تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 506 از 691 اولاول ... 6406456496502503504505506507508509510516556606 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,051 به 5,060 از 6901

نام تاپيک: The Sims 3 ( راهنمای آپدیت کردن بازی در پست اول)

در آغاز فعالیت tannaz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستش از این روش استفاده کردم ولی نشد رفتم پیدا کردم سیدیشو..... ولی انگار این مشکل نصب سیمز 3 تمومی نداره...حالا sims 3-world adventure-high end lofte stuff نصب کردم اومدم بازی کنم گفت cd high end loft بذار ..گذاشتم گفت سیدیرو نمیشناسه و خارج شد ...این از این
    بعد اومدم پک بعدیشو نصب کنم یعنی ambitions ( البته این 2 تا پارت بود به صورت winrar که کپی کردم از اون حالت درش آوردم)
    داشت اینیستال میشد که آخرش گفت اون دیسکیو بذار که توش فایل skuversion-txt رو داره منم از browes هر کدوم از این پارتای ambitions با سیدیشو میذاشتم قبول نمیکرد حالا چیکار کنم ؟؟ تروخدا کمکم کنید مردم دیگه همش error

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان من این بازی رو با پک World Adventure دارم بازی می کنم.
    دیروز وقتی داشتم بازی می کردم یهو پام خورد به دکمه ریستارت کیس کامپیوتر ریستارت شد البته یه چند دقیقه قبل این اتفاق بازی رو سیو کرده بودم. امروز که اومدم بازی رو ادامه بدم دیدم نه شهری که توش زندگی میکردم هست (Sunset Valley) نه خانواده ای که باهاش بازی می کردم. وقتی هم که میخوام واردش بشم میگه " درطول بارگزاری Sunset Valley.sims3 مشکلی پیش اومده ، لطفا برنامه رو مجددا راه اندازی کنید! "
    باید چی کار بکنم که سیوم دوباره برگرده ؟؟!!
    خواهش می کنم کمکم کنید...
    برای برگرداندن سیو قبلی راهی که وجود دارد این است که به مسیر زیر بروید

C:\Users\...\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Saves

در انجا دو پوشه به نامهای Sunset Valley.sims3 و Sunset Valley.sims3.backup را پیدا کنید.

پوشه Sunset Valley.sims3 را delete کنید

حالا نام پوشه Sunset Valley.sims3.backup را به Sunset Valley.sims3 تغییر دهید

دوستان من یه ماشین بوگاتی از نت گرفتم. فرمتش هم .package هست اما نمی دونم باید کجا بریزم و ازش استفاده کنم. لطفا منو راهنمایی کنید
    در پست 4891 توضیح داده شده است

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال gta6767's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    wwe

پيش فرض

با سلام من این بازیه the sims medieval را خریدم نصب می کنم اما این ارور را میده:
    the program cant start because msvcp100.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.
    یک بار هم از نو نصبش کردم ولی لاز هم این ارور را میده خواهش میمکنم کمکم کنید.

English | Active member gap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام من این بازیه the sims medieval را خریدم نصب می کنم اما این ارور را میده:
    the program cant start because msvcp100.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.
    یک بار هم از نو نصبش کردم ولی لاز هم این ارور را میده خواهش میمکنم کمکم کنید.
    این فایل رو دانلود و نصب کنید.
    کد:

5. این کاربر از gap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال gta6767's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    wwe

پيش فرض

این فایل رو دانلود و نصب کنید.
    کد:
    سلام من این فایل را دانلود کردم ولی بعد از این که نصبش کردم دوباره ارور میده:
    the program cant start beacause MSVCR100.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.
    اصلا این ارور ها را برای چی میده مشکا از کامپیوتره چیه؟

English | Active member gap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام من این فایل را دانلود کردم ولی بعد از این که نصبش کردم دوباره ارور میده:
    the program cant start beacause MSVCR100.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.
    اصلا این ارور ها را برای چی میده مشکا از کامپیوتره چیه؟
    ببینید،این ارور زمانی داده میشه که یک سری از فایل های اساسی سیستمتون به نام .dll ها پاک شده باشه یا موجود نباشه.
    شما بهتره برید به این سایت:
    کد:
    و اسم هر dll فایلی که میگه رو،سرچ کنید و فایل اجراییش رو دانلود کنید.
    مثلا برای ارور جدید:
    کد:
    توجه کنید که برای راحتی کارتون، Fixer رو دانلود کنید که خودش فیکس کنه همه چیزو.
    میتونید ویندوز رو هم Repair کنید....

8. این کاربر از gap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

راستش از این روش استفاده کردم ولی نشد رفتم پیدا کردم سیدیشو..... ولی انگار این مشکل نصب سیمز 3 تمومی نداره...حالا sims 3-world adventure-high end lofte stuff نصب کردم اومدم بازی کنم گفت cd high end loft بذار ..گذاشتم گفت سیدیرو نمیشناسه و خارج شد ...این از این
    بعد اومدم پک بعدیشو نصب کنم یعنی ambitions ( البته این 2 تا پارت بود به صورت winrar که کپی کردم از اون حالت درش آوردم)
    داشت اینیستال میشد که آخرش گفت اون دیسکیو بذار که توش فایل skuversion-txt رو داره منم از browes هر کدوم از این پارتای ambitions با سیدیشو میذاشتم قبول نمیکرد حالا چیکار کنم ؟؟ تروخدا کمکم کنید مردم دیگه همش error
    خب چون هر پکی یک کرکی هم داره. شما کرکش رو بریزید درست میشه

پروفشنال atrin777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

بچه ها کرک sims medival کسی نداره ؟

ممنون میشم کمک کنید .

در آغاز فعالیت tannaz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب چون هر پکی یک کرکی هم داره. شما کرکش رو بریزید درست میشه
    والا کرکشم ریختم نمیدونم چرا اینجوریه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

والا کرکشم ریختم نمیدونم چرا اینجوریه
    شما بدون کرک کردن نصب کنید،فقط آخرین ورژنی رو که میخواید بازی کنید کرک کنید.
    (همیشه در هر بازی/برنامه از فایل(های) اصلی که کرک جایگزینش میشه بک آپ بگیرید)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •