تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 504 از 2600 اولاول ... 440445449450050150250350450550650750851455460410041504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,031 به 5,040 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

نه در مشکل داشتن یک عده تردید ندارم!ولی یکم تردید دارم IDM با سرعت 10 زمان باقی مونده رو برای سرعت 120-130 نشون بده هرچقدر هم نوسان لحظه ای وجود داشته باشه تایمر هم در کمترین زمان ممکن تغییر میکنه!و همچنین تردید دارم قبل از اینکه اتصال کامل با سرور برقرار بشه به حداکثر سرعت بشه رسید!!اصلا ممکنه من اشتباه کنم هرچی باشه شما کارشناس و تکنسین هستید در هر صورت خوشبختانه مشکل مثل اینکه با تماسهای مکرر!حل شد پس پیشنهاد برای تماس با پشتیبانی کنایه نبود ... حالا خودمونیم جالبه به طور کاملا تصادفی موقع عکس گرفتن از سرعتت مسنجرت اون کنار باز باشه و لیست فروشنده های VPN جالب نیست؟

علت اینکه عصبانی میشی اینه که به خودت میگیری آروم باش آرامشت رو حفظ کن منظور من اون دوستی هست که تاپیک مخابرات تهران رو با شهر دیگه اشتباه گرفته و معلوم نیست محتوای دانلودش هم چیه حتی از اون نوار پایین صفحه IDM هم معلوم نیست
    در هر صورت الکی خوش بودن بهتر از الکی عصبانی بودن هست

پ.ن: یه تردید دیگه هم دارم اونم هویت کاربرهای بسیار قدیمی و با پست کمه که یهو از ناکجاآباد میان ... باز به خودت نگیری با شما نبودم سوال دیگه ای نیست؟
    نه علت پستای رگباری نامفهومه که البته جسارت ارسال مستقیمش نیست.

شما به آواتورت مراجعه کن جواب همه سوالاتت رو میده جدیدا میگن شک برادر مرگه راضی نیستیم به هر حال استکبار جهانی همه چی زیر دستشه و کل نت اونجا عبور و مرور داره میتونه جوابتو بده.

آره خوب از قدیم گفتن سواره چه خبر از حال پیاده داره روزی رو که گوگلت باز نشد و با هفته ای 7 روز قطعی نت اومدی همدیگه رو الکی الکی خواهیم دید.

2. این کاربر از lexuus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

95 درصد تو این تاپیک دارن میگن سرعت 1 مگ مخابرات فوق آشغاله

ولی بعضیا با نیش و کنایه حرف میزنن و به زور میخوان بگن سرویس مخابرات خیلی عایه حالا چه سودی از این بابت میبرن بماند

اقا شما سرعتت خوبه حلالت باشه ولی فقط عده کمی 10% اینجوری هستن دلیل نداره چون مال شما خوبه به زور حرفتو القا کنی که مخابرات ال هست بل هست

حرف جمع سند هست یا حرف یه نفر؟

ای بابا مچمو خوب گرفتی

آقا من اعتراف میکنم من کارمند و حقوق بگیر مخابرات هستم قرار بود اینجا از مخابرات الکی تعریف کنم که همه گول بخورن بیان سرویسهای مخابرات رو بگیرن تا قبل اینکه شما بیای هم خیلی موفق بودم مخابرات سرویس یک مگش سرعت دانلودش 10 هست و پینگ 700-800 لطفا چهره منو شطرنجی کنید!

به هر حال درک تمام این چیزا نیاز داره شما اطلاعات پایه شبکه رو داشته باشد

حتما شما فراموش کردید استارت دانلود با پیک سرعت شروع میشه و لحظه ای پایین میاد در شرایط خاص نه همه شرایط

بنده هم با 100 استارت خود بعد به مرور پایین اومد

در مورد مسنجر هم نیاز نیست توضیح بدم مسنجر بالای ساعت سیستم باز بود و نیازی به بستنش برنامه رو در خودم احساس نکرم ! !

بنده با اطلاعاتی که خودم دارم و ارزیابی هایی گه انجام دادم سرویس مخابرات در شرایط فعلی و منطقه ما اصلا کیفیت جالبی نداشته و بنده به هیچ وجه تایید نمیکنم!
    اطلاعات پایه شبکه در شرایط خاص رو نداشتم الان پیدا کردم مرسی منم نگفتم توضیح بده که چرا مسنجرت باز بوده حریم شماست دوست داری عکس خانوادت رو بذار گفتم جالبه خیلی تو لیستت فروشنده vpn بود همین

نه علت پستای رگباری نامفهومه که البته جسارت ارسال مستقیمش نیست.

شما به آواتورت مراجعه کن جواب همه سوالاتت رو میده جدیدا میگن شک برادر مرگه راضی نیستیم به هر حال استکبار جهانی همه چی زیر دستشه و کل نت اونجا عبور و مرور داره میتونه جوابتو بده.

آره خوب از قدیم گفتن سواره چه خبر از حال پیاده داره روزی رو که گوگلت باز نشد و با هفته ای 7 روز قطعی نت اومدی همدیگه رو الکی الکی خواهیم دید.
    شما افرادی که بهتون احترام میذارن و مودبانه صحبت میکنن رو ترسو و کسی که بهتون توهین کنه رو جسور میدونید ؟اگه شما با نگاه کردن به آواتار/امضا برداشتی از یک نفر بکنی و در موردش حکم صادر کنی یا کارت خیلی درسته یا اکثرا خیلی سطحی نگر و ظاهربینی از برداشتهای چپکی و دایی جان ناپلئونی هم بگذریم!اگه کسی اینجا دچار سوظن باشه شما هستید بنده تمام پستها تو این تاپیک هست همیشه همه این مشکلات رو داشتم و دارم سرعتم کم میشده یکبار 7-8 روز نت قطع شد موقع دانلود خودجوش ارتباط قطع میشد پینگ بالا و باز نشدن بعضی سایت ها و عکس و گوگل و ... که همیشه بوده الانم جز باز نشدن speedtest و چند مشکل جزئی دیگه ایراد خاصی نداره ممکنه دو ساعت دیگه کاملا خراب بشه ممکنه همیشه خوب باشه یا هر ترکیبی از این دو. بازم میگم با توجه به همه اینها من از مخابرات راضی هستم شما با دلایل خودت نیستی دلیل نمیشه تقصیر من باشه!خیلی ISP ها در یک زمان یک منطقه خراب یک منطقه عالی هست دلیل نمیشه هرچی بخوای به اونایی که مشکل ندارن بگی درضمن بازم ازت میپرسم میشناسی سرویس یک مگ نامحدود با همین هزینه ولی کیفیت خیلی بهتر لطفا معرفی کن!
    متاسفانه شما یک ذهنیتی پیدا کردی که گویا نمیشه تغییرش داد ایرادی نداره آزاد هستی پیش خودت هرطور دوست داری فکر کنی ...

اگه میدونستم با یک کلام تعریف کردن اینطوری میشه نمیکردم هرچی هم از این به بعد میگید هیچ ایرادی نداره بنده پاسخ نمیدم حق با شما هست

4. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mr_exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهران-فاطمی

پيش فرض

[QUOTE=arbabe.sayeha;7443608]ای بابا مچمو خوب گرفتی

آقا من اعتراف میکنم من کارمند و حقوق بگیر مخابرات هستم قرار بود اینجا از مخابرات الکی تعریف کنم که همه گول بخورن بیان سرویسهای مخابرات رو بگیرن تا قبل اینکه شما بیای هم خیلی موفق بودم مخابرات سرویس یک مگش سرعت دانلودش 10 هست و پینگ 700-800 لطفا چهره منو شطرنجی کنید!

دشمنتون اعتراف کنه . چهره شما لایق شطرنجی شدن نیست چه بسا ارزش دارد.
    پست مربوط به لیست ایدی وی پی ... هم اطلاح شد که خدایی نکرده کسی احساس ناراحتی نکرده و باعث تبلیغات نشود

با تشکر.

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهران-فاطمی

پيش فرض

[QUOTE=mr_exir;7443623]
    ای بابا مچمو خوب گرفتی

بلاعکس دشمنتون اعتراف کنه . چهره شما لایق شطرنجی شدن نیست چه بسا ارزش دارد.
    پست مربوط به لیست ایدی وی پی ... هم اطلاح شد که خدایی نکرده کسی احساس ناراحتی نکرده و باعث تبلیغات نشود
    شما دوست با تجربه و قابل احترام این فروم هستید
    با تشکر.

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

سلام بچه ها

یکی از دوستانم داره اینترنت مخابرات میگیره ، میگه زنگ زده به 2020 ، گفتن یه هفته دیگه میان براش نصب میکننن .

من بهش گفتم اشتباه کردی ، باید میرفتی مخابرات همون روز فرم و .... رو پر میکردی ، همون روز یا فرداش وصل میشد .

خودم ساعت 10 درخواست دادم ، ساعت 14 وصل شد ( همون روز ) . حالا میخواستم بدونم ، روالش این جوری شده ؟

یا میتونه بره خوده مخابرات زودتر User & Pass رو بگیره ، براش نصب کنم ؟

ممنونم .
    آقا کسی واقعا نمیتونه راهنمایی کنه ؟

انگار اومدیم تو تاپیک پرسپولیس استقلال که انقدر اینجا کل کل میشه .

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

خیلی ISP ها در یک زمان یک منطقه خراب یک منطقه عالی هست دلیل نمیشه هرچی بخوای به اونایی که مشکل ندارن بگی درضمن بازم ازت میپرسم میشناسی سرویس یک مگ نامحدود با همین هزینه ولی کیفیت خیلی بهتر لطفا معرفی کن!
    متاسفانه شما یک ذهنیتی پیدا کردی که گویا نمیشه تغییرش داد ایرادی نداره آزاد هستی پیش خودت هرطور دوست داری فکر کنی ...

اگه میدونستم با یک کلام تعریف کردن اینطوری میشه نمیکردم هرچی هم از این به بعد میگید هیچ ایرادی نداره بنده پاسخ نمیدم حق با شما هست
    تکراری . ارجاع به پست:
    هست عزیز من کی گفته نیست؟ پول سرویسش رو میگیره و سرویس مطمئن هم میده و این همه این چیزاش آشغاله و پول پهنای باند و هزینه هاش هم نصفه و کمتر میگیره. در واقع هرچقدر پول بدی همون قدر آش می خوری به قولی همون هندونه به شرط چاقوی وانتی هست دقیقا یه روز خوبه یه روز بد!

شما موقعی که تلفنی هم درخواست میدی میتونی تاکید کنی که نیازی به نصاب نداری و خودت میتونی نصب کنی، وقت درخواست نصاب بدی مسئله میره توی نوبت پیدا شدن تکنسین و تعیین وقت و آمدن و... کلا پروسه کش پیدا میکنه. اگه به جای درخواست تلفنی خودت هم شخصا بری مسلمه که کار دوبله زودتر راه میفته الان هم دیر نشده چون روی 1 خط یه نت بیشتر نمیشه داد با وجود درخواست تلفنی هم خودت میتونی بری درخواست حضوری بدی
    Last edited by lexuus; 22-01-2013 at 01:51.

9. 2 کاربر از lexuus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهران-فاطمی

پيش فرض

بهترینش اینه بری امور مشترکین مخابرات منطقه بگید من پرت میخوام نیازی به نصب هم ندارم همون جا خودشون فرم پر میکنن همون روز خطط رانژه میشه حالا میخوای گیر ندن اول درخواست قبلی رو زنگ بزن 2020 انصراف بده بعد برو مخابرات حضوری درخواست کن

11. این کاربر از mr_exir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ICAROOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

آخر سر ما نفهمیدیم چه گلی به سرمون بگیریم
    یکی میگه خوبه شیش نفر میگن بده
    دوباره دو نفر میگن خوبه سه نفرمیگن بده
    آقا یکی ما رو راهنمایی کنه بالاخره بکوچیم (کوچ کنیم) مخابرات یا نه ؟
    ترجیحاً اگر کسی حول و حوش مرکز مخابرات پیام نور هست لطفاً یه گزارشی از وضعیت بکنه
    آقا 7 صفحه عین تراکتور از روی پست ما رد شد دریغ از یک جواب

اگه نباشه جاش خالی می مونه pori.ya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بستگی به منطقه تون داره دوست عزیز هر کی اینجا مال یه مرکز مخابراتی هست برا یه سری خوب برا یه سری بد یک ماه تستی مخابرات بگیر ببین خوبه یا نه

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهران-فاطمی

پيش فرض

مرکز پیام نور یکی از قوی ترین مراکز از جهت وسیع بودن پهنای باند در پونک است

و بنده با سرویس هایی که در آن منطقه تست کردم اعم از مخابرات و سایره مشکلی نداشته و قوی بوده اگر شما قصد سرویس نامحدود دارید که مخابرات اقدام کنید اگر که isp های خصوصی سرعت بسیار بالا و مطلوبی را به صورت حجمی ارایه میکنند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •