تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 93

نام تاپيک: شکست عشقی

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

دوستان این تذکر آخر هست اگر پست های تاپیک در جهت موضوع ادامه پیدا نکنه و به بحث یا شوخی و امثالهم بگذره تاپیک بسته خواهد شد.
    از همه دوستان خواهش میکنم به این تذکر توجه جدی کنند ممنونم

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

میشه بگین کاکائو چه تاثیری داره؟؟
    سلام

عشق چیزی جز ترشح هورمونها نیست
    هورمونهای خاصی تو بدن هستن که وقتی ترشح میشن باعث احساس شادی و سرخوشی و لذت میشن مثل هورمون دوپامین

وقتی شما عاشق میشید در کنار عشق خودتون احساس لذت و ارامش می کنید این لذت و ارامش بر اثر ترشح هورمونی به نام دوپامین هست

کاکائو سر شار از ماده ای به نام" فنیل اتیل امین " هست این ماده باعث تحریک هورمون دوپامین تو بدن میشه و باعث میشه هورمون دوپامین تو بدن شما تحریک بشه و بیشتر ترشح بشه و شما احساس شادابی و سرخوشی بیشتری کنید

عشق یه چیزی تو مایه های مواد مخدر هستش
    مواد مخدر وقتی مصرف میشه باعث ترشح زیاد هورمون دوپامین میشه و مصرف کننده احساس لذت و ارامش میکنه حالا اگه مواد مخدر از مصرف کننده بگیرن احساس میکنه اصلا راحت نیست احساس سرخوشی نداره و

کلافه میشه چون هورمون دوپامین که باعث لذت میشه در بدنش کم شده حالا اگه دوباره بهش مواد مخدر بدن باز دوپامین بدنش زیاد میشه و احساس خوبی بهش دست میده

حالا عشق هم همینجوریه اگه شما در کنار عشقتون باشید هورمون دوپامین و هورمونهای دیگری در بدن شما زیاد ترشح میشه وباعث سرخوشی و لذت میکنید حالا اگه عشقتون در کنارتون نباشه مقدار دوپامین در

بدنتون کم میشه و احساس بدی بهتون دست میده عشق به شدت ادم وابسته میکنه شما در حال حاظر مشکلتون این نیست که چرا شما رو به اد لیست فیسبوکش اضاف نمیکنه مشکل شما اینه که وابسته شدید

حتی اگر به اد لیست عشقتون اضاف بشید در مرحله بعد شما دوباره سعی میکنید باز هم بیشتر بهش نزدیک بشید و اون دوباره شما رو بلاک میکنه چون نمی خواد از یه حدی بیشتر بهش نزدیک بشید

تنها دلیلی که من میبینم اینه که اون دختره شما رو نمی خواد و اگر هم شما رو وارد اد لیستش قبلا کرده به خاطر این بوده که شما زیاد اصرار کردید اونم برای اینکه از گیر دادن شما کم بشه شما رو به اد لیستش اضاف کرده و یا می خواسته شما رو ناراحت نکنه.

3. 4 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

اقای behnamcp تو این مدت که از گفت و گو های این تاپیک گذشته

ایا تلاشی در جهت بهبود خودتون داشتید یا نه؟

ایا هنوز به پیج فیسبوک عشقتون سر میزنید ؟

لطفا بگید در این مدت کار خاصی انجام دادید یا نه؟

5. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام

اقای behnamcp تو این مدت که از گفت و گو های این تاپیک گذشته

ایا تلاشی در جهت بهبود خودتون داشتید یا نه؟

ایا هنوز به پیج فیسبوک عشقتون سر میزنید ؟

لطفا بگید در این مدت کار خاصی انجام دادید یا نه؟
    سلام
    بله یک جلسه پیش روانشناس رفتم متاسفانه هنوز هم به صفحه عشقم سر میزنم حقیقتش خیلی سعی کردم فراموشش کنم اما هنوزم گاهی وقتها بهش فکر میکنم از پیگیری شما هم ممنونم

7. این کاربر از behnamcp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

این رو هم بگم من این مشکلمو در چند سایت مختلف مطرح کردم که بالای 300 کامنت داشتم که بیش از 99 درصد اونها گفته بودند که من باید این ادم رو فراموش کنم منم تمام تلاشمو میکنم امیدوارم موفق بشم برام دعا کنید

9. 4 کاربر از behnamcp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

این رو هم بگم من این مشکلمو در چند سایت مختلف مطرح کردم که بالای 300 کامنت داشتم که بیش از 99 درصد اونها گفته بودند که من باید این ادم رو فراموش کنم منم تمام تلاشمو میکنم امیدوارم موفق بشم برام دعا کنید
    سلام دوست عزیز

خوب همین که تصمیم گرفتی فراموشش کنی نشون میده داری منطقی فکر میکنی...و مطمئن باش خیلی زود به روزی میرسی که حتی تو ماورای تصوراتت هم خیال نمیکردی که اینچنین نسبت به طرف مقابل(عشقت) بی تفاوت بشی...و چقدر عجیبه این احساس..چقدر باورنکردنیه....و میخندی به دنیا...با تمام اتفاقاتی که داره می افته...!!!

11. 4 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

بسیار عالی

به نظر من دیگه به صفحه عشقت سر نزن بزار روند کنار گذاشتنش سریعتر بشه هر چی از عشقت داری حتی اگه یک ادرس یا یک عکس یا پیام و کلا هر چیزی داری بریز دور

هیچ وقت التماس کسی رو نکن حتی اگه از دلتنگی بمیری
    من مطمینم دوباره میتونی عاشق یه نفر دیگه بشی
    صفحه قبل یکی از دوستان حرف قشنگی زد :

در زندگیتون منت احدی رو برای اینکه فقط یک اپسیلون بیشتر بهتون توجه کنه، نکشین.

این
    اپسیلون های منت چنان به سمت بی نهایت های تحقیر میل میکنه که دیگه اثری از شخصیتتون باقی نخواهد ماند.

امیدوارم هر چه سریعتر از تو ذهنت پاک بشه که دیگه برای یاداوریش ساعتها فکر کنی

13. 5 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ورزش کردن هم خیلی مؤثره تو فراموش کردن ...
    وقتی رفتی ورزش جوری فراموشش میکنی خودتم نمی فهمی که کی فراموشش کردی!

15. 5 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

آقا منم درگیرم مثل شما ... پنج سالی بود اشنا شده بودیم با هم ... بهش گفتم دلم گیره بهت ... گفت نه ...

هنوزم نتونستم از ذهنم خارجش کنم ...بله سخته .....

17. 3 کاربر از TATU_TATY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

ایشون با توجه به اینکه میفرمایید از 19 سالگی ظاهرا اولین احساستون هست . ایا تجربه دوستی با شخصی رو دارید ؟ اگر نه متاسفانه باید بگم شما به دلیل اینکه ایشون شما رو از خودشون طرد میکنند این یک حس مالکیت هست که در مردها نسبت به خانوم ها بیشتر هست معمولا شخص میل عجیبی داره که اون شخصی که طردش میکنه و یا ازش فاصله میگیره رو بدست بیاره به شما قول میدم با اولین دوستت دارم ایشون ( اگر با ایشون به مرجله دوستی برسید ) شما ایشون رو خیلی راحت ترک میکنید . و یک مساله اینکه 5 سال ابراز احساسات میکنید ممکنه باعث تغییر شخصیت توی شما بشه پیشنهاد میکنم کتاب های روانشناسی رو فراموش نکنید و یک چیز " اگه سوالی از ایشون داری " مساله ای تو ذهنت هست که ازارتون میده به هر قیمتی هم شده از ایشون بپرسید .مسایلی که ازارتون میده رو حتی اگه ایشون جواب هم نمیده به اجبار از ایشون بپرسید ! و بعد برای خودتون مشغله فکری درست کنید

19. این کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •