تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 11 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 103

نام تاپيک: "وی‌چت"، از صبح امروز فیلتر شده است!!!

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان عزیز لطفا از لحن مناسب استفاده کنید و به دیگران توهین نکنید
    در صورت دیدن پست های دارای لحن نامناسب و توهین امیز برخورد خواهد شد.

با تشکر

2. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مشکل رو وقتی خانواده ها بررسی نمیکنن باید یه بام زن باشه بزنه تو سرشون بفهمن ، بچه 13 ساله اخه چی از زندگی میفهمه در حالیکه همه جا بچه سیزده ساله همه جای دنیا کلی از زندگی میفهمه کلی فرهنگ بارشه
    فرهنگ رو ما خودمون باید پدید بیاریم در خودمون نه اینکه بگیم هرچه پیش امد خوش امد
    دولت دیگه نمیتونه برای ما کلاس بذاره اقا از وی چت استفاده خلاف عفت نکنین ال نکنین
    ادم خودش باید بفهمه
    نمی دونم چرا یاد خاطرات زمان ممنوعیت ویدیو کاست افتادم.....

خب اگه دقت کنی به سنشون هیچکس نیست که تو بازه سنی 25-30 سال باشه
    اگه هم باشه الاف هست و خب کسی که الافه شما به من بگو از وی چت چه استفاده ای میکنه!!؟؟ کلاهتو قاضی کن
    در ثانی اکثر این افراد بچه جغله ها بودن البته از واقعیت نگذرم 5 نفر از مهندسین و دوستای خوب هم بودن در این بین که واقعا برای کارهای تحقیقاتی و ارتباط سریع با کارشناسان میخواستند
    ولی اکثرا افراد جغله بودن حالا شما خودتون رو با خودتون عشق است فکر کنین! این بچه مچه ها وی چت رو برای چی میخوان! چرا در نقاط مختلف جهان امار استفاده وی چت بیشترینش در سنین 30-40 سال و در اینجا 12-22 سال هست؟!!!
    شما خودتون فکر کنین
    تو جعبه کمک های اولیه ، بتادین و باند گذاشتن ولی بچه ها میرن باهاش دکتر بازی می کنن و/یا مسابقه طناب کشی برگذار می کنن و/یا زخمی جنگی نشون میدن خودشون رو
    بخاطر این دلیل باید این وسایل رو از جعبه کمک های اولیه برداشت تا دیگر مورد سو استفاده قرار نگیره و در زمان لزوم کسی که احتیاج داره هم از حق استفاده ان محروم باشه یا اینکه وقت بزاریم بجای سرکوب کردن بچه جغله ها تلاش کنیم راهنمایی کنیم که چطور ازشون استفاده کنن تا در مواقع لزوم هم در دسترس باشه........

پ ن:
    در زلزله ژاپن بخشی از راه های ارتباطی عادی قطع شد و بخشی از خطوط تلفن و شبکه های معمولی موبایلهم غیر قابل دسترس ..... خیلی ها از طریق اینترنت ( از نوع ممنوع شده اسمانی ) و مشابه همین نرم افزارها و سایت ها توانستند از احوال بستگانشون و وضعیت انجا اطلاع پیدا کنند.
    اینکه بخوایم بخاطر عدم استفاده درست توسط یک گروه یک چیز را کلا ممنوع درست نیست... باید اموزش داد تا درست استفاده بشه.
    ایران از این مورد خیلی صدمه دیده

4. 7 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Undisclosed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

خب اگه دقت کنی به سنشون هیچکس نیست که تو بازه سنی 25-30 سال باشه
    اگه هم باشه الاف هست و خب کسی که الافه شما به من بگو از وی چت چه استفاده ای میکنه!!؟؟ کلاهتو قاضی کن
    در ثانی اکثر این افراد بچه جغله ها بودن البته از واقعیت نگذرم 5 نفر از مهندسین و دوستای خوب هم بودن در این بین که واقعا برای کارهای تحقیقاتی و ارتباط سریع با کارشناسان میخواستند
    ولی اکثرا افراد جغله بودن حالا شما خودتون رو با خودتون عشق است فکر کنین! این بچه مچه ها وی چت رو برای چی میخوان! چرا در نقاط مختلف جهان امار استفاده وی چت بیشترینش در سنین 30-40 سال و در اینجا 12-22 سال هست؟!!!
    شما خودتون فکر کنین
    آهان یعنی به نظر جنابعالی مسئولین دلشون واسه مردم و خانواده ها سوخته ؟

واسه همینه که کانتینر کانتینر مواد مخدر وارد کشور میشه ؟ واسه همین دلسوزی هاست که بهترین جوانان کشور یا فرار کردن یا ...

یه نگاهی به کاربرد اینطور برنامه ها بنداز ، قابلیت هاشو در نظر بگیر ، اونوقت میفهمی که کاملا 30ya30 هست قضیه .

فرهنگ مردم هم هر بلایی سرش اومده کاملا مشخصه مقصرش چه کسانی هستن ، همونایی که فیل تر میکنن .

6. 3 کاربر از Undisclosed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

واقعا دله همتون خوشه ها!!
    هرچی از مزایا و معایب ویچت و امثال ویچت بگید و بهم فحش بدید، هیچ تاثیری تو تصمیم گیری های مربوطه نمیذاره.
    کاش منم مثل شماها سرخوش بودم!

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

واقعا دله همتون خوشه ها!!
    هرچی از مزایا و معایب ویچت و امثال ویچت بگید و بهم فحش بدید، هیچ تاثیری تو تصمیم گیری های مربوطه نمیذاره.
    کاش منم مثل شماها سرخوش بودم!

راه حلی داری؟!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

راه حل برای چی؟ برای سرخوشی ها؟
    خب هرکی با یه چی سرگرمه، ملت ما هم با تو سر و کله هم زدن و پاچه همدیگه رو گرفتن. این بهترین راه حله، چون مشکل هرچقدر بزرگ و اساسی هم باشه اینجوری خیلی ساده فراموش میشه!

Last edited by reza_jolie; 24-12-2013 at 01:05.

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

راه حل برای چی؟ برای سرخوشی ها؟
    خوب هرکی با یه چی سرگرمه، ملت ما هم با تو سر و کله هم زدن و پاچه همدیگه رو گرفتن. این بهترین راه حله، چون مشکل هرچقدر بزرگ و اساسی هم باشه اینجوری خیلی ساده فراموش میشه!

بیخیال راه حلی نداره! خانه از پای بست ویران است

11. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز manli7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام

دوستان برای شما هم هی قطع و وصل میشه ؟

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

برای من که با سایفونم درست وصل نمیشه. چیز شکن دیگه نداریم برای اندروید غیر سایفون؟

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

حالا آشنا شدن با جنس مخالف ( که بعضی ها بهش میگن مخ زنی ) میشه بپرسم چرا بده از طریق ویچت ؟

کرم از خودِ درخته دوست عزیز , همدیگرو خر میکردن و میرفتن بیرون به من و شما چه ربطی داره یا ضرری رسونده ؟ ما چیکار به تصمیمات بقیه داریم ؟ اصلا ما کی هستیم درمورد کارهای بقیه قضاوت میکنیم که خوب یا بده ...
    این مملکت هم کارش شده این , ویچت یه مسنجره با یه سری امکانات که هرکس به نحوی که دوس داره ازش استفاده میکنه ؛ دیگه چطورش فقط ربط به خود شخص داره نه کس دیگه ای که میان فیلترش میکنن و تصمیمات مزخرف برای مردم میگیرن ؛
    برای جلوگیری از فساد در اجتماع راه بهتری نبود ؟
    نظره من اینه هرکس درک و فهم داره خودش میتونه درست و غلط رو انتخاب کنه نیازی به ایجاد محدودیت و اینکارا نیست ؛ کسی هم که سنش پایین هست و بچس خونوادش باید بهش آموزش بده جنبه استفاده از اینطور چیزهارو ...
    مملکتم به جای اینکارا باید روی فرهنگ سازی کاری کنه به نظرم ...

پ.ن : من خودم ویچت روی گوشیم نداشتم کلا ...
    دوست من اون بچه ی 15 ساله ای که گول یه پسر 4 سال بزرگترشو خورده یا اون عده ای ک بدون شناخت از هم باهم میرن بیرون و ... فک نمیکنی اینا همه مشکلات اجتماعی رو بوجود میاره؟من نمیگم فیلتر کردن کار خوبیه ولی دقت کن که مشکلات جامعه ی ما هم همیناس...
    شما خواهر خودتو بذار جای اون دختر15 ساله...خداییش دلت نمیسوزه؟چه گناهی کرده،حالا چون پدر و مادرش به هزار تا دلیل نتونستن بهش آموزش های لازمو بدن این باید تو سن 15 سالگی ضربه ی روحی بخوره؟
    متاسفم برای خودمون ک تو جامعه ای داریم زندگی میکنیم که انسانیت داره از بین میره...خوب آخه چرا شما فقط به فکر خودت هستی؟
    شما میخوای از طریق اینترنت مکالمه داشته باشی و مسیج بدی خوب کلی نرم افزار دیگه هست...وایبر،واتس اپ،کیک،فید،مسنجر یاهو و ... مشکل اونا چیه واقعا که باید مردم واقعا اینقدر عاشق ویچت بشن؟فقط چون نمیتونن پیپل نیربای رو نشون بدن یا چون شیک ندارن بدرد استفاده نمیخورن؟
    حالا هی بریم به فرهنگ غنی و چند هزار سالمون افتخار کنیم،دریغ از یه خورده انسانیت...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

15. این کاربر از solo8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •