تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 11 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 107

نام تاپيک: مشکل نساختن کانکشن مودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

به نظرم اگه درایو رو خالی کنید بهتره.حجم فایلهاتون زیاد نیست.میشه روی سه تا dvd رایتشون کرد.یا روی یه فلش یا گوشی اگه جا داشته باشه بزارین.اینجوری خیالتون هم راحت تر میشه.

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

چقدر باید خالیش کنم.دوستم سی دی ویندوز فابریک رو گم کرده بهش دادم.دنبال سی دی فابریک هستم.یکی که الان دارم MRT هست.تو محیط ویندوز سی دی رو باز میکنم ارور میده فایل windows xp proffessional setup
    حدود 500 مگ دیگه باید خالی بشه.یه 300 مگ هم واسه احتیاط میشه جمعن یه گیگ .سی دی ویندوزتون اگه بخواین از سی دی رم نصب کنید مشکلی نداره.
    Last edited by paveej; 30-07-2015 at 01:10.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

حدود 500 مگ دیگه باید خالی بشه.یه 300 مگ هم واسه احتیاط میشه جمعن یه گیگ .سی دی ویندوزتون اگه بخواین از سی دی رم نصب کنید مشکلی نداره.
    باشه بهتون خبر میدم عزیز مرسی دست شما درد نکنه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوست عزیز سلام ببخش مزاحم شدم
    دوباره مشکل پشت مشکل.عکس هاش رو گذاشتم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اون گذینه اومد که هیچی پاک نشه فقط درایو c و program file و پوشه windows پاک نشه اومد میزنم در حال چک درایو سی میزنی بعد تا 99 میاد این ارور صفحه آبی میده

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

اون گذینه اومد که هیچی پاک نشه فقط درایو c و program file و پوشه windows پاک نشه اومد میزنم در حال چک درایو سی میزنی بعد تا 99 میاد این ارور صفحه آبی میده
    ممکنه با چکدیسک مشکل حل بشه.توی cmd دستور

:chkdsk /f /r c

رو بنویس.بعد که اینو نوشتی یه سوال میپرسه که باید جوابش رو y بنویسی.بعد کامپیوتر رو ریستارت کن.قبل از اینکه وارد ویندوز بشه چکدیسک میکنه .البته نباید به صفحه کلید دست بزنی تا کارش تموم بشه.بعد که وارد ویندوز شد سی دی ویندوز رو بزار و ریستارت کن ببین چی میشه.
    Last edited by paveej; 08-08-2015 at 00:52.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

رو بنویس.بعد که اینو نوشتی یه سوال میپرسه که باید جوابش رو y بنویسی.بعد کامپیوتر رو ریستارت کن.قبل از اینکه وارد ویندوز بشه چکدیسک میکنه .البته نباید به صفحه کلید دست بزنی تا کارش تموم بشه.بعد که وارد ویندوز شد سی دی ویندوز رو بزار و ریستارت کن ببین چی میشه.
    باشه.اولین بار وسط کپی کردن فایل ویندوز ارور داد cannot copy نمیدونم چرا اوایل نصب اینجوری میشه.وقتی اون گوشه مانیتور میزنه ویندوز ستاپ میاد این

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

یعنی من اون گذینه یعنی no change رو بزنم فقط درایو c و program file و windows پاک میشه.بقیه پوشه هام که توش اطلاعات هست میمونه دوست عزیز

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

این رو میزنم میگه invlid parametr.نمیتونین واضح بگین.بعدش chkdsk خالی زدم یه چی اومد داشت درصد پر میشد اون همونه یا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •