تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 753 اولاول ... 2402452492498499500501502503504505506512552602 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 7521

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

والا من ٢ مگ هم كافيه واسم فقط ثابت باشه خط و قطعي نداشته باشه، ولي الان كه رو ٢مگ هست بازم قطعي زياد داره، چه راه هايي ديگه هست از شاتل و مخابرات بيشتر پيگيري كنم؟ چون تو محل همه جوره تست كردم تا سر خط هم تست كردم وضعيت فرقي نكرد

Sent from my iPad using Tapatalk
    توی سرویس دهنده ها شاتل بهترین تجهیزات رو داره
    کارایی که میتونید بکنید
    از کافو چک کنید
    سیم جدا بکشید
    مودم برودکام بخرید
    بنظرم یه مودم با چیپ برودکام از دوستی اشنایی کسی فرض بگیرید ببنید وضعیت چجوریه مودم تی پی لینک 8811 برودکامه و معمولا هر کس قدیم اینترنت گرفته این مودم رو داره فک کنم راحت بتونی جور کنی اگه استبل بود یه وایرلس برودکام بخر

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

والا من ٢ مگ هم كافيه واسم فقط ثابت باشه خط و قطعي نداشته باشه، ولي الان كه رو ٢مگ هست بازم قطعي زياد داره، چه راه هايي ديگه هست از شاتل و مخابرات بيشتر پيگيري كنم؟ چون تو محل همه جوره تست كردم تا سر خط هم تست كردم وضعيت فرقي نكرد

نگاه کنید با یه مودم دیگه هم تست کردید ببینید قطع میشه یا نه؟

یه سوال دیگه که من با پارس زیاد تجربه اش کردم،من نوسان Snr داشتم با پارس هر بار که صفحه رو رفرش میکردم عدد Snr تغییر میکرد

اگر این مشکلو داشته باشید،مشکل از پارس و ربطی به شما نویز نداره،

این نوسان Snr رو هم بهتره یه نگاهی کنید،ببینید نوسان داره یا نه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

نگاه کنید با یه مودم دیگه هم تست کردید ببینید قطع میشه یا نه؟

یه سوال دیگه که من با پارس زیاد تجربه اش کردم،من نوسان Snr داشتم با پارس هر بار که صفحه رو رفرش میکردم عدد Snr تغییر میکرد

اگر این مشکلو داشته باشید،مشکل از پارس و ربطی به شما نویز نداره،

این نوسان Snr رو هم بهتره یه نگاهی کنید،ببینید نوسان داره یا نه
    نوسان در حد ٢-٣ بالا پايين ميشه، الان كه شاتل دارم قبلا پارس انلاين اره نوسان زياد داشت، با مودم ديگه هم تست ميكنم ببينم چي ميشه

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان كابل برق نزديك كابل تلفن باشه روي نويز ديتا خيلي تاثير ميذاره؟
    يكيم اينكه اگر از پست مخابراتي پشت در pcm گرفته باشن باعث ايجاد نويز ميشه؟ راه حل چيه از دست نويز راحت بشيم؟
    تا سر خط همه چي اوكي هست و سيم كشي داخلي مشكل نداره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کابل برق میتونه تاثیر داشته باشه،حدود 1 متر ازش فاصله داشته باشه کافیه

ما خونمون 2 تا کنتور برق 3 فاز داریم و یه خورده با سیم تلفن هم فاصله داره ولی هیچ تاثیری نداشته روی نویز خط

5. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

نوسان در حد ٢-٣ بالا پايين ميشه، الان كه شاتل دارم قبلا پارس انلاين اره نوسان زياد داشت، با مودم ديگه هم تست ميكنم ببينم چي ميشه

در حد 2 تا 3 مهم نیست مثلا نوسان من اینطوری بود که از 25 میپرید روی 00 و قطع میشه

یه راه دیگه هم هست فریمور مودم رو هم آپدیت کنید شاید حل بشه،البته ربطی چندانی نداره ولی یکی از دوستان آپدیت کرده بود وضعیتش بهتر شده بود

7. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کابل برق میتونه تاثیر داشته باشه،حدود 1 متر ازش فاصله داشته باشه کافیه

ما خونمون 2 تا کنتور برق 3 فاز داریم و یه خورده با سیم تلفن هم فاصله داره ولی هیچ تاثیری نداشته روی نویز خط
    راجب این عکسی که گذاشتم چی دوسته من؟ همچین شرایطی میتونه روی نویز تاثیر داشته باشه؟
    فاصله یه متر نیست بیرون که چسبیده به دیوار و از روش سیم برق رد کردن داخل هم خیلی فاصله داشته باشه 15-20 ثانت هست یه بار مامور مخابرات اومده بود گفت نویز نمیندازه
    نمیدونم چرا مخابراتی ها فقط صدا رو ملاک قرار میدن و وقتی میبینن نویزی روی صدا نیست میگن خط مشکل نداره در صورتی که روی دیتا نویز شدید هست.
    خط من روی 10 مگ بسته شده اس ان ار 8-7-9 هست میرایی 33-34 و ریت هم روی 6 هزار میچرخه مثلا 6881 6741. البته نه قطعی دارم نه چیزی راحت دارم استفاده میکنم.سرعت دانلود یچیزی حدود 750-680 شده قبلا 500-700 بود
    میشه از بیرون بهترش کرد یا بیخیال بشم؟ بگم سرعت رو بیارن پایین تر؟
    Last edited by mtm_m2008; 24-08-2016 at 20:49.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

راجب این عکسی که گذاشتم چی دوسته من؟ همچین شرایطی میتونه روی نویز تاثیر داشته باشه؟
    فاصله یه متر نیست بیرون که چسبیده به دیوار و از روش سیم برق رد کردن داخل هم خیلی فاصله داشته باشه 15-20 ثانت هست یه بار مامور مخابرات اومده بود گفت نویز نمیندازه
    نمیدونم چرا مخابراتی ها فقط صدا رو ملاک قرار میدن و وقتی میبینن نویزی روی صدا نیست میگن خط مشکل نداره در صورتی که روی دیتا نویز شدید هست.
    خط من روی 10 مگ بسته شده اس ان ار 8-7-9 هست میرایی 33-34 و ریت هم روی 6 هزار میچرخه مثلا 6881 6741. البته نه قطعی دارم نه چیزی راحت دارم استفاده میکنم.سرعت دانلود یچیزی حدود 750-680 شده قبلا 500-700 بود
    میشه از بیرون بهترش کرد یا بیخیال بشم؟ بگم سرعت رو بیارن پایین تر؟

فکر نکنم pcm روی پست مخابراتی نویز بندازه

کابلای برق چون میدان مغناطیسی ایجاد میکنه به خاطر همین میدان مغناطیسی هست که ممکنه نویز بندازه روی خط

چیزای دیگه هم هست مایکروفر،تلفن بی سیم و...اینا ممکنه نویز بندازه

شما الان مشکل مهمتون چی هست؟اگر قطع و وصلی ندارید به نظر همین خوبه

اصل کاری اینه که خط ثبات داشته باشه و به نظر من هم سرعت دانلود هم در اون حدی که دارید خوبه
    Last edited by محمد7966; 24-08-2016 at 21:11.

10. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

فکر نکنم pcm روی پست مخابراتی نویز بندازه

کابلای برق چون میدان مغناطیسی ایجاد میکنه به خاطر همین میدان مغناطیسی هست که ممکنه نویز بندازه روی خط

چیزای دیگه هم هست مایکروفر،تلفن بی سیم و...اینا ممکنه نویز بندازه

شما الان مشکل مهمتون چی هست؟اگر قطع و وصلی ندارید به نظر همین خوبه

اصل کاری اینه که خط ثبات داشته باشه و به نظر من هم سرعت دانلود هم در حد اون حدی که دارید خوبه
    نت خوندم با pcm خط های بیشتری روی سیم های موجود به مشترکین ارائه میدن فکر کردم شاید همین باعث نویز بشه
    بیسیم اسپیلیتر بود و نبودشون هیچ فرقی نداره
    والا من سرعت بهتر میخواستم داشته باشم برای همین پیگیر شدم
    ممنون

12. این کاربر از mtm_m2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

نت خوندم با pcm خط های بیشتری روی سیم های موجود به مشترکین ارائه میدن فکر کردم شاید همین باعث نویز بشه
    بیسیم اسپیلیتر بود و نبودشون هیچ فرقی نداره
    والا من سرعت بهتر میخواستم داشته باشم برای همین پیگیر شدم
    ممنون
    نگاه کنید Snr شامل نویز از سمت مودم میشه تا مرکز مخابراتی

اگر دم پست مخابراتی مودم رو تست کردید و باز اعداد همینا باشه یعنی بخشی از نویز تو مسیره و اون دیگه دست شما نیست و مخابرات هم بعید میدونم بیاد به خاطر یک نفر کابلا رو وارسی کنه

شما میرایی تون خوبه تا همون 10 مگ کشش داره خطتون ولی یه جا نویز داره که اجازه نمیده خط رو بالاتر ببندن

14. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

نگاه کنید Snr شامل نویز از سمت مودم میشه تا مرکز مخابراتی

اگر دم پست مخابراتی مودم رو تست کردید و باز اعداد همینا باشه یعنی بخشی از نویز تو مسیره و اون دیگه دست شما نیست و مخابرات هم بعید میدونم بیاد به خاطر یک نفر کابلا رو وارسی کنه

شما میرایی تون خوبه تا همون 10 مگ کشش داره خطتون ولی یه جا نویز داره که اجازه نمیده خط رو بالاتر ببندن
    پست بيرون رو با سلام صلوات باز كردم ولي قيچي كروز نداشتم و بستمش
    اومدم داخل و مودم رو به سيمي كه از بيرون توسط مخابرات اومده بود وصل كردم با اتاقم فرق انچناني نداشت سيم كشي داخل سالمه هرچي هست از بيرونه و نميدونم بايد چيكار كنم
    نميدونم نويز از كجا ميتونه باشه و چيزي به ذهنه خودم نميرسه الا همينايي كه گفتم

16. این کاربر از mtm_m2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •