تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 849 اولاول ... 2402452492498499500501502503504505506512552602 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 8485

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه koorosh2500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    بنده 3 روز است که از اینترنت td lte با مودم 2101 استفاده می کنم. با وجود اینکه تمام چراغهای آنتن دهی مودم روشن هستند ولی داخل مشخصات قدرت سیگنال مودم رو زده weak . کدامش دقیقتر هست؟ ضمنا سرعت داونلود با سرور اروپا حدود 9 مگابیت در ثانیه و پینگ 300

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

خوب این طبیعیه که پهنای باندش به مرور کم بشه نباید انتظار داشت همن سرعت 40 مگابیت رو تا اخر به شما بده ،ایرانسل هم چون هیچ مقداری براش تعیین نکرده بنابراین تا 1 مگابیت هم کسی حق اعتراض نداره.حالا اگه مبین نت بود چون گفته 20 مگ میتونی اعتراض کنی ولی ایرانسل فقط گفته پرسرعت و نگفته چقدر .شما مطمئن باش از هیچ شرکتی نمیتونی اینترنت بگیری که همیشه بالای 20 مگ به شما بده چون محدودیت قانون هست ، مثل اینکه یادتون رفته تا چند سال پیش برای یک اینترنت 512 کیلوبیتی هم مجوز میخاستن .
    جالبه ایرانسل به جای اینکه خدماتشو بهتر کنه گروه و آدم اجیر میکنه بیان توو اینترنت نظرهای اعتراضی رو بشورن...
    عزیز دلم من خودم کارم شبکست... دروغ تبلیغاتتون طبیعیه نه کاهش سرعت... برو دنیا رو ببین دارن رو 5G کار میکنن و کجا میرن که بعد نگی "ایرانسل فقط گفته پرسرعت و نگفته چقدر"
    شما برو با همون ترس از محدودیت قانونیت و خوشحال از اینکه چند سال گذشته 512 میدادن و الان شده 1 شاد باش...
    نوترینو همراه اول من داره 22 مگابیت در طول شبانه روز میده بدون هیچ افت سرعت و کیفیتی... این ایرانسل بستش تموم شه یه راست مودم و خودش توو سطل آشغال...
    صد رحمت به همراه اول که حداقل تبلیغات و شعاراشون به عمل نزدیکه

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

جالبه ایرانسل به جای اینکه خدماتشو بهتر کنه گروه و آدم اجیر میکنه بیان توو اینترنت نظرهای اعتراضی رو بشورن...
    عزیز دلم من خودم کارم شبکست... دروغ تبلیغاتتون طبیعیه نه کاهش سرعت... برو دنیا رو ببین دارن رو 5G کار میکنن و کجا میرن که بعد نگی "ایرانسل فقط گفته پرسرعت و نگفته چقدر"
    شما برو با همون ترس از محدودیت قانونیت و خوشحال از اینکه چند سال گذشته 512 میدادن و الان شده 1 شاد باش...
    نوترینو همراه اول من داره 22 مگابیت در طول شبانه روز میده بدون هیچ افت سرعت و کیفیتی... این ایرانسل بستش تموم شه یه راست مودم و خودش توو سطل آشغال...
    صد رحمت به همراه اول که حداقل تبلیغات و شعاراشون به عمل نزدیکه
    همراه اول اکثر خط ها که رو ۴۰ محدوده خیلی کار شاقی نمی کنه هر وقت هیچ محدویتی در کار نبود و افت نکرد اونجا حرف شما درسته مورد بعد هم کاربر دیتای ایرانسل از اون بیشتره وقتی می خوایم مقایسه کنیم خوبه شرایطو یکسان در نظر بگیریم مورد بعد هم اتفاقا همین دو روز پیش خبری رو خوندم از سیتنا مال سال ۹۳ زمانی که ایرانسل تیریجی شده بود و صدای سیتنا که طرف رایتل و همراه اوله در اومده بود که ایرانسل بدون اینکه نمی دونم مدارک برای ارائه سرعت بالا بگیره از مردم بعضی جاها تا ۲۰ مگ رو تیریجی داره سرعت میده که همون زمان اون رایتل برای سرعت بالای ۱۲۸ مدرک می خواست و کسی اون زمان فکرشو نمی کرد که ۱۰ مگابیت هم سرعت داشته باشه اما الان بعضی جاها تا ۱۸۰ مگابیت رو پلاس ایرانسل داره سرعت میده و در کل ایرانسل نبود هنوز ۳ مگ هم خیلی هامون تجربه نکرده بودیم چه برسه ۱۸۰ مگابیت

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

همراه اول اکثر خط ها که رو ۴۰ محدوده خیلی کار شاقی نمی کنه هر وقت هیچ محدویتی در کار نبود و افت نکرد اونجا حرف شما درسته مورد بعد هم کاربر دیتای ایرانسل از اون بیشتره وقتی می خوایم مقایسه کنیم خوبه شرایطو یکسان در نظر بگیریم مورد بعد هم اتفاقا همین دو روز پیش خبری رو خوندم از سیتنا مال سال ۹۳ زمانی که ایرانسل تیریجی شده بود و صدای سیتنا که طرف رایتل و همراه اوله در اومده بود که ایرانسل بدون اینکه نمی دونم مدارک برای ارائه سرعت بالا بگیره از مردم بعضی جاها تا ۲۰ مگ رو تیریجی داره سرعت میده که همون زمان اون رایتل برای سرعت بالای ۱۲۸ مدرک می خواست و کسی اون زمان فکرشو نمی کرد که ۱۰ مگابیت هم سرعت داشته باشه اما الان بعضی جاها تا ۱۸۰ مگابیت رو پلاس ایرانسل داره سرعت میده و در کل ایرانسل نبود هنوز ۳ مگ هم خیلی هامون تجربه نکرده بودیم چه برسه ۱۸۰ مگابیت

40 کجا و ۲ کجا؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

آقا راهی نیس مودم DT-350 ایرانسل رو آنلاک کرد؟؟؟
    اگه کسی راهی سراغ داره به آیدی زیر تو تلگرام پیام بده ممنون @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

بحث چیز دیگست میگم هر وقت عین آدم هیچ محدودیتی نداشت و نشد ۲ اونجا درسته تو همین مدتی که ۸ شده ۴۰ افت کرده چه برسه به اینکه کلا برداشته بشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سایت IDH بزودی مودم رومیزی HUAWEI B612s-25d رو برای فروش می زاره که هم FDD و هم باند های TD_LTE رو پشتیبانی میکنه .

دانلود کاتالوگ
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان از اوجا که من نت دیگه ای ندارم نمیتونم تست کنم

playstation app فقط رو ایرانسل از کار افتاده یا اونم ایران رو تحریم کرد؟ با قندون وصل میشه
    کسی اطلاع نداشت؟

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سایت IDH بزودی مودم رومیزی HUAWEI B612s-25d رو برای فروش می زاره که هم FDD و هم باند های TD_LTE رو پشتیبانی میکنه .

دانلود کاتالوگ
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همانطوری که قبلا به جمع بندی رسیدیم 300 مگابیت این بر اساس تجمیع نیست بلکه بر اساس مایمو 4-4 هست که فایده ای نداره.. این سایت ها هم بیان با ما مشورت رایگان کنند بعد جنس وارد کنند

10. 2 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اولا ادب رو رعایت کن و پاتو هم از گلیمت درازتر نکن ، من طرفدار هیچ شرکتی نیستم و راست و دروغ تبلیغات ایرانسل هم به خودش مربوطه شما داشتی حرف غیر منطقی میزدی منم پاسخت رو دادم تا از گمراهی دربیای ضمنا اینجا ایرانه نه کل دنیا .از این به بعد هم اگر قراره به کسی توهین یا بی احترامی کنی بهتره اصلا نظر ندی چون اینجا یه فروم تبادل نظر هست نه فروم تیکه انداختن و مزه پروندن و بی احترامی به کاربران.

12. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •