تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 180

نام تاپيک: » بحث و تبادل نظر در مورد گوشی های سامسونگ

آخر فروم باز ShahabSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

ببینین، میشه روی گوشی های سامسونگ بازی نصب کرد. ولی هر کسی بلد نیست. خب هر کی می خواد، بگه تا یادش بدم.
    در مورد برنامه هم معمولاً برنامه های خود سامسونگ انقدر کامل هست که اونو از خیلی از برنامه ها بی نیاز می کنه. حداقل یه بار این گوشی رو دستتون بگیرید و بعد اظهار نظر های بیهوده کنین.
    هر چی باشه بازم این گوشی کره ای هستش. نمی دونم اونایی که سونی اریکسون چینی رو پیشنهاد می کنن واقعاً تا حالا یه گوشی درست و حسابی دست نگرفتن؟ که فرقش رو احساس کنن؟
    Last edited by ShahabSAMSUNG; 26-12-2006 at 00:10.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin_metal1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یه جای خوب!!!

پيش فرض

دوستان سلام.باید عرض کنم که بحثتون داره می ره تو جاده خاکی
    اول از همه اینکه هیچ برندی موبایل بدون نقص نزده و نمی زنه.شرکت سامسونگ هم گوشی های نسبتاً خوبی داره که بتونه حرفی واسه گفتن داشته باشه (نمونش دی 900 و دی 600)اما از حق که نگذریم نوکیا و سونی اریکسون در امر موبایل پیشکسوت هستن.(البته درسته که خود سونی اریکسون تازه تاسیس شده ولی یادمون نره که شرکت سونی روی شرکت اریکسون سرمایه گذاری کرد که از بزرگترین شرکت ها تو امور گوشی همراه و شبکه بوده و هست).در مورد این پست آخری هم باید بگم شما کاملاً در اشتباه هستید.این بحثی که هرچند وقت میاد و میره.متأسفانه نمی دونم دیگه چه جوری باید از این بحث نتیجه گرفت که همه توجیه بشن!!
    آقا جان به پیر به پیغمبر جنس های چینی هیچ مشکلی ندارند.همه تولیدات کشور چین تحت لیسانس و مجوز رسمی شرکت مادر هستن و کشور چین از خودش هیچی نمیزنه.البته محصولات گریدها و قیمت های متفاوتی دارن ولی در حالت عادی هیچ مشکلی ندارند.چون تو کشورهای چین و تایلند و مالزی و ... کارگر ارزونه همه شرکت ها کارخونه شون رو اونجا تاسیس می کنن.شما اگه بتونین یه کفش آدیداس پیدا کنین که روش نوشته باشه
    made in USA من اسمم رو عوض میکنم.اگر هم بر فرض محال وجود داشته باشه قیمتش غیرقابل تصوره.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

نه خیر گوشی که ماله خود اون کشور سازنده باشه فرق داره تا این که یه کشور دیگه بسازش الان بیشتر جنسهای توی این دنیا ماله کره هستش ژاپن و آمریکا عددی نیستند در برابر کره چین که اصلا آدم نیست

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

samsung_d600, دقیقاً.
    amin_metal1370, همین گوشی سامسونگ هم کره ایش تو بازار هست و هم چینیش. واقعاً یه مدت از جفتشون استفاده کن و بعد نظرت رو بگو. اونوقت هر چی بگی قبوله.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin_metal1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یه جای خوب!!!

5

دوستان سلام .
    از قرار معلوم شما پست من رو با دقت نخوندین چون تو پست این عبارت وجود داره:البته محصولات گریدها و قیمت های متفاوتی دارن ولی در حالت عادی هیچ مشکلی ندارند من نگفتم که همه جای دنیا محصولات ،کیفیت های یکسانی دارند.این کاملاً بستگی به تاجر محترم داره که بر نداره جنس grad C رو بیاره بریزه تو بازار با قیمت پایین تر.شما فکر می کنین چرا تو ایران اکثر جنس ها ارزون تره؟.من حالت کلی رو گفتم.همین حالا هم تو اروپا و آمریکا هم جنس های تولیدی چین با استانداردهایبین المللی به فروش می رسه.اما در مورد خاص که کشور ما باشه حرف شما تا حدود 90 درصد درسته.

اگه نباشه جاش خالی می مونه javadbka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    درون دل يك آدم عاشق

10

ببینین، میشه روی گوشی های سامسونگ بازی نصب کرد. ولی هر کسی بلد نیست. خب هر کی می خواد، بگه تا یادش بدم.
    در مورد برنامه هم معمولاً برنامه های خود سامسونگ انقدر کامل هست که اونو از خیلی از برنامه ها بی نیاز می کنه. حداقل یه بار این گوشی رو دستتون بگیرید و بعد اظهار نظر های بیهوده کنین.
    هر چی باشه بازم این گوشی کره ای هستش. نمی دونم اونایی که سونی اریکسون چینی رو پیشنهاد می کنن واقعاً تا حالا یه گوشی درست و حسابی دست نگرفتن؟ که فرقش رو احساس کنن؟

سلام شهاب جان من X640سامسونگ دارم و هرجا رفتم همه ميگن نميشه رو اين گوشي بازي ريخت من ديگه داشتم نا اميد ميشدم.شايد الانم بيخود اميدوار شدم ولي به هر حال اگه ميشه يه راهنماييم كن لطفا آخه من هم كابلشو دارم هم نرم افزارشو(EasyStudio PIMS & File Manager) .
    مرسي.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

نه خیر روی این گوشی میشه ریخت ولی با خیلی خیلی دردسر شما به اون نرم افزار کاری نداشته باش باید سی دی گوشی تو گیر بیاری که بتونی درایور گوشی تو عوض کنی

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

سلام شهاب جان من X640سامسونگ دارم و هرجا رفتم همه ميگن نميشه رو اين گوشي بازي ريخت من ديگه داشتم نا اميد ميشدم.شايد الانم بيخود اميدوار شدم ولي به هر حال اگه ميشه يه راهنماييم كن لطفا آخه من هم كابلشو دارم هم نرم افزارشو(EasyStudio PIMS & File Manager) .
    مرسي.

این آموزش رو دانلود کن و بخون و به دقت مراحلش رو دنبال کن:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه javadbka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    درون دل يك آدم عاشق

10

سلام به دوست عزيزم آقا شهاب:
    عزيزم گوشي من سري Xهست و مدلش 640 (X640) و اين آموزش كه زحمت كشيده بودي به درد گوشي من نميخوره
    اگه ميشه آموزش نصب بازي رويX640 رو بهم بده.
    مرسي.
    Last edited by javadbka; 28-12-2006 at 13:52.

آخر فروم باز GsM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یه خبر واسه سامسونگ دار ها
    سامسونگ عرضه كرد: تلفن همراه با دكمه‌هاي تنظيم نوري

تلفن همراه جديدي با دكمه‌هاي تنظيم نوري عرضه شد كه در آن سنسورهاي نوري با واكنش نشان دادن به حركات انگشت دست به كاربر امكان مي‌دهد به جاي حركت با دكمه‌هاي تنظيم چهار طرفه، آزادي عمل 360 درجه داشته باشد.

به گزارش ايسنا، اين تلفن همراه جديد با ويژگي جوي‌استيك نوري توسط شركت سامسونگ طراحي و به نمايش گذاشته شد.

اين شركت اعلام كرد كه اين ويژگي جديد تحولي را در استفاده از دكمه‌هاي تلفن همراه ايجاد مي‌كند و
    كاربران با قرار دادن انگشت برروي كليد joystick، فلش راهنما را كه شبيه فلش موس است در منوها گردانده و هدايت مي‌كنند.

بر اساس اين گزارش، كاربران اين گوشي مي‌توانند با هدايت فلش راهنما و كليك مستقيم آيكون‌ها در My Screen كه صفحه‌اي شبيه به محيط رايانه در تلفن همراه است، به منوهايي كه زياد استفاده مي‌شوند مانند، عكس، پيغام‌ها و آهنگ‌ها دسترسي مستقيم پيدا كنند.

اين محصول كه به طور خودكار روشنايي صفحه‌ي LCD و كليدها را از طريق يك سنسور روشنايي كنترل مي‌كند، داراي دوربين دومگاپيكسلي، GPS و بلوتوث است.

منبع:سایت مارشال

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •