت نشده بود من چند روز پشت سر هم دانلود کنم تو این 15 روز اخیر من این کار رو انجام دادم و شبی بین 1 تا 1.3 گیگ دانلود داشتم. تا اینکه 4 روز پیش سرعت من از ساعت 2 تا 8 صبح دیگه بالاتر از 40 نرفت بعد از پیگیری های مدام اول که قبول نمیکردن ولی حالا میگن ما سرعت شما رو آوردیم پایین تا همه دانلود کنند که دروغ محضه چون سرعت تقسیم میشه بین همه وقتی سرعت من تو شب بالا باشه یعنی بقیه هم همینقدر می تونند دانلود کنند ومطمئن هستم پهنای باندشون پر نشده و این کار طبق گفته خودشون عمدی هست.
    الان حجم دانلودم بین 600 تا 800 مگ هست و گفتند دیگه هم سرعت شما بالاتر نمیره. با جلیلزاده هم خواستم صحبت کنم منشیش گفت تا چند روز نیست. حالا به نظر شما چیکار کنم. میشه برم به اداره ای یا جایی که شکایت کنم؟ چون سرویس 512 گرفتم ولی سرعت رو محدود میکند/
    کد:

کد:

کد:

کد:

مشکل اکثر کاربران اینه که موقع خرید به چیزی که میخرن توجه نمیکنن.سرعت سرویس کلاسیک همارا بین 128 و 512 هست.یعنی 128 رو براتون تضمین میکنه.پس از نظر قانونی تا وقتی که سرعتتون از 128 پایین نیومده هیچ شکایتی نمیتونین ازشون بکنین.

محدودیت هم فکر نکنم براتون گذاشته باشن.من 3-4 دوره سرویس محدود از همارا گرفته بودم و هر شب بدون استثنا دانلود داشتم.به هیچ مشکلی هم برخورد نکرده بودم(البته بعضی مواقع سرعتش از 250 هم کمتر میشد که اونم به خاطر زیاد بودن کاربر هست.همه شرکت ها از این مشکلات دارن.)

آخرین دوره هم که سرویس محدود گرفته بودم سرعت به شدت افت کرده بود ولی بعد از 7-8 روز درست شد.

سرعت شما هم تا 512 آزاده.یعنی اگر 10 نفر دانلود میکنن به همشون 512 میرسه.اگه همون 10 نفر مثلا بشه 20 نفر سرعت همشون به مقدار یکسان کاهش پیدا میکنه که به همشون مساوی برسه.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    In The Vally Of Death

پيش فرض

با سلام
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    خدا رو شکر مکس نت هنوز از این کارا نکرده
    اگه سرعت دانلود من برسه به همون 128 که خریدم یعنی 16 سکته رو در جا میزنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه akbari15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

10

مدتیه سرعت 128 نامحدود همارا زیاد شده :

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

مشکل اکثر کاربران اینه که موقع خرید به چیزی که میخرن توجه نمیکنن.سرعت سرویس کلاسیک همارا بین 128 و 512 هست.یعنی 128 رو براتون تضمین میکنه.پس از نظر قانونی تا وقتی که سرعتتون از 128 پایین نیومده هیچ شکایتی نمیتونین ازشون بکنین.

محدودیت هم فکر نکنم براتون گذاشته باشن.من 3-4 دوره سرویس محدود از همارا گرفته بودم و هر شب بدون استثنا دانلود داشتم.به هیچ مشکلی هم برخورد نکرده بودم(البته بعضی مواقع سرعتش از 250 هم کمتر میشد که اونم به خاطر زیاد بودن کاربر هست.همه شرکت ها از این مشکلات دارن.)

آخرین دوره هم که سرویس محدود گرفته بودم سرعت به شدت افت کرده بود ولی بعد از 7-8 روز درست شد.

سرعت شما هم تا 512 آزاده.یعنی اگر 10 نفر دانلود میکنن به همشون 512 میرسه.اگه همون 10 نفر مثلا بشه 20 نفر سرعت همشون به مقدار یکسان کاهش پیدا میکنه که به همشون مساوی برسه.
    دوست عزیز شما در حال حاضر از سرویس کلاسیک استفاده می کید؟ چون این محدودیت چند روزه بعد از 13 ماه سرویس گرفتن روی من اعمال شده.
    1- به من موقع قرارداد نگفتند سرعت کلاسیک بین 128~512 هست همونطور که در حال حاضر تو سایت هم خبری از این موضوع نیست:
    کد:
    بلکه گفتند سرعت دانلود شما 512 و آپلود شما 128 هست.
    اگر هم همچین چیزی باشه باز هم شرکت تخلف کرده چون سرعت من درحال حاضر از 360 Kbps تو ساعات رایگان به هیچ عنوان زیادتر نمیشه پس دیگه از سرعت بین 128 تا 512 خبری نیست. چون تو ساعات رایگان میشه 128 تا 360
    2-توی محدودیت گذاشتن روی سرویس من شک نکنید چون داخل همون عکسها و گرافها به وضوح مشخصه که Maximum سرعت من رو زده 45 کیلوبایت در ثانیه یعنی معادل 360 Kbps دیگه مدرک از این محکم تر که با کمال وقاحت به من میگن شما از این به بعد نمی تونید بیشتر از 70 درصد سرعتی که تو قراردادتون هست تو ساعات رایگان استفاده کنید.
    در انتها هم سرعت من طبق شواهدی که میبینید دیگه تا 512 آزاد نیست من قانع میشدم اگر میگفتند ترافیک مرکز بالا رفته و درست میشه ولی علنا به من میگن خودمون محدودت کردیم.
    تو این مدت با تمام افت و خیزهای شرکت ساختم ولی از این یکی نمیشه گذشت. حتی تو این یکسال من خودم کلی تعریف هماراسیستم رو بین اقوام کردم چون واقعا بدی به اون صورت ازش ندیده بودم ولی الان با این کار این شرکت قابل اطمینان نیست.
    به کسی هم که می خواد دانلود شبانه سنگین بکنه با سرویس کلاسیک دیگه پیشنهاد نمیکنم چون به احتمال مشترکهای همارا زیاد شده و دیگه مشتری براشون ارزشی نداره.

با این اوضاع به نظر شما من باید به نظام صنفی شکایتم رو بگم؟
    کد:
    یا جای دیگه ای هم هست؟ اگر سرویس من تا 1 ماه اینجوری بمونه واقعا سکوت کردن جایز نیست امیدوارم همارا این سیاست غلط رو کنار بگذاره.

12. این کاربر از S3aman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال TopGear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من هم تو خیابان امام هستم مرکز مخابرتیتون رجایی هست؟
    فقط خواهشا قبل از اومدن به مکس نت به این سوالها جواب بدین تا بگم خوبه یا نه
    تورنت کار میکنین ؟(چون پ.رت تورنته یکی از دوستا بسته شده بود ولی مال ما پورته بازه)
    بازی انلاین میکنید ؟(چون پینگ چند روزی رفته بالا )
    از سایتهای رپیدشر و امثال با اکانت دانلود میکنید یا بدون اکانت ؟(چون ای پی شخصی نداره به صورت فری نمیشه)
    اول این سوالات رو جواب بدین
    چون یه دوستمون اومد مکس نت ولی اصلا مکس نت انتظاراتشو برطرف نکرد
    مرکز مخابراتی رو نمیدونم فکر کنم همون باشه چون تو خود 4منصور که نیستم تو خیابون امامم نزدیک 4 منصور
    پینگ یعنی چی؟
    من از رپیدشر دانلود میکنم شبانه
    یعنی با ماکسنت رپیدشر به آی پی گیر میده؟
    پس چی کار کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •