تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 295 اولاول ... 4046474849505152535460100150 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

اگه نباشه جاش خالی می مونه abolo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با زیرنویس SRT فارسی مشکل دارند (همه ی دستگاهها) و فونت فارسی رو درست نمایش نمیدن ... اما با SRT انگلیسی مشکلی نیست. در ضمن SRT فارسی رو به راحتی میشه یه sub/idx تبدیل کرد و اجرا میکنه ...
    در کل همیشه زیرنویسهای SRT فارسی رو برای اینکه بتونید ببینید باید به sub/idx تبدیل کنید

سلام
    من یک دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس 5996 خریدم وقتی زیرنویسو تبدیل میکنم به sub/idx و میریزم کنار فیلم وقتی پلی میکنم بعد از چند ثانیه دستگاه قفل میکنه بدون زیرنویس خوب نشون میده ولی وقتی زیرنویس میزارم کنارش قفل میکنه لطفا به من کمک کنید؟

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

سلام
    من یک دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس 5996 خریدم وقتی زیرنویسو تبدیل میکنم به sub/idx و میریزم کنار فیلم وقتی پلی میکنم بعد از چند ثانیه دستگاه قفل میکنه بدون زیرنویس خوب نشون میده ولی وقتی زیرنویس میزارم کنارش قفل میکنه لطفا به من کمک کنید؟
    از کدوم نرم افزار برای تبدیل به Sub/idx استفاده میکنی؟

آخر فروم باز vafa1353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Melbourne

پيش فرض

از کدوم نرم افزار برای تبدیل به Sub/idx استفاده میکنی؟
    فریمور جدید که فارسی ساپورت کنه پیدا کنید و آپ نمایید.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

فریمور جدید که فارسی ساپورت کنه پیدا کنید و آپ نمایید.
    شما برای فیلیپس آپدیتی داری که یونیکد باشه و زیرنویسهای SRT فارسی رو هم نشون بده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه abolo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من با این نرم افزار تبدیل میکنم.SubtitleCreator

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

من با این نرم افزار تبدیل میکنم.SubtitleCreator

بعد از تبدیل به SUB/IDX با نرم افزاری که گفتی ، بهتر است با نرم افزار AVIAddXSub زیرنویس رو در فیلم Embed کنید...

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

اینم لینک نرم افزار AVIAddXSub

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فقط حواستون باشه که VP رو 420 بذارید تا زیرنویس از پایین صفحه خارج نشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام
    کدوم مدل philips یا pioneer هست که خروجی صدا optical داشته باشه؟ چون من یک سیستم sony- fl7 دارم که آسانسورش خراب شده و نمایندگی میگه 110 تومان خرجشه. با این حساب ترجیح دادم یک پلیر بخرم و از ضبطم به عنوان سیستم صوتی 5.1 استفاده کنم. ضبط ورودی optical و معمولی ( 2 کابل سفید و قرمز) داره. فکر کنم ورودی معمولی سیستم 5.1 و dts رو نمی تونه ارائه بده. درسته؟
    خب از اونجایی که هیچ کدوم از دوستان جواب ندادن مجبور شدم از فروشگاه های جمهوری بپرسم. بعد از چند سوال از فروشندگان مشخص شد که فقط و فقط دستگاه PIONEER DV 610 خروجی اپتیکال داره و فروشنده ها اونو تو رنج 125 تا 145 قیمت دادن. نمایندگی پایونییر 130 می داد و ادعا می کرد مال ما مولتی زون هستش و جهت اثبات این موضوع یک دی دی دی اورجینال شرک که روش نوشته بود زون یک، داخل دستگاه گذاشت که دستگاه اونو نخوند و بیرون داد. بعدش با یک وسیله شبیه ریموت یک دکمه زد و گفت الان دستگاه مولتی شد و مجددا همون دی وی دی رو تو دستگاه گذاشت و این بار شروع به پخش کرد. فروشنده ادعا می کرد این کد ها رو فقط اون داره و مصرفیه یعنی یک کد الان برای دستگاه مصرف شده که 5000 تومان بابش پرداخت کرده...من که باور نکردم ... به هر حال 130 تومان ناقابل پرداخت کردم . بعد ازش کابل اپتیکال و کامپوننت خواستم که این طوری قیمت داد: کابل اپتیکال 20000 تومان ، کابل کامپوننت 20000 و 30000 تومان بسته به طول کابل. احساس کردم خیلی گرون میده لذا نخریدم و رفتم پاساژ علاء الدین طبقه دوم از پند مغازه قیمت کردم که در نهایت به قیمت های زیر همون مارک ها رو خریدم: اپتیکال 12500 و کامپوننت 11000 تومان ... جالب نیست یعنی نمایندگی می خواهد رو فروش دو تا کابل در مجموع 27500 تومان یعنی بیش از 120 در صد گرونتر بفروشه... حالا برام جالب شده بدونم رو خود دستگاه پقدر سود برده....

9. این کاربر از rezasme بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

مبارک باشه دستگاه خوبیه.
    اگر پایونیر 610 رو 130 تومن خریدی خوب خریدی.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

یک اتفاق ناگوار
    وقتی فلش حاوی فیلم divx رو تو دستگاه می زارم یک منو میاد که میگه انتخاب کن فایل های divx پخش شه یا jpeg (که عکس کاور فیلم هست) بعد من divx رو انتخاب می کنم ولی وقتی از منو رو فیلم ها می رم پیغام میده can't play this format
    ضمناً تو کامپیوتر که فایل ها رو دیدم فرمت avi بود. شک کردم فرمت divx چیه؟ منظورم اینه: movie1.avi ... درسته یا فرق می کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •