تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 800 اولاول ... 5405455495501502503504505506507508509515555605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 7992

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

[QUOTE=atre_hayer60;4789619]
    خوب شما ميتونيد گزينه ي آخر رو Start windows normally رو انتخاب كنين و ويندوز رو بيارين بالا. يا هر سري اين پيغام رو مشاهده ميكنين؟

سلام!

ممنون از پاسختون

بله، من هر دفعه این پیغام رو مشاهده می کنم! روی همون start windows normally هست و وقتی اینتر رو می زنم یا ثانیه شمار تموم می شه دوباره همون صفحه میاد و ...
    چون هنوز در محیط داس این اتفاق می افته مشکل به احتمال زیاد از بوت لودر ویندوزتون هست. میتونید ویندوز رو تا جایی که نصب کردین رها کنین و با یه سی دی دیگه ویندوز رو ریپیر کنین تا اگه احتمال از سی دی قبل باشه، برطرف شه، ( دیگه راهی به ذهنم نمیرسه ) اگه بازهم مشکل پابرجا بود سوالتون رو به قول فرمایش دوستمون sharifdorsa در قسمت لپ تاپ بپرسید تا کمک بیشتری بشه اونجا.

موفق باشید.

2. 2 کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان.توي ويندوز xp هيچكدوم از برنامه هاي رايتم دي وي دي رايترمو نميشناسن ولي توي ويندوز سون اين مشكل وجود نداره.برنامه رو پاك كردم دوباره نصب كردم فايده نداشت لطفا كمك كنيد

شما تو xp روي my computerكليك راست كنيد وproperties,hardware,device manager.
    شما ببينين تو device manager علامتي كنار درايوتون هست؟
    Last edited by Dew Drop; 28-03-2010 at 10:16.

4. این کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه atre_hayer60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گنبد کاوس

پيش فرض

[QUOTE=joe_satriani;4789728]

چون هنوز در محیط داس این اتفاق می افته مشکل به احتمال زیاد از بوت لودر ویندوزتون هست. میتونید ویندوز رو تا جایی که نصب کردین رها کنین و با یه سی دی دیگه ویندوز رو ریپیر کنین تا اگه احتمال از سی دی قبل باشه، برطرف شه، ( دیگه راهی به ذهنم نمیرسه ) اگه بازهم مشکل پابرجا بود سوالتون رو به قول فرمایش دوستمون sharifdorsa در قسمت لپ تاپ بپرسید تا کمک بیشتری بشه اونجا.

موفق باشید.

باز هم نشد؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه baby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    لب تاب اجازه نصب ویندوز غیر ارجینال رو نمی ده (نه اکس بی نه ویستا نه 7)
    برای عوض کردن ویندوز جی کار کنم
    اگه جای دیگه ای باید مطرح بشه راهنمایی بفرماید ممنون میشم

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    لب تاب اجازه نصب ویندوز غیر ارجینال رو نمی ده (نه اکس بی نه ویستا نه 7)
    برای عوض کردن ویندوز جی کار کنم
    اگه جای دیگه ای باید مطرح بشه راهنمایی بفرماید ممنون میشم
    سلام

در انجمن زیر بگو:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه zigma94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    نمی‌دونم سوالهام رو دارم جای درستی مطرح میکنم یا نه ولی می‌خواستم بپرسم که یه ترفند رجیستری وجود داره که به ما اجازه میده برنامه هایی رو که فقط یک بار اجرا میشند (علی رغم کلیک کردن چندباره روی آیکونشون) بتونیم به صورت مولتی اجرا کنیم یعنی با هر بار کلیک به روی آیکونشون یک بار اجرا شود (به صورت همزمان) اگه ممکنه این ترفند رو توضیح بدید
    سوال دومم هم اینه که جاوا اسکریپت من "Turn off" هست و توی صفحات وب کار نمیکنه (با هیچ کدوم از مرورگرها) چطور میتونم "Turn on" کنمش؟
    باسپاس
    Last edited by zigma94; 28-03-2010 at 21:30.

اگه نباشه جاش خالی می مونه meysad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام . یه فایل تو درایور c من به نام pagefile.sys هست که 2 گیگ فضا رو اشغال کرده . پاک نمیشه ! چجوری پاک میشه ؟ اگر پاک کنم کشکلی پیش میاد ؟

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام . یه فایل تو درایور c من به نام pagefile.sys هست که 2 گیگ فضا رو اشغال کرده . پاک نمیشه ! چجوری پاک میشه ؟ اگر پاک کنم کشکلی پیش میاد ؟
    درود
    به Control Panel برین و بعد System و مطابق عکس برین و در آخر گزینه No paging file رو بزنین و Set رو بعد از اون بزنین و OK .
    این هم اطلاعات مربوط به pagefile sys
      محتوای مخفی: Info. 
    But the benefit of pagefile sys is allowing your computer’s operating system pretend that you have more RAM than you actually do and run the windows application smoother. However, i would advise you remove pagefile.sys and save up your disk space if you have a huge memory ram to support your windows application which disable paging or remove pagefile sys might not effect your computer.

11. 3 کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    نمی‌دونم سوالهام رو دارم جای درستی مطرح میکنم یا نه ولی می‌خواستم بپرسم که یه ترفند رجیستری وجود داره که به ما اجازه میده برنامه هایی رو که فقط یک بار اجرا میشند (علی رغم کلیک کردن چندباره روی آیکونشون) بتونیم به صورت مولتی اجرا کنیم یعنی با هر بار کلیک به روی آیکونشون یک بار اجرا شود (به صورت همزمان) اگه ممکنه این ترفند رو توضیح بدید
    سوال دومم هم اینه که جاوا اسکریپت من "Turn off" هست و توی صفحات وب کار نمیکنه (با هیچ کدوم از مرورگرها) چطور میتونم "Turn on" کنمش؟
    باسپاس
    سلام
    قسمت اول سوالتون رو متوجه نشدم ولي در موردjava script ,تو مرورگر ie كه حالا 7 استفاده ميكنيد يا 8,قسمت tools=>internet options=>security=>costum level صفحه اي كه براتون باز ميشه تقريبا اخراش دسته scripting,اين ايكونها رو فعال كنيد

active scripting,Scripting of Java applets يعني در حالت enable قرار بدين
    براي firefox هم بايد برين قسمت tools ,option,content,enable java script,ok
    Last edited by Dew Drop; 28-03-2010 at 22:46.

13. 3 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه zigma94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

14

سلام
    قسمت اول سوالتون رو متوجه نشدم ولي در موردjava script ,تو مرورگر ie كه حالا 7 استفاده ميكنيد يا 8,قسمت tools=>internet options=>security=>costum level صفحه اي كه براتون باز ميشه تقريبا اخراش دسته scripting,اين ايكونها رو فعال كنيد

active scripting,Scripting of Java applets يعني در حالت enable قرار بدين
    براي firefox هم بايد برين قسمت tools ,option,content,enable java script,ok
    سلام
    در موردسوال اولم منظورم این هست که وقتی که ما به روی آیک.ن یک برنامه کلیک میکنیم بعد از اجرای اون برنامه اگه دوباره روی آیکون اون کلیک کنیم هیچ اتفاقی نمی افته ولی یک کلک رجیستری فکر می کنم وجود داره که به ما اجازه میده ب ه هر تعداد که روی آیکون اون برنامه کلیک می کنیم اجرا بشه یعنی به طور همزمان چنذین بار. (امیدوارم منظورم رو رسونده باشم)
    در مورد جواب شما به سوال دومم هم باید بگم که من از اپرا استفاده می کنم ولی اصلا مشکل من مربوط به تنظیمات مرورگر ها نیست چون توی همه اونها جاوا اسکریپت "اینیبل" هست ولی باز هم نمایش داده نمیشه حتی یک بار jre رو آنیستال کردم و دوباره نصب کردم که فایده ای نداشت و نمیدونم که مشکل از کجاست
    با تشک
    ر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •