تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 93

نام تاپيک: از بین این ۳ تا دختر کدومش رو برای ازدواج انتخاب میکنین؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ما یک همسایه داشتیم که دختر این خانواده کمی ناهنجار بود یعنی ساعت 1 شب میومد خونشون و همیشه صدای دعوا هم می یومد. کلا دختر بی بند و باری بود و برادری بزرگ تر از خودش هم داشت که توی محل خار و خفیف شده بود از دست این خواهرش. حالا سوال که اینجا پیش میاد شما دوست داری هر شب خواهرت رو یکی ببره و آخر شب بیارش در خونه و صرفا به خاطر این جمله آزادی تو حق رو به خواهرت میدی که تا این حد فاسد باشه؟

آزادی درکل چیز خوبیه اما اگه استفاده بد ازش بشه تبدیل به فاجعه میشه. ما حتی آزادی این رو داریم که شخصی دیگه رو از زندگی کردن محروم کنیم. پس آزادی زیادی هم خوب نیست چون فساد آوره.

حالا داری میگی من مشکلی ندارم خواهر مادرم برن رابطه جنسی نامشروع برقرار کنن که من قطعا میتونم قسم بخورم در این صورت شما از نظر روحی روانی در شرایط وحشتناکی به سر میبری.
    خوبه که در مورد همسایه تون دقیقا به برخورد خانواده با خواهر اشاره میکنید .
    یک نصیحت برادرانه بهتون میکنم و اون اینکه انسان ها رو چه خواهرت باشن ، چه همسرت اونجوری که مثال زده شد ! مثل یک حیوان یا جنس دوم در نظر نگیرید .
    اونها هم مثل شما انسان هستند .
    وقتی شما و اکثر جامعه چنین کاری انجام میدین ، نارضایتی و عقده های شدیدی در عزیزترین افراد زندگیتون ایجاد میکنید .
    اینها در درجه اول آسیبش به خودتون میرسه و بعد به جامعه .

اینکه ما اشخاص رو کاملا آزاد نگذاریم چون ممکنه از آزادی سو استفاده کنند ؛ همین میشه که اونها رو انسان و هم تراز خودمون ندونیم که بتونن برای خودشون تصمیم بگیرن و قدرت تفکر داشته باشند !

تجربه شخصی من از آزادی کامل خواهرم این بوده که اون رو تبدیل به فردی بسیار شاد و خوشبخت کرده علاوه بر اون بسیار دارای قدرت تفکر و استدلال بالا شده ، در جامعه پویا و داری شخصیت بسیار مستقل و توانایی شده .
    نه تنها دچار بی بند و باری یا فاحشگی اوجوری که شما میگید ! نشد ، دقیقا برعکس خودش ارزش های خودش رو درک کرد ، برای خودش و همسرش بهترین زندگی را ساخت .
    اگه تا این حدم نظر جامعه براتون مهمه باید بگم ، چه اطرافیان نزدیک ، چه مردم کف کوچه و خیابان ، مات و مبهوت زندگی زیبای ایشان شدند ، چه در زمان مجردی چه الان که همسر و دو فرزند دارد .

این نارضایتی های درونی و مشکلات خانوادگی است که ممکنه فرد در لجبازی و مقابله قرار بده
    در مقابل جامعه و خانواده ، بنابراین روسپیگری که برای دریافت پول انجام میشه رو هم در نظر بگیرید ، افرادی از خانواده های مذهبی بیشتر در جامعه مشغول انجامش هستند ، زیرا یک دلیل دوم در جامعه ایران وجود داره که فقط کسب درامد نیست ! اونها از روی لجبازی و برای مقابله با جامعه و خانواده ای که اونها رو جنس دوم کرده شروع به انجام کارهایی میکنند که از نظر عقلانی و فکری هیچ توجی ای براشون نداره .

یک دختر آزاد همیشه بدون محدودیت از کودکی با مردان خانواده و جامعه ارتباط داشته و مرد ها رو نه به عنوان جنس مخالف ؛ بلکه به عنوان یک انسان فهمیده و درک کرده
    اونها رو جنس مکمل میدونه و نه مخالف
    این باعث میشه در ارتباط زناشویی خودش موفق بشه
    از طرف دیگه به عنوان مثال اگه با یک پسری آشنا شد و وارد رابطه عاطفی با اون شد ،از همون لحظه اول برادر و خانواده رو در جریان میگذاره ، کاملا به میل خودش !
    حمایت زیاد و مشورت ها مختلف با تجریه های مختلف از خانواده دریافت میکنه ، این باعث میشه در رابطش بسیار راحت باشه و به خوبی بتونه فکر کنه و تصمیم بگیره
    اگه رابطه ای واسش بد هست ، زودتر و سریعتر متوجه اون میشه و ازش خارج میشه و همینطور برعکس رابطه خوب خودش رو با شناخت کامل ، میتونه به ازدواج برسونه ... چون خانوادش همه جوره حامی اون هستند و برای خوشبختی و شادی اون از هیچ چیزی دریغ نمیکنن .

این رو مقایسه کنید با دختری که تنها ساعتی دیرتر وقتی از مدرسه و یا دانشگاه به خانه رسیده (مثلا به دلیل رفتن به خرید با دوستان) به چنین دلیل مسخره ای از پدر یا برادر کتک میخورد و هرزه خطاب می شود.
    یا حتی دختری که در شرایط خوبی در خانواده است اما خط و خطوت هایی محکمی در آن خانواده جاریست که نباید با مردی بجز خواستگار و همسرش ، ارتباط عاطفی برقرار کند .
    اینجور اشخاص شناختی از مردها ندارند و انها رو جنس مخالف میدونن ، هرچقدر هم سعی کنن در ارتباط زناشویی خودشون خوب باشن باز هم نمیتونن ! چون از کودکی از مردها جدا بوده اند و هیچ ایده و فهمی از جنس مرد ندارند .

در نتیجه گیری دوستانه بهتون میگم ، تمام آن مشکلاتی که از آنها فرار میکنید و به خاطر آنها سخت گیری میکنید و حساسیت به خرج میدهید که برای شما پیش نیاید ، دقیقا به دلیل نوع تفکر سنتی شما ، بسیار نزدیک شما خواهند بود .
    چه خواهر و یا مادر فاحشه باشد و یا چه همسری که براحتی و متعدد به شما خیانت میکند.
    هیچ تفاوتی نمیکنه که شما چقدر او را محدود کنید ، این محدودیت ها هیچ اثری ندارند ! انسان کاری را که بخواهد انجام می دهد .
    حالا ممکن است این موضوع بطور کلی از شما مخفی بماند و یا اینکه بطور علنی به مخالفت با شما بپردازد و اینکه شما را جلوی مردم خورد کند ، لذت ببرد.

در مورد مادرم نیز باید بگم بعد از فوت پدرم ، با اینکه بسیار تفکر سنتی ای دارد(از من به عنوان مرد خانه اجازه گرفت و من به او اجازه ازدواج مجدد دادم) و حتی در این امر به او کمک کردم .
    او امروز به مراتب از زمان زندگی با پدرم خوشحال تر و خوشبخت تر است ، این احساسات درونی عالی و مثبت خواه و یا نا خواه روی تمام خانواده اثر مثبت گذاشته است بدون اینکه او حتی متوجه این موضوع شود .

ما تا وقتی به این درک و فهم نرسیم که اگر قرار است ، آرامش داشته باشیم و خوشبخت باشیم . می بایست افراد نزدیک به خودمان را چه در خانه و خانواده و چه در محیط کار سعی کنیم به خوشبختی و آرامش برسانیم . همچنان درگیر مشکلات زیادی با زندگی خود خواهیم بود .
    اگر خوشبختی میخواهی ابتدا باید توانایی داشته باشی آنرا اهدا کنی .

روشنفکری یعنی آزادی واقعی تفکر و استقلال فکر در همه چیز .
    روشنفکران با آزادی پیوند ناگسستنی دارند ، زیرا با عقل و منطق به خوبی میدانند که انسان برای تعالی باید آزاد باشد و آزادی بخش ناگسستنی وجود انسانهاست .
    جامعه سطحی نگر ، روشنفکر را از دور می بینه .
    اون رو نگاه میکنه و میبینه کارهایی که براشون تابو هست را براحتی میشکنند و برای همین است که تا سخن از روشنفکری میشود تصور بی بندو باری میکنند .
    و یا اسم هایی مثل روشنفکر دینی امروزه شنیده میشه ! درحالی که روشنفکری در ضدیت با دین و معمولا با سنت های قدیمی هست .
    برای همین هست حتی اشخاصی که روشنفکران رو برای قائل بودن به آزادی دوست دارند ، روزی که با دینشان ضدیت میورزند ، آن روز با آنها دشمن می شوند .!

اما در مورد این جمله شما که
    چون مادر و خواهرم رو انسان هایی آزاد ، دونستم .
    ابتدا با سفسطه مترسک پوشالی ، سخن من رو تغییر دادین به اینکه نظرم فاحشه گی اونهاست
    و سپس با حمله شخصیتی و تهمت داشتن مشکل روحی روانی به من سعی کردین ، موضوع اصلی بحث رو به فراموشی بسپارید و فقر اندیشه خودتون رو مخفی کنید و در بحث پیروز شوید ، ایرادی نداره .
    اما باید بدونید با اینجور صحبت کردن ها هرگز نمیشه ، نظراتی رو که هیچ عقل و منطقی ندارند و بر پایه سنت های پوچ قومی قبیله ای برپا شدن رو به خورد افرادی مثل من داد .
    برای اینکه نظر و عقیده ای درست دونسته بشه ، شما باید دلیل بیارید ، بطور عملی مثال های اون رو توی جامعه نشون بدین .
    با سفسطه کردن ، عوض کردن صحبت من ، اتهام های شخصیتی زدن ، هرگز و هرگز یک نظر اشتباه و ضد عقلانی و احمقانه ، نمیتونه مورد قبول واقع بشه و احترام عقل و منطق رو بدست بیاره .

اینجا مردان باتجربه و به قولی سرد و گرم روزگار چشیده حضور دارن ، بنابراین من میتونم سخنی رو بگم که مثال های عملی اون رو در زندگی به دفعات مشاهده کرده باشید.
    چیزی که در جامعه دیده میشه اینه که این خواهران یا همسر همین افراد متعصب ؛ مرتجع و سنتی هستند
    که بی هدف به دفعات بسیار زیاد رابطه جنسی با مردان ایجاد میکنن و یا به شغل روسپی گری روی آورده اند.

و اما اگر طرف دیگر را نگاه کنید زن های بسیار آزادی وجود دارند که همسران آنها هر آنچه خواسته اند برایشان فراهم کرده اند ، از هر نظر عاطفی ، مالی ، جنسی و در نهایت حس خوشبختی و آزادی دارند ؛ این زن ها تمام توجه اشان متوجه همسرانشان است و با تمام وجودشان مشغول پاسخ دادن متقابل به آنها هستند .
    هر آنچه را که در زندگی مشترک میخواهند دارند و اصلا نیازی وجود ندارد که زناشویی شان را به خطر بیاندازند و یا ترک کند برای رابطه ای دیگر .
    یک زن ممکن است شرایط مالی نچندان خوب را تحمل کند و برای بهبود آن کنار همسر خودش تلاش کند .
    اما نمیتواند بی توجه ای ، سردی و شکاکیت ، زندانی کردن او و برخورد با وی به عنوان جنس دوم ، کم عقل دانستن او و یا اجازه مرد به خود برای خیانت (فقط برای اینکه جنس مذکر است) را بطور دائم تحمل کند .

خلاصه اینکه اونهایی که از همه بیشتر بخاطر ترس از رابطه نامشروع ، زن ها را زندانی میکنند ، اولین اشخاصی هستند که همین اتفاق ها بر سرشان می آید.

همسر شما یک انسان است ، آزاد است که زندگی کند و انتخاب کند .
    برای او به قدری خوب باشید که انتخاب اول آخرش شما باشید ، بعد از سال ها زندگی مشترک نیز هر روز و هر روز باز هم شما رو برای ازدواج انتخاب کند .
    اگر فکر کرده اید میتوانید انتخاب او را به عنوان یک انسان با زندانی کردن او ، در دستان خود بگیرید ، به بیراهه رفته ای دوست خوبم
    عاقبتی بجز خیانت و یا جدایی در انتظار شما نخواهد بود .

برای یک بار هم که شده
    هرچند کوتاه و گذرا ، به این ها فکر کنید دوستم .
    Last edited by shaahani; 23-08-2018 at 05:03.

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

من میگم اولی و سومی رو بزار کنار،دومی رو بیشتر تحقیق کن،البته همونطور که دوستان گفتن کسی که از خونه نیومده بیرون بعدا زندگیرو برات میکنه تو مخی،سر هر چیزی بات بحث کنه زندگیت میشه زهرمار
    لپ کلام من اینه،کلا زن نگیر ،نمیصرفه چه از لحاظ مالی،چه از لحاظ های دیگه

3. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

شما دقت نکردید دوست گرامی.
    .
    تحصیلات توی این کشور بنظرت چقدر ارزش داره و اونهایی که تحصیل کردن کجا رو گرفتن؟ حتی در خارج از کشور اکثر افراد مشهور و ثروتمند و بلند پایه تحصیلات خاصی ندارن این فکر برتر هست که حکومت میکنه. ( تحصیلات شعور نمیاره!)
    ما نمیتونیم بگیم کسی که تحصیل نکرده یا شاغل نبوده کسیه که خونه نشینه! فکر نمیکنی کسی که کار نمیکنه شاید یه گزینه سومی دیگری باید براش در نظر گرفت؟ اون گزینه سوم اینه که اصلا نیازی نداشته کار کنه! یا اینکه مشکلی داشته ......پس ببین زندگی ها با هم فرق داره.
    نمیدونم اما احتمالا اگر اون آدم میومد تو جامعه و علاوه بر کار کردن و تحصیل کردن مثل بعضی از دخترای دانشگاه تو بغل بچه های کلاس دست به دست میشد و تو محیط اجتماعی با من و شما میپرید الان بهش برچسب روشنفکر اجتماعی میزدیم! (بعضی ها ، نه همه)
    آیا شما مدافع حقوق زنان هستین؟ قبول دارین جامعه ی ایرانی زن ستیزه؟ خب پس بسم الله
    بیایم برای حقوق زنان کاری بکنیم.
    بخوایم قوانین حمایتی بیشتری از زنان در مجلس تصویب بشه. برابری در همه ی سطوح اتفاق بیافته. اجازه بدیم در خیلی از سمت ها زنان بر کرسی بنشینن و دستور بدن. برای زندگی مشترک در ضمن عقد نامه حقوقی برای اونها در نظر گرفته بشه و ... خیلی از موارد دیگر
    نه اینکه فقط بر آزادی تکیه کنیم ، من درک میکنم ما بر آزادی تکیه میکنیم تا افراد هر روز لخت تر و نسبت به ارزش انسانی خودشون ناآگاه تر بشن. هر روز پسرفت و بازگشت به صدها سال پیش در ممالک دیگر دنیا ... صرفا یک نگاه جنسی زیر چتر کلمه ی آزادی ، تا راه برای مردان باز باشه و از لذایذ بیشتری بهره ببرن! وگرنه یک مرد رو چه به فریاد آزادی برای زن؟ چه منفعتی میتونه برای اون داشته باشه؟ آیا در زندگی مشترک ، شغل، تحصیل ، هنر، ورزش ما به زنان چنین حقوقی میدیم ؟ نه
    Last edited by jilwww; 23-08-2018 at 08:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

تجربه شخصی من از آزادی کامل خواهرم این بوده که اون رو تبدیل به فردی بسیار شاد و خوشبخت کرده علاوه بر اون بسیار دارای قدرت تفکر و استدلال بالا شده ، در جامعه پویا و داری شخصیت بسیار مستقل و توانایی شده .
    نه تنها دچار بی بند و باری یا فاحشگی اوجوری که شما میگید ! نشد ، دقیقا برعکس خودش ارزش های خودش رو درک کرد ، برای خودش و همسرش بهترین زندگی را ساخت .
    از نظر منم خواهرم خوشبخترین هست!
    از نظر مادر فلان مجرم اعدامی هم پسرش بهترین هست.!
    از نظر یک زن هم شوهر اختلاس گرش بهترین مرد هست!
    این جامعه هست که تعیین میکنه چه کسی موفق تر هست وگرنه ماست بندی به ماست خودش نمیگه ترش!
    فکر نمیکنم اینجا کسی میخواسته دیگری رو محدود کنه اونم در جامعه امروز . بلکه هر خونواده ی اصولی داره وگرنه اصلا نمیشه اسم خونواده روش گذاشت. من هر جور دلم بخواد ، زنم هر جور دلش بخواد و الی ماشالله! روابط جنگل از این زندگی به مراتب عزتش بیشتره.
    چه فراون زن هایی که بخاطر آزادی همسرشون دچار پدیده طلاق نمیشن ( هر چیزی حدودی داره). این حدود با دو روش بدست میان؛
    تربیتی و آموزشی _ یا ذاتی که بر فهم و شعور خود آدم استواره. ( اینا رو با محدودیت اشتباه نگیرین!!)
    شکاک بودن یه مقوله جداست، مثل سردی که اونم بحثش جداست. شما اگر همه ی اینها رو با هم حساب کنی باید بگم بهتره بیشتر مطالعه کنی.

6. 2 کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من امروز با خوندن این تاپیک جهالت رو در جامعه دیدم و نمیدونم چرا ذهنم به کاربری به اسم تانکر در تاپیک فرگشت رفت.
    و امروز متوجه شدم که پایانی برای تانکرها نیست....!

چگونه میشود اینها را اینگونه تربیت کرد؟ چگونه میشود مغز یک انسان زنده را از تحلیل و ارزیابی متوقف کرد؟
    بنظر من این یک دانش بزرگی است که بتوانیم مغز یک انسان زنده را از تحلیل و ارزیابی وا داریم.

انسان زمانی به انسانیت میرسد که درک کند که نمیتواند برای زندگی دیگران تصمیم گیری کند.
    آنگاه انقلابی در
    عقاید او
    مذهب او
    زندگی او
    فرهنگ او
    دانش او
    شخصیت و جایگاه او
    و جهان بینی او
    رخ خواهد داد.

فکر میکنم مجادله با کاربران این تاپیک مناسب شما نیست جناب استریم.
    واقعا آب از سر گذشته است.
    Last edited by siava5h; 23-08-2018 at 10:09.

8. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من امروز با خوندن این تاپیک جهالت رو در جامعه دیدم و نمیدونم چرا ذهنم به کاربری به اسم تانکر در تاپیک فرگشت رفت.

چگونه میشود اینها را اینگونه تربیت کرد؟ چگونه میشود مغز یک انسان زنده را از تحلیل و ارزیابی متوقف کرد؟
    بنظر من این یک دانش بزرگی است که بتوانیم مغز یک انسان زنده را از تحلیل و ارزیابی وا داریم.

انسان زمانی به انسانیت میرسد که درک کند که نمیتواند برای زندگی دیگران تصمیم گیری کند.
    آنگاه انقلابی در
    عقاید او
    مذهب او
    زندگی او
    فرهنگ او
    دانش او
    شخصیت و جایگاه او
    و جهان بینی او
    رخ خواهد داد.

پیشنهاد من برای شما استفاده از دم گرده گل گاو زبان و زعفران هست.

نتیجه گیری کودکانه و خودخواهانه!
    اینجا هیچکس نگفت میخواد برای زندگی کسی تصمیم بگیره و خیلی حرفه ای تاپیک به این سمت سوق داده شد.
    ایرانی ها دنبال چراغ سبز میگردن و چه بهتر این چراغ سبز رو کسی بهشون بده که خودش دهستانش آباده.
    Last edited by jilwww; 23-08-2018 at 11:11.

10. 2 کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من از فکر کردن بهش هم میترسم خدایی نکرده روزی خواهر،دختر،همسری این چنین داشته باشم پس اگه روزی کسی چنین کاری با من بکنه یعنی من رو مجبور به بی غیرتی زجر آوری کرده که حتی از فکر کردن بهش هم ترس دارم. اگه کسی من رو مجبور به چنین شرایطی بکنه منم هم تا حد توان میتونم اجبار رو به کار بگیرم.

خدا رو شکر انقدر ثبات شخصیتی داریم که اگه تو دره گرگ ها یا عرش فرشته ها هم زندگی کنیم همینی باشیم که هستیم. زمان نمیتونه آدم های با ثبات رو تغییر بده این ویژگی تغییر توسط زمان و فرهنگ مال کسایی هستش که شخصیت ثابتی از خودشون ندارن.

نکته جالب اینجاست که تو همون آمریکا علم و پیشرفت رو کسایی به وجود آوردن که همه انسان های با اخلاق و با شرف و از خود گذشته ای بودن اما فاحشه ها و مغز گندیده ها پزش رو میدن. همچین از پیشرفت علم و تمدن صحبت میکنن انگار وجود با ارزش و مفیدشون باعث و بانی این پیشرفت بوده.

نه من زن رو موجودی می دونم که باید حداقل های اخلاقی رو رعایت کنه وگرنه اَن هم نمیشه بهش گفت چه برسه زن... زن باید زیباتر و پاک تر از مرد باشه تا قوانین دنیا رعایت شده باشه وگرنه دیگه نمیشه بهش گفت زن و تبدیل میشه به یه پدیده زشت و ناهنجار. هرکسی هم که با این افکار بخواد به گسترش این زشتی و ناهنجاری توی دنیا دامن بزنه به نظر من باید مجازات هم بشه.

دنیا دیگه توان زشت تر از این شدن رو نداره روی افکار مخربتون بیشتر فکر کنید و اولویت هر چیزی رو به پاک بودن بدید نه آزادی بی حد و مرز هر موجود مخرب و ظالمی.

در قسمت اول کاملا مشخص کردید ذهنیتون رو. به خاطر راضی کردن مردم و اتهام بی غیرت نبودن حاضر هستید همسر و خواهرتون رو به بردگی بگیرید.

کسانی که آمریکا رو بوجود آوردن برده داشتند، یک نسل کشی در یک قاره جدید انجام دادند و البته نظرشون درباره حقوق زنان و شرایط اجتماعی جامعه کاملا مشابه شما بود و طبیعیه شما اون افراد رو با اخلاق و با شرف می دونید چون در ذهن شما همون دیدگاه ها در حال خودنمایی است. آمریکا خودش از اون ذهنیت فاصله گرفته و از اون دوران با شرمندگی یاد می کنه ولی شما چسبیدید به بدترین نقاط تاریخ آمریکا و اون رو با اخلاق و با شرف می دونید که باز هم اولویت های فکری شما رو نشون میده.

تحصیلات توی این کشور بنظرت چقدر ارزش داره و اونهایی که تحصیل کردن کجا رو گرفتن؟ حتی در خارج از کشور اکثر افراد مشهور و ثروتمند و بلند پایه تحصیلات خاصی ندارن این فکر برتر هست که حکومت میکنه. ( تحصیلات شعور نمیاره!)
    ما نمیتونیم بگیم کسی که تحصیل نکرده یا شاغل نبوده کسیه که خونه نشینه! فکر نمیکنی کسی که کار نمیکنه شاید یه گزینه سومی دیگری باید براش در نظر گرفت؟ اون گزینه سوم اینه که اصلا نیازی نداشته کار کنه! یا اینکه مشکلی داشته ......پس ببین زندگی ها با هم فرق داره.
    نمیدونم اما احتمالا اگر اون آدم میومد تو جامعه و علاوه بر کار کردن و تحصیل کردن مثل بعضی از دخترای دانشگاه تو بغل بچه های کلاس دست به دست میشد و تو محیط اجتماعی با من و شما میپرید الان بهش برچسب روشنفکر اجتماعی میزدیم! (بعضی ها ، نه همه)
    تحصیلات شعور نمیاره ولی بی تحصیل بودن هم شعور نمیاره. وقتی بطور متوسط در سطح جهان نگاه کنید تحصیلات رابطه مستقیمی داره با سطح شعور افراد. نه به این معنی که تحصیلات بوده که افراد رو باشعور کرده بلکه به این معنی که افراد با شعور معمولا تحصیلات خوبی هم دارند. باز هم استثناها وجود داره و حالا شما میخواید اسم 4 بیلیونر رو بیارید که بدون تحصیلات هستند به جاش می تونید اسم هزاران متفکر رو بیارید که همگی تحصیلات و شعور بالایی داشتند.

و صد البته در آخر هم که تحصیل کردن زن رو مساوی دست به دست شدن دختر دونستید که خودش تکلیف شما رو مشخص می کنه.

آیا شما مدافع حقوق زنان هستین؟ قبول دارین جامعه ی ایرانی زن ستیزه؟ خب پس بسم الله
    بیایم برای حقوق زنان کاری بکنیم.
    بخوایم قوانین حمایتی بیشتری از زنان در مجلس تصویب بشه. برابری در همه ی سطوح اتفاق بیافته. اجازه بدیم در خیلی از سمت ها زنان بر کرسی بنشینن و دستور بدن. برای زندگی مشترک در ضمن عقد نامه حقوقی برای اونها در نظر گرفته بشه و ... خیلی از موارد دیگر
    نه اینکه فقط بر آزادی تکیه کنیم ، من درک میکنم ما بر آزادی تکیه میکنیم تا افراد هر روز لخت تر و نسبت به ارزش انسانی خودشون ناآگاه تر بشن. هر روز پسرفت و بازگشت به صدها سال پیش در ممالک دیگر دنیا ... صرفا یک نگاه جنسی زیر چتر کلمه ی آزادی ، تا راه برای مردان باز باشه و از لذایذ بیشتری بهره ببرن! وگرنه یک مرد رو چه به فریاد آزادی برای زن؟ چه منفعتی میتونه برای اون داشته باشه؟ آیا در زندگی مشترک ، شغل، تحصیل ، هنر، ورزش ما به زنان چنین حقوقی میدیم ؟ نه
    شما فرض کردید مثلا من مخالف اون قسمت های قرمز هستم گرچه اون ها هم اصلاحات بسیار سطحی هستند. اینکه شما می فرمایید یک مرد رو چه به فریاد آزادی زن خودش نشون میده چقدر دید نزدیک بین و خودخواهانه و خودشیفتگی شدید نسبت به مسائل حقوق بشر دارید. مثل اینکه اون سفیدپوستی که با برده داری مبارزه می کرده بهش بگید یک سفید پوست رو چه به فریاد آزادی سیاه پوست؟

ذهنیتتون رو تغییر بدید دوست گرامی.

آنگاه انقلابی در
    عقاید او
    مذهب او
    زندگی او
    فرهنگ او
    دانش او
    شخصیت و جایگاه او
    و جهان بینی او
    رخ خواهد داد.

کاملا درسته. پایانی برای تانکر ها نیست.

بدبختانه من بیشتر از 11 سال هست که در تالارهای گفت و گو با تانکرها سر و کار داشتم و تنها چیزی که میشه گفت اینه که به خود این افراد هیچ امیدی نیست و ما هم برای عوض کردن نظر این افراد بحث نمی کنیم. بلکه هدف فقط اینه که شاید کاربر دیگه ای بود که اینقدر آب از سرش نگذشته بود و شاید هنوز امیدی بهش بوده و بعد اون شخص هست که شاید نظرش رو عوض کنه.

12. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

تحصیلات شعور نمیاره ولی بی تحصیل بودن هم شعور نمیاره. وقتی بطور متوسط در سطح جهان نگاه کنید تحصیلات رابطه مستقیمی داره با سطح شعور افراد.

و صد البته در آخر هم که تحصیل کردن زن رو مساوی دست به دست شدن دختر دونستید که خودش تکلیف شما رو مشخص می کنه.

چقدر دید نزدیک بین و خودخواهانه و خودشیفتگی شدید نسبت به مسائل حقوق بشر دارید.

بلکه هدف فقط اینه که شاید کاربر دیگه ای بود که اینقدر آب از سرش نگذشته بود و شاید هنوز امیدی بهش بوده و بعد اون شخص هست که شاید نظرش رو عوض کنه.

چند تکه ار نوشته ی شما رو جدا کردم . جالبه!

نکنه فکر کردین چهار تا کتاب و جزوه دست به دست کردن و مقاله ای که یکی دیگه زحمتشو بکشه شعور میاره؟

حالا خدا بیامرزه پدر بنیان گذار دانشگاه آزادو ... دیگه صدقه سری دانشگاه آزاد کیه تحصیل نکنه؟ مگر اونی که پول نداشته باشه. خوبه معنی تحصیلاتم فهمیدیم.
    خب من گفتم بعضیا نه همه!!! نکنه انکار میکنی از بچه های تزریقی و سیگاری دانشگاه تا دخترایی که از سال اول دانشگاه بقیه رو سرویس میدن تا پایان تحصیلات؟ ( حتی بازم میگم نه همه دخترا بعضی ها ) بعد شما میگی من گفتم تحصیلات مساوی با فلان! اینم یه دروغ
    آها پس شما درد حقوق بشر داری؟ جدی میگی؟ برو یه سفری طرفای سیستان و بلوچستان و خیلی از روستاها... نمیخواد برای یه دختر شهری سینه چاک بشی. برو حقوق بشر رو جایی سر بده که دختر ۱۳ ساله شوهر میکنه یا اینکه مدرسه و امکانات محدودی داره. راستی از حقوق بشر غیر از آزادی زنان اونم برای مورد خاصی که تو تاپیک بحثش هست چی میدونین؟
    هدف ! جاابه هدف شما کاربران هستن. کدام کاربران؟ چه کسی مخاطب شماست؟ یه دختر کم سن و سال ؟ یه پسر هیجانی؟ شما فکر میکنی آقایون و اساتید و بزرگان میان میخونن؟ نه عزیز کسی که راهشو پیدا کرده مخاطب من و شما نیست و این تاپیکم صرفا نظر سنجی هست .
    Last edited by jilwww; 23-08-2018 at 13:33.

14. این کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

چند تکه ار نوشته ی شما رو جدا کردم . جالبه!

نکنه فکر کردین چهار تا کتاب و جزوه دست به دست کردن و مقاله ای که یکی دیگه زحمتشو بکشه شعور میاره؟

حالا خدا بیامرزه پدر بنیان گذار دانشگاه آزادو ... دیگه صدقه سری دانشگاه آزاد کیه تحصیل نکنه؟ مگر اونی که پول نداشته باشه. خوبه معنی تحصیلاتم فهمیدیم.
    خب من گفتم بعضیا نه همه!!! نکنه انکار میکنی از بچه های تزریقی و سیگاری دانشگاه تا دخترایی که از سال اول دانشگاه بقیه رو سرویس میدن تا پایان تحصیلات؟ ( حتی بازم میگم نه همه دخترا بعضی ها ) بعد شما میگی من گفتم تحصیلات مساوی با فلان! اینم یه دروغ
    آها پس شما درد حقوق بشر داری؟ جدی میگی؟ برو یه سفری طرفای سیستان و بلوچستان و خیلی از روستاها... نمیخواد برای یه دختر شهری سینه چاک بشی. برو حقوق بشر رو جایی سر بده که دختر ۱۳ ساله شوهر میکنه یا اینکه مدرسه و امکانات محدودی داره. راستی از حقوق بشر غیر از آزادی زنان اونم برای مورد خاصی که تو تاپیک بحثش هست چی میدونین؟
    هدف ! جاابه هدف شما کاربران هستن. کدام کاربران؟ چه کسی مخاطب شماست؟ یه دختر کم سن و سال ؟ یه پسر هیجانی؟ شما فکر میکنی آقایون و اساتید و بزرگان میان میخونن؟ نه عزیز کسی که راهشو پیدا کرده مخاطب من و شما نیست و این تاپیکم صرفا نظر سنجی هست .

شاید دانشگاه محل شما مدرکی رو برای همه دانشجوها صادر کنه که شهامت نمایش دادن به دیگران رو داشته باشه.
    وگرنه در تمامی دانشگاههای غیر از محل شما، مدرک ارائه شده نشان از هویت فردی دانشجو در تحصیل داره. و چه بسا دانشجویانی که شهامت ارائه کردن آن را به جایی ندارن و ترجیح میدن هرطور شده از این کار تفره برن.

آزادی محصور به جنسیت نیست. آزادی به انسانهاست. از تمامی جهات، برای تمامی نژادها، برای تمامی جنسیتها. برای انسان.
    وقتی حرف از آزادی میشه نگاه های کور و نابینا به دنبال لباس زیر زنان میره اما آزادی هیچ تعریفی از جنسیت نداره. و بطور کل در مورد انسان صحبت میکنه.
    و البته در کوچه پس کوچه های گمراهی عده ای آزادی را در تجاوز به حقوق دیگران میبینند و با در‌کنار هم گذاشتن گذاره های غلط ادعای خود را منطقی معرفی مکنند.

اگر بر روی پستهای تازه در بالای صفحه سمت راست بزنی و در مقابل نام این تاپیک، به تعداد مشاهده های این تاپیک توجه کنی متوجه میشی که منظور از مخاطب چه کسانی هستن.

البته شما و دوستانتان خود را مخاطب کسی نمیدانید و همواره علامه دهر هستید. به نظر شماها هیچ چیز در طبیعت موجود نیست که شما عالم بر آن نباشید و هیچ نگاهی درست تر از نگاه شما نیست.
    Last edited by siava5h; 23-08-2018 at 14:55.

16. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

شاید دانشگاه محل شما مدرکی رو برای همه دانشجوها صادر کنه که شهامت نمایش دادن به دیگران رو داشته باشه.
    وگرنه در تمامی دانشگاههای غیر از محل شما، مدرک ارائه شده نشان از هویت فردی دانشجو در تحصیل داره. و چه بسا دانشجویانی که شهامت ارائه کردن آن را به جایی ندارن و ترجیح میدن هرطور شده از این کار تفره برن.

آزادی محصور به جنسیت نیست. آزادی به انسانهاست. از تمامی جهات، برای تمامی نژادها، برای تمامی جنسیتها. برای انسان.
    وقتی حرف از آزادی میشه نگاه های کور و نابینا به دنبال لباس زیر زنان میره اما آزادی هیچ تعریفی از جنسیت نداره. و بطور کل در مورد انسان صحبت میکنه.
    و البته در کوچه پس کوچه های گمراهی عده ای آزادی را در تجاوز به حقوق دیگران میبینند و با در‌کنار هم گذاشتن گذاره های غلط ادعای خود را منطقی معرفی مکنند.

اگر بر روی پستهای تازه در بالای صفحه سمت راست بزنی و در مقابل نام این تاپیک، به تعداد مشاهده های این تاپیک توجه کنی متوجه میشی که منظور از مخاطب چه کسانی هستن.

البته شما و دوستانتان خود را مخاطب کسی نمیدانید و همواره علامه دهر هستید. به نظر شماها هیچ چیز در طبیعت موجود نیست که شما عالم بر آن نباشید و هیچ نگاهی درست تر از نگاه شما نیست.
    دانشگاه!هویت فردی! واقعا مشکوک شدم . تا دو ، سه روز قبل فکر میکردم بچه هایی که اهل مطالعه شخصی و آزادن کم نداریم اما نظرم ساعت به ساعت داره تغییر میکنه.

ما دیگران رو .. یعنی کسانی که به هر دلیل موفق نشدن ۴ سال با التماس از استادان و قرض گرفتن جزوه و یا نمره های پایین دانشگاه رو طی کنن بیسواد و منزوی و فلان و خودمون رو با سواد و دانشمند میدونیم تازه هویتم داریم ، خوشبحال ما.
    از طرفی یه دختر خیلی آزاد با روابط آزاد و ( سیگار و قلیان و فلان) یا حتی یک مرد... رو اجتماعی روشنفکر و یه آدم سالم رو مشکوک میدونیم.
    تحصیلات عالی به گذران دانشگاه و گرفتن ارشد و دکترا با معدل عالی از دانشگاه دولتی میگن بقیش شوخیه.

راستی اون نگاه جنسی از آزادی منم همینو میگم شک نکن مغز مردم جامعه ما از چند قسمت تشکیل شده.. چگونه نیاز جنسی خودم رو رفع کنم، چگونه یک شبه پولدار بشم، چگونه در مسایلی که نمیدانم بهترین نظر رو بدم که دیگران منو تشویق کنن. ( جامعه ی هدف من هر چقدر کم سن تر، ناآگاه تر و خلاف تر بهتر)

با تشکر
    Last edited by jilwww; 23-08-2018 at 16:07.

18. این کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •