تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 71

نام تاپيک: مشکل در وصل شده به سرور smart hub سامسونگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    یا باید صبر کنید که سرورهای ایران درست شود ویا اینکه سیستمتان را به حالت قبل از فعال سازی دیجیتال و فارسی ساز تان برگردانید و امتحان کنید ببینید به اسمارت هاب وصل میشوید یا نه؟ و یا از تایپیک زیر استفاده کنید ببیند در سیستم شما موثر است یا نه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون از راهنمایی
    قبل از نصب فارسی هم وصل نمیشد چند بار هم کشورها عوض کردم بدون فایده بود
    این روش بالا هم نمیشه یعنی به اون قسمت توافقنامه نمیرسه که دکمه ها رو زد
    اگه مشکل برای چند روزه که درست ولی میترسم دایمی باشه و اصلا نشه که اونجوری خیلی بد میشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون از راهنمایی
    قبل از نصب فارسی هم وصل نمیشد چند بار هم کشورها عوض کردم بدون فایده بود
    این روش بالا هم نمیشه یعنی به اون قسمت توافقنامه نمیرسه که دکمه ها رو زد
    اگه مشکل برای چند روزه که درست ولی میترسم دایمی باشه و اصلا نشه که اونجوری خیلی بد میشه
    دوست عزیز
    نه دایمی نیست منتها زمان بر است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان من قبل از تبدیل به فارسی که وصل میشد. درقسمت توافقنامه که میامد نوشته به که این سایت متلحق هست سامسونگ امریکا اما الان که میخواهم ان کشور را انتخاب پیدا نمیکنم در منومخفی...

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان من قبل از تبدیل به فارسی که وصل میشد. درقسمت توافقنامه که میامد نوشته به که این سایت متلحق هست سامسونگ امریکا اما الان که میخواهم ان کشور را انتخاب پیدا نمیکنم در منومخفی...
    دوست عزیز
    همانطور که در پستهای قبلی هم گفتم زمانی که شما سیستم تان را فارسی می کنید یعنی که دارید از کد ایران استفاده می کنید
    صبور باشید و تلویزیونتان را دستکاری نکنید

5. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان عزیز. در مورد امارت هاب سامسونگ . الان چند وقتیه که مشکل داره . یه بارم درست شد ولی باز هم همینجور شد. اگه میخواین الان ازش استفاده کنین میتونین با شیلتر وارد شن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان عزیز. در مورد امارت هاب سامسونگ . الان چند وقتیه که مشکل داره . یه بارم درست شد ولی باز هم همینجور شد. اگه میخواین الان ازش استفاده کنین میتونین با شیلتر وارد شن.
    سلام اگه میشه لطفا بیشتر توضیح بده-**کجا باید وارد کنم ٪اگه خلاف قانون سایته به ایمیل بفرست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام اگه میشه لطفا بیشتر توضیح بده-**کجا باید وارد کنم ٪اگه خلاف قانون سایته به ایمیل بفرست
    سلام و خسته نباشید. سامسونگ f8000 دارم. حدود دو سه ماه میشه که خریدم. روز اول که روشنش کردم خیلی راحت با این اینترنت همه چیزاش فعال شد . و خیلی راحت میرفتم تو فروشگاه سامسونگش برنامه ها رو نصب کردم. بعذ از یک ماه دیدم وارد فروشگاه سامسونگ نمیشه . فرداش نگاه کردم بازم همینطور ولی دست از تلاش مضاعف خودم بر نداشتم اومدم از شیلتر استفاده کردم دیدم باز شد. الانم با شیلتر وارد میشه .
    حالا چجوری اینترنت شیلتر بهش دادم.... 1. شیلتر packetix رو لتابم نصب کردم بعد اینترنت شیلتر شده رو با برنامهconnectiy شر کردم واسه تی وی. قصه ما به سر رسید کلاغه رو نمیدونم به خونش رسید یا نرسید.
    قصه ما ب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام و خسته نباشید. سامسونگ f8000 دارم. حدود دو سه ماه میشه که خریدم. روز اول که روشنش کردم خیلی راحت با این اینترنت همه چیزاش فعال شد . و خیلی راحت میرفتم تو فروشگاه سامسونگش برنامه ها رو نصب کردم. بعذ از یک ماه دیدم وارد فروشگاه سامسونگ نمیشه . فرداش نگاه کردم بازم همینطور ولی دست از تلاش مضاعف خودم بر نداشتم اومدم از شیلتر استفاده کردم دیدم باز شد. الانم با شیلتر وارد میشه .
    حالا چجوری اینترنت شیلتر بهش دادم.... 1. شیلتر packetix رو لتابم نصب کردم بعد اینترنت شیلتر شده رو با برنامهconnectiy شر کردم واسه تی وی. قصه ما به سر رسید کلاغه رو نمیدونم به خونش رسید یا نرسید.
    قصه ما ب
    سلام
    دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما اگه محبت کنید یه کم بیشتر توضیح بدهبد
    ممنون میشم شمارتون را به ایمیلم بفرستی تا باهاتون تماس بگیرم
    دیگه خیلی اعصایم خورد شده از دست این موضوع
    ممنون
    Last edited by tabestangarm; 26-12-2013 at 19:01.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آقا ممنون میشم یه راهنمایی بکنید دقیقا چی کار کردید؟ منم همین مشکلو دارم.
    یعنی یه شیلتر رو شیر بکنم و با اون وصل بشم مشکل حل میشه؟
    اگه نمیشه اینجا گفت اگه میشه پیغام خصوصی بدین. رو اعصاب من داره راه میره این مشکل.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا من امروز با سام سرویس تماس گرفتم. بلاخره یه تاریخ اعلام کردند. گفتند تا 10 ژانویه صبر کنید.

12. این کاربر از masoodkhansari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •