تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 69

نام تاپيک: محیط داخلی خانه (نظر بدین)

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آفرین پسر گلم.

2. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

جناب هاتسان خان من تا الان چهار نفر بازیسلاز حرفهای کامل در سطح بین المللی تربیت کردم شما هنوز نتونستی یاد بیری یه نمونه کار بزنی ؟ نمونه کارت همون هواپیمای توی فیلم بود که پول داده بودی به چند نفر تری دی کار واست درستش کرده بودن جناب کار آفرین ؟ تازه خیلی وضعشم خراب بود (تو کار آفرینی هم استعداد نداری )
    باو بالاخره خودتو به یه سطحی برسون که روت بشه ارائه بدی دیگه ما منتظران ظهورتیم به صورت بازیساز نه با ادعا رفتن و گرفتن کار صدا سیما و یه کار آفرین باشی فقط (هر چند 4 سال قبلش خودم از واسه صدا سیما مسابقه ساختم افتخاری نیست )
    Last edited by Reza Azimy_RW; 06-04-2016 at 00:44.

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در کل که صحبت هات بر پایه ی یه سری تخیلاته که نمیتونی ثابت کنی ولی من میتونم یه چیزی رو همینجا بهت ثابت کنم امیدوارم متحول بشی و این رفتارای زشتت رو بذاری کنار.

فیلم آخرمون آمریکا اکران شد ، قراره چند جای دیگه هم اکران بشه مثل کره جنوبی و ایتالیا.

این لینک سایت مرتبط با جشنواره آمریکایی :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تو قسمت Dreams & Nightmares.

این صفحه کره جشنواره کره جنوبی :
    افتتاحیه فیلم گذاشته شده میتونی ببینی.

اینم صفحه جشنواره ایتالیا :
    قسمت Free Theme .

اسم فیلم Reverse Continuity کارگردان پوریا شجاعی.

اثبات :
    باید بگم که من اولین بازیساز ایرانی هستم که صفحه اختصاصی تو معتبر ترین سایت فیلم تو جهان (IMDB) داره.

اینم صفحه من که توش زده که من تو این فیلم بودم.

راستی جایزه بهترین فیلم داستانی فرهنگ و هنر هم تو ایران گرفتیم اینم عکسش :

تازه باز اگر رویی که داری اجازه بده بگی این کارا رو نکردی دادی کسای دیگه کردن حداقلش اینه که بازیگرِ فیلم من بودم (این رو دیگه نمیشه داد به کسی دیگه) ؛ باز من بازیگر شدم خودت فکر کردی چی شدی به کجا رسیدی؟ دلم برای اون 4 نفر بازیسازی هم میسوزه که تو تربیت کردی , خودت همش چرت و پرت میسازی وای به حال اون بدبختایی که از تو یاد گرفتن

چند تا از بچه های این انجمن به شدت باهام رفیقن و روز به روز روابطمون قوی تر میشه , همین امروز یکی از بچه های همین انجمن ناهار اومد خونمون کلی با هم گپ زدیم و خندیدیم و خوش گذروندیم در کنارش صحبت های کاری هم کردیم و کلی برنامه ریختیم ؛ یکی اینجوری باحال.
    یکی هم متاسفانه مثل تو که فقط فکر میکنه باحاله و میخواد به یه نحوی حال دیگران رو بگیره و تو تخیلاتش میگیره.
    فیلم بالا فقط یکی از کارای کوچیکی بود که تو این مدت کردیم ، یکم اوکی بودی دعوتت میکردم بیای با بچه های تیممون آشنا بشی پروژه ها رو نشونت میدادم شاید حتی همکاری هم میکردیم با هم یه سودی هم میزدیم به جیب ولی....

5. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

پس ینی الان بازیگری یا کار افرین ؟! خودتم که میگی تو فلان فیلم یه صحنه بودی
    منم که چیزی نگفتم باو گفتم کار افرین مگه اشتباه گفتم ؟ خودت که هنری نداری که حالا تو یه فیلم هم نشونت دادن کاری نداره این نقشا رو بازی کردن هر چند شاید یکم استعداد بازیگری داشته باشی
    نگران منم نباش من زدم تو کار رباتیک کارمم خوب میچرخه الان یه برنمه نویس , بازیساز , مدلساز , طراح دو بعدی ( در حد تغریبا حرفه ای ) , رباتیک کار (:دئ) و ...
    چون پرسیدی چیکار کردی گفتم .حده اعقل بهتر از چندثانیه پریدن تو فیلمه اونم اگه نقشو نخریده باشی :ئ

کلا چون ادعات میشه حال میکنم باهات :دئ در مورد شام خوردن با بازیسازا هم واقعاافتخار مکردن داره یه آدم عادی با یه بازیساز شام بخوره ادامه بده خاستی با منم یه شام بزن :دئ فقط مواظب باش کالریت نره بالا تو فیلما نمیگیرنت
    عاغا بحث تموم فک کنم همه چی روشنه
    Last edited by Reza Azimy_RW; 07-04-2016 at 15:45.

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باز داری حرفای الکی میزنی که نمیتونی ثابت کنی.
    همون بحث تموم بشه بهتره ، فقط برای اطلاعات بیشتر میگم که بازیگر اصلی فیلم بودم نه اینکه چند ثانیه رد بشم از جلوی دوربین هر چند نقش خریدنی داریم ولی نه برای فیلمی که آمریکا اکران میشه ؛ خارجیا شوخی ندارن که کوچکترین چیزی ایراد داشته باشه فیلم رو تایید نمیکنن.

حالا میدونم دیگه در آینده نزدیک که بازی PCمون کامل میشه بدیم بیرون اگر موفق هم باشه باز میگی پول دادی دیگران ساختن؛در کل بخوام مثل خودت با خودت رفتار کنم باید بگم :

تمام برنامه و بازیای که دادی دیگران برات ساختن گذاشتی رو کافه بازار همش با هم اندازه یک دونه بازی که من و احمد با هم ساختیم هم نصب فعال نداره بعد به خودت میگی حرفه ای و به دیگران هم میگی ادعا خیلی خنده داری. ممنون که موجبات شادی و خنده ما رو فراهم نمودی.

ادامه ندیم بهتره چون جوابای خودت رو به خودت تحویل میدم

حالا باز برای ایجاد شدن خنده و شادی کار بعدیمون آماده شد میام میگم کل کل کنیم بخندیم

8. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

به نظر من که جفتتون بازی سازهای قدیمی و باتجربه هستید که هنوز فرصت عرض اندام پیدا نکردید. یه روزی بالاخره همین بازیساهای اینجا یه کار خیلی بزرگ میکنن.

رضا عظیمی که تجربه و سابقه اش زیاده و خیلی وقته دستش تو کاره.
    پیام عرب زاده هم که علاقه و اشتیاق و پشتکارش حرف نداره و مثل خودم هدفش بلند مدته

10. 2 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

تمام برنامه و بازیای که دادی دیگران برات ساختن گذاشتی رو کافه بازار همش با هم اندازه یک دونه بازی که من و احمد با هم ساختیم هم نصب فعال نداره بعد به خودت میگی حرفه ای و به دیگران هم میگی ادعا خیلی خنده داری. ممنون که موجبات شادی و خنده ما رو فراهم نمودی.
    اگه بازیساز باشین میدونین بازی سازی یه نفره همینه . صد هزار دانلمودد نمیگیره . تو هم از خلاقیت احمد استفاده کردی چون همه بازیهای احمد دانلود بالاییی دااشتن هنر تو نبوده

باز میگی پول دادی دیگران ساختن؛
    بالاخره اگه ادعا گنی فقط کار افرین نیستی تو یه بخشش تخصصی فعالیت کردی دیگه ؟ ما همون بخشو فقط قضاوت میکنیم نترس

من تو خیلی بخشا فوق حرفه ای هستم مثل برنامه نویسی بازی یا ... از فیزیک گرفته تا .... گرافیک سه بعدی و تو بعضی بخشا هم متوسط هستم که گرافیک دو بعدی و آهنگسازی و رباتیک و ... جزو این دسته هستن که تا چند مدت دیگه همنینا هم فوق حرفه ای میشه

شما اگه میخای کار منو تخصصی قضانوت کنی بازی جنگ کاغذی رو ببین که برنامه نویسیش کاملا با من بوده و هوش مصنوعی به صورت تخصصی . این واسه برنامه نویسی

کارای سه بعدی هم که مشخصه
    تو هم همون بازیگری رو بگیر به نظر من اگه اینطوریه که میگی استعدادوو داری تو این زمینه (صلنوات ) موفق میشی کلا بازی رو بار کنار
    Last edited by Reza Azimy_RW; 08-04-2016 at 18:06.

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وقتی خودت میگی بحث تمومه یعنی تمومه دیگه باز یه سری حرفا میزنی خودت رو ضایع کنی.

میبینم که میگی بازی تکی ساختی 100 هزار نمیره و اینا ؛ خود احمد بازی داره بالای 200 هزار تا. تکی هم ساخته. اینکه تو میدونی نمیتونی تکی زیاد دانلود داشته باشی و بازم تکی کار کردی ضعفِت رو نشون میده حداقل من عقل داشتم گفتم تکی نمیشه رفتم یه آدم کار درست رو انتخاب کردم.

بازی که با احمد ساختیم 50-50 هم کار کردیم و هم سود بردیم الان هم بالای 130 هزار تا نصب فعال داره.

با توجه به صحبت خودت که میگی :

جنگ کاغذی رو ببین که برنامه نویسیش کاملا با من بوده و هوش مصنوعی به صورت تخصصی
    یعنی تو با یک یا چند نفر دیگه جنگ کاغذی رو ساختین ولی متاسفانه آمار فاجعه آمیز +200 دانلود و 1 ستاره دارین.

این در حالیه که بازی ما آمارش اینه :

فقط 15 هزار نفر 5 ستاره دادن؛ تو اگه بازیت 15 هزار تا دانلود بشه از خوشحالی سکته میزنی چه برسه به 15 هزار تا 5 ستاره.

اصلاً من نمیدونم چطور روت شد اسم جنگ کاغذی رو آوردی ؛ من اگه چنین فاجعه ای به بار میاوردم کلاً خودم رو از صحنه روزگار محو میکردم.

اگه سنگ(Rock) پای قزوین اعتماد به نفس تو رو داشت الان Rockstar شده بود.

به خاطر خودت هم که شده محو شو یه مدت بلکه یادمون بره جزو سازنده های فوق حرفه ای جنگ کاغذی بودی

واقعاً اولش دلم نیومد جواب بدم ولی گفتم بذار حرارتت رو بخوابونم به نفعته ؛ جای دیگه از جنگ کاغذی چیزی نگو.

میدونی مثل اون قضیه صدا سیما میمونه؛ یه بازی برای یه شبکه با 1000 تا بیننده زدی با جلوه های ویژه ما که تو شبکه 3 پخش شد اسمم تو تیتراژ 30 روز توی پر بیننده ترین شبکه ایران با آمار میلیونی پخش شد مقایسه میکنی.

13. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

نمیدونم چرا الان پستتو دیدم
    یعنی تو با یک یا چند نفر دیگه جنگ کاغذی رو ساختین ولی متاسفانه آمار فاجعه آمیز +200 دانلود و 1 ستاره دارین.

اولا جنگ کاغذی که من برنامه نویسیشو زدم به دلایلی(مربوط به خوده شرکت) هنوز منتشر نشده نمیدونم اینو از کجات در آوردی . دوما من فقط یه برنامه نویس بودم که کارم رو هم 100 درصد بدون ایراد انجام دادم و پولمو گرفتم دیگه فروش و اینا به من ربطی نداره .
    فک کنم هنوز کار شرکتی انجام ندادی اینا رو بدونی .
    الان روت شد این جنگ کاغذی رو مقایسه کردی که معلوم نیست کار کیه ؟! :دئ
    میدونی مثل اون قضیه صدا سیما میمونه؛ یه بازی برای یه شبکه با 1000 تا بیننده زدی با جلوه های ویژه ما که تو شبکه 3 پخش شد اسمم تو تیتراژ 30 روز توی پر بیننده ترین شبکه ایران با آمار میلیونی پخش شد مقایسه میکنی.
    مسابقه تلوزیونی تو شبکه استانی 1000 بیننده داره . آمارو
    اونوقت اون کاری که شما با پارتی بازی پولشو گرفتی دادی به یه نفر برات زد که فقط این وسط نقش یه دلال کلاه بردار یا به قول خودت کار آفرین رو بازی کردی(که از نظر کیفیتی هم افتضاح بود) رو با کاری که من کردم مقایسه میکنی ؟!
    خیلی از این افراد تازه کار هستن که الکی میگن من بلدم بعد پولو میگیرن یکمیشو میدن به یه متخصص و تحویل میدن گند میزنن به بازار کار بعد تو بهش افتخار میکنی ؟! مملکت ما واسه وجود افرادی مثل تو به این روز افتاده پیام خان

ویرایش :

یا غرعان الان این بازی که گفتی من زدم ( جنگ کاغذی) رو تو کافه بازار دیدم اصلا هیچ ربطی به اون نداشت سبکش یه چیز دیگس اصلا یه دونه شات اگه از کار من دیده بودی این حرفو نمیزدی

واقعاً اولش دلم نیومد جواب بدم ولی گفتم بذار حرارتت رو بخوابونم به نفعته ؛ جای دیگه از جنگ کاغذی چیزی نگو.
    پس من یه دلسوز هم داشتم نمیدونستم دمت گرم
    Last edited by Reza Azimy_RW; 25-06-2016 at 18:07.

15. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اصلا یه دونه شات اگه از کار من دیده بودی این حرفو نمیزدی
    من که شات ندیدم, شما بیار نشون بده. بعد بحث میکنیم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •