تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 500 از 646 اولاول ... 400450490496497498499500501502503504510550600 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,991 به 5,000 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    ببخشید گوشی تو رنج 600_700 که 4g ساپورت کنه چیزی هست؟
    Last edited by ali220g; 10-08-2015 at 12:14.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    ببخشید گوشی تو رنج 600_700 که 4g ساپورت کنه چیزی هست؟

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دو سیمکارت بودن باعث کندی نمیشه ولی اگر سیمکارت مورد داشته باشه ممکنه سیمکارتای دیگه هم خراب کنه همین باعث کندی میشه.

sent from my fonepad 7 me372cg using tapatals
    مدل 2 سيمكارته دقيق مدلش چي ميشه بخوام بخرم؟؟؟ 4 جي هم ساپورت ميكنه؟؟؟ فكر كنم مدل 2 سيمكارته 32 گيگ هستش و سيم كارت دوم جاي مموري ميخوره؟؟
    از كجا بخرم بهتره؟؟ نمايندگي خودش تو بازار موبايل نميدونم چند ميده و گارانتي هزينه بيشتر داره اصلا كارايي داره يا نه چون اكثرا شونه خالي ميكنن.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مدل 2 سيمكارته دقيق مدلش چي ميشه بخوام بخرم؟؟؟ 4 جي هم ساپورت ميكنه؟؟؟ فكر كنم مدل 2 سيمكارته 32 گيگ هستش و سيم كارت دوم جاي مموري ميخوره؟؟
    از كجا بخرم بهتره؟؟ نمايندگي خودش تو بازار موبايل نميدونم چند ميده و گارانتي هزينه بيشتر داره اصلا كارايي داره يا نه چون اكثرا شونه خالي ميكنن.
    این مدل دو سیمکارتش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و براساس عکسهایی که ازش دیدم، جای سیم کارت دوم و کارت حافظه جداگانه است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

سلام زیر 700 یه گوشی دوسیم کارته می خوام بیشتر برای وب گردی وریختن برنامه
    4g هم باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی نبود راهنمایی کند

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوستان ممنونم
    الان برای منم مثل همونه. من رفتم 2 تا هانر 6 یکی سفید یکی مشکی از طبقه 6 علائدین گرفتم 780 و سفیدش 6 هزار ارزون تر با گارانتی 3 لیبل اینترنشنال. نمایندگی الکی 100 تومان گرون میداد بعد گفت اینها قاچاقی هست و فارسی نداره ولی فارسی هم داره همش یکی همه قاچاق میاد. مدل 2 سیمکارته هم همون اول وارد شده بوده دیگه اصلا هیجا نداره کلی گشتم.
    حالا فقط سیم کارتش چند جا خوندم نفهمیدم که چه سایز سیمکارتی میخوره بهش. سیم کارت معمولی یه خورده بزرگتره.

- - - Updated - - -

دوستان ممنونم
    الان برای منم مثل همونه. من رفتم 2 تا هانر 6 یکی سفید یکی مشکی از طبقه 6 علائدین گرفتم 780 و سفیدش 6 هزار ارزون تر با گارانتی 3 لیبل اینترنشنال. نمایندگی الکی 100 تومان گرون میداد بعد گفت اینها قاچاقی هست و فارسی نداره ولی فارسی هم داره همش یکی همه قاچاق میاد. مدل 2 سیمکارته هم همون اول وارد شده بوده دیگه اصلا هیجا نداره کلی گشتم.
    حالا فقط سیم کارتش چند جا خوندم نفهمیدم که چه سایز سیمکارتی میخوره بهش. سیم کارت معمولی یه خورده بزرگتره.
    بعد این هانر روت نمیشه؟؟ میگن به مشکل میخورن؟؟؟
    Last edited by mrmostafa; 11-08-2015 at 13:52.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

Microsoft 640 XL Lte
    huawi p8 lite
    تک سیم اگر می خواستی گزینه های بیشتری یافت می شد.
    Last edited by Artam01; 11-08-2015 at 15:56.

9. این کاربر از Artam01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

Microsoft 640 XL Lte
    huawi p8 lite
    تک سیم اگر می خواستی گزینه های بیشتری یافت می شد.
    ممنون دوسیم کارته میخوام خودم بین دو تا موندم

Huawei Ascend G7 Dual SIM

Huawei P8 Lite Dual SIM - 16GB
    کدوم بردارم
    فقط :
    1:آیا دو سیم کارت همزمان با هم فعال است؟
    2:سیم کارت دوم 3g را ساپورت می کند یا نه؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان ممنونم

- - - Updated - - -

دوستان ممنونم
    سیم کارت سایز میکرو میخوره. باید سیم کارت معمولی را پانچ کنی. بگی برای این گوشی میخوای، خودشان میدونن چه سایزی پانچ کنن.
    گارانتی اینترنشنال که میشه همان گارانتی خارج از کشور. همه گوشی ها گارانتی اینترنشنال دارن.

- - - Updated - - -

دوستان ممنونم

- - - Updated - - -

دوستان ممنونم
    سیم کارت سایز میکرو میخوره. باید سیم کارت معمولی را پانچ کنی. بگی برای این گوشی میخوای، خودشان میدونن چه سایزی پانچ کنن.
    گارانتی اینترنشنال که میشه همان گارانتی خارج از کشور. همه گوشی ها گارانتی اینترنشنال دارن.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان چرا اینقدر گوشی ها گرون شدند می خواستم برم یک s6 دو سیم کارته بردارم 1640 دیروز رفتم گفت 1770 تومان چرا یکدفعه اینقدر گرون شد حالا چی به جاش بردارم تو رنج 1500 ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •