تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 947 اولاول ... 2402452492498499500501502503504505506512552602 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

اگه نباشه جاش خالی می مونه fanoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

دوستان تایید میکنم مشکل افت سرعت دیشب بود وامروز تکرا نشد و ان شا ا.. که هیچ موقع تکرار نشود

2. 2 کاربر از fanoudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

((((((- از اون حرفها میزنیدا ! موقع ثبت نام شما پول میدید ! دیوونس مگه پول بده که کسی رو سرکار بزاره !)))))

خوب نماینده محترم وقتی با خود خط تلفنی که adsl روش هست زنگ می زنیم یعنی مال خودمونه دیگه!!!! باز نیگا از این بهانه ها بود!!!!
    نکنه طرف واسه سر کار گذاشتن شما می یاد یک نفر رو استخدام می کنه که خط ها رو دستکاری کنند که از بیرون از منزل هم بشه با شماره منزل مشترک زنگ بزنه و درخواست تخلیه الکی بده اره!!!!!!
    نزنید این حرف ها رو زشته!!!!!
    Last edited by hermidass; 30-10-2014 at 12:21.

4. این کاربر از hermidass بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

((((((- از اون حرفها میزنیدا ! موقع ثبت نام شما پول میدید ! دیوونس مگه پول بده که کسی رو سرکار بزاره !)))))

خوب نماینده محترم وقتی با خود خط تلفنی که adsl روش هست زنگ می زنیم یعنی مال خودمونه دیگه!!!! باز نیگا از این بهانه ها بود!!!!
    نکنه طرف واسه سر کار گذاشتن شما می یاد یک نفر رو استخدام می کنه که خط ها رو دستکاری کنند که از بیرون از منزل هم بشه با شماره منزل مشترک زنگ بزنه و درخواست تخلیه الکی بده اره!!!!!!
    نزنید این حرف ها رو زشته!!!!!
    شما چرا اینقدر خودت رو اذیت میکنی!
    اگه بفهمی خط خونت اینترنت داره بدت میاد؟
    حالا اگه بفهمی یک دفعه تخلیه شده چی!؟ دقیقا این اتفاقی که برای من افتاد!
    در نتیجه اولی هیچ نیازی به مدارک نیست ولی دومی مهمه حتی از خونه هم تماس بگیری.
    شما از هر شرکتی که میخوای تخلیه کنی مخصوصا صبانت که گیره! اگر برات انجام نداد فقط برو یکی از دفتر خدماتی های مخابرات فرم تخیله رو پر کن چند ساعته تخلیه میشه مدرک هم لازمه! قبض و فکر کنم کارت ملی لازم باشه، یادم نیست.
    شرکت ها همین روال رو انجام میدند فقط بیشتر طول میکشه.

6. این کاربر از hadi777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

من تا حالا از هر کجا داشتم تلی تخلیه کردن!!!!
    اگه تخلیه تلفنی نکنن نشون میده که لجشون در اومده!!!!
    عب نداره منم زنده شما هم زنده موقع تخلیه اگه اذیت کنن منم واسشون دارم
    هر چن که همین تخلیه واسه نماینده ای که واسه برقراری خط 10000 میگیره به جای 5000 سوزناک هست به اندازه کافی!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

من تا حالا از هر کجا داشتم تلی تخلیه کردن!!!!
    اگه تخلیه تلفنی نکنن نشون میده که لجشون در اومده!!!!
    عب نداره منم زنده شما هم زنده موقع تخلیه اگه اذیت کنن منم واسشون دارم
    هر چن که همین تخلیه واسه نماینده ای که واسه برقراری خط 10000 میگیره به جای 5000 سوزناک هست به اندازه کافی!!!!
    دوست عزیز ببخشید که رک صحبت میکنم !
    هم ما و هم شرکتهای دیگه در حد توانمون سعی میکنیم مشکل مشترک رو برطرف کنیم اما متاسفانه مشترکهایی که مثل شما سختشونه یک تماس کوچیک با پشتیبانی بگیرن که ببینن مشکلشون اصلا چی هست سوزناک نیست واسمون تخلیش که هیچ خوشحالم میشیم !
    راحت تر بگم از مشترکان عادی و حرفه ای استقبال میکنیم ولی مشترکی که دنبال اذیت کردنه رو نداشته باشیم راحت تریم !
    همین دیروز یک مشترک البته مشترک وایمکس بود رو جواب کردم گفتم دیگه ساپورتت نمیکنم اشتراکت تموم شد مودمت رو خودم میخرم برو از مخابرات اینترنت بگیر!
    مودم بیرونی داشت رفته بود از بیرون اکسس پوینت گرفته بود هر روزم اکسس پوینتش رو ریست میکرد ! یا میشد بدبختیش و داد و بیدادش واسه بچه های پشتیبانی ما بود !

9. این کاربر از iman2482 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

ضمنا زیادی بعضی سازمانها رو به رخمون نکشید و هی شکایت شکایت نکنید ! 90 درصد مشکلات مربوط به همون سازمانیه که شما تا تقی به توقی میخوره به رخ شرکتها میکشید دوست عزیز ! پس اتفاق خاصی نمیفته .
    تموم تاپیکهای شرکتها رو ببینید همه از شرکتها مینالن ! مشکل شرکتها نیستن مشکل زیر ساخت کشور . مطمین باشید اونور درست باشه اینور هم شرکتها کارشون رو انجام میدن

11. 2 کاربر از iman2482 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اکی
    شما خوب کاری می کنی!!
    پس بهانه بنی اسرائیلی نیارید واسه تخلیه!!!!
    من احساس مشترک خوب بودن ندارم!!!
    تا حالا یک بار هم به پشتیبانی نزنگیدم!! چون به نظرم خود نماینده از اوضاع ماست های فروشیش خبر داره و با زنگ زدن چیزی درس نمی شه!!!
    دست گلتون درد نکنه !!
    لزومی به بحث این جا نیس بقیه مشترکا هم بدا می فهمن!!!
    زمان همه چیز رو روشن می کنه!!!!!
    Last edited by hermidass; 30-10-2014 at 14:17.

پروفشنال mohammad_77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

سلام.
    با تعجب سه روزه خطم رانژه شد ! از صبانت که میخواستم بگیرم می گفت یک ماه طول میشکه . همین طور برای یکی از دوستان.سرعتم رو هم گذاشتم : نوع یک مگ محدود

14. 5 کاربر از mohammad_77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام.
    با تعجب سه روزه خطم رانژه شد ! از صبانت که میخواستم بگیرم می گفت یک ماه طول میشکه . همین طور برای یکی از دوستان.سرعتم رو هم گذاشتم : نوع یک مگ محدود

امیدوارم دوستمون محکوم به نماینده بودنتون نکنه شهرهای دیگه رو نمیدونم ولی اینجا رانژه رو 48 ساعته میزنیم نهایتا 72 ساعته.
    در صورت بروز مشکل و خرابی و پورت و ... 1 هفته
    مدت زمان رانژه بستگی به قدرت اون نماینده و شرکت در مراکز مخابراتی داره

16. 4 کاربر از iman2482 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

اکی
    شما خوب کاری می کنی!!
    پس بهانه بنی اسرائیلی نیارید واسه تخلیه!!!!
    من احساس مشترک خوب بودن ندارم!!!
    تا حالا یک بار هم به پشتیبانی نزنگیدم!! چون به نظرم خود نماینده از اوضاع ماست های فروشیش خبر داره و با زنگ زدن چیزی درس نمی شه!!!
    دست گلتون درد نکنه !!
    لزومی به بحث این جا نیس بقیه مشترکا هم بدا می فهمن!!!
    زمان همه چیز رو روشن می کنه!!!!!
    خوب این که زمان مشخص کنندس که صد در صد ! ولی دوست دارم رک باشی و جای بعدی هم بیای مشکلت رو بگی !
    آخه دوست عزیز شما که یکبار به پشتیبانی زنگ نزدی از کجا میدونی نویز خطت چند هست ؟! از روی مودمت چک کردی ؟ در جریانی که ما بخاطر خطهای خراب و مشکلات زیر ساختی کشور مجبوریم به صورت دیفالت بزاریم روی 2 مگ و بعدش پروفایل رو بسته به مقدار نوع نویز تغییر بدیم ؟
    شما حتما به تخلیه های مکرر از شرکتهای مختلف ادامه بدید و هیچ وقت به پشتیبانی زنگ نزنید ! حتما به نتیجه میرسید !!!
    ببین توی این شرکتها انقدر مشترکانی مثل شما هستن که بیخودی گیر میدن که مطمینا دیگه حوصله نداریم کیفیتمونم خراب بشه !!! قبل از اینکه پهنای باندمون پر بشه درخواست میدیم ! حالا اینکه شرکت زیر ساخت محترم !کی بهمون بده دیگه با خداس
    در هر صورت طبق اطلاعاتی که نماینده مشهد اینجا دادن و من هم از شرکت پرسیدم مشهد رو مشکلی از لحاظ پهنای باند نیست ! به همین دلیل شما حتما به پشتیبانی زنگ نزنید و کماکان در عجب ماست و ماست فروش بمونید !!!

18. 2 کاربر از iman2482 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •