تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 60 اولاول ... 40464748495051525354 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 591

نام تاپيک: [اختصاصی کاربران] موضوعات (مناظر، طبیعت، نجومی، هوایی، آسمان و حیات وحش)

اگه نباشه جاش خالی می مونه knight110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

Sony HX100V همراه با ويرايش.

هر چي در محله خودمان گشتم سوژه جالب ديگري نيافتم. تصميم گرفتم سري به دريا بزنم. از دريا هم پيشتر عكس هايي گذاشتم كه باز هم مورد انتقاد قرار گرفت كه تكراري است برو به سبزه وچمن. اين سبزه و چمن هم كه اخيرا موردانتقاد قرار گرفت. پس ازكلي صرف وقت براي سوژه يابي عكس زيرحاصل شد كه سنگ هاي حاشيه درياست كه خزه و صدف بر آنها نشسته است.

2. 4 کاربر از knight110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

Sony HX100V همراه با ويرايش.

هر چي در محله خودمان گشتم سوژه جالب ديگري نيافتم. تصميم گرفتم سري به دريا بزنم. از دريا هم پيشتر عكس هايي گذاشتم كه باز هم مورد انتقاد قرار گرفت كه تكراري است برو به سبزه وچمن. اين سبزه و چمن هم كه اخيرا موردانتقاد قرار گرفت. پس ازكلي صرف وقت براي سوژه يابي عكس زيرحاصل شد كه سنگ هاي حاشيه درياست كه خزه و صدف بر آنها نشسته است.

ممنون از تلاش شما .اما قضیه اینه که نباید فکر کنید چیزی به انجمن بدهکارید و هر روز باید عکس بگیرید و بذارید و ...
    بلکه باید هر وقت عکسی که واقعا بهش ایمان دارید که بهترین هست رو اینجا قرار بدید تا همه لذت ببرند
    راستیتش تاپیک شده "تاپیک عکاس بازی" و نه تاپیک عکاسی. ابتدا باید تئوری رو مسلط بشیم بعد عکسای خوشگلی که گرفتیم رو برای نظر سنجی بذاریم تو تاپیک مخصوصش
    نگید که عکس میذارم نظر دوستان رو بپرسم و فلان.اونوقت باید از منظره ی محیطتون هم فیلم بگیرید و نظرسنجی کنید که به نظرتون کجای این محیط خوبه واسه عکاسی
    بهترین ناظر و مشاور برای عکسهاتون خودتون هستید.عکس رو با فرمولهای مربوطه و اصول و قائده ی موجود ضبط کنید رو خودتون از بینشون ، اونی که واقعا همه ی اصول توش رعایت شده رو بذارید برای نظر سنجی نهایی. نه اینکه چرک نویساتونو ارائه بدید و نظر جلب کنید
    باور کنید هر کاربر حق اینو داره که از عکسهای زیبای ارائه شده از طرف سایر کاربرا لذت ببره.
    بدبختی اینجاست که بعضی وقتا انتقاد ها باعث میشه فرد انتقاد شونده قهر کنه و به کلی از انجمن بره
    باور کنید انتقاد ها به خاطر خوده شماست
    شما که اینطوری نیستید حتما

4. 3 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت fafa_008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام به همه دوستان من امروز عضو شدم اصلا با نحوی کار شما اشنا نیستم ولی از صفحه شما خوشم امد لطفا یه توضیح مختصر بدین بی زحمت که عکس باید چه جوری باشه و چه جوزی بزاریم انجا
    Last edited by fafa_008; 02-02-2013 at 13:42.

6. این کاربر از fafa_008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام به همه دوستان من امروز عضو شدم اصلا با نحوی کار شما اشنا نیستم ولی از صفحه شما خوشم امد لطفا یه توضیح مختصر بدین بی زحمت که عکس باید چه جوری باشه و چه جوزی بزاریم انجا
    سلام
    خوش اومدید
    مختصر: عکس باید تو دل برو باشه
    تو آپلود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بشید
    عکسای واقعا زیبا و به درد بخورتون روآپلود کنید
    لینکشو داخل اون آیکنی که به شکل عکس درخت هست (تو بین ابزار های محل نوشتن پست) قرار بدید

8. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

درودبر شما عزيزان
    Last edited by knight110; 02-02-2013 at 13:53.

10. این کاربر از knight110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سعي بر اين بوده كه از تجربه ساير دوستان بهره ها ببرم. تابه حال هم آموزه هاي خوبي را درك كرده ام. مثلا يادآوري قانون يك سوم طلايي و يا يادآوري اين كه فقط روي يك موضوع نبايد كار كرد و...

هيچگاه هم سعي نكرده ام كه چكنويس هايم را اينجا ارائه نمايم. به راستي از عكس هايي كه تا كنون ارسال شده لذت نبرده ايد؟ به نوع نگاه در عكاسي اعتقاد دارم. به اين معني كه اين من و شما هستيم كه با ديد دقيق خودمان ميتوانيم يك عكس زيباخلق كنيم.
    واما درباره قهر و ترك فرام بايد بگم كه من براي يادگيري اينجا آمده ام.پس مطمئن باشيد كه طالب همه نوع انتقادي هستم. بنابراين حالا حالاها هم قصد قهر كردن ندارم
    .

بهتره ازاين بحث ها خارج شويم و به اظهار نظرهاي حرفه اي در مورد عكس هاي ارسال شده يكديگر بپردازيم. موافقيد؟
    بسیار عالی
    پس کاری که میکنیم اینست که عکسهای منتخب خودمان را برای نظرسنجی و ... در این تاپیک قرار میدهیم
    همانند بعضی از عکسهای خوده شما
    مثلا گفته بودید از آن گربه ی بازیگوش چندین عکس گرفتید که یکی از آنها مناسب ترین بوده است و مقصود بنده نیز همین است
    با تشکر از شما-پاینده باشید

راستی میشه ازتون خواهش کنم یکم خودمانی تر (محاوره ای تر )حرف بزنید؟
    البته حمل بر جسارت نشه

12. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amateِur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

به بههه خوش اومدي
    هيچ كاري نداره كافيه عكستون رو در هر سطحي كه هست وارد كامپيوتر كنيد و بعد از سايت هاي مختلف اپلود عكس استفاده كنيد و عكس رو اپلود كنيد. مثلا من از اينجا استفاده ميكنم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    توجه داشته باشيد كه حجم عكستون رو با استفاده از نرم افزار هاي مختلف كاهش و به زير 300 كيلوبيت برسونيد. البته ريسايز طوري نباشه كه كيفيت عكس خيلي بد بشه.
    بعد كافيه گزينه وارد كردن عكس رو كليك كنيد و لينك مستقيم عكس رو در اينجا وارد كنيد.
    لينك مستقيم اين ميشه:

تمام

14. 3 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

بسیار عالی
    پس کاری که میکنیم اینست که عکسهای منتخب خودمان را برای نظرسنجی و ... در این تاپیک قرار میدهیم
    همانند بعضی از عکسهای خوده شما
    مثلا گفته بودید از آن گربه ی بازیگوش چندین عکس گرفتید که یکی از آنها مناسب ترین بوده است و مقصود بنده نیز همین است
    با تشکر از شما-پاینده باشید

راستی میشه ازتون خواهش کنم یکم خودمانی تر (محاوره ای تر )حرف بزنید؟
    البته حمل بر جسارت نشه

يعني خودموني تر از اين؟ به روي چشم. سعي مي كنم. فكر مي كنم نيازبه كمي تمرين داره.
    Last edited by knight110; 02-02-2013 at 13:58.

16. این کاربر از knight110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سعي بر اين بوده كه از تجربه ساير دوستان بهره ها ببرم. تابه حال هم آموزه هاي خوبي را درك كرده ام. مثلا يادآوري قانون يك سوم طلايي و يا يادآوري اين كه فقط روي يك موضوع نبايد كار كرد و...

باسپاس از تذكرات دلسوزانه همه عزيزان و دوستان خوبم .
    هيچگاه سعي نداشته ام كه چكنويس هايم را اينجا ارائه نمايم. به راستي از عكس هايي كه تا كنون ارسال شده لذت نبرده ايد؟ به نوع نگاه در عكاسي اعتقاد دارم. به اين معني كه اين من و شما هستيم كه با ديد دقيق خودمان ميتوانيم يك عكس زيباخلق كنيم.
    واما درباره قهر و ترك فرام بايد بگم كه من براي يادگيري اينجا آمده ام.پس مطمئن باشيد كه طالب همه نوع انتقادي هستم. بنابراين حالا حالاها هم قصد قهر كردن ندارم
    .

يك جورايي اگربه اين فرام مديون نباشم اما به خودم خيلي مديونم. آن هم براي يادگيري و لذت بيشتربردن از مواهب خداوندي. چرا كه وقتي بيشتر با اصول علمي وحرفه اي آشنا مي شويم مخلوقات خداوندبيشتر جلوه گر مي شوند.

بهتره ازاين بحث ها خارج شويم و به اظهار نظرهاي حرفه اي در مورد عكس هاي ارسال شده يكديگر بپردازيم. موافقيد؟
    چرا؟؟؟؟؟؟ یعنی بنده اول پاسخ میدم و بعد شما برای اون سوال طرح میکنید؟ پست ها چرا پس و پیش شد؟؟؟؟؟
    درضمن میتونیم اسمتونو داشته باشیم؟
    و خواهش بابت اینکه کمی محاوره ای و صمیمی حرف بزنید
    باتشکر

پروفشنال Amateِur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

بهزاد جون ايشون پستشون رو اديت كردن
    حالا بهتره ديگه از بحث خارج شيم چون تاپيك داره از مسير خودش خارج ميشه

19. این کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •