تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 405 اولاول ... 4046474849505152535460100150 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    برای یک واحد 55 متری طبقه اول روی پارکینگ از 5 طبقه که پنجره دوجداره یو پی وی سی داره (در منطقه شهر قدس) میخوام پکیج و رادیاتور انتخاب کنم...خیلی تحقیق کردم کلا به این نتیجه رسیدم که بوتان کالدا بگذارم و رادیاتور ایل پریمو بوتان. نمایندگی بوتان میگه که مدل اپتیما بگذاری بهتره. من یخورده به حرفش مشکوکم. واقعا تفاوت این دو مدل به جز تک مبدله و دو مبدله بودنش چیه؟ بعضی ها میگن دو مبدله (اپتیما) اصلا خوب نیست.
    یک انتخاب دیگه هم دارم و اون تاچی هستش (هم رادیاتور هم پکیج) . چون نمایندگیش درست کنار این خونس که گفتم میتونه انتخاب بدی نباشه چون قیمتش تقریبا یکیه اما تعریف خوبی ازش نشنیدم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنین و خانواده ای رو از نگرانی نجات بدین
    دوست عزیز به نظر من پکیج اوپتیما خیلی بهتر از کالدا هست و ایل پریمو هم رادیاتور خیلی خوبیه،اما تاچی رو توصیه نمی کنم چون خیلی مطمئن نیست.
    با آرزوی موفقیت برای شما و خانواده عزیزتان.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

بعد از بررسي تصميم گرفتم براي آپارتمان 97 متري طبقه 5 از 7 پکيج والترو بگيرم با رادياتورهاي پانلي . لطفا اگر دوستان نظري در مورد اين پکيج دارند بفرمايند . ضمنا فکر کنم رادياتورهاي پانلي بهتر باشند !
    دوست عزیز
    والترو یک پکیج جینی و با کیفیت خوبیه.و تا اینجا خوب جواب داده و شنیدم خدمات خوبیم داره.و از طرف شرکت اندیشه و کار ساپورت میشه.اما در مورد رادیاتور من هم با شما هم عقیده هستم و میگم که رادیاتور پنلی بهتره.دلایلش تو پستهای قبلی گفتم .
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ممنونم
    موقع هواگیری پیچ پایین رادیاتورها باید باز باشه یا بسته ؟
    ما حدود یک تشت اب هم می ذاریم ازش بیاد بیرون اما باز صدا می ده
    دوست عزیز
    صدای خور خور آب که از رادیاتور میاد با شیرهای رادیاتور قابل کنترل هست.به این صورت که باید شیر پایین رادیاتور به صورت نصف و نیمه باز کنی تا هنگام سیرکوله شدن آبداخل مدار ،آب با دبی کمتری از شیر عبور کنه و اگر دیدی باز صدا میده کم کم شیرو ببندی تا کامل صداش بیفته.البته کار سختیه و بهتره بگید یک تعمییر کار این کارو انجام بده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

باسلام
    در مورد عکس زیر که یک قطعه مال پکیج دیواری بوتانه آیا کسی اطلاعاتی داره ؟ ازش آب چکه می کنه

ممنون میشم راهنمایی کنید
    Last edited by saberu; 07-12-2012 at 16:48.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

باسلام
    در مورد عکس زیر که یک قطعه مال پکیج دیواری بوتانه آیا کسی اطلاعاتی داره ؟ ازش آب چکه می کنه

ممنون میشم راهنمایی کنید
    این قطعه اسمش ایرونت و برای این روی پکیج نصب شده تا هوای ایجاد شده داخل مدار شوفاژ را که در حوزینگ پمپ جمع شده به صورت اتوماتیک خارج کنه. و الان رسوب گرفته وعمل نمیکنه و باید تعویضش کنید.بهتره با یک تعمیر کار تماس بگیرد تا این کارو براتون انجام بده.
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام ارز ادب

ما پکیج دیواری تاچی تو منزلمون نصب شده مدل اسمارت . متاسفانه خیلی رادیاتور ها رو گرم نمیکنه دما رو روی 85 گذاشتم . هواگیری انجام دادم . فشار سیستم 2 بار . مشکل اینجاست که وقتی دما به 85 میرسه ترموستات میکنه مشعل خاموش میشه
    و دمای اب تا 42 درجه پایین میاد ، بعد باز مشعل روشن میشه . 105 متر اپارتمان 5 رادیاتور 10 پره . میخواستم بدونم راهی هست که مینیموم دما رو بالا تر نگه داره ؟ یعنی اب تا 42 درجه پایین نیاد ؟
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این باره دارید به بنده انتقال بدین با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام ارز ادب

ما پکیج دیواری تاچی تو منزلمون نصب شده مدل اسمارت . متاسفانه خیلی رادیاتور ها رو گرم نمیکنه دما رو روی 85 گذاشتم . هواگیری انجام دادم . فشار سیستم 2 بار . مشکل اینجاست که وقتی دما به 85 میرسه ترموستات میکنه مشعل خاموش میشه
    و دمای اب تا 42 درجه پایین میاد ، بعد باز مشعل روشن میشه . 105 متر اپارتمان 5 رادیاتور 10 پره . میخواستم بدونم راهی هست که مینیموم دما رو بالا تر نگه داره ؟ یعنی اب تا 42 درجه پایین نیاد ؟
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این باره دارید به بنده انتقال بدین با تشکر
    شما فقط باید به تعداد پرهای رادیاتوراتون اضافه کنید مشکلتون حل میشه .برای 105 متر حداقل 70 تا 80 پره رادیاتور لازم دارین

8. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

شما فقط باید به تعداد پرهای رادیاتوراتون اضافه کنید مشکلتون حل میشه .برای 105 متر حداقل 70 تا 80 پره رادیاتور لازم دارین
    سلام . مشکل ما اینه که رادیاتورها اصلا گرم نمیشه فقط 1 رادیاتور که نزدیک پکیج قرار داره گرما میده بقیه رادیاتورها خیلی گرمای کمی داره . ممنون از لطفتون

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام . مشکل ما اینه که رادیاتورها اصلا گرم نمیشه فقط 1 رادیاتور که نزدیک پکیج قرار داره گرما میده بقیه رادیاتورها خیلی گرمای کمی داره . ممنون از لطفتون
    به احتمال زیاد توی مدار گرمایش شما آب خوب گردش نداره یک تعمیر کار بیارید بگید مدار گرمایشو شستشو بده و فیلتری که روی مدار برگشت شوفاژ قرار داره تمیز کنه تا همه رادیاتوراتون گرم بشه.ولی برای گرم شدن خونه حتما باید به پره های رادیاتور هاتون اضافه کنید تا دمای خونه به دمای مطلوب برسه.
    موفق باشید

11. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

این قطعه اسمش ایرونت و برای این روی پکیج نصب شده تا هوای ایجاد شده داخل مدار شوفاژ را که در حوزینگ پمپ جمع شده به صورت اتوماتیک خارج کنه. و الان رسوب گرفته وعمل نمیکنه و باید تعویضش کنید.بهتره با یک تعمیر کار تماس بگیرد تا این کارو براتون انجام بده.
    موفق باشید.
    ممنون از راهنمایی تون . ایا من می تونم خودم تو خونه عوضش کنم ؟ قیمتش در چه حدی ؟
    Last edited by saberu; 12-12-2012 at 15:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •