تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 20 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 194

نام تاپيک: Readiris | تبدیل نوشته فارسی تو عکس به متن

حـــــرفـه ای divoonejoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Divoone khooneh

پيش فرض

دوست عزیز پس چرا ;kasper بزای من نشون نمیده؟؟؟ nod هم نشون نمیده ..فایل default.sfx رو علاوه بر nod و kasper با چند تا انتی وروس online هم چک کردم .... من مطمن هستم که از یه طریق دیگه winrarشما آلوده شده و هنگام unzip کردنReadiris .... اون رو هم آلوده کرده.... من حتی برای امتحان روی labtop ام نصب کردم و انتی ویروس ها enable کردم و نه تنها در موقع نصی حتی بعدش هم اثری از تروجان نبود....
    دوستان هیچگونه نگرانی وجود نداره و با خیال راحت برنامه رو نصب کنید و لذتش رو ببرید ...

این هم شکلی از سالم بودن فایل مورد نظر ....توسط kasper online مه بعدا هم نگین خود kasper سیستمم هم مشکل داشته...

Last edited by divoonejoon; 04-02-2007 at 19:59.

داره خودمونی میشه m_behjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض کمک

سلام بچه ها
    من فایلها رو دانلود کردم ولی error می ده
    farsi\readiris_11_pro_Mr.Underground_Edition_Middl e_east_cracked_ZWT.part1.rar: Unexpected end of archive
    اگه میشه منو راهنمایی کنید

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

این که من میگم این ویروس هست درش شکی ندارم.
    بنده رو سیستمم سه تا ویندوز دارم و هرکدوم رو به دلیل خاصی استفاده میکنم.
    رو هر ویندوز هم از دو انتی ویروس به روز (یکی فعال و دیگری پشتیبان) همراه با اخرین اپدیت استفاده میکنم.
    یعنی جمعآ 6 انتی ویروس که هر کدوم از بهترین ها هستند.
    البته به غیر از انتی اسپای وارها و ابزارهای امنیتی برای شناسایی بدافزارها!!
    ولی هیچ کدوم از این ابزارها به غیر از KIS قادر به شناسایی این تروجان نشد
    در حالی که کلیه انتی ویروس ها در حالت high protection قرار داشتند.و نکته مهم اینکه لابراتوار کاسپر این تروجان
    رو در 12 مارس 2005 شناسایی کرده بود یعنی تقریبآ 2 سال قبل!ولی چرا بقیه انتی ویروس ها موفق به شکار این تروجان نشد میتونه دلایل زیادی داشته باشه:
    استفاده از روتکیت ها یا روش های مختلف پنهان سازی بدافزارها از دید انتی ویروسها یا دیگر اسکنر ها و... .
    این که انتی ویروس کاسپر شما این ویروس رو شناسایی نمیکنه میتونه از تنظیمات ضعیف یا پیش فرض انتی ویروس شما باشه.
    نکته دوم :دوست عزیز به غیر از startup حداقل 50 نقطه دیگه وجود داره که ویروسها میتونند از طریق اونا خودشون رو در startup ویندوز قرار بدن.میتونی برنامه Autoruns 8.60 رو از ادرس زیر بگیری تا منظورم رو متوجه بشی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد هم حتمآ لازم نیست که این تروجان در startup قرار بگیره.شاید با هر بار وارد شدن به ویندوز و استفاده از winrar این فایل هم اجرا بشه و بقیه ماجرا ... .
    البته اگه از روش دیگه ای استفاده نشده باشه! مثلآ اگه winrar رو سیستم نصب نبود تروجان به صورت دیگه ای عمل کنه!!

خوب اقای mr.underground مخش خیلی کار میکرده که این برنامه رو الوده کرده.چون با کاربردی که این برنامه داره
    و افراد زیادی و اداره های بسیاری هم به این برنامه احتیاج دارن پس این تروجان خیلی فراگیر میشه و احتمالآ اقای
    mr.underground هم چیزای زیادی گیرش میاد.
    حالا اگه این بابا این کارو نمی کرد باید به مخش شک میکردیم.
    من به شخصه اعتراف میکنم که اگه جا ایشون بودم همین کار رو میکردم!!؟؟
    البته این چیز عجیبی نیست مثله کاری که گروه اشیانه کرد و سی دی های ترفند رو الوده به backdoor کرده بود.
    و تو انجمن متفرقه کلی درباره اش بحث شد.

و در اخر:

یه ضرب المثل ایرانی میگه گربه محض رضای خدا موش نمیگیره!!

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

خوب شما اگه براتون مقدوره کل فایل 110 مگابایتی رو به صورت انلاین توسط کاسپر اسکن کنید
    شاید نتیجه فرق کنه.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Divoone khooneh

پيش فرض

آخه خیلی جالبه ....
    شرایط رو در نظر میگیریم.... 2 تا سیستم داریم که روش برنامه مورد نظر نصب شده و روی هر دوسیستم هم ;kaspersky ورزن جدید و بروز شدش موجوده ... الان میام جفت سیستم ها رو با این انتی ویروس ها چک میکنیم .... یکی داره یکی نداره....خوب یعنی چی؟؟؟ برنامه های نصب شده یکسان... آنتی ویروس ها یکسان.... پس مشکل از کجاست؟؟؟ مشکل از اون سیستمی هست که ویروس رو پیدا کرده... مگه این برنامه رو از همین لینک های بالا نگرفتین؟؟؟ خوب من هم گرفتم ... مگه با kasper چک نکردین؟؟؟؟ من هم چک کردم ... پس چرا ماله شما ویروسی هست ماله من نیست ... خوب این نشون میده که سیستم شما از یه جای دیگه آلوده شده و من گمان میکنم ویروسی اول winrar سیستم شما رو آلوده کرده و بعد هنگاه unzip کردن Readiris اون رو هم الوده کرده

در مورد startup هم من با برنامه خیلی ذقیق تر از این برنامه ای که شما گزاشتین چک کردم ... خدمتتون عرض کردم من بنا به دلایلی امنیت سیستمم برام خیلی مهمه....
    در مورد اون فایل100 mb هم من با kasper سیستمم چک کردم باز الوده نبود... و kasperonline فایل بالای 1 mb رو چک نمیکنه.... در ضمن اون 1 فایل archive شدس و شما اگه با کاسپر تستش کنید جزیات اون فیل رو هم خواهید دید که باز هیچ مشکلی نداره....

سالم بودن برنامه

سالم بودن فایل default.sfx winrar

من دارم خیلی با زبون ساده بیان میکنم ولی شما میخواین پیچیدش کنین... شما فقط به این سوال من جواب بدین...... چرا kaspersky من که ورژن جدید و بروز شدس و هر 30 دقیقه update میشه ... این برنامه رو ویروسی نشون نمیده ولی ماله شما نشون میده؟؟؟؟ لطفا به این سوال من جواب منطقی بدین.....

راستی تو یکی از پست هاتون نوشتین که nod روی سیستم شما هست و ... kaspersky anti hacker اینم در نوع خودش جالب بود....!!!!!!!

Last edited by divoonejoon; 04-02-2007 at 20:50.

اگه نباشه جاش خالی می مونه آذرخش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا من این برنامه رو دانلود نکردم که از چند و چون ویروس اطلاع داشته باشم ولی
    راستی فایل default.sfx یکی از فایل های لازم برای اجرا شدن صحیح winrar می باشد
    کنجکاو شدم که این فایل رو پاک کنم ببینم Winrar صحیح اجرا میشه یا نه!
    اجرا شد. فایل فشرده باز کرد و...

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

خوب دیوونه جان ما که با هم دعوا نداریم.
    مثله اینکه انتی ویروس من هار شده و بیخودی پاچه این نرم افزارهای طفلکی رو می گیره.
    چند بار که اپدیتش نکنم یاد می گیره که دیگه به هر چیزی بیخودی گیر نده!!

بعد میشه بگید شما چطور استدلال کردید که اشکال از سیستم منه؟!!!

میشه لطف کنید و لینک اون برنامه ای رو که گفتید بزارید.
    اگه یه بار دیگه پست قبلی منو نگاه کنید متوجه میشید که کاسپر به فایل setup برنامه گیر داده نه فایل اجرایی بعد از نصب.
    در ضمن nod32 انتی ویروس default من هستش و به غیر از اون 5 انتی ویروس دیگه هم رو سیستمم نصبه.

اینطوری فایده نداره شما هی حرف خودتو میزنی و بیخودی اصرار میکنید سالمه! چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عقل سالم حکم می کنه کمی محتاط تر عمل کنیم .

یه ضرب المثل ایرانیه دیگه میگه که:

چاقو دسته خودشو نمی بره!!!

ویتارا:

به شما تبریک میگم. شما موفق به کشف یه گاف بزرگ شدید!!!!!!
    اخه اگه این فایل لازم نبود که بیخودی نمیزاشتنش تو pack برنامه.

خواننده گرامی قضاوت با شما.

داره خودمونی میشه m_behjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بابا جای این بحثها یکی کمک من کنه

farsi\readiris_11_pro_Mr.Underground_Edition_Middl e_east_cracked_ZWT.part1.rar: Unexpected end of archive

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Divoone khooneh

پيش فرض

بابا جای این بحثها یکی کمک من کنه

دوست عزیز شما حتما 1 پارت رو ناقص دریافت کردین..... حجم کلی برنامه رو با مقداری که خودتون دانلور کردین مقایسه کنید....

bahareh_bus .... من تو پست اول هم اشاره کردم فایل setup اولیه هم ویروس نداره ... نمیدونم دیگه چطوری بگم!!!به قول شما قضاوت با دوستان دیگه!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه آذرخش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

@bahareh_bus
    حالا به جای اینکه سعی کنید فقط در صدد جواب دادن باشید امتحان کنید.
    شرط لازم برای پاسخگویی اینه که لااقل امتحان کنید نه اینکه
    اخه اگه این فایل لازم نبود که بیخودی نمیزاشتنش تو pack برنامه
    من امتحان کردم و شد....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •