تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 1746 اولاول ... 540545549550150250350450550650750850951555560510051505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 17452

نام تاپيک: League Of Legends

پروفشنال pancha73's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    ساری

2. این کاربر از pancha73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه msgcpp's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Freljord

پيش فرض

بچه ها باورتون نمیشه: درست شده در حد تیم ملی، فکر کنم به خاطر EPEG هست که از امروز راه افتاده، با چندتا از دوستانم صحبت کردم تو نقاط دیگه کشور همشون گفتن درست شده، پینگم هم شده 80 باورتون میشه؟ 80 اونم بدون لگ!
    فقط کافیه مودم رو ریست کنید تا پینگتون درست بشه اینم عکس از صفحه لودینگ با پینگ 80:
      محتوای مخفی: عکس 

خخخخخخخخخ
    شوخی کردم
    یعنی به ما میاد اینترنت مثل آدمیزاد داشته باشیم؟
    نه... واقعاً امیدوار شدین تو این مملکت اینترنت درست بشه؟
    بابا شما دیگه کی هستین ...

4. 7 کاربر از msgcpp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordthunder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

سلام
    بابا سرور EUNE بودم امروز ، تیممون مثلا رنک بالا! تعداد برد rank بالای 100 ، من تعداد 41 ، بعد احمقها هنوز نمی دونستند نباید همه ی تیم برن AD شن!
    وسط khazبود بر علیه ahri که داغونش می کرد.
    top هم jayce بود که اون هم زده بود wukong رو داغون کرده بود ، jungler مون هم که lee sing بود. jungler اون ها voli بود ، باز هم lee sing خوب بازی می کرد ، پایین هم cait بود با من soraka ، اون طرف Ezreal و taric که premade بودن ، ما هم تحمل می کردیم bot رو ، اون وقت تا turret آخری حریف رو رفتیم ، khaz اصلا نمی مرد ، یه دونهturrent هم از دست نداده بودیم! اما چشم تون روز بد نبینه ، این ها عقلشون کار کرد رفتن Armor بستند ، هم تیمی های خنگ منم که مغرور ، هر چی می گفتم peneterate بگیرید ، و ... ، بی خیال بودند! داغون کردند ما رو!
    Ezreal نزدیک 250 تا armor بسته بود! khazix مثل ماست شده بود.
    واقعا اینا می رن یاد می گیرین با champion ها چه طور بازی کنند ، اما قد ارزن توی سرشون استراتژی ندارند! نمی فهمند فرق AD با AP چیه!
    آخر کار هم هی مینداختند گردن هم دیگه و من ، ولی خوب ازآخر فهمیدند نباید همه برن AD

6. 4 کاربر از lordthunder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز new evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Fields Of Justice

پيش فرض

توwestچقدر نوب ریخته فکر کردم بهتر از نوردیک نگو پر نوبه از 10 تا بازی 9 تاشو بخاطر نوب بودن تیمم باختم
    تشکر نزنید
    عجب
    بچه ها باورتون نمیشه: درست شده در حد تیم ملی، فکر کنم به خاطر EPEG هست که از امروز راه افتاده، با چندتا از دوستانم صحبت کردم تو نقاط دیگه کشور همشون گفتن درست شده، پینگم هم شده 80 باورتون میشه؟ 80 اونم بدون لگ!
    فقط کافیه مودم رو ریست کنید تا پینگتون درست بشه اینم عکس از صفحه لودینگ با پینگ 80:
    لول

8. 2 کاربر از new evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه daniel''s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

وقتی یه لول 30 میاد اکانت لول 1 میسازه و بازی می کنه بهش می گن اسمارف
    مثل من !!!!!

10. این کاربر از daniel' بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه daniel''s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    بابا سرور EUNE بودم امروز ، تیممون مثلا رنک بالا! تعداد برد rank بالای 100 ، من تعداد 41 ، بعد احمقها هنوز نمی دونستند نباید همه ی تیم برن AD شن!
    وسط khazبود بر علیه ahri که داغونش می کرد.
    top هم jayce بود که اون هم زده بود wukong رو داغون کرده بود ، jungler مون هم که lee sing بود. jungler اون ها voli بود ، باز هم lee sing خوب بازی می کرد ، پایین هم cait بود با من soraka ، اون طرف Ezreal و taric که premade بودن ، ما هم تحمل می کردیم bot رو ، اون وقت تا turret آخری حریف رو رفتیم ، khaz اصلا نمی مرد ، یه دونهturrent هم از دست نداده بودیم! اما چشم تون روز بد نبینه ، این ها عقلشون کار کرد رفتن Armor بستند ، هم تیمی های خنگ منم که مغرور ، هر چی می گفتم peneterate بگیرید ، و ... ، بی خیال بودند! داغون کردند ما رو!
    Ezreal نزدیک 250 تا armor بسته بود! khazix مثل ماست شده بود.
    واقعا اینا می رن یاد می گیرین با champion ها چه طور بازی کنند ، اما قد ارزن توی سرشون استراتژی ندارند! نمی فهمند فرق AD با AP چیه!
    آخر کار هم هی مینداختند گردن هم دیگه و من ، ولی خوب ازآخر فهمیدند نباید همه برن AD
    باز خوبه مال تو اول خوب بازی کردن.من بیچاره با هکاریم رفتم گفتم بقیه خوب بازی میکنن تو west تیم ما عین مترسک پشت تورت وا میستادن .وقتی تیم فایت بود تا وسط راه میومدن بعد 5 نفر اونا رو جلو میدیدن خوف میکردن بر میگشتن من بد بخت که 3 ش رو زده بودم اول میرسیدم میکشتنم.اصلا یک اوضاعی بودواقعا Teemo از op ترین چمپ هایی که تا حالا دیدم من موندم این اصلا کفش میخواد؟همینطوری سرعتش 415تازه وقتی 2ش رو هم بزنی کسی بگردش نمیرسه(گاست هم داشته باشیای هی)3 اش هم که یا علی 150 مجیک دیمیج بعد تازه افکتش هم همینطور باقی میمونه.1اش هم که اخر بازی NUKEیکی نصف جان دشمن رو میبره تازه اگه میلی باشه کارش زاره.6اش هم که دیگه نگو.واقعا مسخرس کسی بگه من با این چمپ واردم چون واردی نداره.بعد اینا میان Kha'zix رو نرف میکنن؟عجب دنیاییه(البته من به صورت ap و فول ایتم میگم)
    Last edited by daniel'; 04-06-2013 at 17:05.

12. 3 کاربر از daniel' بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Dark_Priest's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بچه ها آپدیت تموم شد!
    اینترنت هم درست نشده !
    آره بابا خدایی تو وست پر از نوبه و فیدر من 3 روز اکانتم رو eune بن شد رفتم west یه اکانت ساختم خدایی تو همون روز لول 6 کردمش ولی اعصاب خورد شده بود اینقدر نوبن این وست ها نمی فهمن team work اصلا چیه مثل ... میرن جلو واسه کیل آخر هم gank میشن بعد بای بای نمیدونم هر وقت هم شده تیم من نوب افتاده ، 13 تا بازی کردم کلا 2 تا رو بردم 10 تاش که تیمم همه نوب و فیدر بودن ؛ یکی دیگه هم تیما مساوی تقریبا بودن ولی با یه استراتژی عجیب و وارد کاری تو کل مپ بردن 2 تا دیگه هم که دیگه تیممون پرو بود بردیم

پروفشنال Dark_Priest's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بچه ها پچ جدید کی میاد ؟ من میخوام این آتاروکس هست اسمش ؟ اینو بگیرم خیلی جالبه استیلش ، اسکینش هم که با لول اسکین استفاده می کنیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه N E X T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

16. این کاربر از N E X T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ezio7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

توwestچقدر نوب ریخته فکر کردم بهتر از نوردیک نگو پر نوبه از 10 تا بازی 9 تاشو بخاطر نوب بودن تیمم باختم
    دقیقا منم به این نتیجه رسیدم eune خیلی بهتره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •