تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 504 از 1783 اولاول ... 440445449450050150250350450550650750851455460410041504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,031 به 5,040 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

داره خودمونی میشه black-ghost5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا یکی بگه چجوری این مودممو ببرم رو حالت bridge خود بخود اومده رو pppoe تا سیستمم میاد بالا کانکته اینطوری از شبانم نمیتونم استفاده کنم یعنی یوزر و پسورد نمیتونم وارد کنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان یه نفر که از صبا سرویس داره تو تهرانم هست یه پینگ از 4.2.2.2و4.2.2.3و4.2.2.6و4.2.2.4 و4.2.2.1بگیره تو نتیجشو بگه
    روش پینگ گرفتن :start>run>type cmd وقتی cmd رو باز کردی > ping 4.2.2.1 بعد اینتر بزن تمومه برای بقیش هم به همین شکل .

کـاربـر بـاسـابـقـه bayern's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران: تاپیک استقلال

پيش فرض

سلام
    من نزدیک 3 گیگ الان هنوز از اعتبارم مونده
    تا90/10/03 هم اعتبار داره
    من الان برا 3 ماه اینده هم 9 گیگ شارژ کردم.حالا میخوام بدونم این 3 گیگ قبلی میره رو همون 9 گیگ جدیدم یا اینکه نمیره
    ممنون میشم جوابمو بدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

نكته بسيار جالب و البته مايوس كنندهاينه كه من 128 داشتم و سرعت در حدود 700-800 البته با نوسان بود.از وقتي سرويس 1 مگ را گرفتم سرعت اصلا تغييري نكرده و در حدود 800 است و تنها تفاوتش اين است كه نوسان و افت و خيز نداره.زنگ زدم شركت گفت كه سرعت 1 مگ تا حدود 900 ميرسه.به نظرم سرعت رو بايد همون 128 خريد كه به صرفه تر است

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:41 PM ----------

سلام
    من نزدیک 3 گیگ الان هنوز از اعتبارم مونده
    تا90/10/03 هم اعتبار داره
    من الان برا 3 ماه اینده هم 9 گیگ شارژ کردم.حالا میخوام بدونم این 3 گیگ قبلی میره رو همون 9 گیگ جدیدم یا اینکه نمیره
    ممنون میشم جوابمو بدید
    اصلا مقدار فعلي حساب نميشه.

5. این کاربر از farhoudr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه bayern's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران: تاپیک استقلال

پيش فرض

نكته بسيار جالب و البته مايوس كنندهاينه كه من 128 داشتم و سرعت در حدود 700-800 البته با نوسان بود.از وقتي سرويس 1 مگ را گرفتم سرعت اصلا تغييري نكرده و در حدود 800 است و تنها تفاوتش اين است كه نوسان و افت و خيز نداره.زنگ زدم شركت گفت كه سرعت 1 مگ تا حدود 900 ميرسه.به نظرم سرعت رو بايد همون 128 خريد كه به صرفه تر است

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:41 PM ----------

اصلا مقدار فعلي حساب نميشه.
    سلام
    1 مگ رو ماهیانه چقدر پول میدی؟
    بادانلود منیجر سرعت رو چنده؟
    حجم دانلودت چقدره؟

داره خودمونی میشه mohammad_smart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

رفتم نمایشگاه درجا رفتم غرفه ی صبانت هر چی از دهنم در اومد گفتم از گیگ دزدی گفتم از سرعتش گفتم از شبانه گفتم از ساعت شبانه گفتم از نامحدود گفتم خلاصه همه چی رو گفتم هر چیزی رو به یه چیزی ربط می داد منم گفتم

بس کنین دیگه الکی میندازین گردن نمایندگی یا مخابرات یا مشکل از دستگاهتونه دیگه هیچی نمی گفت فقط گفتم این ساعت شبانه رو یه فکری بکنین گفت داریم روش یه فکری می کنیم نامحدودم گفت همین جوریه همه جا اینجوریه گفت

بیخیالش شین این Support هم گفتم دیگه سرو کلش پیدا نیست هیچی نگفت هر کی رفت نمایشگاه بره سالن 7
    دمت گرم دوست عزیز که حقشونو کفه دستشون گزاشتی و لی اینها خیلی خیلی پوست کلفتر از این حرفها هستن که این حرفها رروشون تاثیر بزاره چون وقتی پول بهشون مزه کنه دیگه چیزی براشون مهم نیست.
    من 3 سال مشتری صبا بودم دیگه واقا دزدیهاشون و بی تفاوت بودن نسبت به یوزرهاشون کاری کرد که به مخابرات کوچ کنم.واقا خیلی مسخرست هر بار که dc بشی و بعد کانک بشی 10 مگ از حجمو میپرونن اونوقت اکانت 1 مگو به اسم 128 میدن تا زود حجمش ته بکشه جیبشون پر بشه و شبانرو از 3 تا 7 میزارن که کسی نتونه استفاده کنه .شما خودت به عنوان مثال تو همین تاپیک ببین چند نفر از کم شدن بی قاعده حجم و کم بودن ساعت شبانه و.... شکایت دارن .فکر میکنی نمیدونن یا نمیخونن؟همین اقای ساپورت صبانت که هر از چند گاهی میاد و یه چیزی میپرونه و وقتی موج تقاضا ها و اعتراضهارو میبینه میره گم میشه و دیگه پیداش نمیشه چه معنی میده؟من که اول از همه خودمو مقصز میدونم که 3 سال همچین وضعیتیو تحمل میکردم .مخابرات هر چی باشه دیگه حجم دزدیو اینجور دوز و کلکهارو نداره.ما که رفتیم امیدوارم دیگه کسی تو این چاه نیوفته

8. 3 کاربر از mohammad_smart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

همه مجبورن کارایی که نباید بکنن رو انجام بدن.
    Last edited by shahin_fk; 18-12-2011 at 12:37.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بچه ها من الان صبانت دارم و میخوام بیام مخابرات اما دو دل هستم .
    بنظر شما چکار کنم؟ صبانت بمونم یا بیام مخابرات؟
    مشکلات adsl مخابرات چی هست؟?

آخر فروم باز shahin_mp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

دمت گرم دوست عزیز که حقشونو کفه دستشون گزاشتی و لی اینها خیلی خیلی پوست کلفتر از این حرفها هستن که این حرفها رروشون تاثیر بزاره چون وقتی پول بهشون مزه کنه دیگه چیزی براشون مهم نیست.
    من 3 سال مشتری صبا بودم دیگه واقا دزدیهاشون و بی تفاوت بودن نسبت به یوزرهاشون کاری کرد که به مخابرات کوچ کنم.واقا خیلی مسخرست هر بار که dc بشی و بعد کانک بشی 10 مگ از حجمو میپرونن اونوقت اکانت 1 مگو به اسم 128 میدن تا زود حجمش ته بکشه جیبشون پر بشه و شبانرو از 3 تا 7 میزارن که کسی نتونه استفاده کنه .شما خودت به عنوان مثال تو همین تاپیک ببین چند نفر از کم شدن بی قاعده حجم و کم بودن ساعت شبانه و.... شکایت دارن .فکر میکنی نمیدونن یا نمیخونن؟همین اقای ساپورت صبانت که هر از چند گاهی میاد و یه چیزی میپرونه و وقتی موج تقاضا ها و اعتراضهارو میبینه میره گم میشه و دیگه پیداش نمیشه چه معنی میده؟من که اول از همه خودمو مقصز میدونم که 3 سال همچین وضعیتیو تحمل میکردم .مخابرات هر چی باشه دیگه حجم دزدیو اینجور دوز و کلکهارو نداره.ما که رفتیم امیدوارم دیگه کسی تو این چاه نیوفته
    خواهش می کنم دوست عزیز

بالاخره این تنها کاری بود که اونجا من و رفیقم از دستمون بر میومد انجام دادیم تا انقدر ضر ضر نکنن

حالا بازم درستشون می کنیم

12. این کاربر از shahin_mp3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohammad_smart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بچه ها من الان صبانت دارم و میخوام بیام مخابرات اما دو دل هستم .
    بنظر شما چکار کنم؟ صبانت بمونم یا بیام مخابرات؟
    مشکلات adsl مخابرات چی هست؟?
    اگه نظره منو بخوای که خودم تازه کوچ کردم به مخابرات و میخوای از دست این دزدیها و بی توجی ها راحت بشی(این توصیه منه که جفتشو تجربه کردم) حتما بیا مخابرات و البته 256 بگیر برایه اطلاعات بیشتر برو تاپیکش اونجا همچی هست

14. 2 کاربر از mohammad_smart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •