تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما به کدام یک اعتیاد دارید

راي دهنده
168. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ندارم

124 73.81%
  • سیگار

26 15.48%
  • حشیش

4 2.38%
  • تریاک

6 3.57%
  • کراک

4 2.38%
  • هروئین

1 0.60%
  • مت‌آمفتامین(شیشه)

3 1.79%
صفحه 50 از 61 اولاول ... 4046474849505152535460 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 610

نام تاپيک: مواد مخدر و مشروبات الکلی (کلیۀ اخبار و بحث های مرتبط)

اگه نباشه جاش خالی می مونه DrH.motasami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

گزارش فارس از عوارض وحشتناک اعتیاد به شیشه

معتاد شیشه‌ای چشمش را درآورد/ تعارف روانگردان زیر سقف دانشگاه
    مصرف شیشه این روزها آن قدر زیاد شده که هر جایی حتی در کلاس درس دانشگاه با ۳ شماره انجام می‌شود اما اثرات وحشتناک اعتیاد به این ماده شیمیایی را فقط کسانی می‌دادند که دیگر آب از سرشان گذشته است.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس،شیشه از خانواده آمفتامین‌هاست که از سال 1384 وارد کشور شد. تبلیغات دروغین در ‌خصوص عدم اعتیادآور بودن آن باعث افزایش میزان مصرف آن توسط جوانان شد.
    مخدرها و محرکهای صنعتی در واقع ترکیبی از مواد سنتی با مواد شیمیایی هستند که به علت ترکیب شیمیایی که دارند، سیستم مرکزی اعصاب را تحریک کرده، باعث بروز نوعی تشنج و حرکات غیر قابل کنترل می‌شوند.

این مواد روانگردان جدید از جمله شیشه به دلیل مصرف آسان، بی بو و بی دود بودن مورد استقبال گسترده جوانان قرار گرفته‌ و متأسفانه به علت خاصیت بی‌اشتهایی که می آورد موج بالایی از مصرف را در میان زنان به منظور لاغری نیز ایجاد کرده است.
    معتاد شیشه‌ای از تجربه اولین مصرفش می‌گوید
    ع.ر معتاد شیشه‌ای است که از 27 سالگی مصرف شیشه را آغاز کرده و سه سال و نیم است که پاک شده است.
    وی در مورد اولین مصرف خود می‌گوید ابتدا مصرف‌کننده تریاک بودم و برای ترک آن به سمت شیشه رفتم. به مرور شیشه مصرف می‌کردم تا اینکه متوجه تغییر نگاه اطرافیان شدم در حالی که 10 سال تریاک می‌کشیدم اما کسی نفهمید ولی کمتر از 5 ماه شیشه نکشیده بودم که همه فهمیدند چون رفتارم تغییر کرده بود و بی‌خواب شده بودم.
    وی می‌گوید: 11 شب به خانه می‌آمدم اما انگار اول صبح بود. تعمیرات موبایل و کارهای فنی سخت انجام می‌دادم تا ساعتم طی شود. از کارهای سخت و ظریف لذت می‌بردم.
    این معتاد شیشه‌ای می‌گوید: بعد از مصرف شیشه به قدری تندخو و پرخاشگر شده بودم که همسر و فرزندم جرئت نمی‌کردند به سمتم بیایند. پس از دو سال مصرف دچار توهمات شدید شدم. فکر می‌کردم کسی من را تعقیب می‌کند و مراقبم است.
    وی می‌افزاید: با این وجود هیچ وقت همسرم به رویم نیاورد و همیشه من را حمایت می‌کرد حتی او من را برای ترک ترغیب می‌کرد. اما من فکر می‌کردم معتاد نیستم به نظرم فردی معتاد بود که توی خیابان و پارک می‌خوابید.
    وی می‌گوید: مصرف شیشه اختلالات جنسی برایم ایجاد کرده بود و روزهای سختی را تجربه می‌کردم. روزی یک گرم شیشه مصرف می‌کردم و برای تهیه آن حتی راحت‌تر از تریاک بودم به کسی زنگ می‌زدم و 10 دقیقه‌ای برایم می آورد.
    این معتاد ادامه می‌دهد: برای اینکه در هزینه‌ها و وقتم صرفه‌جویی کنم پایپ را خودم می‌ساختم. زمانی که همسرم از منزل خارج می‌شد از لوله‌های لوستر استفاده می‌کردم و چون دیده بودم که چگونه به شیشه‌ دیگری وصل می‌شود به راحتی آن را درست می‌کردم. مصرفم به حدی شده بود که هر دو ساعت مصرف می‌کردم و هر بار هم نیم ساعت طول می‌کشید.
    قبل از مصرف بداخلاق می‌شدم و تا مدتی آرام بودم. در زمان اعتیاد همکارانم از دستم فرار می‌کردند و در جلسات اداره هم شرکت نمی کردم چون فکر می‌کردم ظاهرم نشان می‌دهد که معتادم.
    جوانی که آرزوی پولدار شدن او را کارتن‌خواب کرد
    ایمان. پسری 25 ساله است که از تجربه مصرف شیشه‌اش می‌گوید.
    او می‌گوید: در یک رستوران کار می‌کردم و به پول زیادی نیاز داشتم. یکی از دوستانم به من پیشنهاد داد اگر شیشه را مصرف کنم کار یک هفته‌ای را در یک روز انجام می‌دهم. او می‌گفت شیشه اعتیاد ندارد اما این گونه نبود.
    ایمان هیچ وقت بار اول مصرف را یادش نمی‌رود آن قدر انرژی داشته که نمی‌دانسته چه کند به قول خودش 48 ساعت به خانه نرفته و غذای 2 روز دیگر رستوران را هم آماده کرده است.
    وی می‌افزاید: دست خودم نبود نمی‌شد سرجایم بنشینم تمام رستوران را 3 نیمه شب شستم. اما پس از 48 ساعت از مصرف دوباره انرژی من تمام می‌شد و میل کشیدنم بر می‌گشت. حتی یک بار به شمال رفتم و به دلیل مصرف شیشه، 72 ساعت چیزی نخوردم. خسته بودم اما نمی‌توانستم بخوابم چون انرژی غیرقابل درکی در من وجود داشت.
    وی می‌گوید: در این شرایط خیلی اذیت می‌شدم بعد از مصرف و تمام شدن اثر آن، تا یک هفته اعصابم خورد بود چون هر روز به دلیل گران بودنش نمی‌توانستم شیشه بخرم.
    ایمان می‌گوید: وقتی اثر شیشه می‌رفت با کوچکترین اتفاقی داد و بیداد می‌کردم در خانه نمی‌ماندم و بیرون می‌زدم به ماشین‌های خیابان و آدم‌های اطراف آسیب می‌رساندم اما بعدش ناراحت رفتارم می‌شدم که چرا این کار را کردم.
    وی در مورد توهماتش می‌گوید: صداهای زیادی می‌شنیدم و افراد زیادی را می‌دیدم که مدام مرا تعقیب می‌کنند این افراد آشنا نبودند اما می‌دیدم که توی ماشین بغلی نشسته‌اند و من را می‌پایند.
    ایمان می‌افزاید: آخرین روزهای مصرفم کارتن‌خواب شده بودم و حسرت خوردن یک وعده غذای مادرم را داشتم. حتی یک سال به خانه خواهرم نرفتم و فقط با رفقایم بودم به همین دلیل از خانواده طرد شده بودم. پسری که بچه آخر خانواده بود و ارتباط صمیمی با پدر و مادرش داشت دیگر آنها را نمی‌دید تا اینکه همه این شرایط مرا وادار به ترک کرد.
    توهماتی که تمامی نداشت
    بهرام.م جوان دیگری است که از تجربه مصرف شیشه‌اش می‌گوید، 18ساله بوده که توی دوران سربازی با تریاک آشنا شده و تا 27 سالگی شیشه‌ای حرفه‌ای شده است.
    وی که اکنون 3 سال است پاک شده می‌گوید: برای ترک تریاک که خودم اقدام به آن کردم،حال وخیمی داشتم که یکی از دوستانم پیشنهاد داد برای خلاصی از این اوضاع شیشه مصرف کنم.هیچ وقت یادم نمی‌ره انگار کسی داشت منو از زمین بلند می‌کرد، من واقعاً اینو حس کردم، موهام سیخ شده بود و انگار یکی از موهام منو بلند می‌کرد.
    این معتاد شیشه ای می‌گوید: اینجوری شد که هفته‌ای یکی تا دو بار شیشه مصرف کردم. 3، چهار ماه نشد که یک معتاد شیشه‌ای کامل شده بودم چون شیشه سیر صعودی سریعی داره و زودتر از مشتقات مرفین به بدن اثر می‌ذاره.پس به خودم اومدم و دیدم هر روز دارم شیشه می‌کشم و یه مصرف کننده حرفه‌ای شدم.
    بهرام می افزاید: شکاک شده بودم، هر روز با نامزدم دعوا می‌کردم، بهش می‌گفتم کجا رفتی، چرا نشستی، پرخاشگر شده بودم، من که سرمو جلوی پدر و مادرم بلند نمی‌کردم با پدرم درگیر می‌شدم، توی روشون می‌ایستادم، شب‌ زنده‌دار شده بودم، صبح تا شب می‌کشیدم، شب تا صبح بیدار بودم.
    وی از بزرگترین توهمش می گوید که 2هفته دنبال قاتل پدرش گشته است و می گوید: توهم، شروع و پایان خاصی نداره بستگی به فازش داره، مهمونی بری توهمش فرق می‌کنه. فاز پرواز می‌گیری، گاوهای صورتی رو می‌بینی که دارن پرواز می‌کنن.خوابایی می‌دیدم که از این دنیا پرواز می‌کنم به اون دنیا سلوک دارم.
    بهرام می افزاید:تخریبی که توی 2 تا 3 سال مصرف شیشه کشیدم خیلی زیاد بود. اغراق نکنم هر سال مصرف شیشه با 10 سال تریاک برابری می‌کند.
    وی می‌گوید: اما الان سه ساله که پاکم و از تاریکی به سمت روشنایی حرکت کردم، قدر روشنایی رو می‌دونم چون تاریکی رو خوب لمس کردم.
    جوانان سرگرمی ندارند، دنبال شیشه می‌روند
    حسین دژاکام، دبیر جمعیت احیای انسانی کنگره 60 در مورد مصرف شیشه می گوید: حدود 10 سالی است که شیشه وارد بازار کشور شده و من در طول این چندین دهه گذشته ماده‌ای خطرناک‌تر از شیشه ندیده‌ام.
    وی در مورد دلیل مصرف آن می‌گوید: در وهله اول اعتیاد برای رشد بستر می‌خواهد. زمانی که امکانات تفریحی و ورزشی مناسب نیست یک جوان باید چه کار کند می‌خواهد به استخر برود باید 20 هزار تومان هزینه کند. اما با 2 هزار تومان شیشه می‌گیرد و در اقیانوس ذهنش شنا می‌کند.
    دژاکام ادامه می‌دهد: سرگرمی وجود ندارد و اگر هم هست گران است در نتیجه اعتیاد بیشتر می‌شود. از طرف دیگر مواد مخدر جذابیت دارند. فکر نکنید افرادی که به سراغشان می‌رود به اصطلاح معروف کله‌شان باد دارد. بلکه به دلیل جذابیت و آگاهی نداشتن از عوارض، آن را تجربه می‌کند.
    دژاکام در مورد قرص اکس نیز می‌گوید: زمانی که این قرص آمد کسی اطلاعاتی نداد اما وقتی که جمع شد و از مد افتاد در موردش صحبت‌ها کردند. در مورد شیشه هم اطلاع‌رسانی مناسب نمی‌کنند حتی عده ای می‌گویند اعتیاد ندارد در حالی که این یک ترفند است.
    دبیر جمعیت احیای انسانی کنگره 60 ادامه می‌دهد: مصرف شیشه در افراد باعث می‌شود تمرکزشان در ابتدا قوی‌تر شود اما به مرور این تمرکز از بین می‌رود و فرد را به جنون، می‌کشاند. دقت را در ابتدا زیاد می‌کند اما تا جایی پیش می‌رود که مصرف‌کننده فکر می‌کند با جهان ماورء‌الطبیعه در ارتباط است.
    شیطان در وجود زنم نفوذ کرده است
    دژاکام می‌افزاید: حتی برخی مصرف‌کنندگان می‌گویند آمده‌اند تا جامعه را اصلاح کنند و برخی معتقدند شیطان در وجود بچه و زنشان نفوذ کرده و دست به جنایت می‌زنند.
    وی می‌گوید: شیشه به مرور زمان آدم را از پا می‌اندازد مصرف آن مانند سیگار است به جایی می‌رسد که فرد، پایپ را به دستش می‌گیرد و هر 10 دقیقه مصرف می‌کند در واقع شیشه مثل بنزین و روزنامه یک لحظه گُر می‌گیرد و سریع هم خاموش می‌شود.

شیشه، 5ساله فرد را کَله می‌کند
    دبیر جمعیت احیای انسانی کنگره 60 می گوید: تاکنون مصرف‌کننده شیشه زیر 20 سال ندیده ام. معمولاً بیماران مراجعه‌کننده 23 سال به بالا بوده‌اند. افرادی را دیده ام که در سن 50 سالگی مصرف را شروع کرده‌اند. مصرف‌ شیشه 5 سال بیشتر فرد را سرپا نگه‌نمی‌دارد و پنجساله فرد را کَله می‌کند.
    دژاکام ادامه می‌دهد: فرد مصرف‌کننده کراک، هروئین و تریاک خودش را معتاد می‌داند اما متأسفانه فرد شیشه‌ای خود را معتاد نمی‌بیند و می‌گوید فقط تحت کنترل است.
    معتاد شیشه‌ای با چاقو چشم خود را تخلیه کرد
    وی می‌افزاید: در این سالها معتادان بسیاری را دیده‌ که دچار توهمات شدیدی شده بودند. یکی از بیماران می‌گفته در چشمش دستگاهی کار گذاشته‌اند که هر چه می‌بیند و انجام می‌دهد را ضبط می‌کند. به همین دلیل با چاقو چشم خود را تخلیه کرده بود چون فکر می‌کرد در چشمش دوربین کار گذاشته‌اند.
    دژاکام ادامه می‌دهد: این افراد خدا نکند که همسر هم داشته باشند چرا که سوء‌ظن شدید پیدا می‌کنند و دست به اعمال وحشیانه می‌زند.
    یک گله مگس در سرم ویراژ می‌دهند
    وی می گوید: حتی فردی می گفت به دلیل توهمات و صداهایی که در سرش احساس می کرده انگار گله‌ای از حشراتی مثل مگس در سرش وجود داشته است.
    وی می‌افزاید: در حال حاضر متأسفانه مصرف‌کنندگان شیشه به دلیل خاصیت بی‌بویی و بی‌دودی این ماده را به راحتی در دانشگاه و سرباز‌خانه مصرف می‌کنند و به اصطلاح خودشان ماده یک، دو، سه است. مصرف شیشه بین همکلاسی‌های دانشگاهی بسیار شایع شده و به راحتی به هم تعارف می‌کنند اما نمی‌دانند که با اولین مصرف در جریان آن قرار گرفته و برای مصرف مجدد مشتاق می‌شوند.

معتادان شیشه‌‌ای چه توهمی دارند
    وی اختلال خواب را از نشانه‌های بارز این معتادان می‌داند و ادامه می دهد: معتادان شیشه‌ای سوءظن‌های شدید پیدا می‌کنند و دچار توهم می‌شوند اغلب صداهایی می‌شنوند و با اشخاص توهمی هم حرف می‌زنند.
    دبیر جمعیت احیای انسانی کنگره 60 برای آشنایی خانواده‌ها با این ماده مخدر می‌گوید: شیشه مثل ذرات یخ است اما کمی نسبت به آن کدر است پایپ نیز که شیشه در آن حرارت می‌بیند یک حباب شیشه‌ای است که کوچکتر از توپ پینگ‌پنگ است و میله‌ای مانند نی خودکار به آن وصل است و برای حرارت دادن آن از فندک‌هایی که به اصطلاح اتمی می‌گویند استفاده می‌کنند.
    دژاکام می‌گوید: قتل‌ها و جنایت‌هایی که توسط معتادان شیشه‌ای رخ می‌دهد به دلیل توهمی است که به سراغ آنها می‌آید طی یکسال گذشته مصرف شیشه به حدی افزایش یافته که در سال گذشته و در مجموعه ما مقام سوم را پس از تریاک و هروئین داشت اما اکنون مقام دوم را پس از تریاک دارد.
    زنان معتاد خانه‌دار و خانواده‌دار هستند
    دبیر جمعیت احیای انسانی کنگره 60 در مورد مصرف شیشه در زنان نیز می‌گوید: زنانی که برای ترک مراجعه می‌کنند. برچسبی به چهره ندارند که مشخص شود معتاد هستند خانه‌دار و خانواده‌دار هستند و خیلی ها هم کارمند و دانشجو هستند و فرقی نمی‌کند که تحصیلکرده باشند یا نه چرا که ماده مخدر همه را به یک چشم می‌بیند.
    دژاکام همچنین در مورد ارزان شدن شیشه و افزایش مصرف آن می‌گوید: در گذشته افراد کمی می‌توانستند آن را وارد و تولید کنند بعد از اینکه برخی افراد اقدام به درست کردن آن در آشپزخانه‌های زیرزمینی کردند باید عملیاتی در خلاء انجام می‌شد که نشد و از زمانی که مواد نامرغوب هم به شیشه افزوده شد عوارض و آسیب‌های بیشتری به مصرف‌کنندگان وارد شد.

استفاده از اسید لوله بازکنی(چنته) در شیشه
    وی ادامه می‌دهد: از داروهای مرغوب در شیشه استفاده نمی‌کنند بلکه از اسید‌هایی که دارویی نیست مانند اسید لوله‌باز کن (چنته) استفاده می‌کنند که تخریب‌های بسیار و حتی مرگ و میر این افراد را به دنبال داشته است.
    وی می‌گوید: در گذشته شیشه گرمی 200 هزار تومان بود اما چون دست زیاد شده 8 هزار تومان هم یافت می‌شود و مثل مواد مخدر معمولی به فروش می‌رسد. اینکه می‌گویند جوانان و زنان برای لاغری به آن رو می‌آورند درست است چون اشتها را کور می‌کند.

2. 2 کاربر از DrH.motasami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

سلام درود ,
    تشکر بابت تایپیک پر محتوا.

نمیدونم دوستان با برنامه i doser آشنا هستن یا نه.
    این برنامه بر طبق حرف های سازنده موج هایی رو به سمت مغز میفرسته که روش تاثیر میزاره.
    از همه جالب تر لیست dose های برنامست:
    تریاک , متافتامین , کراک , حشیش و ماریجوانا ..... ( و حتی دوز های جنسی و دوز های مختلف که آدم از دیدنشون تعجب میکنه)

هرچند از نظر خودم تاثیر چندانی نداره ولی برام جالب بود که نظر شما دوستان و متخصصین محترم رو هم بدونم.

-
    -

میشه در مورد مضررات قارچ
    سیلوسیبین بیشتر توضیح بدید؟

4. 2 کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام درود ,
    تشکر بابت تایپیک پر محتوا.

نمیدونم دوستان با برنامه i doser آشنا هستن یا نه.
    این برنامه بر طبق حرف های سازنده موج هایی رو به سمت مغز میفرسته که روش تاثیر میزاره.
    از همه جالب تر لیست dose های برنامست:
    تریاک , متافتامین , کراک , حشیش و ماریجوانا ..... ( و حتی دوز های جنسی و دوز های مختلف که آدم از دیدنشون تعجب میکنه)

هرچند از نظر خودم تاثیر چندانی نداره ولی برام جالب بود که نظر شما دوستان و متخصصین محترم رو هم بدونم.

-
    -

میشه در مورد مضررات قارچ
    سیلوسیبین بیشتر توضیح بدید؟
    سلام
    بنده آشنایی با این متد نداشتم-بابت معرفی سپاسگزارم.
    در این متد صداهای خاصی در گوش فرد ایجاد میشه که با گذر زمان باعث به وجود آمدن حالات روانی خاصی میشه،از ایجاد حس مواد تا عشق،البته این شبیه سازی حس هدف رو القا نمیکنه بلکه احساسی مرتبط به اون رو ایجاد میکنه،نکته جالب اینه که دقیقا مثل ماده مخدر باید هر بار خریداری بشه!
    بعد از اینکه صدای خاص با فرکانسی مشخص در گوش فرد به مدت کافی پخش میشه frequency following response (FFR) رخ میده که امواج مغزی مقداری مورد تاثیر قرار میگیرن و الگوی های آنها ممکنه تغییر کنه.
    اینها فقط صدا هستند و نه القای مستقیم امواج به شبکه های مغز.

درباره قارچ این نوع مخدرها بشدت توهم آورند ،پژوهش های زیادی وجود نداره-بجز مقالات دکتر یزدان نیاز پدر علم "درمان وابستگی به مواد و دارو" ایران.

برای افرادی که از ماده مخدر ماشروم استفاده می کنند، علایم آن 30 دقیقه پس از مصرف شروع می شود. مواد سمی قارچ به مدت 4 تا 6 ساعت، باعث تحریک سیستم عصبی سمپاتیک در بدن می شود. ضربان قلب و فشار خون افزایش می یابد. مردمک چشم گشاد شده و گُر گرفتگی در صورت قابل مشاهده است، عملکرد کلیه ها به هم می ریزد. عضلات بدن سفت شده و دمای بدن افزایش می یابد. ماشروم حالت گیج کنندگی دارد. گاهی نیز حالت خواب آلودگی به دنبال دارد و فرد مصرف کننده شاید 8 تا 10 ساعت به خواب کاذب برود.
    اثرات توهم زایی قارچ جادویی ممکن است به صورت لذتبخشیا عذاب آور باشد که در صورت استفاده مداوم فعالیت های مغز به همان شکل ثابت مانده و فرد نمی تواند هماهنگی بین فعالیت های بدنی و مغزی خود ایجاد کند و این تازه ابتدای مشکلات استفاده از این مواد توهم زاست.

پس از اتمام اثر این ماده بر بدن، فعالیت های مغزی به همان شکل ثابت مانده و فرد نمی تواند هماهنگی بین فعالیت های بدنی و مغزی خود ایجاد کند و این تازه ابتدای مشکلات استفاده از این ماده توهم زاست.
    Last edited by DrH.motasami; 24-04-2014 at 08:03.

6. 2 کاربر از DrH.motasami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

شخصا" دوز الکل رو تست کردم و بعد از مدتی یه احساس سوزش مانندی در زیر زبان داشتم و بد از چند دقیقا" یه طعم عجیب تو دهنم بود.
    هرچند این رو گذاشتم به حساب تلقین ولی حس بسیار عجیبی بود.
    ( ست کامل این برنامه و دوز هاش رو یک سال قبل به صورت کامل داشتم ولی بعدا" بکل پاکشون کردم)

-
    -
    در مورد مجیک ماشروم ها چیزی که توجهم رو جلب کرد تاثیرات بسیار جالبش بود! مثلا"حس خوآگاهی و جهان بینی افزایش پیدا میکنه و از این قبیل تاثیرات.
    در عوض عوارض بسیار کمی داشت! همه مضراتی که در بالا ذکر کردید گذرا هستند ( البته بجز بعضی) مثلا" گیجی یا سفتی عضلات.

میزان وابستگی چقدر هست؟ ترکش آسان هست یا سخت؟

8. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

شخصا" دوز الکل رو تست کردم و بعد از مدتی یه احساس سوزش مانندی در زیر زبان داشتم و بد از چند دقیقا" یه طعم عجیب تو دهنم بود.
    هرچند این رو گذاشتم به حساب تلقین ولی حس بسیار عجیبی بود.
    ( ست کامل این برنامه و دوز هاش رو یک سال قبل به صورت کامل داشتم ولی بعدا" بکل پاکشون کردم)

-
    -
    در مورد مجیک ماشروم ها چیزی که توجهم رو جلب کرد تاثیرات بسیار جالبش بود! مثلا"حس خوآگاهی و جهان بینی افزایش پیدا میکنه و از این قبیل تاثیرات.
    در عوض عوارض بسیار کمی داشت! همه مضراتی که در بالا ذکر کردید گذرا هستند ( البته بجز بعضی) مثلا" گیجی یا سفتی عضلات.

میزان وابستگی چقدر هست؟ ترکش آسان هست یا سخت؟
    سلام
    اگی فایلی داری ممنون میشم به بنده هم بدی.
    این نوع قارچ ها خیلی مورد مطالعه قرار نگرفته اند،یا حداقل بنده بررسی کردم و نظریه مشخصی پیدا نکردم
    کلا به شدت توهم زاست و قطعا باعث اسیب به مغز میشه.
    بیماری که مشخصا ماشروم مصرف کرده باشه تا حالا نداشتم چون غالبا به مواد اصلی سویچ میکنن.

در صورت تمایل میتونید مقالات دکتر یزدان نیاز رو سرچ و مطالعه کنید،ایشون تنها متخصص واقعی مواد و داروهای مخدر در کشورند.
    Last edited by DrH.motasami; 24-04-2014 at 23:28.

10. 2 کاربر از DrH.motasami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

سلام
    اگی فایلی داری ممنون میشم به بنده هم بدی.
    این نوع قارچ ها خیلی مورد مطالعه قرار نگرفته اند،یا حداقل بنده بررسی کردم و نظریه مشخصی پیدا نکردم
    کلا به شدت توهم زاست و قطعا باعث اسیب به مغز میشه.
    بیماری که مشخصا ماشروم مصرف کرده باشه تا حالا نداشتم چون غالبا به مواد اصلی سویچ میکنن.

در صورت تمایل میتونید مقالات دکتر یزدان نیاز رو سرچ و مطالعه کنید،ایشون تنها متخصص واقعی مواد و داروهای مخدر در کشورند.
    تو آرشیوم دنبال فایل هاش میگردم و در صوت وجود , تقدیم حضورتون میکنم.

-
    -

من چندین بار میشنوم که مواد مخدر رو با چای میجوشونن و در طی روز مصرف میکنند , حالا سوال اینکه مواد دم شده با چای , تاثیر خودش رو داره؟ ( تا اونجا که میدونم بیشتر با تریاک این کارو میکنن)

مورد دیگه ای که هست میگن برای تسکین درد میشه به صورت موضعی از مواد مخدر استفاده کرد برای نمونه در صورت دندان درد مقداری تریاک رو رو دندون قرار میدن و درد به صورت آنی کاهش پیدا میکنه , من بیشتر این برام سواله که تریاک تاثیر موضعی روی مینای دندان میزاره یا در بزاق دهان حل و وارد دستگاه گوارش میشه؟

12. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

ما با اعتیاد به مواد مخدر صنعتی مخالفیم ولی اعتیاد به مواد گیاهی همچین هم بد هم نیست ؟
    البته منهای حشیش که خودم ازش بدم می اید می توانیم مجیک ماشروم بکاریم
    اصلا این قارچ های جادویی را می شود به جای قارچهای خوراکی بکاریم .
    هم می شود خوردش و هم ثابت شده ضد سرطان و درمان کننده افسردگی است و چون نود درصد ملت ایران هم دچار افسردگی هستند و وزارت بهداشت و درمان سالیانه باید کلی پول داروی ضد افسردگی بده و یا انها را وارد کنه و یا بسازه در بودجه مملکت هم صرفه جویی می شود .
    تازه امار سرطان و بیماری افسردگی و خودکشی هم کم می شود .
    شما فکر می کنید این هلندی ها چرا این قدر کار می کنند و هی سد می سازند و اب دریا را از توی زمینها خالی می کنند
    تنها کشوری در دنیا که هر سال مساحتش زیاد می شود این هلند است .هر سال کلی دریا را خشک می کنه توی زمین هاش یا گل می کاره یا مجیک ماشروم
    اصلا مخ این هلندی ها بر اثر خوردن مجیک ماشروم جادویی کار می کنه ؟
    توی کشوری که یک متر مربع هم گندم ندارند هزار تا اسیاب بادی دارند که اسیاب ها کار موتور اب را انجام می دهد .
    اصلا می دانی چیه این هلند ی ها توی هر کاری هولند .تند تند زمین را خشک می کنند تا زودتر توش مجیک ماشروم بکارند.
    عوضش ما ایرانی ها که این همه زمین داریم یک مشت قارچ جادویی باز می روند از هلند خاک و بذر و یک باکس پلاستیکی می خرند و می اورند توی خانه شون قارچ می کارند ؟
    یکی نیست به اینها بگه که ما این همه تو ایران خاک و قارچ داریم چرا دیگر می روید خاک و قارچ از خارج وارد می کن

منبع: سایت رسمی دکتر یزدان نیاز

-
    -
    نحوه مصرف این گونه قارچ ها به چه صورت هست؟

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

منبع: سایت رسمی دکتر یزدان نیاز

-
    -
    نحوه مصرف این گونه قارچ ها به چه صورت هست؟
    سلام مجدد
    دکتر یزدان نیاز مطالب طنز انتقادی بسیار قشنگی داره.ایشون فعالترین و آگاه ترین متخصص اعتیاد هستن ،اما حیف کسی به حرفش توجه نکرد.
    برخی گفته های این استاد بیشتر به نوشته های افراد متوهم شبیه تره اما اصلا اینطور نیست(خود ایشون چندین بار اشاره کردن).اگه مسئولان سالها قبل به هشدارهای این دلسوز توجه کرده بودن الان مقدار متامفتامین(در واقع دزومورفین) در کشور از وزن شیشه درب و پنجره بیشتر نبود.

لطفا در وبلاگ های زیر به جستجو بپردازید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محتوای مخفی: چند نکته از دکتر یزدان نیاز 

واردات و تبلیغ کاندوم ممنوع استپیش از این برای واردات و استفاده از وسایل پیشگیری از بارداری به ایران محدودیت‌هایی ایجاد شده بود، به طور مثال ثبت سفارش واردات محافظ بهداشتی (کاندوم) به ایران ممنوع شده است. به گزارش سایت "بازتاب"، این ممنوعیت باعث کمبود ۲۵ درصدی دسترسی به کاندوم در ایران می‌شود.
    نویسنده
    در این رابطه روسپی ها مبتلا به ایدز در ایران از عمل دولت در جهت ممنوعیت ورود کاندوم استفبال کرده و انرا یکی از بهترین سیاست های دولت در جهت رواج بیماری ایدز دانسته و ضمن اظهار خوشنودی اعلام کردند حالا ما روسپیان مبتلا به ایدز که قبلا کاندوم های سوراخ شده به مردان می دادیم .تا انتقام بلایی را که انها بر سر ما اورده و ما را مبتلا به ایدز کرده اند را بگیرم اکنون با همت دولت کاندوم بی کاندوم می توانیم کار این مردان هرزه را یکسره کرده تا ایرانی ایدزی داشته باشیم
    زنده باد ممنوعیت ورود کاندوم مرگ بر مردان بلهوس
    در این رابطه در بعضی از شهر های ایران جوانان تظاهراتی به نفع ممنوعیت کاندوم بر پا کرده و شعار دادند
    ایدزی ها ایدزی ها ماداریم می ایم

در یکی از کنفرانس های پزشکی یکی از دوست من که پزشک ترک اعتیاد است من را به گوشه ای کشید گفت

بابا این چیزها چیه توی وبلاگ و سایت ها می نویسی
    شیشه های گوزو ترند و یا باد شکم انها بوی لاستیک سوخته می دهد اینجوری علم را به مسخره گرفتی ؟؟
    گفتم چطور شد حالا نوشته های ما شد خلاف علم و ضد فرهنگی ؟
    شما خودتان توی این مملکت درباره اعتیاد و ترک اعتیاد تا حالا چه مطلب علمی نوشته اید اصلا تا حالا با اعتیاد به شیشه چه کار علمی کرده اید ؟؟
    مصرف کننده تریاک بیچاره ای را که روزی 2 گرم تریاک می کشید را بستید به متادون و کسی که دیروز یک ذره تریاک می کشید حالا روزی 20 سی سی متادون می خورد و به این می گین علم
    مثل اینکه ک .. ن اسمان سوراخ شده و از اون بالا فقط ایه متادون نازل شده است یارو تریاک می کشه به هش متادون می دهید هروئین می زنه متادون می دهید شیشه می کشد متادون می دهید این شد کار علمی توی این مملکت کل ایرانی ها را معتاد کردید به متادون ؟
    گقت این چه ربطی به این مزخرفاتی که تو می نویسی داری چه ربطی به علم دارد ؟
    گفتم به بین اتفاقا علم تو همین باد شکم معتادان به شیشه است
    توی امریکا الان معضل بزرگ اعتیاد سربازان به ماده مخدر متامفتامین (شیشه ) است و اکثر سربازان هم می دانند با خوردن چی ازمایش اعتیاد به متامفتامینونشون را منفی کنند

امریکا هم که خوراکش همین مخدر بازی ها است
    ما الان سنسور گاز داریم مگر نمی شه سنسوری درست کرد که باد خارج شده از معتادان به شیشه را از باد افراد طبیعی تشخیص بده همین الان دستگاهی ساختند که معتاد را از روی عرق بدنش تشخیص می دهد حالا 10 سال دیگر نمی توانند دستگاهی بسازنند که از روی بوی چس گوز معتاد متوجه بشود طرف معتاد است

فکر کن اگر همچین دستگاهی ساخته بشه اولین جایی که نصب می کنند توی توالت سرباز خانه های امریکا است
    بعدش فکر می کنی چه اتفاقی می افتد

سرباز ها تا زمانی که توی پادگان هستند هیچکدام جرعت نمی کنند بروند توالت چون با اولین بادی که از انها خارج میشود دستگاه اژیر می کشد ؟
    بعد می دانی چه اتفاقی می افتد
    همه سربازان توی امریکا یا مدفوع خودشان را انقدر نگه می دارند تا زمان خدمت تمام بشه بروند خانه اجابت مزاج بکنند یا اینکه اگر تنگشوش گرفت بروند اطراف پادگان یک جای دنج قضای حاجت بکنند بعدش می دانی چه اتفاقی می افتد
    از کنار هر پادگانی که سربازان امریکایی توش هستند رد بشی بوی لاستیک سوخته می اید ؟

تازه این که چیزی نیست
    20 ساله دیگر که این دستگاه را وارد ایران بکنند و توی توالت های عمومی وصل بکنند هیچکس توی تهران خواب ندارد ؟
    زیرا از صبح تا شب است که همه جای تهران اژیر های چس یاب معتاد به شیشه در حال اژیر کشیدن است ؟؟
    چس . [ چ ُ ] (اِ) گوز بی صدا باشد. (آنندراج ) (غیاث ). بادی که از مقعد انسان یا حیوان بی صدا برآید. (فرهنگ نظام ). باد بدبویی که بیصدا از سوراخ مقعد خارج می شود

طنز و واقعیت ها درباره ساخت مواد مخدردر ایران و جهان

طنز و واقعیت ها درباره ساخت مواد مخدردر ایران و جهان
    زمانی بود که ساخت یک ماده مخدر برای خودش دنگ فنگی داشت و آزمایشگاهی می خواست کلاسی داشت علمی می خواست ؟

ساخت هروئین و مواد مخدر
    سالها در کشور افغانستان راز ساخت هروئین از نسلی به نسل دیگر منتقل می شد و فقط خانواده های خاصی بودند که می توانستند هروئین بسازند .و راز ساخت هروئین را پدر فقط به پسرش می گفت ؟
    در ایران هروئین در سال 1334 توسط فردی به نام دکتر مصطفوی در تهران برای اولین بار تولید شد و دکتر مصطفوی راز ساخت انرا به گروهی یاد داد بعد از او شخصی به نام ماکویی که گویا معلم شیمی بود کار او را ادامه داد .
    امروزه هر ننه قمری توی خانه اش هروئین که هیچ می تواند هر ماده مخدری چند برابر قویتر از هروئین را بسازد
    با وجود رسانه های مثل اینترنت و دسترسی به علوم ساخت مواد مخدر امروزه می توان انواع مواد مخدر را در آشپزخانه منزل به راحتی ساخت .
    امروز دیگر احتیاج به لابراتوار و مواد شیمیایی نیست هر چی بخواهید در بغل دستتان است .
    بچه های 15 تا 16 ساله در امریکا روزهای یکشنبه که مدارس تعطیل است وارد ازمایشگاه مدرسه می شوند و اکستاسی می سازند .
    معتادان در روسیه با چند تا قرص کدئین و دو تا جعبه کبریت دزومورفین (کروکودیل ) می سازند که 3 برابر قویتر از هروئین است .
    معتادان در روسیه با کمی اب مقطر باطری و کمی ید و بغل جعبه کبریت و کمی کدئین ماده مخدری مثل کراک ایرانی ها می سازند که نشئگی ان 10 برابر بیشتراز مورفین است
    جوانها در اروپا و امریکا هنگامی که به کمپ ها یا کوهنوردی می روند با دو تا بطری پلاستیکی کمی فسفر و پسودوافدرین'Shake-And-Bake' Meth Technique توی مسیر حرکت برای خودشان متامفتامین (شیشه ) درست می کنند .
    البته ایرانی ها هم از قافله تمدن بزرگ ؟؟عقب نمانده اند و انهایی که کمی زرنگتر هستند آشپزخانه های خودشان را کردند لابراتوار ساخت شیشه ؟
    اما خوبی کار این است که ایرانی ها سواد زیادی توی شیمی ندارند والا الان توی ایران پر بود از انواع مواد مخدر مثل ال اس دی .مفدرون متدرون اکستاسی نمک حمام و....
    با توجه به میزان سواد و معلومات ایرانی ها در شیمی بر اور می شود تا 10 سال اینده کسی در ایران موفق به ساخت ماده مخدر ال اس دی و کوکائین شیمیایی نشود .
    ساخت کراک به نام ایرانیان ثبت شده است
    اما ایرانی ها با ساخت ماده مخدر کراک (krockمخصوصا با kنوشتم )نام خودشان را به عنوان کاشفان یک ماده مخدر جدید در دنیا ثبت کرده اند.
    اما به دلیل اینکه نام کراک crack با نام کوکائین یکی است مدت ها این کشف در دنیا مخفی مانده است به این دلیل از عموم سایت ها و مطبوعات می خواهیم تا از این به بعد بجای نام کراک از نام کروک krock استفاده کنند تا این کشف بزرگ ایرانی ها در تاریخ مواد مخدر دنیا به نام ایرانی ها ثبت شود تا مشخص شود ما هم می توانیم ؟؟؟؟؟

روش درمان ماتریکس تعدیل شده برای ترک شیشه چیست (طنز )

درمان ماتریکس تعدیل شده چیست
    انچه وزارت بهداشت می گوید
    درمان با "ماتریکس تعدیل یافته" بیشتر بر اساس مشاوره های فردی بوده و زمان آن نیز مقداری کوتاه تر از شیوه "ماتریکس" است.
    انچه که در عمل اجرا خواهد شد
    دکتر معتاد را به تنهایی می برد تو اطاق و می گوید یا همین الان ترک می کنی یا انقدر میزنمت تا خون بالا بیاری ؟
    مزایای روش ماتریکس تعدیل شده
    سریع موثر و کم خرج ؟

به تعدادی معتاد به شیشه جهت ترک دادن نیازمندیم
    یک مرکز تازه تاسیس درمان سوء مصرف ( ترک اعتیاد ) مواد مخدر جهت ترک دادن شیشه معتاد می پذیرد
    شرایط
    دین
    اعتقاد نداشتن به هیچ دین رسمی کشور
    افرادی که لامذهب بوده و یا شیطان پرست هستند در اولویت ترک می باشند
    مرد و یا زن می توانند داوطلب ترک اعتیاد باشند
    اما معتادان دوجنسی یا همسکسوال در اولویت ترک می باشند
    سن معتادان نباید کمتر از یک ماه تمام و یا بیشتر از ۹۰ سال باشد
    زنان حامله و بار دار می توانند جهت ترک دادن جنین داخل شکم خود داوطلب ترک باشند
    میزان تحصیلات
    بی سوادان در اولویت ترک می باشند افرادی که داری مدرک سیکل یا بالاتر هستند به هیچ عنوان پذیرفته نمی شوند
    شرایط مهم
    معتاد باید دارای حداقل ۵ سال سابقه اعتیاد مستمر به شیشه را داشته باشد
    معتاد باید حداقل به مقدار نیم گرم در روز مصرف شیشه داشته باشند
    اولویت ترک با کسانی است که روزانه بیشتر از نیم گرم مصرف کنند
    در صورت امتیاز مساوی در سابقه و میزان مصرف شیشه اولویت ترک اعتیاد با معتادانی خواهد بود که علاوه بر شیشه ازمواد دیگر مثل ماریجوانا وحشیش و یا شیره تریاک اکستاسی ال اس دی استفاده می کنند
    معتادانی که سابقه دلالی و کار در اشپزخانه ساخت شیشه را دارند در اولویت ترک هستند .
    معتادانی که سابقه کیفری داشته و بیش از دو پرونده چاقوکشی و یا خشونت و کتک کاری داشته باشند در اولویت ترک قرار دارند
    بیماران روحی و روانی که دارای درجات شدید افسردگی هستند و یا قبلا در تیمارستان بستری بودند در اولویت هستند

روسپی ها ی اچ ای وی مثبت از امتیاز بالاتری برخوردارند
    امتیاز ویژه
    معتادانی که سابقه یک فقره یا بیشتر قتل داشته باشند از امتیاز بالاتر و ویژه ای نسبت به دیگران برای ترک برخوردارند
    در صورت تمایل و داشتن شرایط فوق معتادان می توانند با در دست داشتن دو قطعه عکس شش در چهار و فتوکپی شناسنامه به همراه دو نفر محافظ در ساعات غیر اداری از 2 شب تا 5 صبح به آدرس زیر مراجعه کنند
    توجه
    به همراه داشتن یک عدد پایپ با دو گرم شیشه و یک فندک در زمان مراجعه الزامی است
    ادرس ؟

Last edited by DrH.motasami; 25-04-2014 at 09:01.

15. 2 کاربر از DrH.motasami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض فرق بین اعتیاد به مخدر ها و محرک ها و نیاز به مصرف روانگردان ها

اعتیاد عشقی که برای درمان نیاز به معشوق دیگری دارد
    از نظر من معتادان به مواد مخدر چند دسته هستند
    1- کسانی که از ابتدا برای کسب لذت رو به استفاده از مواد مخدر می اورند
    2- کسانی که برای داشتن یک زندگی فعال با استفاده از مواد محرک و افیون توان خود را برای حرکت بیشتر در زندگی و تحمل ناملایمات افزایش می دهند
    3-کسانی که به طور تصادفی و استفاده مجاز در ابتدا بدن انها وابسته به مواد مخدر می شود
    4- افرادی که به دنبال حقایقی هستند که در تصورشان فکر می کنند با استفاده از مواد روانگردان می توانند به ان حقایق دسترسی یابند

در هر صورت همه انها به زودی عاشق مواد می شوند زیرا وقتی با استفاده از مواد مخدر هورمون های هیجان و لذت (دوپامین ) در مغز ترشح می شود مقداری هورمون عشق (فنتیلامین ) و هورمون زندگی (سروتونین ) هم ترشح می شود
    بسیار کوته نظرانه است اگر فکر کنیم اعتیاد یک سیستم ساده است و شما مخدری مثل شیشه مصرف می کنید و فقط دوپامین در مغز بالا می رود و ما دچار لذت می شویم و برای درمان حالا با دادن ماده ای ضد دوپامین و یا ماده ای که بتواند دوپامین مغز را در معتاد زیاد کند بتوانیم اعتیاد را درمان کنیم

فرمول اعتیاد به مواد محرک مثل مخدر شیشه (متامفتامین ) کوکائین
    در ابتدای اعتیاد به یک ماده محرک میزان هورمون های مغز به این شکل تغییر کرده و افزایش پیدا می کند
    90 در صد لذت (دوپامین ) +5 در صد تفکرات عشقی (فنتیلامین ) + 5 در صد اثرات روحی بروی خلق خوی انسان (سروتونین )
    به مروز در صد هورمون ها درمغز تغییر می کند لذت کمتر کمتر می شود دوپامین کمتر کمتر شده هورمون سروتونین و فنتیلامین از بین رفته و فقط می ماند دوپامین
    نیاز به دوپامین در یک معتاد نیاز روحی و روانی و جسمی است اعتیاد به دوپامین علاوه بر اعتیاد روحی .و جسمی یک نیاز می شود زیرا دوپامین یعنی لذت و زندگی بدون لذت برای انسان به معنی افسردگی و مرگ است
    این مسله در مورد دیگر مواد مخدر کمی فرق دارد موادی که ما انرا روانگردان می نامیم
    ایا روانگردان ها اعتیاد اور هستند
    این تصور در بین جامعه رایج است که مواد روانگردانی مثل ماری جوانا و یا ال اس دی و یا مجیک ماشروم و دی ام تی و اکستازی مسکالین اعتیاد اور نیست
    از نظر بیوشیمی و فرمول شیمیایی محرک ها و مواد روانگردان را به چند گروه دسته می توان تقسیم کرد
    1- روانگردان ها با پایه فنتیلامین
    2- روانگردان ها با پایه تریپتامین
    3- روانگردان ها بر پایه کانابینوئید ها ( تی اچ سی )-(ماری جوانا)
    گروه اول که بیشتر شامل روانگردان های مثل مسکالین و یا روانگردان های صنعتی جدید گروه 2c و یا اکستاسی هستند به علت مشابهت ساختمان شیمیایی فنتیلامین با دوپامین علاوه بر افزایش فنتیلامین در مغز باعث افزایش دوپامین هم می شوند این گروه درست است از محرک های مثل متامفتامین کمتر اعتیاد اور هستند اما خطر اعتیاد به انها همیشه وجود دارد
    ال اس دی -مجیک ماشروم- دی متیلتریپتامین
    این گروه از روانگردان ها به نظر بسیاری فاقد قدرت اعتیاد اوری هستند زیرا محل اثر انها در یک سیستم جداگانه از سیستم دوپامین است و اعتیاد به انها نوعی عادت است
    روانگردان ها برپایه کانابیس ها
    اگر تا چندی پیش همگان متفق القول می گفتند ماری جوانا و حشیش اعتیاد ندارد امروزه با کشف سیستم اندوکانابینوئید در بدن انسان این اسطوره بطور کامل باطل شده است زیرا قدرت سیستم اندوکانابینوئید و گستردگی ان در بدن انسان ان چنان زیاد است که می توان گفت قدرت اعتیاد اوری کانابیس ها اگر نگویم در حد محرک های مثل متامفتامین اگر نباشد کمتر از ان نیست

17. این کاربر از DrH.motasami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

از ابتدای خلقت انسان ها بحث وجود خدا و ماورا الطبیعه یکی از مشغولات ذهنی انسان بوده است
    در مسیر یافتن راز های هستی در نقط ای فلسفه با مواد مخدر توهم زا به یک تلاقی می رسند و. ان استفاده از مواد توهم زا برای شناخت ماورا و خداوند است که ما انرا مواد انسیوژن می نامیم فنتیلامین اولین قدم راه عاشقان
    فنتیلامین هورمون عشق همدلی است و زمانی که این ماده چه به صورت طبیعی و یا با مصرف مواد مخدر امپاتوژن در مغز ما افزایش می یابد ما اولین قدم را به سوی عشق به همنوع بر می داریم و این اولین گام به سوی انسانیت و اشکار شدن رازهای هستی است
    هنوز معلوم نیست چرا و چگونه مغز گروهی از انسانها میزان بیشتری فنتیلامین ترشح می کند اما این کاملا مشخص است که این افراد انسانهای مهربان و اگاه تر از دیگران هستند و درک دیگری نسبت به زندگی ماورا و خدا دارند ؟
    اگر کاستاندا با عرفان سرخ پوستی و با مصرف پیوت توهم ماورایی می زد و انرا حقیقت می پنداشت اما حضرت علی با خوردن نان جو و شیر بدون توهم توانست درکی واقعی تر از ماورا و رازهای هستی کسب کند
    اما
    امروز من این اطمینان را به شما می دهم که دیگر غیر ممکن است در جامعه امروزی کسی بتواند با مصرف مواد روانگردان توهم زا قادر به درک ان مسائلی شود که دیگران توانستند با خوردن نان شیر خرما و روزه داری به ان رسیدند ؟

19. 2 کاربر از DrH.motasami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •