تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 942 اولاول ... 401451491497498499500501502503504505511551601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 9419

نام تاپيک: »» کلیه بحث های مربوط به ایـــــرانـــــســـــل فـقـط در این تاپیک

داره خودمونی میشه Amir_5693's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض کمکککککککککککککککککککککک

من مدتی توی شیراز دنبال ایرانسل اعتباری می گردم اما پیدا نمی کنم می شه یکی بگه تو این شهر کجا پیدا می شه این ایرانسل اعتباری؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اولین روزی که این سیم کارت هدیه اومد من یه سیم کارت اعتباری خریدم.

همون روز فعالش کردم. همه ی مدارک رو به فروشنده دادم تا ثبت نامم کنه (فتوکپی شناسنامه و...)

3 روز گذشت ولی خبری از اس ام اسی که می گه سیم کارت شما ثبت شد وسیم کارت هدیه شما اومده نشد.

من هم گفتم حتما اون تخصیر از اون فروشنده ست. پس رفتم خودم از ایتترنت ثبت نام کنم: ثبت نام کردم و

فتوکپی شناسنامه رو فکس کردم (اسم و شماره رو هم فکس کردم) ولی هنور از سیم کارت ما خبری نشد.

چند روز دیگه گذشت و ما بی خیالش شدیم.

الان که یه ماه از اون میگذزه. یه اس ام اس از ایرانسل اومده:

Shoma SIM Karte khod ra fa-al nemude ama sabtenam ra takmil nakardeid. Baraye

daryafte SIM Karte hadiye, lotfan zarfe 10 ruz sabtenam ra takmil namaid

اینم از زندگی نامه ما

حالا شما می گید چی کار کنم چه جوری ثبت نام کنم؟ (به کدوم روش)

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

13 دور جديد جشنواره ايرانسل در سراسر ايران

در ادامه جشنواره ایرانسل، مشتریان سیم کارتهای دائمی و اعتباری در سراسر کشور تا 20 شهریور ماه 86 فرصت دارند تا با خریداری سیم کارتهای ایرانسل، از هدایای این جشنواره بهره مند شوند.

مشترکین به ازای خرید هر سیم کارت اعتباری، یک سیم کارت اعتباری هدیه گرفته و به ازای خریداری هر سیم کارت دائمی می توانند به میزان 500 هزار ريال از کلیه سرویس های داخل و خارج شبکه، به صورت رایگان استفاده کنند. شرایط و توضیحات بیشتر در مورد هر یک از این هدایا به شرح زیر است:

هدیه مشترکین سیم کارت اعتباریایرانسل به کلیه افرادی که تا سه شنبه 20 شهریورماه 86 سیم کارت اعتباری ایرانسل خریداری نموده و پس از برقراری اولین تماس در همان روز خرید سیم کارت، حداکثر تا 5 روز بعد ثبت نام خود را تکمیل نمایند، به ازای هر سیم کارت، یک سیم کارت اعتباری (بدون اعتبار مکالمه اولیه) به عنوان هدیه تقدیم می کند.

نکات مهم:· توجه فرمایید که برای دریافت سیم کارت هدیه، می بایست پس از خرید سیم کارت، حداقل یک تماس در همان روز برقرار نموده و نیز ظرف 5 روز ثبت نام خود را تکمیل نموده باشید.· درصورتیکه در مهلت مقرر اولین تماس را گرفته و ثبت نامتان را تکمیل کرده باشید، از طریق پیام کوتاه مطلع می شوید. · توجه فرمایید ارائه نشانی دقیق و کد پستی صحیح الزامی است؛ چرا که سیم کارت هدیه، تقریباً ظرف مدت یک هفته پس از انجام ثبت نام، به نشانی محل سکونت مشترکین ارسال خواهد شد.
    · در صورت عدم دریافت سیم کارت در مدت زمان دو هفته، مشترکین می توانند با مراجعه به مناطق پستی (در تهران) و یا مرکز پستی (در شهرستانها) سیم کارت هدیه خود را دریافت کنند.
    · جهت دریافت سیم کارت، ارائه اصل مدرک شناسایی معتبر و یک کپی از آن به همراه قاب سیم کارت خریداری شده الزامی است.
    · مشترکین با ارسال شماره سیم کارت خریداری شده از طریق پیام کوتاه (از خط ایرانسل) به شماره 138، "بار کد پستی" خود را دریافت می نمایند. ارائه این کد به هنگام مراجعه به مراکز پستی جهت دریافت سیم کارت الزامیست.
    · درصورتیکه ظرف مدت 60 روز از تاریخ ارسال سیم کارت هدیه، با مراجعه به دفتر پستی مربوطه جهت تحویل سیم کارت هدیه اقدام ننمایید، این سیم کارت باطل خواهد شد.· محدودیتی در تعداد سیم کارت هایی که هر فرد می تواند خریداری نماید، وجود ندارد ولی توجه داشته باشید به علت محدودیت تعداد کل سیم کارتهای هدیه، در صورت خریداری بیش از 5 سیم کارت نیز نهایتاً 5 سیم کارت هدیه برای هر فرد ارسال می شود.· بهای سیم کارت اعتباری ایرانسل 29 هزار تومان می باشد.
    · پس از تکمیل ثبت نام، با انتخاب هر یک از طرح های قرمز یا آبی ایرانسل، مشترکین بطور رایگان در قرعه کشی اتومبیل های Bmw و جایزه یک میلیارد ريالی شرکت داده می شوند.

هدیه مشترکین سیم کارت دائمیایرانسل برای تمامی افرادی که تا سه شنبه 20 شهریورماه 86 سیم کارت دائمی ایرانسل خریداری نموده و پس از برقراری اولین تماس در همان روز خرید سیم کارت، حداکثر تا 5 روز بعد ثبت نام خود را تکمیل نمایند، به ازای هر سیم کارت، مبلغ 500 هزار ريال اعتبار به عنوان هدیه به حساب مشترک (در سیستم صورتحساب ایرانسل) واریز می نماید. مشترکین از زمان واریز، تا 30 آذرماه 86 فرصت دارند تا به میزان اعتبار واریز شده از کلیه امکانات شبکه استفاده کنند. این امکان شامل استفاده از سرویسهای پیام کوتاه و Gprs و همچنین تماس با سایر اپراتورها در داخل و خارج کشور می باشد.

نکات مهم: · برای استفاده از این اعتبار مشترکین می بایست در همان روز، نخستین تماس را با سیم کارت خریداری شده برقرار نموده و حداکثر ظرف 5 روز ثبت نام خود را تکمیل نمایند.
    · مبالغ اعتبار هدیه در اولین صورتحساب مشترکین منعکس خواهد شد.· مشترکین تا تاریخ 30 آذر ماه 86 فرصت دارند تا از اعتبار واریز شده استفاده نمایند. پس از این تاریخ، اعتبار مذکور باطل شده و قابل استفاده نخواهد بود. · مبلغ مذکور مستقیماً در سیستم صورتحساب ایرانسل به حساب مشترک واریز شده و تحویل نقدی امکان پذیر نمی باشد. · پس از تکمیل ثبت نام، با انتخاب هر یک از طرح های قرمز، آبی یا طلایی ایرانسل، مشترکین بطور رایگان در قرعه کشی سه اتومبیل Bmw و جایزه یک میلیارد ريالی شرکت داده می شوند. · اعتبار 500 هزار ريالی شامل افرادی که از طرح شماره طلایی استفاده می کنند نیز می شود.

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آقای دلفین شما این فایل را نیگا کردی؟
    ببین میتونی با این فایل گوشیت را تنظیم کنی؟
    ببینم جناب دکتر دلفین شما این پست منو دیدین؟

این فایل که گذاشتم را دیدین؟

تست کردین

اینم جواب نداده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه soheil_6666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

اولین روزی که این سیم کارت هدیه اومد من یه سیم کارت اعتباری خریدم.

همون روز فعالش کردم. همه ی مدارک رو به فروشنده دادم تا ثبت نامم کنه (فتوکپی شناسنامه و...)

3 روز گذشت ولی خبری از اس ام اسی که می گه سیم کارت شما ثبت شد وسیم کارت هدیه شما اومده نشد.

من هم گفتم حتما اون تخصیر از اون فروشنده ست. پس رفتم خودم از ایتترنت ثبت نام کنم: ثبت نام کردم و

فتوکپی شناسنامه رو فکس کردم (اسم و شماره رو هم فکس کردم) ولی هنور از سیم کارت ما خبری نشد.

چند روز دیگه گذشت و ما بی خیالش شدیم.

الان که یه ماه از اون میگذزه. یه اس ام اس از ایرانسل اومده:

Shoma SIM Karte khod ra fa-al nemude ama sabtenam ra takmil nakardeid. Baraye

daryafte SIM Karte hadiye, lotfan zarfe 10 ruz sabtenam ra takmil namaid

اینم از زندگی نامه ما

حالا شما می گید چی کار کنم چه جوری ثبت نام کنم؟ (به کدوم روش)
    فكر كنم بايد بريد يك از دفاتر مشتكرين آنجا كاملش كنيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه XGAME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

12

در ادامه جشنواره ایرانسل، مشتریان سیم کارتهای دائمی و اعتباری در سراسر کشور تا 20 شهریور ماه 86 فرصت دارند تا با خریداری سیم کارتهای ایرانسل، از هدایای این جشنواره بهره مند شوند.

مشترکین به ازای خرید هر سیم کارت اعتباری، یک سیم کارت اعتباری هدیه گرفته و به ازای خریداری هر سیم کارت دائمی می توانند به میزان 500 هزار ريال از کلیه سرویس های داخل و خارج شبکه، به صورت رایگان استفاده کنند. شرایط و توضیحات بیشتر در مورد هر یک از این هدایا به شرح زیر است:

هدیه مشترکین سیم کارت اعتباریایرانسل به کلیه افرادی که تا سه شنبه 20 شهریورماه 86 سیم کارت اعتباری ایرانسل خریداری نموده و پس از برقراری اولین تماس در همان روز خرید سیم کارت، حداکثر تا 5 روز بعد ثبت نام خود را تکمیل نمایند، به ازای هر سیم کارت، یک سیم کارت اعتباری (بدون اعتبار مکالمه اولیه) به عنوان هدیه تقدیم می کند.

نکات مهم:· توجه فرمایید که برای دریافت سیم کارت هدیه، می بایست پس از خرید سیم کارت، حداقل یک تماس در همان روز برقرار نموده و نیز ظرف 5 روز ثبت نام خود را تکمیل نموده باشید.· درصورتیکه در مهلت مقرر اولین تماس را گرفته و ثبت نامتان را تکمیل کرده باشید، از طریق پیام کوتاه مطلع می شوید. · توجه فرمایید ارائه نشانی دقیق و کد پستی صحیح الزامی است؛ چرا که سیم کارت هدیه، تقریباً ظرف مدت یک هفته پس از انجام ثبت نام، به نشانی محل سکونت مشترکین ارسال خواهد شد.
    · در صورت عدم دریافت سیم کارت در مدت زمان دو هفته، مشترکین می توانند با مراجعه به مناطق پستی (در تهران) و یا مرکز پستی (در شهرستانها) سیم کارت هدیه خود را دریافت کنند.
    · جهت دریافت سیم کارت، ارائه اصل مدرک شناسایی معتبر و یک کپی از آن به همراه قاب سیم کارت خریداری شده الزامی است.
    · مشترکین با ارسال شماره سیم کارت خریداری شده از طریق پیام کوتاه (از خط ایرانسل) به شماره 138، "بار کد پستی" خود را دریافت می نمایند. ارائه این کد به هنگام مراجعه به مراکز پستی جهت دریافت سیم کارت الزامیست.
    · درصورتیکه ظرف مدت 60 روز از تاریخ ارسال سیم کارت هدیه، با مراجعه به دفتر پستی مربوطه جهت تحویل سیم کارت هدیه اقدام ننمایید، این سیم کارت باطل خواهد شد.· محدودیتی در تعداد سیم کارت هایی که هر فرد می تواند خریداری نماید، وجود ندارد ولی توجه داشته باشید به علت محدودیت تعداد کل سیم کارتهای هدیه، در صورت خریداری بیش از 5 سیم کارت نیز نهایتاً 5 سیم کارت هدیه برای هر فرد ارسال می شود.· بهای سیم کارت اعتباری ایرانسل 29 هزار تومان می باشد.
    · پس از تکمیل ثبت نام، با انتخاب هر یک از طرح های قرمز یا آبی ایرانسل، مشترکین بطور رایگان در قرعه کشی اتومبیل های Bmw و جایزه یک میلیارد ريالی شرکت داده می شوند.

هدیه مشترکین سیم کارت دائمیایرانسل برای تمامی افرادی که تا سه شنبه 20 شهریورماه 86 سیم کارت دائمی ایرانسل خریداری نموده و پس از برقراری اولین تماس در همان روز خرید سیم کارت، حداکثر تا 5 روز بعد ثبت نام خود را تکمیل نمایند، به ازای هر سیم کارت، مبلغ 500 هزار ريال اعتبار به عنوان هدیه به حساب مشترک (در سیستم صورتحساب ایرانسل) واریز می نماید. مشترکین از زمان واریز، تا 30 آذرماه 86 فرصت دارند تا به میزان اعتبار واریز شده از کلیه امکانات شبکه استفاده کنند. این امکان شامل استفاده از سرویسهای پیام کوتاه و Gprs و همچنین تماس با سایر اپراتورها در داخل و خارج کشور می باشد.

نکات مهم: · برای استفاده از این اعتبار مشترکین می بایست در همان روز، نخستین تماس را با سیم کارت خریداری شده برقرار نموده و حداکثر ظرف 5 روز ثبت نام خود را تکمیل نمایند.
    · مبالغ اعتبار هدیه در اولین صورتحساب مشترکین منعکس خواهد شد.· مشترکین تا تاریخ 30 آذر ماه 86 فرصت دارند تا از اعتبار واریز شده استفاده نمایند. پس از این تاریخ، اعتبار مذکور باطل شده و قابل استفاده نخواهد بود. · مبلغ مذکور مستقیماً در سیستم صورتحساب ایرانسل به حساب مشترک واریز شده و تحویل نقدی امکان پذیر نمی باشد. · پس از تکمیل ثبت نام، با انتخاب هر یک از طرح های قرمز، آبی یا طلایی ایرانسل، مشترکین بطور رایگان در قرعه کشی سه اتومبیل Bmw و جایزه یک میلیارد ريالی شرکت داده می شوند. · اعتبار 500 هزار ريالی شامل افرادی که از طرح شماره طلایی استفاده می کنند نیز می شود.

وحيد جون جشنواره اين بود
    اينو كه من يه هفتس كه ميدونم تمديد شده
    فكر كردم چيزه جديدي ميخواي بگي

اگه نباشه جاش خالی می مونه MTNIrancell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

راستي ! يك دوستي گفت كه با شماره 09350000157 اگه پيامك بزني و درخواست وضعيت كارت هديه را بدي ، در جواب وضعيت فعلي را برات مي فرستند. درسته يا نه؟
    فعلا ما فرستاديم ولي هنوز كه خبري نشده.
    من كه تاحالا نشنيدم.
    اگه بود به ما حتماً مي گفتند.

من مدتی توی شیراز دنبال ایرانسل اعتباری می گردم اما پیدا نمی کنم می شه یکی بگه تو این شهر کجا پیدا می شه این ایرانسل اعتباری؟
    اين فايل رو دانلود كن.
    آدرس فروشندگان شيرازه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Nov 2006

12

اول بايد يه اكانت در Gmail بسازيد
    بعد از طريق Settings اكانتتون وارد قسمت Forwarding and POP بشيد و گزينه Enable POP for all mail رو انتخاب كنين و دكمه Save رو كليك كنين

بعد بياين اين س3 تا فايلو گواهي رو از آدرس زير دانلود كنين
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پسوندشون CER هستش (مخفف Ceritificate)
    با Win RAR فشردشون كردم و حجمش شده 2 كيلوبايت
    از حالت فشرده خارجشون كنين
    بعد برنامه My Phone Explorer رو باز كنين
    گوشيتون رو وصل كنين به كامپيوتر
    و وارد قسمت Files بشيد
    از نوار بالاي برنامه گزينه Upload Files كه با يك فلش سبز رنگ رو به بالا مشخص شده رو انتخاب كنين
    بعد اون 3 تا فايلو دونه دونه وارد گوشيتون كنين
    دقت كنين نبايد هر3 تا رو با هم انتخاب كنين و جدا جدا اضافشون كنين
    اين 3 تا فايل براي اين هستند كه هنگام دريافت ايميل پيغام تاييد به شما نده و هنگام ارسال پيغام خطا نده

حالا ميايم سراغ تنظيمات گوشي:
    شما بايد از قبل تنظيمات GPRS رو براي گوشيتون تنظيم كرده باشين
    اگرم نكردين بگين تا تنظيماته GPRS رو هم براي سوني اريكسون بگم
    سپس زبان گوشيتونو فارسي كنين و تنظيمات زير رو انجام بدين
    پيام نگاري - ايميل - تنظيمها - تنظيم اشتراك - اشتراك جديد
    به هر اسمي ميشه
    مثلا بذاريد Gmail
    سپس وارد تنظيمات ميشيد
    آدرس جيميلتون رو در قسمت آدرس ايميل بنويسيد
    آدرس ايميلتون رو به اين شكل بنويسين
    مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و به اين شكل اشتباس
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در قسمت "اتصال با استفاده از" اشتراك ديتاي خودتون رو كه باهاش به GPRS وصل ميشين رو انتخاب كنيد
    در قسمت نوع اتصال POP3 رو انتخاب كنين كه خودشم به طور پيش فرض انتخاب شده
    در قسمت سرور ورودي اين عبارت رو بنويسين
    pop.googlemail.com
    در قسمت نام كاربر و كلمه عبور سرور ورودي Username و Password تون توي جيميلو بنويسين
    مثلا
    ali
    123456
    در قسمت فاصله بررسي ميتونيد تنظيم كنيد كه گوشي هر چند دقيقه يك بار بررسي كنه كه آيا ايميل جديد براتون اومده يا نه
    براي هر مرتبه چك كردن هم 5 تومن از حسابتون كم ميشه
    از 5 دقيقه داره تا 12 ساعت يك بار
    ولي بهتره خاموش باشه
    در قسمت سرور خروجي اين عبارتو بنويسين
    smtp.googlemail.com
    در قسمت نام كاربر و كلمه عبور سرور خروجي هم عين سرور ورودي عمل كنين
    در قسمت اتصال مجاز گزينه "هر شبكه اي" رو انتخاب كنين
    در قسمت نام و امضا ميتونين يك اسم و امضا رو وارد كنين
    در قسمت كپي موارد خروجي ميتونين يك كپي از هر ايميل ارساليتون در جيميل داشته باشين
    كه بهتره خاموش باشه چون مدت اتصال رو افزايش ميده
    در قسمت كد گذاري براي سرور ورودي و سرور خروجي گزينه SSL رو انتخاب كنين
    در قسمت درگاه ورودي عدد 995 رو وارد كنين
    و در قسمت درگاه خروجي عدد 465 رو وارد كنين
    در نهايت گزينه انجام شد رو انتخاب كنين تا تنظيمات ذخيره بشن
    حالا برگردين به قسمت ايميل
    با گزينه نوشتن پيام جديد ميتونين ايميل ارسال كنين و با گزينه صندوق ورودي و گزينه ارسال و دريافت ميتونين ايميلاتونو دريافت كنين
    نكته:اگر براي ايميل خودتون ايميلي رو بفرستيد در صندوق ورودي نميتونين ببينينش
    چون سيستم POP3 فقط ايميلهاي جديد رو نشون ميده و ايميلي كه از اكانت خودتون براي خودتون ارسال كنين ديگه جديد به حساب نمياد
    ولي اگه بريد با كامپيوتر چك كنين ميبينين كه فرستاده شده
    نكته 2:اگه صندوق وروديتونو چك كردين و ديدين ايميلي براتون اومده اگه خواستين از دست نره حتما ذخيرش كنين
    چون در دفعه بعدي كه صندوق وروديتونو چك كنين چون اون ايميل ديگه جديد نيست خود به خود از توي صندوق ورودي پاك ميشه
    در واقع پاك نميشه و فقط با گوشي قابل ديدن نيست
    چون اصلا اساس كار POP3 همين جوريه
    نكته 3:زماني كه در حال ارسال ايميل هستيد تا زماني كه علامت مثلث آبي رنگ رو گوشيتون نباشه و عكس كره زمين وعكس يك پاكت كه توش نوشته @ تا حداكثر يك دقيقه در بالاي صفحه ظاهر نشه و يا گوشي خطا بده
    مطمئن باشين يه جاي كار ايراد داره
    يا شبكه مشغوله يا اون لحظه دسترسي شما به GPRS امكان پذير نيست
    براي مطمئن شدن بهتره يه صفحه وب رو امتحاني با گوشيتون باز كنين تا ببينيد GPRS وصل هست يا نه
    زماني كه ايميل شما از صندوق خروجي به قسمت پيامهاي ارسال شده منتقل شد يعني ايميل شما به درستي ارسال شده
    نكته 4:براي ارسال فايل از جمله عكس دو راه وجود داره :
    1)از قسمت نوشتن پيام جديد ايميل گيرنده رو وارد كنين و از قسمت ضميمه ها گزينه تصوير رو انتخاب كنين و عكستونو انتخاب كنين تا به ايميل اتچ بشه
    2)از توي گوشيتون عكسي رو كه قصد ارسالشو داريد از منوي بيشتر وارد منوي ارسال شده و گزينه "به عنوان ايميل" رو انتخاب كنين و فايل اتوماتيك اتچ شده و قفط كافيه ايميلو وارد كنين
    نكته5:سعي كنين سايز عكسا از 320 در 240 بيشتر نشه كه حجمش بالا نره
    نكته6:ميتونين از قسمت مخاطبين گوشيتون براي هر كس كه ميخواين علاوه بر اسم و شمارش آدرس ايملش رو هم وارد كنين تا در هنگام ارسال نياز به وارد كردن ايميلش نداشته باشين و فقط كافيه كه اسمشو انتخاب كنين
    توجه:با اين روش ميشه براي همه ايميلها هم ايميل فرستاد از جمله Yahoo و MSN

ديگه عرضي نيست
    اميدوارم كه حالشو ببرين
    بابا اينو براي شما نوشتما
    دستم چلاق شد تا اينو تايپ كردم
    بابا اين جفت MMS كار ميكنه
    من الان برام انگار نه انگار كه MMS قطعه
    با دوستامون هي براي هم عكس ميفرستيم
    خواهشا از اين موضوع الكي رد نشين
    دوباره مثل اون تنظيمات شماره جعلي كه نوشتم همين جوري ازش رد نشين كه بعد بياين هي روشو ازم درخواست كنين
    از ما گفتن بود

تاريخ عضويت
    Nov 2006

12

سلام آقا شاهين
    واسه نمايندگان فروش كرمانشاهم داري؟

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

11

وحيد جون جشنواره اين بود
    اينو كه من يه هفتس كه ميدونم تمديد شده
    فكر كردم چيزه جديدي ميخواي بگي
    اوووم ! اما آقا رسول این تازه امروز رفته توی سایت ها !

بابا اينو براي شما نوشتما
    دستم چلاق شد تا اينو تايپ كردم
    بابا اين جفت Mms كار ميكنه
    من الان برام انگار نه انگار كه Mms قطعه
    با دوستامون هي براي هم عكس ميفرستيم
    خواهشا از اين موضوع الكي رد نشين
    دوباره مثل اون تنظيمات شماره جعلي كه نوشتم همين جوري ازش رد نشين كه بعد بياين هي روشو ازم درخواست كنين
    از ما گفتن بود
    دمت گرم خسته نباشی .

سلام آقا شاهين
    واسه نمايندگان فروش كرمانشاهم داري؟
    همه شهرها توی اون فایل هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •