تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ايا موقعيت مكاني ازادي براي شما مناسب است

راي دهنده
8. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

6 75.00%
  • خير

2 25.00%
صفحه 505 از 870 اولاول ... 5405455495501502503504505506507508509515555605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 8700

نام تاپيک: آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

آخر فروم باز pandemonium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    BWV 244

پيش فرض

تفاوت , قطبی - قلعه نوعی , بدون شرح !
    مصاحبه قطبی و قلعه نوعی بعد از دربی : ( قضاوت در مورد این تاپیک با شما !!!!)

قسمتی از مصاحبه افشین قطبی بعد از بازی :
    من از تمامی هواداران پرسپولیس به خاطر اینکه شاهد پیروزی تیم‌شان نبودند و به خانه‌های‌شان بازگشتند عذرخواهی می‌کنم و کمال تشکر را برای حضور جوانمردانه‌شان در سکوهای استادیوم دارم. همچنین به تیم استقلال نیز تبریک می‌گویم چرا یک فوتبال بسته‌ای را بازی کرد و به هدفش رسیدشما حق دارید که از بازی دی‌کارمو ناراضی باشید او آن چیزی که من می‌خواستم نتوانست ارائه کند و از فوتبال او راضی نیستم اما فکر می‌کنم تلاش زیادی برای موفقیت تیم داشت ما زمانی که یک گل عقب بودیم باید یک مهاجم را به درون زمین می‌فرستادیم که دی‌کارمو با توجه به قد بلند و شرایط فیزیکی‌اش می‌توانست بهترین گزینه باشد به هر حال باید قبول کنیم که فضای روانی داربی روی این بازیکن هم تاثیر داشت.

قسمتی از مصاحبه امیر قلعه نوعی بعد از بازی :
    درست است که پرسپولیس سوار بر بازی بوده است، اما اگر شما مربی‌گری بلد بودید، می‌دانستید که سوار بازی بودن با موقعیت ساختن تفاوت می‌کند.وی هم‌چنین در پاسخ به سوال خبرنگاری پیرامون استفاده نکردن از بازیکنان با تجربه‌ی استقلال چون فرهاد مجیدی و تعویض سیاوش اکبرپور نیز گفت: شما نباید راجع به اینکه چه کسی به میدان می‌رود، سوال کنید. شما تنها حق دارید درباره‌ی حرکت کلی تیم سوال کنید.گلی که تیم پرسپولیس به ثمر رساندن بر روی یک پاس ۷۰ متری و در واقع یک توپ “بکش زیرش” بود که بیژن کوشکی یار مستقیم خود را نگرفت اما،‌ در مقابل ما چهار بار در عمق دفاع پرسپولیس تک به تک شدیم.
    خبرنگاری با انتقاد از ادبیات امیر قلعه‌نویی نسبت به تیم حریف گفت، قطبی بازی تیم شما را تحسین کرد که قلعه‌نویی پاسخ داد: افشین قطبی کسی نیست که بتواند درباره‌ی من صحبت کند.

او سپس به یکی از خبرنگاران که سوالاتی را مطرح می‌کرد، گفت: یا یک سوال بپرس و یا ساکت باش.
    بهترین جواب به تاپیک زننده و پست اول .

------------------------------------------------

قطبی در بدترین و عصبانی ترین حالتش هم صد برابر بافرهنگ تر و باشخصیت تر از امثال قلعه نویی هست .

.
    Last edited by pandemonium; 26-11-2008 at 05:56.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

در باشخصيت بودن قطبي شكي نيست
    كه البته اونم بعضي جاها شخصيت اصلي خودشو نشون داد!!!
    ولي شخصيت كه براي تيم بار فني نميشه!!!
    ميشه؟
    من خودم پرسپوليسيم ولي تعصبي روي قطبي ندارم
    براي قطبي ،‌خانم يوروم و ماركو و ديكارمو از همه چيز مهمتر بود!
    قلعه نويي هم كه اصلا حرفي ازش نيست!!!!
    Last edited by Mahdi_P30; 26-11-2008 at 09:16.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

قطبيم در حدي نبود كه اينقدر بزرگش كنند
    اين همه ستاره رو بدون مربي ميفرستادي زمين ، الان تيم اول بود
    پارسالم تيم به خاطر ضعيف بودن تيماي ديگه و شانسي قهرمان شد!!!
    البته اگه بخوام منطقي فكر كنم!!

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اره شما راست میگی
    استقلال شانسی رفت سیزدهم
    حالا امسال تیم شما رو با قعه نویی می بینیم

داره خودمونی میشه oh my god's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

قطبی به سختی صدایش از ناداوری ها در آمد. همیشه می گفت تیم من باید قویتر باشد و بیشتر گل بزند تا با مشکل داوری برخورد نکند. همیشه مشکل رو قبول می کرد. تا آخرین روز هم سر حرفش بود. قطبی فرهنگ جدیدی رو به ایران نشان داد هر چند خیلی ها دوست ندارند این فرهنگ رو قبول کنند چون دیگه باخت تیم هاشون رو چطوری توجیه کنند؟ قطبی با رفتنش هم نشون داد که فوتبال و ورزش بایستی پاک و تمیز باشه. وقتی مربیان بی دانشی که مدعی خدا بودن رو دارند و توی تیم هاشون نتیجه نمی گیرند به جای نردبان گذاشتن و بالا رفتن بقیه رو پایین می کشند رفت و با رفتنش به این فوتبال کثیف اعتراض کرد. اگه بخواهیم منطقی فکر کنیم، مصطفوی جایگاهش در اندازه پرسپولیس نیست. شکستن صندلی ها رو چطور توجیه کرد؟ طرفداری از قطبی و تغییر لحن ناگهانی در مقابل یک هوادار و ضایع کردن قطبی در عرض سی ثانیه!!!!!!!!! کسانی که هم داعیه پرسپولیسی بودن دارند و انواع عناوین رو یدک می کشند و یا می خواهند که به دست بیاورند با انواع چوب لای چرخ گذاشتن ها و نامردی ها تلاش می کردند که قطبی و پرسپولیس رو ضایع کنند. همین آقایون ظاهرا پرسپولیسی پارسال بعد از بردهای متوالی پرسپولیس داشتن سکته می کردند و تلاششون رو توی بازی با پاس و استقلال اهواز به حد اعلاء رسوندن. اگه ادعای پرسپولیسی بودن رو نداشتن عیب خیلی کمتر بود اما!!!!!! واقعا جای قطبی خالیه و هیچ کس نمی تونه منکر ارزش های فنی و اخلاقی اون بشه حتی بزرگترین پرسپولیسی های تاریخ این باشگاه!!!!!!!!!!
    Last edited by oh my god; 26-11-2008 at 10:21.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

نمونه اش همین فرشاد پیوس هیچی ندار
    مرتیکه بدون تیم مونده بود گیر داده بود به قطبی
    یکی نیست بگه بابا اگه تو مربی بودی اون تیمهایی را که بهت دادن عین ادم مربی گری می کردی
    من که هنوز قطبی رو قبول دارم و میگم بهترین مربی ایرانیه
    زنده باد افشین امپراطور
    لعنت بر مصطفوی

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا متاسفم
    حالا فرشاد پیوس بیاد تیمو تحویل بگیره

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض شبه دفاعیه ای دیرهنگام ازافشين قطبي

کانون هواداران پرسپولیس : تيتر اول، مقاله‌اي است از علي باستاني. متن شامل مقاديري آه و ناله بابت هدر رفتن بيت‌المال است و تاسف بابت پولي كه از جيب «من و تو» رفت. اين متن در كنار تصويري كه دوستان زحمت كشيده و با دقت و ذوق طراحي كرده‌اند(كولاژ صورت قطبي روي يك دسته اسكناس)، در راستاي القاي اين پيغام است كه بله، افشين قطبي هم يكي از همان‌هاست كه آمده جيبش را پر كند. در مطلب اشاراتي به دلالي او در زمينه‌سازي براي حضور «دوكارمو» و «ماركو» دو برزيلي مورد لعن قرار گرفته فوتبال شده و اينكه بانو يوروم هم امسال 300هزار دلار از پرسپوليس دريافت كرده است.
    بدون شك، كمتر مربي‌اي در تاريخ فوتبال ايران به اندازه افشين قطبي مورد آماج اتهامات قرار گرفته است. رسانه‌هاي ايران، در اين يك‌سال و چند ماه، او را به انواع و اقسام اتهامات اخلاقي و مالي متهم كرده‌اند.
    ابتدا نشريه وزين و شريف و ارزشي كيهان بود كه وي را منتسب به خانواده سلطنتي كرد، اين در حالي بود كه اتفاقا در همان روزها، رياست محترم جمهوري بر لزوم جذب ايرانيان نخبه خارج از وطن، سخناني بر زبان جاري ساخته بود. بعد از آن نوبت روزنامه كيهان ورزشي(و البته فرهنگي) بود كه پرده از سفر او به برج‌العرب برداشت. در اين خبر فاش شده بود كه سرمربي پرسپوليس با «گرل فرند» مربوطه باورها و اعتقادات ما را به سخره گرفته و طبعا خواهد گرفت.

بعد از اين، روزنامه گل، كه دوست نزديك حميدخان استيلي در آن مهره‌اي موثر است، هرازچندگاه، چيزهايي تازه از دست و پا چلفتي‌گري‌هاي نورمن ويزدوم- كمدين انگليسي لقبي كه قطبي به آن مفتخر شده بود- منتشر مي‌كرد و در عين حال هر روز مي‌توانستيد به نكاتي جديد در زمينه ضعف فني اين مربي برسيد. اين رويه به‌خصوص بعد از آغاز درگيري ميان قطبي و شيث رضايي شدت گرفت و مابقي خاكريزها را نيز فتح كرد. بله، قطبي مربي توانايي نبود، گرچه او در نهايت قهرماني را با پرسپوليس جشن گرفت و با هزاران نفر شور و هيجان را به ورزشگاه‌هاي كم هيجان فوتبال ايران بازگرداند. يادتان هست، هوشنگ گلمكاني سردبير ماهنامه فيلم، در مقاله‌اي نوشت:«با قطبي پرسپوليسي شدم.»

اين نگاه به توانايي‌هاي سرمربي پرسپوليس با حضورش در ايران متولد شد و گهگاه ابعادي بزرگ‌تر از خودش پيدا كرد، به‌خصوص فصل پيش بعد از شكست مقابل سپاهان (يا استقلال‌اهواز) و اين فصل در لحظه‌اي كه بازي پرسپوليس مقابل فولاد به پايان رسيد. دوستان در اين يك و نيم سال نوشته و نوشته‌اند؛
    بدون خستگي. بي‌آنكه كسي از آنها بپرسد، اين همه نفرت و منفي‌بافي از كجا مي‌آيد؟

قطبی مربی خوبی نیست

اين جمله، جانمايه غالب حملاتي است كه هنوز هم به پايان نرسيده است. يك‌سال پيش، بعد از هفته چهارم يا پنجم ليگ، حميد استيلي و عليرضا مرزبان در كافي‌شاپ ماركار آقاجانيان، سوزن را روي صفحه گذاشتند. دو دستيار سرمربي پرسپوليس از تمريناتي مي‌گفتند كه عرق هيچ كس را در نمي‌آورد و از شيوه مربيگري او كه در حد محلات هم نيست. در اين روزها، پرسپوليس هنوز صدرنشين بلامنازع ليگ بود و حبيب كاشاني آنقدر به رابطه حسنه ميان سرمربي و دستياران خوش‌بين بود كه بعد از اظهارنظر عادل فردوسي‌پور در بازي پرسپوليس- پگاه، درباره شكل رابطه بين استيلي و قطبي، دست به شكايت شد.

عادل در صحنه‌اي كه قطبي و استيلي دوشادوش ايستاده و بازي را آناليز مي‌كردند، گفت:«بايد ديد كه اين رابطه تا پايان فصل دوام مي‌آورد؟» اين يك سوال منطقي بود، اما كاشاني در نامه‌اي به رئيس سازمان صدا و سيما بابت اين جمله گلايه شديد خود را ابراز كرد، درحالي‌كه حقيقت همان اظهارنظر هوشمندانه فردوسي‌پور بود. استيلي، در هر محفلي از ناتواني سرمربي مي‌گفت و از تاثير خودش و مرزبان در آمادگي اين فصل پرسپوليس. يك بار عكاس دنياي فوتبال از قول او گفت:«همه كارها را ما كرديم و نانش را اين خورد.» «اين»، همان افشين قطبي بود كه بعد از هرشكست يا تساوي، بايد به اين نتيجه مي‌رسيديم كه او به درد مربيگري زنان در آمريكا مي‌خورد. بله، او مربي خوبي نبود، گرچه كريم باقري بهترين بازي‌هاي عمرش را در زمان هدايت قطبي انجام داد. گرچه فرزاد آشوبي، در دفتر دنياي فوتبال از عشق‌اش به شيوه كار سرمربي پرسپوليس گفت، گرچه.... بگذريم. اين‌ها، هيچ بودند. همانطور كه دراماتيك‌ترين قهرماني پرسپوليس در ليگ، هرگز به‌حساب نيامد. روزنامه‌نگاراني كه بعد از گل سپهر حيدري گريه كردند - بلوتوث اين صحنه را چند روز پيش ديديم- با خالي شدن غده اشك، نشستند و گفتند:«استيلي اين تيم را قهرمان كرد!»

راستي مربي خوب كيست؟ لابد امير قلعه‌نويي. نظريه‌پرداز شرقي سيستم 2-5-3. اما ما پاك يادمان رفته در مالزي، جام ملت‌هاي آسيا، چه بر سر يكي از بهترين و پرستاره‌ترين تيم‌هاي تاريخ آمد. خوب است نگاهي به جدول ليگ بيندازيم و ببينيم تفاوت بين ژنرال پيروز و امپراتور شكست خورده، در ليگ امسال چقدر است؟ كاش برويد و دو خط مطلب بياوريد كه در آن به صراحت نوشته باشند امير قلعه‌نويي مربي نيست. راستي پارسال كه فيروز كريمي با استقلال سيزدهم شد، كي نوشت كه او مربي نيست؟ يادمان هست اول همه تحليل‌ها، يادآوري افتخارات گذشته فيروزخان بود. مثال در اين زمينه زياد است. علي دايي. قهرمان دو فصل پيش ليگ، پارسال با سايپاي تقويت شده، روي كدام پله نشست؟ كاش برويد و مقاله‌اي در تحليل نوع مربيگري علي دايي بياوريد. ما به‌همين يكي قانعيم.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ممنون بردیا جان...حیف که اینجا دکمه تشکر نداره
    مطلب عالی بود
    وقتی فیروز کریمی رفت توی خبر ورشی ن.شته بود با این که سیزدهم شدن هیچی از ارزش های اون کم نمیشه
    و فلان کرده و ....
    حالا که قطبی اومده بود این خبر ورزشی از اولش به قطبی گیر داد تا اخرش و حالا هم که رفته هنوز ولش نکرده
    من یکی که حالم از این روزنامه خبر ورزشی هم می خوره
    خیر سرش یک روزنامه ایرانیه ولی تا میتونه از کلمات عربی استفاده می کنه
    الان همه به حرف من می رسن که پارسال می گفتم این استیلی توی تیم داره یه کرمی میریزه
    به نظر من که قطبی تیم رو قهرمان کرد و اون بود که وتش رو برای تیم گذاشت
    یه نگاهی به امار این استیلی بندازین....بغل دست هر کی بود باهاش اختلاف داشت و اخرش یه بلایی سر تیم اون مربی میاورد
    حالا پیروانی رو نگاه کنید....واقعا متواضعه...حالا هم که قطبی رفته باز هم هیچی نمیگه
    یا عابدزاده....اون رو هم خیلی دوست دارم
    ................................................
    یکی از دلایل رفتن قطبی همین مزخرفاتی بود که روزنامه ها می نوشتن

آخر فروم باز pandemonium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    BWV 244

پيش فرض

در باشخصيت بودن قطبي شكي نيست
    كه البته اونم بعضي جاها شخصيت اصلي خودشو نشون داد!!!
    ولي شخصيت كه براي تيم بار فني نميشه!!!
    ميشه؟
    من خودم پرسپوليسيم ولي تعصبي روي قطبي ندارم
    براي قطبي ،‌خانم يوروم و ماركو و ديكارمو از همه چيز مهمتر بود!
    قلعه نويي هم كه اصلا حرفي ازش نيست!!!!
    خب صحبت من در اینج دقیقا سر شخصیت هست . چیزی که تاپیک زننده آن را بهانه کرده و این تاپیک رو زده .

مسلما هیچ چیز مطلقی وجود نداره و قطبی هم چندان آدم وارسته ای نیست !
    من هم تعصبی ندارم روی این مسائل .

ببینید اینجا بحثم نسبی بودن هست و مقایسه با دیگر آقایانی که در سیستم فوتبالی ایران حضور دارند .
    خودتون دارید میگید قلعه نوعی رو که دیگه اصلا حرفشو نزن !

من هم بحثم همین هست .
    شما مصاحبه های بعد از بازی قطبی رو با همون مصاحبه های خیلی مربی های دیگر مقایسه کنید .

قطبی در بدترین اوقات باز هم در کل از کسانی مثل قلعه نوعی و علی پروین و ... با شخصیت تر هست .

از هر دو تیم استقلال و پرسپولیس اسم بردم که متوجه باشید بحثم سر تعصب بر روی تیم یا شخص خاصی نیست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •