تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 125 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1248

نام تاپيک: Galaxy S IV |چهارمین کهکشانی سامسونگ

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خب نظر من در مورد آخرین دستپخت سامسونگ

اول اینکه باید ممنون بود که طراحی گوشی با اینکه خصوصیات قبلی مبنی بر زوایا و متریال اصلی رو به ارث برده اما توازن خاصی تو طراحی داده شده
    زوایای گرد اما یکدست مثل اس 3 نیست انگار مشت خورده باشه پای چشمش
    یکی از دلایلی که از اس 3 خوشم نمیومد سبک طراحی بود ولی این یکی بهتر شده
    دومین حرکت جالب ارتقا قابلیت های Eye Tracking هست که میتونه کاربردی بشه ، مطمئنا سامسونگ تو رام های بعدی و کرنل رام ها قابلیت هاشون رو بهتر میکنه
    سومین کار جالب سنسور مادون قرمز هست که دوباره به سبد کمپانی ها برگشته ، این واقعا برای یکی مثل من میتونه کاربردی باشه
    چهارمیش الگوریتم های ادغام تصاویر و ویدئو ها هست که دوربین ها میگیرن
    مورد بعدی کاهش وزن نسبت به منابع استفاده شده هست ، همین که باتری 500 میلی آمپر افزایش داشته اما تو وزن تاثیری نداشته عالیه
    فکر کنم اولین گوشی هم هست که بطور استوک با اندروید 4.2 لانچ میشه
    لوازم جانبی هم که سامسونگ قراره براش عرضه کنه جالبه

ولی نمیدونم سامسونگ چه اصراری بر استفاده از صفحه های Pentile داره ، واقعا تو این قسمت داره درجا میزنه
    باتری 2600 میلی آمپری اگر معماری exynos ارتقا داده نمیشد برای این گوشی معمولی بود ، هرچند فکر کنم تو تست های gsmarena کمی پایین تر از اس 3 قرار بگیره

و به عنوان کلام آخر تسلیت میگم به هموطنان عزیزم ! چون با این وضع ارز در بدو ورود گوشی قیمتی نزدیک به 4 میلیون تومن خواهد داشت !

2. 7 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

808 طبق نتایج gsmarena از لحاظ کنتراست نمایشگرش هم با یک فاصله ی عجیب و غریب فعلاً رتبه ی اول رو داره!
    البته دوربین s4 از جهت امکانات جانبی و رابط کاربری بدون شک بقول شما حرف اول رو میزنه.
    ببخشیدا، AMOLED که روی سری S هست، کنتراست بینهایت دارند! بالاتر از این چه عددی هست؟(به نتایج تست همون GSMARENA مراجعه کنید)

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ببخشیدا، AMOLED که روی سری S هست، کنتراست بینهایت دارند! بالاتر از این چه عددی هست؟(به نتایج تست همون GSMARENA مراجعه کنید)
    کنتراست و قدرت درخشندگی نمایشگر زیر نور آفتاب با کنتراست در حالت عادی فرق داره
    زیر نور آفتاب 808 نوکیا با اختلاف خیلی زیادی از بقیه جلوتر هست
    در حالت عادی تمام پنل های OLED به دلیل اینکه تو نمایش نور مشکی نور اضافی ساتع نمیکنن ( مقدار خیلی خیلی ناچیز نزدیک به 0 ) کنتراست بی نهایت دارن

5. 4 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

هر دو گوشی کنتراست بی نهایت رو دارند چون هر دو AMOLED هستند

منظور دوستمون کنتراست زیر نور خورشید هست یا همون sunlight legiblity که میشه گفت به خاطر تکنولوژی clear black نوکیا و همچنین براتنس بالای گوشی 808 ، این گوشی تو این زمینه بی رقیبه
    من هم تست کردم فوق العاده بوده..

7. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

9. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

این مادون قرمزش tv های قدیمی رو هم کنترل میکنه؟ یه تلویزیون 21 اینچ شهاب دارم...کنترلش خراب شده...فکر کنم باید یه دونه از این ماسماسکا براش بگیرم
    راستی این gpu ی این ماسماسک همونیه که روی تبلت ainol firewire هستش؟ یا تعداد هسته هاش بیشتره؟

11. این کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

این مادون قرمزش tv های قدیمی رو هم کنترل میکنه؟ یه تلویزیون 21 اینچ شهاب دارم...کنترلش خراب شده...فکر کنم باید یه دونه از این ماسماسکا براش بگیرم
    راستی این gpu ی این ماسماسک همونیه که روی تبلت ainol firewire هستش؟ یا تعداد هسته هاش بیشتره؟
    احتمالا با برنامه انحصاری تلفن شما میتونید کنترل قدیمی رو جلوی ورودی پورت مادون قرمز بگیرید ، تمام خروجی ها رو بهش وارد کنید و برای کدها دستور تعریف کنید
    بعد تلفن میتونه همون کدها رو برای شما از پورت خودش تولید کنه

معماری همونه ولی ظاهرا مشخصات فرق داره
    GPU تبلت firewire سرعت هسته 355 مگاهرتزی داره SGX544 MP2 ولی گلکسی اس 4 سرعت 533 مگاهرتزی SGX544MP3

13. 5 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

zZZZzzzzzZzzZz
    Last edited by .:PAR3A:.; 16-03-2013 at 16:56. دليل: =)

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

خوشحالم و گوشی توپی هست

ولی مث مدلهای قبلیش مثلا not2 or s3 فقط حسرت داشتنش به دل ما میمونه . با این قیمتها فقط باید ارزوی داشتنش را داشته باشم همین

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز

خیلی خوشحالم از این معرفی چون با این طراحی از نظر بنده ضعیف فرصت بسیار خوبی به One و Z و G Pro داد
    باز هم پر فروش تر خواهد بود ولی شک نکنین که مثل پارسال نخواهد بود باید امسال سهم بیشتر به سونی ، اچ تی سی و ال جی بده

نکته دوم : نظرتون در مورد کسی که اس ۳ داره چیه ؟ چقدر خنده دار میشه اگه ۲ ملیون بزاره روش و بره اینو بگیره ؟ لول

نکته سوم : میدونم که باز چشم ها رو می بندین و ..... ولی به قول دوستمون ۸ هسته ای به چه درد میخوره ؟ الان مردم سنگین ترین کارها رو دارن با i5 انجام میدن ، چه بازی یا برنامه ای با اس ۳ چهار هسته ای میشد انجام داد که با همون پدر بزرگ یعنی اس ۲ نمیشد

corby رو توی ذهنتون بزرگ کنید ، ۵ اینچی بکنید ، چه شکلی میشه ؟؟؟؟ شبیه نیست ؟ لول

میخوام اینو بهتون بگم که این امکانات خیلی هم خوبن ولی من هفته ای یک بار هم فیلم با گوشی نمی بینم که حالا مثلا اگه سرم رو برگردونم...... ولی هر لحظه که گوشیم رو ببینم اگه اکسپریا Z باشه ، اگه ایفون ۵ باشه ، اگه HTC One باشه از دیدن طراحی و زیبایی و کیفیتش لذت میبرم

17. 3 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •