تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 500 از 847 اولاول ... 400450490496497498499500501502503504510550600 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,991 به 5,000 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

پروفشنال migmig3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان راهکاری برای خط بنده سراغ ندارید؟
    سیم مودم رو هم مستقیم به سیم ورودی وصل کردم ولی بازم تاثیر زیادی نداشت:

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان راهکاری برای خط بنده سراغ ندارید؟
    سیم مودم رو هم مستقیم به سیم ورودی وصل کردم ولی بازم تاثیر زیادی نداشت:

شما برید قسمت setup بخش internet setup

مودلاسیون رو تغییر بدید و بذارید روی adsl2++

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

شما برید قسمت setup بخش internet setup

مودلاسیون رو تغییر بدید و بذارید روی adsl2++
    فقط روی حالت T1.413 چراغ اینترنت ثابت میشه روی حالت های دیگه همون به صورت چشمک زنه:

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

فقط روی حالت T1.413 چراغ اینترنت ثابت میشه روی حالت های دیگه همون به صورت چشمک زنه:
    پس احتمالا مشکل نویز خط دارید

اگر بتونید سر خط مودم رو تست کنید بهتر میشه فهمید سیم کشی خونه مشکل داره یا نه

اینم بگم اگر نوسان snr دارید ممکنه مشکل از پارس هم باشه چون من خیلی این مشکلو با پارس دارم

ولی شما میگید روی مودلاسیون t1. خط ثبات داره.پس احتمال زیاد مشکل از سیم کشی خونه است

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پس احتمالا مشکل نویز خط دارید

اگر بتونید سر خط مودم رو تست کنید بهتر میشه فهمید سیم کشی خونه مشکل داره یا نه

اینم بگم اگر نوسان snr دارید ممکنه مشکل از پارس هم باشه چون من خیلی این مشکلو با پارس دارم

ولی شما میگید روی مودلاسیون t1. خط ثبات داره.پس احتمال زیاد مشکل از سیم کشی خونه است
    ممنون از پاسختون. الان مودم مستقیم به سر خط وصل شده و سیمی که داخل منزل هستش رو قطع کردم اون اسکرین شاتی که قرار دادم برای بعدش بود. پشتیبانی سراسری هم میگه که تنها کاری که از دستش برمیاد اینه که سرعت رو پایین بیاره که نویز پایین بیاد.
    حالا با وجود اینکه مودم مستقیم به سر خط وصله قاعدتا مشکل باید از مرکز مخابراتی باشه دیگه درسته؟ولی من قبلا هم همین مرکز مخابراتی سرویس داشتم ولی مشکلی نبوده

8. این کاربر از migmig3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ممنون از پاسختون. الان مودم مستقیم به سر خط وصل شده و سیمی که داخل منزل هستش رو قطع کردم اون اسکرین شاتی که قرار دادم برای بعدش بود. پشتیبانی سراسری هم میگه که تنها کاری که از دستش برمیاد اینه که سرعت رو پایین بیاره که نویز پایین بیاد.
    حالا با وجود اینکه مودم مستقیم به سر خط وصله قاعدتا مشکل باید از مرکز مخابراتی باشه دیگه درسته؟ولی من قبلا هم همین مرکز مخابراتی سرویس داشتم ولی مشکلی نبوده
    اگر این مشکل الان پیش اومده احتمالا از خود پارس آنلاینه

مخابرات فقط مسئول بوق تلفن،اگر بوق نداشته باشید یا بوق خش خش میکنه مشکل از مرکز مخابراتی و مامور مخابرات موظفه که بیاد تلفن شما رو درست کنه

اما اگر بوق دارید و خش خش هم نداره مشکل از پارس

زنگ بزنید به شماره 02182208000 و بهشون بگید مشکل دارید در صورتی که قبلا مشکل نویز نداشتید

حالا یا مشکل از تنظیمات پارس یا مشکل از پورت مرکز مخابراتی

10. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

پیشنهاد میکنم ابتدا مودم رو ریست فکتوری کنید اگه نتیجه نداد با یک دستگاه مودم دیگه خطتون رو امتحان کنید .
    این غیر عادی هست که فقط با T1 میتونید به پارس متصل بشین . ممکنه مودم شما با تجهیزات جدید پارس آنلاین اتصال و ارتباط خوبی نمیتونه برقرار کنه .
    اگر SNR از سر خط (درب منزل) مقدارش کمه این نشون میده سیم های ارتباطی تا مرکز مخابرات دچار مشکل هست و راهش فقط همون کاهش پهنای باند هست.
    وقتی میگن از سر خط یعنی حتما سیم کشی داخل ساختمان رو از مدار جدا کنید و اتصال نداشته باشه که باعث نویز بشه و بعد مودم را به ابتدا خط متصل کنید.
    چون تجربه به من یکی که نشون داده بیشتر از 95 درصد مشکل رو خط های ADSL و نویز مربوط به کیفیت بد سیم کشی داخل ساختمان هست.
    Last edited by shaahani; 14-07-2017 at 20:31.

12. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اگر این مشکل الان پیش اومده احتمالا از خود پارس آنلاینه

مخابرات فقط مسئول بوق تلفن،اگر بوق نداشته باشید یا بوق خش خش میکنه مشکل از مرکز مخابراتی و مامور مخابرات موظفه که بیاد تلفن شما رو درست کنه

اما اگر بوق دارید و خش خش هم نداره مشکل از پارس

زنگ بزنید به شماره 02182208000 و بهشون بگید مشکل دارید در صورتی که قبلا مشکل نویز نداشتید

حالا یا مشکل از تنظیمات پارس یا مشکل از پورت مرکز مخابراتی
    قبلا چند خونه اونطرف تر از پارس سرویس داشتم ولی این خونه جدید این مشکل رو داره. تلفن مشکلی نداره ولی منشا این نویز اینترنت مشخص نیست. الان روی پهنای باند 6 مگ چراغ اینترنت ثابت شده ولی کیفیت پایینی داره و صفحات بعضا دیر لود میشن

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پیشنهاد میکنم ابتدا مودم رو ریست فکتوری کنید اگه نتیجه نداد با یک دستگاه مودم دیگه خطتون رو امتحان کنید .
    این غیر عادی هست که فقط با T1 میتونید به پارس متصل بشین . ممکنه مودم شما با تجهیزات جدید پارس آنلاین اتصال و ارتباط خوبی نمیتونه برقرار کنه .
    اگر SNR از سر خط (درب منزل) مقدارش کمه این نشون میده سیم های ارتباطی تا مرکز مخابرات دچار مشکل هست و راهش فقط همون کاهش پهنای باند هست.
    وقتی میگن از سر خط یعنی حتما سیم کشی داخل ساختمان رو از مدار جدا کنید و اتصال نداشته باشه که باعث نویز بشه و بعد مودم را به ابتدا خط متصل کنید.
    چون تجربه به من یکی که نشون داده بیشتر از 95 درصد مشکل رو خط های ADSL و نویز مربوط به کیفیت بد سیم کشی داخل ساختمان هست.
    ممنون از راهنماییتون کارهایی که فرمودید رو همون اول انجام دادم مودم رو هم تا چند روز پیش خونه قبلی که بودم از سرویس پارس استفاده میکردم و مشکلی نبود.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

قبلا چند خونه اونطرف تر از پارس سرویس داشتم ولی این خونه جدید این مشکل رو داره. تلفن مشکلی نداره ولی منشا این نویز اینترنت مشخص نیست. الان روی پهنای باند 6 مگ چراغ اینترنت ثابت شده ولی کیفیت پایینی داره و صفحات بعضا دیر لود میشن
    یه زنگی بهشون بزنید و بگید آپلود رو بندازن روی 256

وضعیت snr آپلود خیلی بده،شاید کمی بهتر بشه

16. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •