تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 67 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 667

نام تاپيک: بحث در مورد تلویزیونهای ۲۰۱۴ سونی که وارد بازار ایران شده اند- W800B, W600B, W850B , ...

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض بحث در مورد تلویزیونهای ۲۰۱۴ سونی که وارد بازار ایران شده اند- W800B, W600B, ...

درود
    آقا وحيد شما TV رو به اينترنت وصل كردين و گزينه آپديت اتوماتيك روشن هست؟
    چون مشخصاتى كه فرمودين موقع آپديت TV صورت ميگيرد.
    و متاسفانه وسط آپديت شما TV رو خاموش كردين.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    اراك

پيش فرض

آره دوست عزیز آپدیت روشن بوده و وای فای هم روشن بوده .خوب الان باید چکار کنم برگرده به حالت اول چون هیچ دکمه ای هم کار نمیکنه که بتونم ریستش کنم

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض بحث در مورد تلویزیونهای ۲۰۱۴ سونی که وارد بازار ایران شده اند- W800B, W600B, ...

احتمالاً وسط آپديت شما خاموش كردى و به نرم افزار و بورد TV صدمه وارد شده.اگه اينجور باشه،
    اگه من باشم بوسيله USB آپديت جديد رو وصل ميكنم جواب نداد با گارانتى و تعميرگاه SONY تماس ميگيرم.
    اگه گارانتى داره بهشون زنگ بزن و چيزى بابت آپديت نگو.
    چون اگه حدس من درست باشه شما خودت زدى TV رو خراب كردى.

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

اگه TV تون به اينترنت وصل بوده،و گزينه آپديت اتوماتيك روشن بوده.TV خودش اتوماتيك جستجو ميكنه و اگر آپديت جديدى باشه .اگر تو ساعت دانلودش باشه اتوماتيك دانلود ميكنه و نصب هم ميكنه.
    ولى اگر تو ساعت دانلودش نباشه(تو تنظيمات هست) از شما سئوال ميكنه كه آپديت جديد آمده الان دانلود كنم يا تو ساعت مقرر.
    موقع دانلود و نصب TV خاموش ميشه و چراغ پايينش روشن و خاموش ميشه.
    اگر اينترنت پر سرعت داشته باشى. 4 دقيقه طول ميكشه. وگرنه بيشتر.
    حين آپديت اگر به TV دست بزنيد .احتمال صدمه به TV زياد هست.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

آره دوست عزیز آپدیت روشن بوده و وای فای هم روشن بوده .خوب الان باید چکار کنم برگرده به حالت اول چون هیچ دکمه ای هم کار نمیکنه که بتونم ریستش کنم
    دوست عزیز
    اگر کنترول کار نمی کند
    حذف باتری از کنترل از راه دور .
    فشار هر دکمه بر روی کنترل از راه دور دو بار.
    اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از دکمه های کنترل از راه دور گیر نکرده باشد .
    نصب باتری تازه را به کنترل از راه دور .
    مهم: اطمینان حاصل کنید که باتری ها در ( + و - ) قرار داده شده جهت نشان داده شده است در داخل محفظه باتری است.

اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز جلو سنسور مادون قرمز ( IR ) در تلویزیون را مسدود نکردباشد .
    مهم: پایین نگه ندارید دکمه POWER را بیش از حد و به مدت طولانی . انجام این کار ممکن است کنترل از راه دور را از کار بیاندازد

ریست فاکتوری
    تلویزیون را روشن کنید .
    صبر کنید حدود 40 ثانیه تا تلویزیون به طور کامل راه اندازی شود .
    در تلویزیون کنترل از راه دور دکمه جهت دار رو به بالا UP ARROW را فشار دهید و نگه دارید.
    در حالی که نگه داشتید دکمه جهت دار رو به بالا را دکمه پاور در تلویزیون بزنید و رها کنید.
    توجه:
    TV ممکن است خاموش و مجددا روشن شود.

مراحل تنظیم مجدد اضافی در دسترس هستند اگر شما یک تلویزیون که پس از سال 2012 ساخته شد باشد مراحل فوق کار نمی کند.

6. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    اراك

پيش فرض

خداروشکر درست شد نمیدونم چه جوری ولی فکر کنم خودش اتوماتیک آپدیت کرده چون یه سری تبلیغات اومد وقتی روشن شدن دیگه هم خاموش نشد و چشمک نمیزنه البته گارانتی نداره چون بدون گارانتی خریدم نزدیک بود سکته کنم بازم بابت همه راهنمایی ها ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

آقا وحيد از آپديتش بوده
    شما برو تو قسمت تنظيمات - قسمت پشتيبانى محصول - اطلاعات سيستم - نسخه نرم افزار رو بنويس تا بهتون بگم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

با سلام
    من دو هفته پیش 50w800 را خریدم .به نظر من قیمتش نسبت به امکانات و سایز می ارزه(4300000 تومان) . کیفیتش هم نسبت با 42w804 که مقایسه می کنم خوبه . چند تا اشکال کوچولو از نظر من داره .منوها نسبت به مدلهای قبلی دسترسی شون بدتر شده . ریموت کنترل مناسبی نداره . فلش یا هارد را که وصل می کنی دیر باز می کنه.فولدر نشون نمی ده . زاویه دید نسبتا کمی داره یعنی کیفیت تصویر تو زوایای بالاتر افت پیدا می کنه. گیرنده دیجیتالش سرعت پایینی داره
    ولی به طور کلی ارزش خرید را داره .ظاهر بسیار زیبایی داره . کنتراست بسیار خوبی داره .یه حالت پخش صدا برای گزارش فوتبال داره .تصاویر زنده ای داره .اکثر فرمتها را باز می کنه . یه نیگا هم به این لینک بکنید :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سلام
    من دو هفته پیش 50w800 را خریدم .به نظر من قیمتش نسبت به امکانات و سایز می ارزه(4300000 تومان) . کیفیتش هم نسبت با 42w804 که مقایسه می کنم خوبه . چند تا اشکال کوچولو از نظر من داره .منوها نسبت به مدلهای قبلی دسترسی شون بدتر شده . ریموت کنترل مناسبی نداره . فلش یا هارد را که وصل می کنی دیر باز می کنه.فولدر نشون نمی ده . زاویه دید نسبتا کمی داره یعنی کیفیت تصویر تو زوایای بالاتر افت پیدا می کنه. گیرنده دیجیتالش سرعت پایینی داره
    ولی به طور کلی ارزش خرید را داره .ظاهر بسیار زیبایی داره . کنتراست بسیار خوبی داره .یه حالت پخش صدا برای گزارش فوتبال داره .تصاویر زنده ای داره .اکثر فرمتها را باز می کنه . یه نیگا هم به این لینک بکنید :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دلیل زاویه دید نه چندان خوب اش اش استفاده از پنل va هست. در w804a از پنل ips استفاده شده بود. هر چند زاویه دید بدی نداره با توجه تکنیک ساخت پنل اش
    در بقیه موارد هم کاملا سرتر از w800a هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

از كجا تهيه كردين؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •