تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 457 اولاول ... 4046474849505152535460100150 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

با سلام

دوستان چه خبر از زبان فارسی ما هنوز منتظریم ببینیم زبان فارسی
    کی به کومودو اضافه میشه ما هم ازش استفاده کنیم
    اگر باگهاش بر طرف شده لینک دانلودشو واسه ما هم بذارید

ممنونم
    8 یا 9 روز دیگه به اپدیت کمودو اضافه میشه

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام دوستان....
    من برای نصب برنامه folder lock 7 اول اینترنت رو قطع کردم بعدشم این برنامه رو نصب کردم و اخر سر هم با شماره سریالش رجیستر کردم.برای اینکه این برنامه به اینترنت وصل نشه از طریق فایروال کومودو اون رو بلوک کردم.ولی الان میبینم پیغامی مبنی بر اینکه رجیستر شما نامعتبر هست میده.چجوری ممکنه ؟عکسش رو هم فرستادم. شاید من کار اشتباهی کردم یا مسیر درست رو برای بلوک کردن نرفتم . اگه میشه اشکال کارم رو بگین وممنون.

آخر فروم باز SevenCity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من Hips رو پیشنهاد میکنم. خیلی واضح تر و روشن تر میشه نتیجه کار رو دید و کاربردی تر هست.
    توضیح بیشتر...

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

شما با استفاده از hips از لحظه به لحظه مراحل اجرای برنامه "ناشناخته" آگاه می شین و نیازی به رفتن به لاگ ها و دیدن اینکه آیا برنامه فعالیت خطرناک داشته یا نه نیست. شما دقیقا درخواست برنامه رو میبینین. نتیجه بررسی کومودو رو هم توی Alert میبینین که کومودو چیزی شناخته یا نه که تصمیم بهتری بگیرین. ضمن اینکه در حالت Safe Mode در HIPS، فایل های سالم شما زیاد ازشون سوال نمیشه. و موقع باز کردن فایل ناشناخته هم میتونین با انتخاب Paranoid Mode با خیال راحت برنامه رو اجرا و تک تک درخواست های اون رو ببینین و تصمیم بگیرین که اجازه بدین یا نه.

5. 5 کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان....
    من برای نصب برنامه folder lock 7 اول اینترنت رو قطع کردم بعدشم این برنامه رو نصب کردم و اخر سر هم با شماره سریالش رجیستر کردم.برای اینکه این برنامه به اینترنت وصل نشه از طریق فایروال کومودو اون رو بلوک کردم.ولی الان میبینم پیغامی مبنی بر اینکه رجیستر شما نامعتبر هست میده.چجوری ممکنه ؟عکسش رو هم فرستادم. شاید من کار اشتباهی کردم یا مسیر درست رو برای بلوک کردن نرفتم . اگه میشه اشکال کارم رو بگین وممنون.
    سلام
    شماره رجیسترتون قبلاً استفاده شده.یه جور دیگه کرکش کنید.

7. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام
    شماره رجیسترتون قبلاً استفاده شده.یه جور دیگه کرکش کنید.
    نه مشکلی نداشت و من با همین شماره سریال رجیستر کرده بودم و برام کار میکرد.بعد از مدتی دیدم اینجوری شد و پیغام رجیستر کردن دوباره داد.من برام سواله که این چجوری شماره سریالش نا معتبر شد در صورتی که بوسیله فایروال بلوک شده بود و به اینترنت دسترسی نداشت.

9. این کاربر از kavehjan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان....
    سلام

وقتی شما با فایروال کومودو این برنامه را برای دسترسی به نت محدود می کنید فایروال همین گونه عمل میکنه ولی وقتی شما از ساک*س یا وی * پی ان استفاده می کنید بخاطر رد و بدل شدن دیتا در یک تونل رمز نگاری شده و امن ، دیگر فایروال نمی تواند محدودیت ها را اعمال بکنه و باعث میشه برنامه به نت کانکت شود !

11. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kaivanika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

من امروز این سویئت رو دوباره نصب کردم برای دانلود آپدیت آفلاین از خود سایت کمودو میشه اقدام کرد ؟

چچون فایل آپدیت آفلاین فقط 7 روز زمان داره و فایلی که دوست عزیزمون jadda قرار داده واسه 31 هستش که امروز 8 روزه و گذشته

آقای jadda یه فایل گذاشتن همونو دانلود کنم مشکلی نیست ؟

با این سرعت کشکی نمیشه آنلاین 115 مگابیات رو دانلود کرد
    Last edited by kaivanika; 08-01-2013 at 18:32.

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام

وقتی شما با فایروال کومودو این برنامه را برای دسترسی به نت محدود می کنید فایروال همین گونه عمل میکنه ولی وقتی شما از ساک*س یا وی * پی ان استفاده می کنید بخاطر رد و بدل شدن دیتا در یک تونل رمز نگاری شده و امن ، دیگر فایروال نمی تواند محدودیت ها را اعمال بکنه و باعث میشه برنامه به نت کانکت شود !
    سلام

امیر جان استفاده از این ابزارهها که اسم بردید فکر نکنم ارتباطی با قضیه داشته باشه.... یعنی مطمئنم ربطی به قضیه نداره.

اگر برنامه ای مسدود بشه با فایروال، اصلا ربطی به نوع شبکه نداره،فایل مسدود شده دیگه مسدوده، اینترنت هم فقط یک نوع از شبکه است.

کومودو میاد جلوی ارتباط یک فایل و برنامه را با یک آدرس یعنی IP میبنده. ربطی نداره از چه نوع ارتباطی استفاده کنید. ارتباطتون از هر نوعی که باشه، بالاخره برنامه باید با یک IP دیگه (مقصد) ارتباط برقرار میکنه.

فایروال هم جلوی ارتباط فایل با هر نوع ادرس مقصد را میگیره. البته طبق قانون شما.

اگر هم فرضاً ارتباط رمزنگاری شده باشه، بازهم ارتباطی نداره که فایروال نتونه جلوشو بگیره. رمزنگاری فقط حالت ضد شنود داره. یا دقیقتر اگر بخواهم بگم : اگر ارتباط دزدیه بشه و شنود بشه، چون دیتاها رمز نگاری شده اند باید رمز گشایی بشوند، که این امکان برای سارق مقدور نیست.؛؛؛ در واقع ارتباطات رمزنگاری شده هم قابل کنترل و فیلتر هستند. این دو مقوله با هم متفاوت هستند.

بنابراین در فایروال کومودوشما هر قانوی که تعریف کنید دقیقاً هموان قانون کار میکنه، نه کمتر و نه بیشتر. حالا شما یک فایل را با چه آدرس مقصدی مسدود کردید؟ Host Name یا IPv4 یا IPv4 Subnet Mask یا IPv6 Address یا IPv6 Subnet Mask یا Mac Address یا Network Zone یا اصلا ANY؟

ارتباط فایل با چه پروتکلی را ممنوع کردید؟ TCP یا UDP یا ICMP یا IGMP یا Raw IP یا PUD یا GGP یا GRE یا RSVP یا ICMPv6 یا اصلا ANY؟

خروجی را بستید ، ورودی را بستید ، یا اصلا هردو؟

ولی هر جوری که قانون بسازید عین همون قانون کار میکنه.
    ====

این مورد، دو دلیل داره:

1- یا قانون را اشتباه تعریف کردی. ( چون توی عکس نوشته Custom) حالا دقیقا چی براش تعریف شده را من نمیدونم.

درستش اینه:

2- یا قبلا برنامه از کار افتاده بوده.

از این دو حال خارج نیست.

14. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام

آقا شما به این حرفتون اطمینان دارید؟حالا هیچ راهی نداره....منظورم اینه که توی تنظیمات کومودو نمیشه کاری کرد که همه جوره راه این برنامه بسته بشه و نتونه به اینترنت وصل بشه...حتی در صورت استفاده از و ی *ییییی*ان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •