تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 504 از 535 اولاول ... 4404454494500501502503504505506507508514 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,031 به 5,040 از 5348

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض طریقه نصب درایور intel v.92 ham modem در ویستا رو کی بلده؟

طریقه نصب درایور intel v.92 ham modem در ویستا رو کی بلده؟
    درایور xp جواب نمیده

پروفشنال sari-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

سلام دوستان ، توی ویندوز ویستا یه گدجت بود که Contacts رو نشون میداد ، من الان 7 نصب کردم و به طور پیش فرض توش نیست ، توی نت هم سرچ کردم پیدا نکردم . میشه یکی واسم آپلودش کنه .

پیشاپیش ممنون

پروفشنال aroosak_kooki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر منظور شما رو درست متوجه شده باشم، مشکل شما از طریق این مسیری که براتون می نویسم قابل حل هست:
    در Control Panel روی Tasbar and Start Menu کلیک کنید. حالا در صفحه ای که باز میشه روی زبانه ی Start Menu کلیک کنید و حالا Cutomize مربوط به Start menu رو کلیک کن تا یه پنجره باز بشه به نام Customize Start Menu .

حالا اگر بالای همین پنجره توی لیست دقت کنی می بینی که نوشته Computer و شما باید گزینه ی Display as a link مربوط به Computer رو انتخاب کنی با زدن OK اون رو تمامی پنجره ها رو ببندی...
    حالا در منوی استارت شما Computer رو مشاهده می کنید
    بی نهایت ممنونم ار لطفتون ، با درگ کردن درست نمیشد...
    واقعا" ممنونم درست شد

4. این کاربر از aroosak_kooki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sia-saketi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    3D Max!

11

سلام دوست گرامی آقای سیا ساکتی عزیز عرض شود که من قبلا چنین سوالی نپرسیده بودم احتمالا شما بنده رو با یکنفر دیگر اشتباه گرفتید
    بنا به توصیه دوستمون Episode من Tune Up رو هم دانلود و نصب کردم ولی مشکل از این نیست حتی Tune Up برای من باز نمیشه

دیشب به مدت 8 ساعت با ویستا منیجر گزاشتم برای سرچ ولی 170000 تا پیدا کرد دیگه stop زدم و اینطور که من متوجه شدم این فایلها به بیش از یک میلیون میرسند که حذف هرکدام حدودا 40 ثانیه وقت میبره
    الان متوجه شدم که نمیتونم سیستم ریستور کنم

و با نظر شما سیا جان موافقم احتمالا من اسپای ور گرفتم ولی آخه با او سیستم زیاد توی اینترنت نمیرم
    آنتی ویروس NOD32 3.0.621 روش نصب دارم که هر روز آپدیت میشه دیشب هم آخرین بار آپدیت شد
    در باره اسکن درایو با آنتی ویروس یادم نیست کی بوده ولی دیشب اسکن کردم چیزی رو پیدا نکرد

تازگی همه آنتی اسپای ور که از اینترنت میگیرم قابلیت آپدیت شدن رو ندارند نمیدونم چرا ؟ قبلا من همه اینها رو داشتم و خوب کار میکردن

کمک کنید اگه راه حلی دارید چون هر روز سرعت سیستمم کندتر میشه و دارم از دستش میدم
    آره ببخشید، مثل اینکه شما رو با یکی دیگه از دوستان اشتباه گرفتم
    اگر همین طور بی دلیل داره تعدادشون زیاد میشه شکی در آلوده بودن کامپیوتر شما نیست!... ببینم، الان شما توی PC فایل و برنامه های مهم و حیاتی زیادی داری؟ اگه نداری بهتره به کلی هارد رو فرمت کنی و تمامی اطلاعاتش رو پاک کنی و از اول ویندوز رو نصب کنی.
    حداقل من چیز بیشتری در این مورد نمی دونم؛ شاید اگر از نزدیک PC شما رو میشد بررسی کرد بهتر بود ولی خب احتمالا همون بدافزاری روی PC شما هست که این مشکلات رو به وجود آورده.

سلام
    امروز متوجه شدم که task manager فعال نمیشه یعنی نمیشه پنجرش رو باز کرد.
    این در حالیست که می بینم که CPU Usage بسیار بالاست.... .
    این رو هم بگم که Kasper روی سیستم فعاله...
    اگر مطلبی پیرامون این قضیه هست ممنون میشم.
    Kasper رو آپدیت کردی؟ 90 درصد اوقات که task manager باز نمیشه دلیلش ویروس و تروجان و از این جور چیزاست.
    بهتره kasper رو آپدیت کنی و یه چک کلی کنی PC رو و ببینی ویروسی هست یا نه؟
    دلیل دیگه ای که می تونه باعث باز نشدنش باشه (که البته با توجه به اینکه قبلا شما می تونستی بازش کنی بعیده که مشکل این مورد باشه) اینه که یکی از یوزر های administrator ویندوز شما عمداً یا ممکنه سهواً دسترسی شما رو به task manager محدود کرده باشه.

طریقه نصب درایور intel v.92 ham modem در ویستا رو کی بلده؟
    درایور xp جواب نمیده
    اول درایوز مخصوص ویندوز ویستا رو از سایت کمپانی سازنده ی سخت افزار مربوطه دانلود کن و بعد اول رو از طریق Device Manager درایور سخت افزارت رو آپدیت کن.
    شما توی Device Manager روی اسم سخت افزار راست کلیک کن و Update driver software رو انتخاب کن. حالا Browse my computer for driver software رو کلیک کن و حالا از طریق دکمه browse درایورت رو از توی هارد انتخاب کن و next رو بزن تا درایور جدید رو نصب کنه.

6. 2 کاربر از sia-saketi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    3D Max!

11 گجت Contacts ویستا برای ویندوز 7

سلام دوستان ، توی ویندوز ویستا یه گدجت بود که Contacts رو نشون میداد ، من الان 7 نصب کردم و به طور پیش فرض توش نیست ، توی نت هم سرچ کردم پیدا نکردم . میشه یکی واسم آپلودش کنه .

پیشاپیش ممنون
    بفرمائید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد از اینکه از زیپ درش آوردی روش کلیک کن تا install بشه بعد گجت contacts رو drag کن روی sidebar .

8. این کاربر از sia-saketi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ممتونم دوست عزیزم سیا ساکتی

متاسفانه دیشب AVG internet security 9 رو دانلود کردم و آپدیت کردم ولی بازم نتیجه نگرفتم

من قبلا هم این بلا سرم اومده بود ولی اون PC بود و میشد ویندوز رو تعویض کرد اما متاسفانه این لپ تاپ هستش و یک پارتیشن داره و کلی برنامه و اطلاعات روش دارم ، نمی دونم چه کار کنم توی فروم های انگلیسی هم که سرچ کردم کسی در این باره صحبتی نکرده

ممنون میشم اگه پی گیری کنید چون مطمئن هستم که همچین مشکلی برای همه ممکن پیش بیاد چون خودم بار 3 هستش که این مشکل رو دارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Iman Bala's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

Kasper رو آپدیت کردی؟ 90 درصد اوقات که task manager باز نمیشه دلیلش ویروس و تروجان و از این جور چیزاست.
    بهتره kasper رو آپدیت کنی و یه چک کلی کنی PC رو و ببینی ویروسی هست یا نه؟
    دلیل دیگه ای که می تونه باعث باز نشدنش باشه (که البته با توجه به اینکه قبلا شما می تونستی بازش کنی بعیده که مشکل این مورد باشه) اینه که یکی از یوزر های administrator ویندوز شما عمداً یا ممکنه سهواً دسترسی شما رو به task manager محدود کرده باشه.
    کسپر به روزه(همیشه بوده) در همون موقع full sacn کردم افاقه نکرد!
    از Wimdows Defender هم مدد جستم ولی همون آش و همون کاسه...
    و البته با یک User کار می کنم ...
    در حاله حاضر اصلاً مقدور نیست WIN رو عوض کنم ...
    اگر راه حل دیگری به ذهنتون می رسه بندرو مطلع کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه truman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان من یه لپ تاپ اچ پی با ویندوز ویستای ارجینال دارم . هروقت به اینترنت وصل میشم یه پنجره باز میشه و اینو می نویسه .
    windows explorer has stopped working
    بعدش زیرش دوتا گزینه میاد
    1: chech online for a solution and resrart the program
    2: resrart the program

گزینه ی اول که فقط یه یادداشت نشونم میده که چیز خاصی توش ننوشته . گزینه ی دوم رو هم که می زنم چند ثانیه صفحه های باز رفرش می شه و از اول باز می شن . وقتی هم اینجوری میشه متاسفانه توی نوار پایین ویندوز گزینه ی انتخاب زبان از بین میره و دیگه نمیشه عوضش کرد . حتی با آلت و شیفت . ولی وقتی دستگاه ریست میشه دوباره میاد تا وقتی به اینترنت وصل نشم . وقتی بشم این پیام میاد و دوباره ...
    در ضمن این پیام وقتی که به اینترنت وصل می شم فقط یه دونه نمیاد . دو سه تا میاد . یکیش این ارور رو مینویسه .

چیکار کنم ؟ اصلا این چی هستش ؟ کلافه شدم

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    3D Max!

11

ممتونم دوست عزیزم سیا ساکتی

متاسفانه دیشب AVG internet security 9 رو دانلود کردم و آپدیت کردم ولی بازم نتیجه نگرفتم

من قبلا هم این بلا سرم اومده بود ولی اون PC بود و میشد ویندوز رو تعویض کرد اما متاسفانه این لپ تاپ هستش و یک پارتیشن داره و کلی برنامه و اطلاعات روش دارم ، نمی دونم چه کار کنم توی فروم های انگلیسی هم که سرچ کردم کسی در این باره صحبتی نکرده

ممنون میشم اگه پی گیری کنید چون مطمئن هستم که همچین مشکلی برای همه ممکن پیش بیاد چون خودم بار 3 هستش که این مشکل رو دارم
    من دیگه راه حلی به ذهنم نمی رسه متاسفانه. اگه کامپیوترت رو می شد از نردیک یه بررسی کرد شاید متوجه مشکل می شدم ولی حالا که راهی نیست!.
    اگه چیزی پیدا کردم در این مورد حتما خبر می کنم.

دوستان من یه لپ تاپ اچ پی با ویندوز ویستای ارجینال دارم . هروقت به اینترنت وصل میشم یه پنجره باز میشه و اینو می نویسه .
    windows explorer has stopped working
    بعدش زیرش دوتا گزینه میاد
    1: chech online for a solution and resrart the program
    2: resrart the program

گزینه ی اول که فقط یه یادداشت نشونم میده که چیز خاصی توش ننوشته . گزینه ی دوم رو هم که می زنم چند ثانیه صفحه های باز رفرش می شه و از اول باز می شن . وقتی هم اینجوری میشه متاسفانه توی نوار پایین ویندوز گزینه ی انتخاب زبان از بین میره و دیگه نمیشه عوضش کرد . حتی با آلت و شیفت . ولی وقتی دستگاه ریست میشه دوباره میاد تا وقتی به اینترنت وصل نشم . وقتی بشم این پیام میاد و دوباره ...
    در ضمن این پیام وقتی که به اینترنت وصل می شم فقط یه دونه نمیاد . دو سه تا میاد . یکیش این ارور رو مینویسه .

چیکار کنم ؟ اصلا این چی هستش ؟ کلافه شدم
    ویندوز شما اگه اوریجینال هست بهتره که همیشه اون رو آپدیت کنید. یه آپیدت ویندوز کنید و ببینید مشکل حل میشه یا نه. من خودم یه زمانی که ADSL داشتم هر هفته ویندوزم رو آپدیت می کردم و کلی از بسته های رفع نقص ویندوز دریافت می کردم.

درضمن اون گزینه ی اولی که شما می زنی باید به اینترنت وصل باشی تا مشکل رو به صورت یه پیغام (همونی که قابل خوندن نیست) رو برای مایکروسافت ارسال کنه. مایکروسافت هم اون رو بررسی می کنه و اگر مشکل از ویندوز باشه شاید برای اون مشکل یه hotfix بدن بیرون که بعداً شما و بقیه کاربرای ویستا توی کل دنیا اون رو از طریق آپدیت دریافت می کنن.
    این تنها چیزیه که فعلا به ذهنم میرسه. ایشالا کاربرای دیگه هم بیان یه راهنمایی کنن.

13. این کاربر از sia-saketi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    چند روزیه وقتی به اینترنت وصل میشم (dial up) دوتا مانیتور چشمک زن کنار ساعت سیستم روشن نمیشه و در حالت قطع باقی میمونه ولی به اینتر نت وصل هستم. وقتی Status رو باز میکنم میزنه:
    IPv4 Not connected
    IPv6 Not connected
    Media State connected
    این media state چیه ؟
    چرا تا حالا اینطوری نبود؟
    فکر کنم از وقتی ویندوز رو آپ دیت کردم اینطوری شده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •