تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 52

نام تاپيک: راهنمای خرید اسپیکر ادیفایر تا 250 تومن

داره خودمونی میشه ENZO 000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

مبارک باشه نظرتم راجبش بگو مرسی...
    کیفیت صداش خوبه راضیم اما زیاد صداش خفن نیس واسه من ک شجریان گوش میدم و pes بازی میکنم خیلی هم خوبه خوشگلم هست قیافش .خوشال شدم ک تو همین تاپیک تو هم به اسپیکرت رسیدی . خریدیش نظرتو بزار در موردش گلم

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

مرسی کاکا از راهنماییت .
    میگما این c2 اگه کارت صدا بگیرم براش فرق هم میکنه با الان خیلی؟

داره خودمونی میشه habibfadae's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

کیفیت صداش خوبه راضیم اما زیاد صداش خفن نیس واسه من ک شجریان گوش میدم و pes بازی میکنم خیلی هم خوبه خوشگلم هست قیافش .خوشال شدم ک تو همین تاپیک تو هم به اسپیکرت رسیدی . خریدیش نظرتو بزار در موردش گلم
    خب خوبه همین که جوابگوی خواستت باشه کافیه، قربانت مرسی

راستی منم دیروز اسپیکر r1900 TIII رو خریدم از پاساژ ایران طبقه همکف قیمت 187000 تومان نمایندگی ماتریس

واقعاً همون چیزیه که من می خوام حجم صدای بالا کیفیت و شفافیت صدا خیلی خوبه و بیس نرم

من ممنونم از راهنمایی های دوست عزیز mmf66 که خیلی بهم کمک کرد برای خریدن این اسپیکر و واقعاً که اسپیکر فوق العاده ای بهم معرفی کرد

هنوز خیلی تست نکردم ولی در کل عالی بود حالا هر نکته ای ببینم ازش حتماً می یام و بازم می نویسم در مورد r1900 TIII

در پایان کاملاً راضیم از خریدی که کردم فقط می تونم بگم فوق العادست!

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

راستی منم دیروز اسپیکر r1900 TIII رو خریدم از پاساژ ایران طبقه همکف قیمت 187000 تومان نمایندگی ماتریس

واقعاً همون چیزیه که من می خوام حجم صدای بالا کیفیت و شفافیت صدا خیلی خوبه و بیس نرم

من ممنونم از راهنمایی های دوست عزیز mmf66 که خیلی بهم کمک کرد برای خریدن این اسپیکر و واقعاً که اسپیکر فوق العاده ای بهم معرفی کرد

هنوز خیلی تست نکردم ولی در کل عالی بود حالا هر نکته ای ببینم ازش حتماً می یام و بازم می نویسم در مورد r1900 TIII

منم 220 دادم واسه این و میتونستم همینی ک تو خریدی رو هم بخرم اما چیز زیادی در موردش نمیدونستم

داره خودمونی میشه habibfadae's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اونجا اشتباهاً نوشتم 187000 تومان من 287000 تومان خریدم!

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

اونجا اشتباهاً نوشتم 187000 تومان من 287000 تومان خریدم!
    خخخخخخ منظور منم همون 287 تومن خودت بود منظورم این بود ک پول داشتم بزارم روش

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مرسی کاکا از راهنماییت .
    میگما این c2 اگه کارت صدا بگیرم براش فرق هم میکنه با الان خیلی؟
    اگه کارت صدای خوبی بگیری که صد درصد فرق میکنه کلا یه اسپیکر دیگه ای میشه مثلا من وقتی s730 رو به ps3 وصل میکنم صدای واقعا بی نظیری میده یعنی واقعا باید از سونی تشکر کرد بابت همچین کارت صدایی که اگه بخوای مشابه همون رو برای pc بگیری باید حداقل 200 تومان خرج کنی
    کارت صدای realteck که روی اکثر مینها هست میشه گفت یه چیز متوسط رو به پایین هست که s730 رو تبدیل به c2 یا c3 میکنه
    یا ایکس باکس 360 که از realteck هم پایین تره و واقعا آدم تعجب میکنه که همچین دستگاهی یه کارت صدای آشغال روشه
    ولی مشکل اینجاست که الان کارت صدا کمیابه و اگر وارد بشه باید بالای 200 تومان پول داد که برای یه اسپیکر 200 تومانی شاید ارزش نداشته باشه
    ولی اگه بتونی تهیه کنی بله صداش بهتر میشه
    Last edited by mmf66; 25-05-2013 at 09:33.

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مبارکت باشه

9. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

اگه کارت صدای خوبی بگیری که صد درصد فرق میکنه کلا یه اسپیکر دیگه ای میشه مثلا من وقتی s730 رو به ps3 وصل میکنم صدای واقعا بی نظیری میده یعنی واقعا باید از سونی تشکر کرد بابت همچین کارت صدایی که اگه بخوای مشابه همون رو برای pc بگیری باید حداقل 200 تومان خرج کنی
    کارت صدای realteck که روی اکثر مینها هست میشه گفت یه چیز متوسط رو به پایین هست که s730 رو تبدیل به c2 یا c3 میکنه
    یا ایکس باکس 360 که از realteck هم پایین تره و واقعا آدم تعجب میکنه که همچین دستگاهی یه کارت صدای آشغال روشه
    ولی مشکل اینجاست که الان کارت صدا کمیابه و اگر وارد بشه باید بالای 200 تومان پول داد که برای یه اسپیکر 200 تومانی شاید ارزش نداشته باشه
    ولی اگه بتونی تهیه کنی بله صداش بهتر میشه
    ممنون کاکا . پیدات نبود همینو تو ج میدی به ما کس دیگه ک نیس انگار . تو هم چن روزی غیبت خوردی . ای بابا کارت صدام ک خیلی گرونه نامرد من یه 700 دارم میخوام یه مانیتور ips الجی بگیرم چشمام در اومد با این مانیتور الانم

داره خودمونی میشه @ramtin@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    na koja abad

پيش فرض

مبارک باشه داداش
    Last edited by @ramtin@; 19-08-2013 at 14:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •