تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 99 اولاول ... 4046474849505152535460 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 986

نام تاپيک: پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات

در آغاز فعالیت saeid1383a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

14 لطفا جواب بدین

با سلام
    چند تا مشکل و سوال دارم لطفا کمک کنید :
    1. طی3 سالی که لپ تابم (sony vaio = vgn-ax580g) رو خریدیم چندین بار درایو c رو توسط 2 دی وی دی ریکاوریش ، ریکاوری کردم و هیچ مشکلی برایم پیش نیامده بود .
    تا اینکه چند هفته پیش وقتی که داشتم درایو c رو ریکاوری می کردم شارژ باطری لپ تاب تموم شد و خاموش شد . بعد اینکه روشنش کردم و دوباره عمل ریکاوری رو انجام دادم بهم پیغام complete drive restor رو داد که می بایست 2 تا درایوشو ریکاوری می کردم ؛ و چون درایو c مخصوص ویندوز(win xp) و درایو d مخصوص اطلاعاتم بود باید یه جوری اطلاعاتم رو از رو هارد بر میداشتم گزینه complete drive restor رو کنسلش کردم و 2 تا هاردشو (که هر کودوم 80g هست) در اوردم و اطلاعاتمو رو یه سیستم دیگه ریختم و هر دو هارد رو فرمت کردم ؛ و دوباره عمل ریکاوری رو انجام دادم البته ریکاوری کمپلت رو تست کردم که تو نصفه راه ارور داد و سیستم ریست شد . و دیگه لپ تابم ریکاوری نشد . نه درایو c نه هر دو درایو ریکاوری نشد .
    ولی لازم به توضیحه که بگم هر ویندوزی که بخوام میتونم روش نصب کنم چه ایکس پی چه ویستا و همچنین دی وی دی های ریکاوریش هم هیچ مشکلی ندارن
    حالا از مدیران محترم سایت و دوستان عزیز می خوام که کمکم کنید تا بتونم دوباره دستگاهمو ریکاوری کنم
    2 . به تازگی وقتی که به سایت اصلیش ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) مراجعه کردم دیدم که برای لپ تابم ویندوز ویستا رو با درایورهاش گذاشتن (ویندوز خودش ایکس پی مدیا سنتر هستش) ولی متاسفانه نرم افزارهای مختلفی که رو سیستمم بود هیچ کدومشون تو سایته نیست ؛ مشکلی که دارم اینه که چطور می تونم ویندوز ویستا رو با نرم افزارایه تو سیستم داشته باشم . آیا میشه بعد از اینکه سیستم رو ریکاوری کردم ویندوز ویستا رو روش آپگریت کنم که هم ویستا رو داشته باشم و هم نرم افزارهای رو سیستمو .

یکی نیست به درد من برسه

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض اقای register لطفا جواب بدید

یکی نیست به درد من برسه

اقای register لطفا جواب بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZEDEHAL DEGE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین دورو ورا

پيش فرض

سلام من دو تا بازی رو بک اپ گرفتم وقتی چی میگن ریکاوری میکنم هر دو فایلهاشون میاد ولی فقط یکیشون اجرا میشه واون یکی انگار نصب نیست موضو چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام من در حال اپ دیت ویستا بودم ارتباط قطع شد بعد از ریستارت کردن لپ تاپم بوت نشد دیویدی بکاپ را فعال می کنم با neroبکاپ گرفتم چکار کنم وقتی f11میزنمerror0x400110020000100aمیدهد لطفا مرا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

در ضمن مدل دستگاه من hp6720sمی باشد لطفا کمکم کنید

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام من در حال اپ دیت ویستا بودم ارتباط قطع شد بعد از ریستارت کردن لپ تاپم بوت نشد دیویدی بکاپ را فعال می کنم با neroبکاپ گرفتم چکار کنم وقتی f11میزنمerror0x400110020000100aمیدهد لطفا مرا راهنمایی کنید
    لب تاب های hp معمولا یه پارتیشن ریکاوری دارن که با اون بدون استفاده از dvd های ریکاوری هم میشه به راحتی ریکاوری کرد ولی میشه دقیق تر بگین که چه اتفاقی میفته.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض کمک کمک

با سلام
    چند تا مشکل و سوال دارم لطفا کمک کنید :
    1. طی3 سالی که لپ تابم (Sony vaio = VGN-AX580G) رو خریدیم چندین بار درایو C رو توسط 2 دی وی دی ریکاوریش ، ریکاوری کردم و هیچ مشکلی برایم پیش نیامده بود .
    تا اینکه چند هفته پیش وقتی که داشتم درایو C رو ریکاوری می کردم شارژ باطری لپ تاب تموم شد و خاموش شد . بعد اینکه روشنش کردم و دوباره عمل ریکاوری رو انجام دادم بهم پیغام Complete drive restor رو داد که می بایست 2 تا درایوشو ریکاوری می کردم ؛ و چون درایو C مخصوص ویندوز(win xp) و درایو D مخصوص اطلاعاتم بود باید یه جوری اطلاعاتم رو از رو هارد بر میداشتم گزینه Complete drive restor رو کنسلش کردم و 2 تا هاردشو (که هر کودوم 80G هست) در اوردم و اطلاعاتمو رو یه سیستم دیگه ریختم و هر دو هارد رو فرمت کردم ؛ و دوباره عمل ریکاوری رو انجام دادم البته ریکاوری کمپلت رو تست کردم که تو نصفه راه ارور داد و سیستم ریست شد . و دیگه لپ تابم ریکاوری نشد . نه درایو C نه هر دو درایو ریکاوری نشد .
    ولی لازم به توضیحه که بگم هر ویندوزی که بخوام میتونم روش نصب کنم چه ایکس پی چه ویستا و همچنین دی وی دی های ریکاوریش هم هیچ مشکلی ندارن
    حالا از مدیران محترم سایت و دوستان عزیز می خوام که کمکم کنید تا بتونم دوباره دستگاهمو ریکاوری کنم
    2 . به تازگی وقتی که به سایت اصلیش ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) مراجعه کردم دیدم که برای لپ تابم ویندوز ویستا رو با درایورهاش گذاشتن (ویندوز خودش ایکس پی مدیا سنتر هستش) ولی متاسفانه نرم افزارهای مختلفی که رو سیستمم بود هیچ کدومشون تو سایته نیست ؛ مشکلی که دارم اینه که چطور می تونم ویندوز ویستا رو با نرم افزارایه تو سیستم داشته باشم . آیا میشه بعد از اینکه سیستم رو ریکاوری کردم ویندوز ویستا رو روش آپگریت کنم که هم ویستا رو داشته باشم و هم نرم افزارهای رو سیستمو .

داره خودمونی میشه baby27784's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام

من یه کاری کردم که الان که این مطالب رو خوندم تازه فهمیدم چی کار کردم....

ویندوز لپ تاب 1525 رو که 2 روز بود گرفته بودم به علت بالا نیامدن مجبور شدم با دی وی دی ویستای خودش دوباره نصب کنم.

حالا ایا من ویندوز اورجینال رو پاک کردم و اینی که ریختم مثل اول نیست؟

فکر کنم ریکاوری رو هم فرمت کردم.

الان چی کار باید بکنم تا بفهمم؟

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام

من یه کاری کردم که الان که این مطالب رو خوندم تازه فهمیدم چی کار کردم....

ویندوز لپ تاب 1525 رو که 2 روز بود گرفته بودم به علت بالا نیامدن مجبور شدم با دی وی دی ویستای خودش دوباره نصب کنم.

حالا ایا من ویندوز اورجینال رو پاک کردم و اینی که ریختم مثل اول نیست؟

فکر کنم ریکاوری رو هم فرمت کردم.

الان چی کار باید بکنم تا بفهمم؟
    این مسئله برای چندمین بار که مطرح میشه!!!
    دوستان باید بدونن ویندوز با اکتیو کدی که پشت لب تاب هست اصل میشه و هیچ ربطی به dvd های ویندوز نداره.
    ولی در مورد پاک شدن ریکاوری باید بگم که شما درایور هاتون رو پاک کردین ولی دوباره میتونین از سایتش دانلود کنید.
    مگه لب تاب شما dell نیست ؟
    اگه dell باشه همه ی درایور هاشو روش میدن و اصلا نیازی به ریکاوری نداره که!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من یکبار f11کردم درست شدگفتم حالا که بکاپ دارم انرا نصب کنم بعد از نصب ریست کردم که پیغام نداشتن بوت داد سپس f11زدم که errorقبلی که گفتم امد و همه چی خراب شد لطفا کمکم کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •