تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 502 اولاول ... 4046474849505152535460100150 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

یه لیپ تاپ توپ با گرافیک و رم حداقل 4 گیگ و سی پی یو خیلی بالا و البته خوشگل قیمتش هم مهم نیست چیه؟
    سلام

dv5 - 1070

cpu : 2.5
    ram : 4 gig
    vga : geforce 9600 gt
    hard : 320 gig
    lcd : 15.4 inch
    weight : 2.6 kg

1.750.000 با گارانتی ایران اچ پی

داره خودمونی میشه tavakoli1353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

سلام بچه ها،
    من یه تازه واردم یه سوال دارم، این مدل های dv4 dv5 dv6 و اینا چه تفاوت عمده ای باهم دارن؟ از چندین نفر شنیدم کلا لپ تاپ های hp خیلی خوب نیستن،واقعا این جوریه؟ ولی با توجه به config هایی که دارن من خیلی خوشم اومده ازشون، فقط post هایی که خوندم تو همشون نوشته بود که خیلی گرم می کنن و از این جور حرفا شما دوستان که با hp کار کردین می تونین کمکم کنین؟ هم اینکه از بین اینها کدوم یکیشون بهتره هم اینکه کلا چه تفاوتایی باهم دارن؟
    خیلی ممنون می شم کمکم کنید
    دوست عزیز
    1-تفاوت در سایزlcd
    2-خیر hp یکی از بزرگترین برندهای تولیدکننده نوت بوک می باشد که جهت بازار خاورمیانه در چین تولید می شوند(تحت لیسانس امریکا)
    3-خیر گرم کردن با توجه به مشخصات نوت بوک امری عادی است
    4-دوستان عزیز این مورد را نیز قبلا توضیح دادم به علت آلومینیومی بودن کیبورد (رسانا بودن ) گرم شدن محسوس میشود در صورتی که در dell کیبورد لاکی است
    5-بستگی به مشخصات مورد نیازدارد ولی dv 5 1060 &dv 5 1070 خوب میباشند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

یه لیپ تاپ توپ با گرافیک و رم حداقل 4 گیگ و سی پی یو خیلی بالا و البته خوشگل قیمتش هم مهم نیست چیه؟
    دوست عزیز
    dv 5 1070 با گارانتی ایران اچ پی 1750000

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

سلام بچه ها،
    من یه تازه واردم یه سوال دارم، این مدل های dv4 dv5 dv6 و اینا چه تفاوت عمده ای باهم دارن؟ از چندین نفر شنیدم کلا لپ تاپ های hp خیلی خوب نیستن،واقعا این جوریه؟ ولی با توجه به config هایی که دارن من خیلی خوشم اومده ازشون، فقط post هایی که خوندم تو همشون نوشته بود که خیلی گرم می کنن و از این جور حرفا شما دوستان که با hp کار کردین می تونین کمکم کنین؟ هم اینکه از بین اینها کدوم یکیشون بهتره هم اینکه کلا چه تفاوتایی باهم دارن؟
    خیلی ممنون می شم کمکم کنید
    دوست عزیز
    توی این پست همه اچ پی دارند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

من فكر كنم الان حدود 5 روز كه دارم پستهاي شما رو براي خريد اچ پي ميخونم. بسيار كامل و جامع بود. توي هيچ فرومي از سايت ديگري اينقدر اطلاعات نبود. اول براي خريد Dv5-1050 رفته بودم ولي وقتي شنيدم سري **11 داره مياد صبر كردم (البته با خبردادن شما در پستها) الان هم راضي هستم و از همه شما ميخوام تشكر كنم.

ممنونم از همتون

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام

من فكر كنم الان حدود 5 روز كه دارم پستهاي شما رو براي خريد اچ پي ميخونم. بسيار كامل و جامع بود. توي هيچ فرومي از سايت ديگري اينقدر اطلاعات نبود. اول براي خريد Dv5-1050 رفته بودم ولي وقتي شنيدم سري **11 داره مياد صبر كردم (البته با خبردادن شما در پستها) الان هم راضي هستم و از همه شما ميخوام تشكر كنم.

ممنونم از همتون

سلام

خوشبختانه p30 همیشه کاربرای خوب داشته و داره و حتما هم در اینده خواهد داشت .

اگه نباشه جاش خالی می مونه senjin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    یه جایی رو زمین خدا

پيش فرض

سلام
    چنتا سوال دارم.
    1. چجوری میشه برنامه ی Youcam را در Yahoo Maseenger فعال کرد . اینجا گفتم شاید تو لپتابای دیگه نباشه.
    2. چند وقت پیش لپتابو فرستادم اسلیپ وقتی گذاشتم تو کیفش بعد چند ساعت اومدم دیدم بیچاره فنش روشن شده و حسابی داغ کرده . ینعی وقتی میره اسلیپ دیگه نمیشه گذاشتش توکیف .چون یکی از راهتی های ویستا اینه که اسلیپ داره میشه راهنمایی کنید.
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام
    چنتا سوال دارم.
    1. چجوری میشه برنامه ی Youcam را در Yahoo Maseenger فعال کرد . اینجا گفتم شاید تو لپتابای دیگه نباشه.
    2. چند وقت پیش لپتابو فرستادم اسلیپ وقتی گذاشتم تو کیفش بعد چند ساعت اومدم دیدم بیچاره فنش روشن شده و حسابی داغ کرده . ینعی وقتی میره اسلیپ دیگه نمیشه گذاشتش توکیف .چون یکی از راهتی های ویستا اینه که اسلیپ داره میشه راهنمایی کنید.
    ممنون
    به این بخش ربطی نداره ... سوالات خودتون رو در بخش اشکالات بپرسید نه اینجا دوست عزیز

متشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

توی خاورمیانه بلاخره hp hdx16-1050 و hp hdx18-1070 به بازار اومد که من hdx16 اینجا که هستم دیدم با قیمت 1640 تومن

اینم عکس هایی از کانفیگ موچود در خاورمیانه

Last edited by samoeli; 03-11-2008 at 17:28.

داره خودمونی میشه yashm1365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام ، حالا هرچی بیاد دیگه مهم نیست چون dv5 1135 گرفتم 1340000 که ان شاءاللله فردا صبح تحویل می گیرم.

حالا رو حساب فضولی گرافیک این دو مدل چقدره ؟ HDX16 و HDX18

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 14 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •