تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 53 اولاول ... 404647484950515253 آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 530

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2018

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با سلام دوستان این مصدومیت بازیکنان تو مسترلیگ چقدر ادامه داره بازیکن من یک ساله بازی نمی کنه
    خود کونامی اعلام کرده اگر تو قسمت دوستانه مصدومیت رو خاموش کرده باشید و بعدش مستر لیگ رو شروع کنید این احتمال هست که بازیکن مصدوم دیگه بر نگرده راهش اینه که تو دوستانه مصدومیت رو فعال کنید از اول مستر لیگ شروع کنید ، ولی برای اونهایی که از قبل این مشکل پیش اومده تنها راه کار اینه که صبر کنند تا آپدیت جدید ارائه بشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahyar21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خوب بالاخره یکی پیدا شد و همین ایراداتی که من گفتم، رو تقریبا گفت. من دو یا سه بار همینجا چند خط از مشکلات بازی نوشتم و دیدم کسی چیزی نمیگه، گفتم شاید مشکل از نحوه بازی کردن من هست نمیتونم حریف کامپیوتر بشم.
    در کنار این مواردی که ذکر کردین، چند مورد دیگه هم من بیان میکنم:
    بعضی وقت ها که کامپیوتر عقب هست، به شکل وحشتناکی خوب بازی میکنه. پاس کاری های پشت سر هم و سریع و جالب اینکه به محض اینکه با هزار بدبختی توپ رو ازش میگیری، آرایش بازیکن هاش جوری میشه که به هیچ کدوم از بازیکنای خودی نمیتونی پاس بدی و بلافاصله میاد توپ رو با قلدری میگریه. بعضی وقتا توپ با پوگبا هست مثلا میبینی بازیکنی مثل ایسکو که از لحاظ بدنی خیلی از پوگبا ضعیف تر هست با یه تنه میاد توپ رو میگره و یا اگر پاس هم بدی، به کامپیوتر میرسه. در کل بگم که وقتی بخواد توپی رو گل کنه، حتما گلش میکنه و هیچ چیزی جلودارش نیست.
    مورد بعدی اینکه تاکتیکش اکثرا 1&2 و عبور توپ از بالای سر مدافعان و یا فرستادن توپ به کناره هست. وقتی که در کناره ها حرکت میکنه، یه جوری سر توپ میزنه که بازیکن من محو میشه و توپ رو سانتر میکنه و در اکثر موارد گل میشه و یا از کناره حرکت عرضی میکنه و پاس میده و توی دروازه. ( این حرکتش رد خور نداره و حتما گله). در صورتی که من هرچی سرتوپ میزنم، سرعت بازیکنم کم میشه و توپ هم از پاش جدا میشه و بازیکن حریف به راحتی توپ رو میگیره. توی قسمت تمرینی هم هر کاری کردم نتونستم این روش سرتوپ زدن کامپیوتر رو پیدا کنم.
    یک مورد دیگه اینکه توی 2017 وقتی حرکت عرضی میکردیم و شوت میزدیم، یا گل میشد و یا دروازه بان میگرفت، در صورتی که در فوتبال واقعی این روش زیاد استفاده میشه و همیشه موقعیت خطرناک روی دروازه ایجاد میشه. اما در 2018 تقریبا میشه گفت همه حرکات در عرض و شوت به سمت دروازه، از کنار دروازه میرن بیرون.
    مورد بعد اینکه موقعی که از پشت 18 شوت میزنم و چندتا مدافع توی 18 حضور دارن ( منظورم توپهای برگشتی توی حملات و یا کرنرها هست)، شوتها به مدافعان حریف برخورد میکنن که حالا این رو زیاد سخت نمیگیریم.

من توی 2017 و نسخه های قبل تر، بعد از یک مدت بازی کردن میرفتم یه تیم درست میکردم همه بازیکنای قوی رو میبردم توی همون تیم و در مقابلش بازی میکردم ولی توی 2018 برعکس این کار رو انجام دادم و تیم قوی رو خودم برمیدارم، با هزار بدبختی کامپیوتر رو میبرم. من تا الان 2 نفره بازی نکردم ولی توی این نسخه کامپیوتر خیلی قوی هست و به نظرم کونامی باید یه تغییر کوچک در نحوه بازیش ایجاد بکنه.
    موارد دیگه ای به ذهنم نمیرسه و چندتا رو قبلا گفتم و چندتا هم همینا بود که عرض کردم.
    دقیقا همینجوریه!
    چندین صفحه قبل منم راجع به این موارد و برتری عجیب و غریب حریف کامپیوتر نوشتم!
    اون موردی هم که گفتین "اگه قرار باشه کامپیوتر یه توپی رو گل کنه حتما گل میکنه" از وقتی بازی PES هست اینم هست!
    من اسمشو گذاشتم حالت سناریویی!
    چون مثل اینکه یه جورایی سناریوی هر بازی قبلش نوشته شده و شما هرکاری بکنی نمیتونی از این سناریو خارج بشی!
    متاسفانه این موضوع در این نسخه بیشتر شده و بازی با کامپیوتر و مسترلیگ هیچ لذتی نداره...
    روز اولی که بازی رو نصب کردم واقعا از گرافیک فوق العاده بازی لذت بردم اما متاسفانه این ایرادات اجازه نداد تا بیشتر از دو هفته بتونم بازی کنم
    فیفا هم یجور گند زده تو این نسخه ولی باز فیفا خیلی قابل تحمل تره برام
    قیافه بازیکناش خوب نیست گرافیکشم در حد PES نیست اما در عوض لذت بازی تیمی و تلاش بازیکنان رو آدم به خوبی لمس میکنه
    امسال هم تا نسخه های 2019 با فیفا سر میکنیم

3. این کاربر از mahyar21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه katlots's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    cincinati

پيش فرض

خود کونامی اعلام کرده اگر تو قسمت دوستانه مصدومیت رو خاموش کرده باشید و بعدش مستر لیگ رو شروع کنید این احتمال هست که بازیکن مصدوم دیگه بر نگرده راهش اینه که تو دوستانه مصدومیت رو فعال کنید از اول مستر لیگ شروع کنید ، ولی برای اونهایی که از قبل این مشکل پیش اومده تنها راه کار اینه که صبر کنند تا آپدیت جدید ارائه بشه.
    بالاخره یه راه پیدا کردم اونم اینه که بازیکن مصدومت رو قرضی ترانسفر کنی اونوقت مشکل حل میشه. اینم یه ایراده دیگه از pes2018

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

Data Pack 2.0 رسمی بازی فردا منتشر خواهد شد که شامل آپدیت جدید برای برخی چهره ها ، تتوی برخی بازیکن ها ، لباس تیم ها ، کفش های جدید ، استادیوم جدید ، اضافه شدن تیم های لیسانس شده جدید و ... به بازی خواهد بود .

6. این کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farshad_pes9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان من از همون روزی که بازی کرک شده دارم بازی میکنم ( تک نفره) و چندتا مشکل دیدم ببینم برای شما هم هست یا نه؟؟ ( در تمامی این موارد تیم مقابل من، رئال مادرید بوده).
    اول اینکه وقتی بازی شروع میشه کامپیوتر یه مقدار بازی رو شل میگیره ( حدودا ده دقیقه اول) بعد هر چی جلوتر میریم قوی تر میشه. حالا کافیه یه گل بخوره، دیگه اصلا نمیشه کنترلش کرد.
    تمام بازی رو در اختیار میگیره و خیلی شدید پرس میکنه. در صورتی که من اصلا نمیتونم اونجوری که دلم میخواد پرس کنم. دقیقا همون سیستم و ترکیب و تاکتیک های 2017 رو ریختم ولی انگار نه انگار. توی 2017 با این تاکتیک ها اصلا اجازه نفس کشیدن به حریف رو نمیدادم ولی الان اصلا پرس نمیکنن. بنزما خیلی تخیلی بازی میکنه. همه ضربات سر رو میزنه و وقتی پا به توپ هست هم اصلا نمیشه توپ رو ازش گرفت. باور کنید از رونالدو بیل راحت ترمیشه توپ رو گرفت تا بنزما. تعوض منطقه اصلا انجام نمیشه. مثلا وقتی توی رادار نگاه میکنی وینگ چپ یا راستت خالیه و توپ رو با پاس عمق هوایی میفرستی براش، یهو میبینی مدافع کناری مثل تیر میاد و توپ رو یا استوپ میکنه یا با سر میزنه. توی کرنرها و سانترها من تا حالا نتونستم ضربه سر بزنم. و اگر شانسی یکی زدم توپ از کناره دروازه میره بیرون. یعنی اصلا نتونستم توی چاچوب بزنم. اما وقتی کامپوتر حمله میکنه، با وجود اینکه من خط آفسایدم رو موقع دفاع تا آخر بردم پایین، اما یه 2&1 میکنه و خیلی راحت توپ رو ازبالای سر مدافعان من عبور میده و سانتر میکنه و در اکثر موارد یا گل میشه و یا به شکل خطرناکی میره بیرون. و همونطور که گفتم با وجود اینکه مدفعام رو تا آخر آوردم پایین بازم کامپیوتر موقع حمله، خیلی راحت تک به تک میشه. توی 2017 با این تاکتیک خیلی کم پیش میومد که کامپیوتر تک به تک بشه.
    همه این موارد روی Super star بوده. دیگه فکر کنم روی Legend باید فقط بشینم و نگاه کنم و در صد مالکیت هم 98 به 2 بشه. ( اون 2 درصد فقط شروع مجدد بازی بعداز گل خوردن و بیرون رفتن توپه.).
    با سلام به همه .راستش من اصلا واسه همین اومدم نظرها رو بخونم در کل زیاد اهل نظر دادن نیستم .چیزی خوشم بیاد بازی میکنم خوشم هم نیاد بازی نمیکنم.دیدم دوستان زیادی مشکلاتی که من دارم رو دارن.من نظراتم تخصصی نیست اما واقعا حال آدم بد میشه.در تمام طول این مدت مستر لیگ بازی کردم.روی Legend .در تمامی موارد بازیکن حریف با هر اورالی تو رو میخوره اما تو عمرا نمیتونی ازش توپ بگیری.در بهترین حالت تونستم 6 7 هفته بازی کنم.شاید بهم بگید که آدم قفلی هستم اما در تمامی موارد میومدم دوباره از اول بازی میکرد و فکر میکردم اگه درصد تیمی بالا بهتر میشه بازی کرد اما اینطور نشد.یادمه در نسخه های قبلی تیم که هماهنگ تر میشد بازی کردن هم راحت تر میشد اما توی این نسخه بازیکن اورال 60 نرسیده به بازیکن اورال 85 از پشت توپ رو ورمیداره میره.در کل زده شدم از بازی.
    در پایان نظرات شخصی من بود و اصراری بر درست بودنش نیست.با تشکر از همه

8. 2 کاربر از farshad_pes9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    دو تا سوال داشتم...ممنون می شم راهنمایی کنید...

1- توی 2017 موقعی که حریف ضربه کاشته پشت محوطه جریمه می زنه میشد با دکمه پاس تو عمق دروازه بان رو جا به جا کرد قبل از زدن ضربه ولی توی 2018 نمیشه!!!

2- با کدوم دکمه باید موقعی که کرنل می زنیم یه بازیکن بیاد سمت بازیکنی که کرنل می زنه تا پاس بهش بدیم؟ توی 2017 دکمه L1 بود ولی الان با L1 نمیشه...!

مرسی/ممنون.... .

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahyar21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام به همه .راستش من اصلا واسه همین اومدم نظرها رو بخونم در کل زیاد اهل نظر دادن نیستم .چیزی خوشم بیاد بازی میکنم خوشم هم نیاد بازی نمیکنم.دیدم دوستان زیادی مشکلاتی که من دارم رو دارن.من نظراتم تخصصی نیست اما واقعا حال آدم بد میشه.در تمام طول این مدت مستر لیگ بازی کردم.روی Legend .در تمامی موارد بازیکن حریف با هر اورالی تو رو میخوره اما تو عمرا نمیتونی ازش توپ بگیری.در بهترین حالت تونستم 6 7 هفته بازی کنم.شاید بهم بگید که آدم قفلی هستم اما در تمامی موارد میومدم دوباره از اول بازی میکرد و فکر میکردم اگه درصد تیمی بالا بهتر میشه بازی کرد اما اینطور نشد.یادمه در نسخه های قبلی تیم که هماهنگ تر میشد بازی کردن هم راحت تر میشد اما توی این نسخه بازیکن اورال 60 نرسیده به بازیکن اورال 85 از پشت توپ رو ورمیداره میره.در کل زده شدم از بازی.
    در پایان نظرات شخصی من بود و اصراری بر درست بودنش نیست.با تشکر از همه
    همه دارن یکی یکی زده میشن چون PES بجز گرافیک هیچ چیزی برای ارائه نداره!!!
    همش تکرار و تکرار و ...
    برای اینکه بتونی یه بازی فوتبال رو دقیقا یک سال بازی کنی باید برات تو این مدت جذابیت لازم رو داشته باشه!
    اما PES بعد از یکی دو هفته همه چیزش تکراری میشه
    یه مقایسه خیلی ساده تو چند مورد انجام میدم :

1-انیمیشن ها :
    -تو PES اگه بازیکن حریف رو زمین بزنی نهایتا 10 تا انیمیشن (با اغراق) داره که بازیکن به تو این حالتا زمین میخوره!
    -اما تو FIFA با توجه به تکلی که میری بازیکن زمین میخوره و هیچ تکراری در انیمیشن ها مشاهده نمیشه
    2-گزارشگر :
    -گزارشگر PES بازی یه تعداد جملات محدود داره که فقط تکرار میکنه!(با نصب هیچ پچی هم بهتر از این نمیشه)
    -اما گزارشگر FIFA فقط باید بشینی گوش بدی لذت ببری (با توجه به روند بازی تحلیلش رو میگه ، اگه نقل و انتقال بزرگی انجام شده باشه حین بازی بهش اشاره میکنه ، اگه دو تا بازیکنت تو چند بازی اخیر باهم خوب همکاری کنن اعلام میکنه که خیلی خوب باهم مچ شدن و ...)
    3-جو ورزشگاه :
    - جوی کاملا یکنواخت رو در استادیوم های PES مشاهده میکنیم نیاز به توضیحات زیادی نداره!
    - تو FIFA تماشاگران دقیقا با توجه به شرایط بازی تشویق میکنن (تو یه بازی که با منچستر انجام میدادم تو اولدترافورد 3 تا از لسترسیتی عقب افتادم ورزشگاه به طرز عجیبی به سکوت رفت! تاکتیک رو سراسر هجومی کردم و پس از چندین حمله دوباره به وجد اومدن و با شدت فوق العاده ای تشویق کردن!)
    4-نقل و انتقالات :
    -تو PES خیلی ساده به بازیکن پیشنهاد میدی قبول میکنه میاد یا قبول نمیکنه نمیاد ، همین!
    -اما تو این نسخه از FIFA نقل و انتقالات خیلی جذاب شده ، دقیقا خودت میشینی سرمیز مذاکره با بازیکن ، مربی و یا ایجنت سر هر موردی مانند قیمت و دستمزد هفتگی و مدت قرارداد و دیگر پاداش ها چونه میزنی ، واقعا هیجان انگیزه!

این چهار مورد فکر کنم برای کسی که بخواد یکسال از یه بازی لذت ببره کافی باشه!
    Last edited by mahyar21; 23-11-2017 at 12:48.

11. 4 کاربر از mahyar21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه misagh8900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض

همه دارن یکی یکی زده میشن چون PES بجز گرافیک هیچ چیزی برای ارائه نداره!!!
    همش تکرار و تکرار و ...
    برای اینکه بتونی یه بازی فوتبال رو دقیقا یک سال بازی کنی باید برات تو این مدت جذابیت لازم رو داشته باشه!
    اما PES بعد از یکی دو هفته همه چیزش تکراری میشه
    یه مقایسه خیلی ساده تو چند مورد انجام میدم :

1-انیمیشن ها :
    -تو PES اگه بازیکن حریف رو زمین بزنی نهایتا 10 تا انیمیشن (با اغراق) داره که بازیکن به تو این حالتا زمین میخوره!
    -اما تو FIFA با توجه به تکلی که میری بازیکن زمین میخوره و هیچ تکراری در انیمیشن ها مشاهده نمیشه
    2-گزارشگر :
    -گزارشگر PES بازی یه تعداد جملات محدود داره که فقط تکرار میکنه!(با نصب هیچ پچی هم بهتر از این نمیشه)
    -اما گزارشگر FIFA فقط باید بشینی گوش بدی لذت ببری (با توجه به روند بازی تحلیلش رو میگه ، اگه نقل و انتقال بزرگی انجام شده باشه حین بازی بهش اشاره میکنه ، اگه دو تا بازیکنت تو چند بازی اخیر باهم خوب همکاری کنن اعلام میکنه که خیلی خوب باهم مچ شدن و ...)
    3-جو ورزشگاه :
    - جوی کاملا یکنواخت رو در استادیوم های PES مشاهده میکنیم نیاز به توضیحات زیادی نداره!
    - تو FIFA تماشاگران دقیقا با توجه به شرایط بازی تشویق میکنن (تو یه بازی که با منچستر انجام میدادم تو اولدترافورد 3 تا از لسترسیتی عقب افتادم ورزشگاه به طرز عجیبی به سکوت رفت! تاکتیک رو سراسر هجومی کردم و پس از چندین حمله دوباره به وجد اومدن و با شدت فوق العاده ای تشویق کردن!)
    4-نقل و انتقالات :
    -تو PES خیلی ساده به بازیکن پیشنهاد میدی قبول میکنه میاد یا قبول نمیکنه نمیاد ، همین!
    -اما تو این نسخه از FIFA نقل و انتقالات خیلی جذاب شده ، دقیقا خودت میشینی سرمیز مذاکره با بازیکن ، مربی و یا ایجنت سر هر موردی مانند قیمت و دستمزد هفتگی و مدت قرارداد و دیگر پاداش ها چونه میزنی ، واقعا هیجان انگیزه!

این چهار مورد فکر کنم برای کسی که بخواد یکسال از یه بازی لذت ببره کافی باشه!
    من امسال برای اولین بار fifa رو نصب کردم و بازی کردم. تا حدودی راه افتاده بودم ولی بزرگترین مشکلی که فیفا داره، فیس بازیکن ها هست که حداقل برای من قابل قبول نبود. مثلا فیس آسنسیو رو ببینید هیچ شباهتی به خودش نداره.
    مورد دیگه ای من Pes رو به fifa ترجیح میدم ( جدای از اینکه زودتر کرک میشه) اینه که، دوستان و اطرافیان من همه Pes باز هستن و وقتی دورهمی با هم بازی میرنیم، همه میگن فیفا بلد نیستن و باید Pes یزنیم.
    من هر سال Pes بازی کردم و همه برای من جذابیت خودشون رو تا اومدن نسخه بعدی حفظ کردن. ( به جز 2014 که بدترین نسخه اش بود).
    اما 2018 همه چیزش خوبه فقط یه کم کامپیوتر رو زیادی قوی کردن تا جایی که بعضی وقتها کاملا غیر واقعی بازی میکنه. مثلا دقیقه 90 هست و یه خطایی چندین متر پشت محوطه جریمه به دست میاره و همون رو هم به شکل کاملا غیر واقعی گل میکنه( یا مستقیم و یا یه جوری میزنه که توی ریباند حتما به بازیکن خودش میرسه).
    الان دیتاپک 2 منتشر شده و قرار بوده بعضی از این موارد اصلاح بشن. منم منتظرم پچ ها آپدیتهای خودشون رو با دیتاپک2 ارائه بدن ببینم تغییری کرده یا نه.
    Last edited by misagh8900; 23-11-2017 at 19:11.

13. 2 کاربر از misagh8900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

Data Pack 2.0 رسمی بازی فردا منتشر خواهد شد که شامل آپدیت جدید برای برخی چهره ها ، تتوی برخی بازیکن ها ، لباس تیم ها ، کفش های جدید ، استادیوم جدید ، اضافه شدن تیم های لیسانس شده جدید و ... به بازی خواهد بود .

سلام
    اگر نسخه سازگار با cpy پیدا کردین بگین

پروفشنال mojtabaivi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوستان. از این نسخه های CPY و دو نسخه کم حجم FatGirl و CorePack کدوم یکی رو پیشنهاد میدین دانلود کنم؟! مسئله حجم ندارم و فقط میخوام با پچ‌های PTE سازگار باشه. ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •