تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 1319 اولاول ... 24024524924984995005015025035045055065125526021002 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اولی به نظر میاد سه پانچ باشه که خود خودشه
    همراه اول در بحث 4جی فعلا عقبه نسبت به ایرانسل
    چند نفر از دوستان الان از اون اولی و سومی گرفتن ولی میگن تو شبکه 4g ریجیستر نمیشه ؟ یعنی 4g نیستن ؟ ادعا دارن فقط اونی که روش نوشته lte usim از 4g پشتیبانی میکنه و تو این شبکه ریجیستر میشه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان نمیدونم قبلاً کسی اینجا به این موضوع اشاره کرده یا نه، ولی مستحضر باشید همراه اول علاوه بر باند ۲۱۰۰ ، باند ۹۰۰ هم در حال حاضر برای 3G داره و در بعضی مناطق در دسترس هست و پوشش بهتری داره.
    پس با این تفاسیر الان باند های همراه اول به این صورت هست:

2G :
    ۹۰۰ مگاهرتز و ۱۸۰۰ مگاهرتز (دکل های قدیمی باند ۱۸۰۰ هم برا 2G داشتند که با آپگیرید اونها این باند دیگه برا 2G حذف میشه و فقط باند ۹۰۰ هست)

3G :
    ۹۰۰ مگاهرتز و ۲۱۰۰ مگاهرتز

4G :
    ۲۶۰۰ مگاهرتز

همچنین احتمالاً در آینده باند ۱۸۰۰ هم برای 4G به همراه اول تعلق بگیره و بتونه LTE Advanced یا همون +4G را ارائه بده.
    با سلام و عرض ادب
    شما که از 4g همراه اول استفاده می کنید آیا سرعت وبگردیش در حد قبل سال 88 هست یا نه ؟ سرعت دان شبانش چقدره ؟ آیا از مودم های بالای 400 ت استفاده می کنید ؟ چون بنظرم فعلا خریدنش غیر معقوله . سپاس فراوان

اگه نباشه جاش خالی می مونه adreno's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

با سلام و عرض ادب
    آیا سرعت وبگردیش در حد قبل سال 88 هست یا نه ؟ سرعت دان شبانش چقدره ؟ آیا از مودم های بالای 400 ت استفاده می کنید ؟ چون بنظرم فعلا خریدنش غیر معقوله . سپاس فراوان
    سلام دوست عزیز شما تو سال 88 چرا گیر کردین؟ [شوخی!]
    بسته شبانه نامحدود همراه اول روی 4G رجیستر نمیشه سرعت دانلود در 3G هم مطمئنا نیاز های کاربر عادی رو برطرف میکنه و بسته به ساعت و تعداد مشترک متغییره حداقل 4 مگابیت
    اینترنت همراه اول پینگ خیلی پایینی نسبت به ایرانسل داره و سرعت پیج بازکردنش فوق العاده است [تبلیغ نشه!!]
    مودم هم یه E3372 دست دوم 70 تومانی حتی دیده شده بهتر از 400 تومانی ها عمل میکنه 70 تومان الان پول 5 کیلو برنجه ، برنج تو یه ماه خورده میشه این مودم تا 10 سال دیگه باقی می مونه

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

بسته شبانه نامحدود همراه اول روی 4G رجیستر نمیشه سرعت دانلود در 3G هم مطمئنا نیاز های کاربر عادی رو برطرف میکنه و بسته به ساعت و تعداد مشترک متغییره حداقل 4 مگابیت
    اینترنت همراه اول پینگ خیلی پایینی نسبت به ایرانسل داره و سرعت پیج بازکردنش فوق العاده است [تبلیغ نشه!!]
    مودم هم یه E3372 دست دوم 70 تومانی حتی دیده شده بهتر از 400 تومانی ها عمل میکنه 70 تومان الان پول 5 کیلو برنجه ، برنج تو یه ماه خورده میشه این مودم تا 10 سال دیگه باقی می مونه
    همه چيزايي كه گفتي تاييد ميشه به غير اينكه پينگ همراه اول ار ايرانسل بهتره!
    ايرانسل از لحاظ پينگ واقعا خوبه
    همراه اول پينگ خوبي نداره زياد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز من هنوزم 128 دارم ولی با 128 پیشگامان قبل سال 88 که سرعت کلی بالا بود احساس می کردم پرواز می کنم
    منظورتون از e3372 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

منطقه به منطقه متفاوته
    واسه همه نمیشه یه نسخه پیچید
    داخل شهرمون من هرجا تست کردم پینگ همراه اول کم تر بود
    اگر شد یه تست میزارم اینجا
    سلام دوست عزیز من هنوزم 128 دارم ولی با 128 پیشگامان قبل سال 88 که سرعت کلی بالا بود احساس می کردم پرواز می کنم
    منظورتون از e3372 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
    بله همین Irancel E3372s-153
    قابلیت و انعطاف پذیری نرم افزاری که این مودم داره TP Link Archer Mr-200 پونصد تومانی نداره
    Last edited by adreno; 19-09-2016 at 14:11.

7. 2 کاربر از adreno بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اولی به نظر میاد سه پانچ باشه که خود خودشه
    همراه اول در بحث 4جی فعلا عقبه نسبت به ایرانسل
    با سلام
    منظورتون از سه پانچ جیه ؟
    به من قیمت سیم کارت 4g رو 30 ت قیمت دادن بالا نگفتن ؟ من از یکی از بچه های همین تاپیک شنیدم 5 ت هستش.
    Last edited by omid7000; 19-09-2016 at 15:03.

9. این کاربر از omid7000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

به علت گستردگی بیشتر شبکه 3G و 4G در شهرستانها و تنوع بسته ها و پایین بودن هزینه بسته در نهایت کاربرهای زیادی برای دیتا به سمت ایرانسل میرن و پینک اصلا خوب نیست و شبکه خیلی شلوغه به زور تو ساعات های کم مصرف با 4G ایرانسل میتونی به سرعت 3G همراه اول برسی . در عوض همراه اول بیشتر جاها 4G نداره و 3G هم کمتر مورد استفاده و استقبال قرار میگیره و خلوتره و پینک هم خوبه ولی بسته های انچنانی بجز شبهای رویایی نداره برای دیتا .

11. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام
    منظورتون از سه پانچ جیه ؟
    به من قیمت سیم کارت 4g رو 30 ت قیمت دادن بالا نگفتن ؟ من از یکی از بچه های همین تاپیک شنیدم 5 ت هستش.

منم دارم همینجا اینو میپرسم بچه های تهرانی یا شهرهایی که 4G همراه اول فعاله تا به حال با کدوم نوع از این سیم کارتها به شبکه وصل شدن کدوم نوع 4G هستش ؟ الان قیمت همون 5 یا 10 هزار تومان هستش با توجه به رند بودن و شماره خوبی بودن 10 تومن تا 15 تومن هم میدن ولی در اصل 5000 تومن شده همون سه پانچ ها همونی که روشون نوشته : 4G - 3G - WIFI

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سیم کارت سه پانچ هم میکرو هم نانو و هم سایز استاندارد داره

همراه اول سیم کارت 4G اونایی که روش LTE USIM یا 4G نوشته باشه
    در ضمن پوشش 4G همراه اول افتضاحه و با وجود محدودیت حجم همون سرعت 3G کافیه
    مثلا 1 گیگ رو با 3G همراه اول تو 10دقیقه میشه گرفت اما چه فایده ای داره وقتی 3 گیگ ترافیک بیشتر نداری؟؟؟؟؟
    زیاد دنبال 4G نباشین تا وقتی محدودیت حجم است همون 3G هم سرعتش فوق العاده بالا محسوب میشه هر وقت نامحدود واقعی ارائه کردن برید 4G بخرید
    Last edited by adreno; 19-09-2016 at 15:38.

14. 3 کاربر از adreno بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •