تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 112 اولاول ... 4046474849505152535460100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام
    دوستان بهترين روش نصب اين ويندوز چيه براي لپتاپ ايسوس n552vx وبنظر شما وقتي ويندوز نصب شد درايورشو از سايت بگيرم نصب كنم يا بصورت انلاين از خود ويندوز كه بالا اوند اينكارو كنم كه اين روش خيلي طول ميكشه بهترين كار چيه ؟؟ و اينكه بهترين و عاليترين انتي ويروس چيه لطفا لينكشو قرار بدين ممنون ميشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

[QUOTE=Pr0m3en;8796177]
    رفتین آی پی بدین این اتفاق افتاد؟
    همه آی پی هائی که دادم رو توی جاهای مشخص وارد کردی؟
    ای پی ها را درست وارد کردم یک پیغام جدید میده اون پیغام که نوشتم مال قبلی بود پیام جدید هنگام وارد کردن ای پی ها این هست
    problem with wireless adaptor or access point

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام مهندس .جواب داد.بی زحمت واسه پسورد از حالت ساین اوت و لاک یه فکری بکن.باتشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام و درود خدمت دوستان
    من وقتی میخوام روی لپتاپم ویندوز نصب کنم اول اینکه از طریق esc نصب میکنم و وقتی بالا اومد هیچ درایوری را نصب نیمکنم و میرم روی windows update و از اون طریق اپدیت را میزنم و حدود ۲تا۳ ساعت طول میکشه تا اپدیت کنه و حدود ۳ گیگم حجم اینترنتی میخوات ایا این روش صیحی هست ووسه نصب ویندوز روی لپتاپم ؟ بهنرین روش و عالیترین چه روشیه بجز اینکار که من میکنم ؟؟؟
    کسی نیست دقیقا جوابم را بده و بهترین روش و عالیتری روش برای نصب ویندوز را بهم بگه روی لپتاپ که همه درایورش نصب بشه

- - - Updated - - -

با سلام و درود خدمت دوستان
    من وقتی میخوام روی لپتاپم ویندوز نصب کنم اول اینکه از طریق esc نصب میکنم و وقتی بالا اومد هیچ درایوری را نصب نیمکنم و میرم روی windows update و از اون طریق اپدیت را میزنم و حدود ۲تا۳ ساعت طول میکشه تا اپدیت کنه و حدود ۳ گیگم حجم اینترنتی میخوات ایا این روش صیحی هست ووسه نصب ویندوز روی لپتاپم ؟ بهنرین روش و عالیترین چه روشیه بجز اینکار که من میکنم ؟؟؟
    کسی نیست دقیقا جوابم را بده و بهترین روش و عالیتری روش برای نصب ویندوز را بهم بگه روی لپتاپ که همه درایورش نصب بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه senator2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

- - - Updated - - -

از طریق بوت نصب کنین دیگه درایور هارم دانود میکنین به روز نصب میکنین خیلی شیک و تمیز
    مشکلی نداره که

6. این کاربر از senator2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من اخه از بوت نصب ميكنم و بعد از بالا اومدن ويندوز ميزنم روي گزينه update windows و حدود دو تا سه ساعت طول ميكشه درايورها را نصب كنه و بعدش مياد بالا اين روش بهتره يا اينكه درايورها را بگيريم و بعد از نصب ويندوز نصبشون كنيم كدامش بهترينه ؟؟؟

و اينكه دو تا سوال ديگه
    ١.. چرا ويندوز ١٠ روي لپتاپ ايسوس n552vx خيلي طول ميكشه حدود نيم ساعت ؟!!!
    ٢. بهترين انتي ويروس چيه ؟ من كسپر داشتم خيلي عاليه واي ميخوام ببينم بهتر از اين چي هست كه قويتر باشه و معرفي كنين با اينك اموزش نصب و كار كردنش

ممنون و سپاسگزارم

8. این کاربر از behnambb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه senator2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

من اخه از بوت نصب ميكنم و بعد از بالا اومدن ويندوز ميزنم روي گزينه update windows و حدود دو تا سه ساعت طول ميكشه درايورها را نصب كنه و بعدش مياد بالا اين روش بهتره يا اينكه درايورها را بگيريم و بعد از نصب ويندوز نصبشون كنيم كدامش بهترينه ؟؟؟

و اينكه دو تا سوال ديگه
    ١.. چرا ويندوز ١٠ روي لپتاپ ايسوس n552vx خيلي طول ميكشه حدود نيم ساعت ؟!!!
    ٢. بهترين انتي ويروس چيه ؟ من كسپر داشتم خيلي عاليه واي ميخوام ببينم بهتر از اين چي هست كه قويتر باشه و معرفي كنين با اينك اموزش نصب و كار كردنش

ممنون و سپاسگزارم
    اره اول ویندوز رو کامل نصب کنین بعد وارد بشین و درایورهارو نصب کنین
    اگر شما با فلش ویندوز رو نصب کنین معمولا حدود 15 دقیقه بیشتر طول نمیکشه ولی با دی وی دی زمانش بیشتر میشه
    بعد راجع به انتی ویروس هم من 8 سالی میشه نود 32 دارم و تا حالا مشکلی باهاش نداشتم
    الان هم طوری کرکش کردم که خودش هر وقت اپدیتی بیاد اتوماتیک از سرور اصلی میگیره
    شما ورژن 8 رو بگیر کرکش هم همه جا موجوده

10. این کاربر از senator2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

کسی نیست جواب بده؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

یه روش آخری هم هست که یه جورایی رفع مشکل 90 % از کاربران هستش ( به نظر بنده ) . در این روش شما دیگه برای جلوگیری از دانلود اتوماتیک نیاز به نرم افزار خاصی برای جلوگیری ندارین و یا حتما نیاز نیست با وای فای و Metered باشه تا دانلود نشه .

روش :

- توی ران دستور زیر رو اجرا کنین :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    - سپس به مسیر زیر برین :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    - سپس مطابق عکس هایی که گذاشتم ، Configure windows update رو پیدا کنین . بازش کنین ، Enable کنین و روی گزینه Notify for download and notify for install قرار بدین . مطابق عکس :

- در آخر OK کنین و Group policy editor رو ببندین . از طریق Settings >>> Update and security >>> windows update یک بار دکمه ی check for updates رو حتما بزنین تا تنظیمات اعمال بشه .

- در آخر شما باید تصویری مشابه تصویر بنده داشته باشین .

ایراد : هر چند این تنظیمات به شما نشون میده کدوم آپدیت ها قابل دانلود و نصب هستند ، اما اجازه ی انتخابی ( Selective ) کردن آپدیت هارو نمیده . ( یعنی اینکه نشون میده چه آپدیت هایی اومده و شما تا گزینه ی دانلود رو نزنین آپدیت ها دانلود نمیشن . اما اجازه نمی ده کدوم یکی رو برای نصب انتخاب کنین کدوم یکی رو نه ) و شما برای اینکه این مشکل رو حل کنین ، از همون ابزاری که مایکروسافت ارایه کرده و قبلا در ارتباط باهاش توضیحاتی داده شده استفاده کنین تا مکمل این روش باشه

پی نوشت : آپلود کردن عکس ها که مجموع حجمشون به 500 کیلوبایت نمی رسند ، بیش از 30 دقیقه از وقت بنده رو گرفت
    اگر مطلب مفید بود و به دردتون خورد لطفا یک دعایی برای بهبودی وضعیت اینترنت ما کنین واقعا جای تعجب داره چرا اینترنت 2 مگابیت بر ثانیه باید اینگونه باشه
    سلام
    من طبق راهنمایی شما مراحل را بدرستی رفتم اما در انتها وقتی روی check for apdate کلیک کردم ،بلافاصله شروع به اپدیت کرد!مشکل کجاس؟

داره خودمونی میشه aramus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

یه مشکل اعصاب خود کن که با ویندوز 10 دارم اینه که بعضی موقع ها مصرف Disk به 100% میرسه و کلا سیستم کند کند میشه
    اما وقتی تو تسک منیجر نگاه میکنم هیچ برنامه ای مصرف انچانان نداره برای مثال عکس زیر رو ببینین

در کل مصرف به 5MB هم نمیرسه اما مصرف دیسک 100% و سیستم خیلی کند میشه
    اما خب بعضی موقع ها هم اوکی هست مثلا موقع کپی کردن ، سرعت حدود 50 - 60 MB مصرف حدود 70 الی 80 درصد هست

حالا این مشکل از چیه ؟
    از روز اول هم انتی ویروس به روز روی سیستم بوده و 99% ویروس ندارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •