تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 67

نام تاپيک: با خالق بهترین انتی ویروس دنیا بیشتر اشنا شوید

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کاسپرسکی در ایران سوییت مورد استفاده شده و خب سوییت جدیدی بنا هست بیاد که باید فیس بودن کاسپر را خراب بکنه.و یا از ضعف هاش گفته بشه تا افکار عمومی از رسیدن به این سوییت ( کاسپرسکی ) دور بشه.
    باید بگم خراب کردن یک چهره به معنی زیبا نشان دادن چهره مورد نظر نیست . . .همه چیز فلسفه خودش را داره !!!

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا مثل اینکه شما ارتباط زیادی با کشورهای پیشرفته و جهان اول دارین و با آنتی ویروس هایی که اونها استفاده میکنند یا نمیکنند خیلی آشنا هستین دیگه من حرفی ندارم در این زمینه ...
    دلیل اینکه شرکت ها هم کسپر استفاده نمیکنند که کاملا مشخص است و به دلیل روسی بودن آن است که کاملا حق دارن ولی باقی موارد حتما شما بیشتر میدونید
    مساله اینه که تمام جوانب رو در نظر بگیریم.

نکته بعدی در مورد جهان اول تا N ام هستش.چرا باید الگوی من برای انتخاب یک محصول امنیتی یک کشور پیشرفته‌ی اروپایی یا آمریکایی باشه؟
    پاسخ این سوال مشخصه. کشور های پیشرفته در تمامی زمینه ها چندیم گام از ما جلوتر هستند. هرچیزی که ما داریم به سمت کشور های پیشرفته میره. شما چه چیزی دارید که پیشرفت نکنه و این پیشرفت مدیون تیم تحقیق و توسعه کدوم کشور ها هست؟
    این جانبداری از چند کشور نیست حقیقت است که نوآوری ها و پیشرفت و البته تحقیقات و نظم کشور های پیشفرته هزاران برابر ماست.

خیلی معذرت میخوام ولی مگه اونا فهم و شعورشون از ما بیشتره؟!هر چی اونا نصب کنن ما باید همونو داشته باشیم؟!
    هر کدوم از ما با توجه به نیازی که داریم محصول دلخواه رو انتخاب میکنیم.
    با وجود سیمانتک،ترندمایکرو ، مکافی و دیگران، شانس کسپرسکی برای حضور در منطقه آمریکا کمه.همون سیمانتک براش کافیه.
    اروپا و به ویژه اروپای غربی هم تقریبا از این حیث خودکفاست.محصولاتی نظیر بیت دیفندر،آویرا،نود32 و ... حضور دارن.
    با این وجود مشخصه که کسپرسکی میاد روی آسیا و خاورمیانه تمرکز میکنه.باز اینا حداقل نمایندگی دارن تو ایران.
    شعورش بیشتر نیست اما دانش و تجربش چندین برابره.
    شاید یک شهروند معمولی آنجا با شهروند معمولی اینجا در مورد آنتی ویروس تفاوتی نداشته باشه. اما شرکت هایی که با نظم و تحقیق کار می کنند و به امور خود اهمیت می دهند برای انتخاب یک محصول به جای قیمت و رشوه به کیفیت آن توجه می کنند.

کسپرسکی هم در سال ها 2006-2007 رشد بسیار خوبی در اروپای غربی داشت که به دلیل ضعف های برنامه نویسی به یک بار تا پایان سال 2008 بیشتر بازار خودشو از دست داد. حتی در مقاله ای خوندم که تا محبوب ترین آنتی ویروس در آلمان هم بالا اومد اما ....

هیچ آنتی ویروسی بازار خودشو روی جهان سوم متمرکز نمیکنه چرا؟ چون کشور های جهان سوم درصدد رسیدن به کشور های جهان اول هستن و از آن ها الگو برداری می کنند. در نتیجه این سیاست محکوم به شکست است.
    کسپرسکی در چند کشور از جمله ایران فروش مناسبی دارد اما اگر کمی تیزبین باشیم و به اقدامات کسپرسکی و نحوه تبلیغات آن در این مدت نگاه کنیم متوجه می شویم که احساس خطر شدیدی از بقیه برند ها کرده و در صدد است از طریق دولت به حذف آن ها بپردازد.
    می دانید که دولت چه قدر حامی کسپرسکی است؟

خبر های "سامان دهی به ضد بد افزار های خارجی" که از طرف سازمان نظام صنفی داره دنبال میشه را پیگیری کنید. من خودم یک بار دز یکی از جلسه هاش شرکت داشتم و از میان حدود 7 شرکت حاضر، 4 شرکت نماینده رسمی کسپرسکی بودند.
    انتظار ما برای تصمیمات پایانی این روند چیزی جز امتیاز بیشتر برای کسپرسکی است؟

حتی در یک خبر که لینکشو پیدا نکردم مقام مسئولی نوشته بود که بهترین آنتی ویروس برای ما کسپرسکی است... در حالی که هیچ کس حق ندارد از جایگاه خود برای تبلیغ برند خاصی استفاده کند!!!

کمی تفکر نیاز است...

3. این کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من توی یه تاپیک دیگه هم گفتم . اینجا هم میگم .
    15 ساله که با انواع سیستمهای اداری و شخصی آلوده بطور حرفه ای سر و کارمه . تنها ویروس کشی که از پس پاکسازی کامل اینجور سیستمها براومده کاسپرسکی بوده (ضمناً تلفظ کاسپرسکای اشتباهه . کاسپرسکی درسته) . شاید فرض کنید G-Data هم بتونه در همین حد کارایی داشته باشه ولی سهولت کار و آپدیت و فعالسازی کاسپر رو هم اگه در کنار کارایی قدرتمندش بخوایم لحاظ کنیم دیگه جای هیچ بحثی باقی نمیذاره .
    سال 2008 یک سیستم اداری بشدت مشکلدار اما دارای اطلاعات مهم رو برام اوردند که بعلت داشتن ویندوز 98 و نصب نشدن بعضی ویروس کشها مجبور شدم یکی از نسخه های خیلی قدیمی کاسپر رو دانلود و روی اون نصب کنم . بدون آپگرید کردنش فقط پایگاه دادش رو آپدیت کردم و بعد براحتی بالغ بر 300 ویروس رو شناسایی و پاک کرد . هیچ آلودگی باقی نذاشت .
    حالا شما اگه تونستید روی سیستمی که 4 تا ویروس داخلشه ESET یا یه ویروس کش دیگه نصب کنید . اصولاً ویروس کش نصب نمیشه تا بخواد رفع آلودگی کنه !
    در حال حاضر هم که دیگه دیسک نجات کاسپر مشکل گشای قطعی سیستمهای آلودست .
    بارها و بارها روی سیستمهای سالم اما روزانه در معرض ویروس اومدم آخرین نسخه ی ESET بهمراه آپدیتهاش و با حداکثر تنظیمات امنیتیش رو نصب کردم بعد از مدتی برداشتند آوردند که یا ویروسی شده و یا به Fake Antivirus ها و تروجان و... آلوده شده ! دیگه حالم از این بهم خورد .
    ولی با کاسپرسکی هنوز یادم نمیاد 1 بار چنین مشکلی ایجاد شده باشه . حتی 1 بار .
    همونطور که گفتم این صحبتم بر اثر 15 سال کار حرفه ای روی تعداد خیلی زیادی سیستم آلوده بدست اومده .
    عزیز شما 15 سال پیش دقیقا 15 سال پیش یعنی اون موقع که من دبیرستان بودم و شما سیستمامون را درست میکردید از چه نرم افزاری برای پاک کردن ویروس ها استفاده میکردید میشه بگید اون موقع کسپرسکی اصلا وجود داشت.
    بگید چه چیزی استفاده میکردید تا بهتون بگم ماله کدوم کمپانی بوده ولی نگید که کسپر اون موقع آنتی ویروسش روی 98 DOS و نصب میشده و شما باهاش ویروس یابی میکردید .
    در گفتن تاریخها دقت کنید.
    بنده یادمه با برنامه نویسی تو سال اول دبیرستان سیستمهای دبیرستانمون را ویروسی کردم البته ویروسی که خودم نوشته بودم . و با تولکید که ماله شرکت ترند میکرو هست سیستما را ویروس یابی میکردند اون هم با داس . حالا شما حرف کسپر را میزنید من که یادمه اصلا کسپر وجود نداشت اون موقع . فقط ترندمیکرو و سیمانتک بود و AVG و مکافی همین . حالا شما چی میگی؟

5. این کاربر از maminsafari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اگه منظورتون شرکت های بزرگ آویرا , آواست , بیت دیفندر , بولگارد , نورتون و بقیه هستند که تمامی این شرکت ها این تست ها رو قبول دارن و در آنها شرکت میکنند ولی اگر منظورتون از شرکت های بزرگ webroot و ترند میکرو است که حرفی دیگه باقی نمیمونه
    بقیه نظرتون هم من متوجه نشدم چی گفتین و کلاً ارزش جواب دادن نداشت , با تشکر
    دوست عزیز شما تو .... آنتی ویروس تولید کردید یا سازنده و نابغه آنتی ویرو س دارید که میدونید کی شرکت کرده کی نکرده . بنده تو گزارش های همین آنتی ویرو سها دیدم که تحریمشون کردند و انی سایتها سر خود این آنتی ویرو سها را تو تستشون میزارند.
    تازه webroot چند ساله تو تستها هست مگه؟
    ترند که سابقش ماله خود ویروسه . بیش از 20 سال . شما چند سالتونه . سیستمتون چیه؟ شرط میبندم رو سی دی مادربوردتون یا سیمانتکه یا ترند میکرو البته اگه قدیمی باشه حتما یکی از این دو تاست. ولی یه چند وقتی هم گیگابایت کسپر گذاشت که بعد دید کسپر افتضاحه برش داشت دوباره ترند میکرو را گذاشت.
    بقیه نظر نبود که شما جوابشا بدید . واقعیت بود که شما را ناراحت کرده که نمیتونید جواب بدید.خودتون هم خوب میدونید . تازه من نیومدم کل کل کنم . اومدم نظر دادم لازم نیست شما جواب بدید . ساکت هم بشینید نگاه کنید کسی نمیگه ....

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام

خسته نباشید

بحث هایی که شد به نظر من کمی تعصب گونه هست از هر دو طرف

اول اینکه دوستان کسپر اسکای اعلام میکنند که همیشه این برند در جایگاه برتر بوده است ( نظر دوستی که 15سال سابقه داشته و بقیه )
    حتی همین نوشته بالای سر این پست را ببینید دوستمون اسم کسپر را اول آورده در صورتی که دوم هست

چرا دوست عزیز نمیگید از Trusteer که بالاتر هم هست استفاده کنند این نشان تعصب هست و هیچ چیز دیگه چون ایشون اشاره داره به دارندگان کارت های اعتباری نه چیز دیگه

بیت دیفندر هم همیشه بهترین بوده است ولی همیشه اون را پایین تر از کسپر اسکای در این سایت می بینند

در کل به نظر من باید دوستان سوییت کسپر قبول کنند که در بعضی مواقع تعصب روی این محصول پیدا میکنند و نمیخواهند قبول کنند که در حد برترین و عالی ترین نیست و برای خودش مشکلات خاص خودش را داره

F-Secure آنتی ویروسی است که همیشه در تست ها جز مدعیان بوده ولی کسی محل سگ هم بهش نمیگذاره حتی اون سال قبلی که اول Av Com شد و در بقیه سال ها جز بهترین ها بوده

حالا شاید دوستان بگند اون آنتی ها چیزی از خودشون ندارند ولی باید بگم تست Av com تنها تستی است که در تمامی موارد آنتی ها را تست میکنند و در این زمینه اصلا ایراد قابل قبول نیست

یا حتی در سال های 2006 و 2007 که Nod32 با اقتدار صدر نیشن این تست بود ؛ حالا یکسال کسپر اول شده است ( البته دو سال اول هم بوده ) نمیشه گفت بهترین کسپر هست اگر تا دو سه سال آینده صدر نشین تست ها بود اون موقع قدرت بلامنازع کسپر خواهد بود

در مورد اون دوستمون هم به نظر من هر سه شرکت شما در اکثر تست هایی که کسپر حضور داشته ؛ بوده و نتایجشون کاملا ضعیف تر بوده پس در نتیجه ضعیف تر از کسپر هستند بدون شک

البته خداییش ترند میکرو غول امنیت شبکه ای هست و در این مسئله هیچ شک و شبهه ای نیست و به طور حتم یکه تاز این عرصه هست و برند های دیگه به این زودی نمیتونند به این شرکت برسند ولی در نرم افزار زیاد وقت گذاری و انرژی نگذاشته البته هر روز داره بهتر میشه
    سیمانتک هم که همیشه جز بهترین ها بوده و خواهد بود بخصوص اینکه نیروی متخصص بالاش محصولی با کیفیت مناسب را همیشه ارائه کرده است
    وب روت به عنوان آنتی کامل نمیشه روش حساب کرد ولی خداییش با حجم کمش قابل قبول ویروس شناسایی میکنه که این هم نکته منحصر به فردی است

موفق باشید
    درسته ولی وب روتا زوده بشناسید .
    بیشتر حرفاتون راقبول دارم .
    گفتید اف سکیور شرط میبندم خودتون ازش استفاده نمیکنید . میدونید چرا چون موقع اسکن گیر میکنه . فایل ویروس را پاک نمیکنه و تغییر نامش میده . البته اگه خیلی زور بزنه . انجین بیدفندر هم استفاه میکنه فکر کنم. برای اینه دیتا بیسش بهتر شده. ولی تو دنیای امروز تهدیدات آنلاین شدند و آنتی ویروسها هم با شبکه ابری فقط میتونند مهارشون کنند.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام.
    چند نکته رو در صحبت دوستان دیدم که میخوام در موردش صحبت کنم.
    اول اینکه ما نباید در اینجا با مشاهده یک نمونه،کل مجموعه رو زیر سوال ببریم و یا برعکس.
    مثلا اگر فرضا شرکت کسپرسکی با مشکلاتی مواجه شده این دلیل نمیشه که محصولاتش هم به همون مقدار ضعف داشته باشن.
    یا مثلا اگر سیمانتک شرکت بزرگ و ثروتمندیه دلیل بر این نمیشه که محصولات خانگی یا شبکه اش بهترین و اولین باشه.
    نکته بعدی در مورد جهان اول تا N ام هستش.چرا باید الگوی من برای انتخاب یک محصول امنیتی یک کشور پیشرفته‌ی اروپایی یا آمریکایی باشه؟
    خیلی معذرت میخوام ولی مگه اونا فهم و شعورشون از ما بیشتره؟!هر چی اونا نصب کنن ما باید همونو داشته باشیم؟!
    هر کدوم از ما با توجه به نیازی که داریم محصول دلخواه رو انتخاب میکنیم.
    با وجود سیمانتک،ترندمایکرو ، مکافی و دیگران، شانس کسپرسکی برای حضور در منطقه آمریکا کمه.همون سیمانتک براش کافیه.
    اروپا و به ویژه اروپای غربی هم تقریبا از این حیث خودکفاست.محصولاتی نظیر بیت دیفندر،آویرا،نود32 و ... حضور دارن.
    با این وجود مشخصه که کسپرسکی میاد روی آسیا و خاورمیانه تمرکز میکنه.باز اینا حداقل نمایندگی دارن تو ایران.
    الان من نورتون رو خریدم با ریکاوری دیسک.NPE با ریکاوری دیسک همراهه.خوب من نمیتونم اجرا و آپدیتش کنم چون تحریم هستم.
    کی ضمانت میکنه من بتونم بدون مشکل از تمام قابلیتها و امکانات قید شده در قرارداد استفاده کنم؟
    دوستان ما از جمله امید عزیز تو انجمنهای سیمانتک بحث کردن در مورد مساله تحریم ایران.اما پاسخی دریافت نکردن چون دستور دولت ایالات متحده ست.
    منم به اندازه یه شهروند آمریکایی پول میدم اما فقط یه لیسانس اومده دستم.تازه باید امیدوار باشم اونم از کار نیفته.
    سیمانتک هم حواس پرت نیست که از لیسانسهای قلابی ما بی خبر باشه.همش سیاسته!حداقلِ حداقلش فضای مجازیِ آسیا و خاورمیانه رو زیر نظر دارن!
    در آخر برای کسی تبلیغ کنید که برای شما و مشتری های شما حداقل کمی ارزش و احترام قائل باشه و احساس مسئولیت کنه نه کسی که حتی اجازه نمیده محصولش رو برای آزمایش به طور مستقیم دانلود کنید.
    بیاناتتون فهیم و رسا بود . من به عنوان نماینده این کمپانی در منطقه خارمیانه باید بگم شما رفتید از خودش خریدید پس نگران سوختن و اینا نباشید چون این کسپر نیست که از خودش میخری میسوزونه.
    2-فعالیت برندهایی چون سیمانت با دفاتر مرکزی کمپانی ها ست یعنی یه کمپانی که تو کل دنیا دفتر داره دفتر مرکزیش تصمیم میگیره چی استفاده کنند مثل زیمنس که سیمانتک و ترندمیکرو فقط استفاده میکنه . همه جا.
    ولی مکافی باید بگم تو سازمانهای ایران مثل انرژی اتمی و جاهای خیلی حساس از این نرم افزار استفاده میکنند چون تو خود امریکا هم بیشتر سازماناش و زیر ساختهاش از این آنتی ویرو ساستفاده میکنند در ضمن تو مراکز حساس ایران آنتی ویروس آفلاین بروز میشه و اصلا آنلاین نمیشه .پس مساله تحریم براشون مهم نیست فقط مجوز باید اصلی باشه تا دیپلوی آپدیت صحیح انجام بشه همین .
    انرژی اتمی یه بار کسپرا امتحان کرد و تقاصش هم داد . ویروس استاکس نت را نشناخت . بعد ورش داشت و چیز دیگه استفاده کرد البته تو نطنز نمیدونم چی دارند.
    کسپر تو خاورمیانه است چون جای دیگه ای را نداره . باید بگم تو خاورمیانش هم به مشکل بر خورده . نمونش دفتر ترکیه که بسته شد. دفتر اماراتش هم به خاطر بازار ایران بازه هنوز وگر نه اونم بسته بودند.
    شما نورتون استفاده کنی خیالت راحته که هم شفاف کار میکنه و هم پشتیبانیت میکنه . شما اگه به مشکل بر خوردی میبینی که رو سیستمت تو خود ایران هم ریموت میکنه همون طور که برای من کردد و الان هم میکنند. نه مثل کسپر 4 ماهه جواب ایمیل بده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

مساله اینه که تمام جوانب رو در نظر بگیریم.

پاسخ این سوال مشخصه. کشور های پیشرفته در تمامی زمینه ها چندیم گام از ما جلوتر هستند. هرچیزی که ما داریم به سمت کشور های پیشرفته میره. شما چه چیزی دارید که پیشرفت نکنه و این پیشرفت مدیون تیم تحقیق و توسعه کدوم کشور ها هست؟
    این جانبداری از چند کشور نیست حقیقت است که نوآوری ها و پیشرفت و البته تحقیقات و نظم کشور های پیشفرته هزاران برابر ماست.

شعورش بیشتر نیست اما دانش و تجربش چندین برابره.
    شاید یک شهروند معمولی آنجا با شهروند معمولی اینجا در مورد آنتی ویروس تفاوتی نداشته باشه. اما شرکت هایی که با نظم و تحقیق کار می کنند و به امور خود اهمیت می دهند برای انتخاب یک محصول به جای قیمت و رشوه به کیفیت آن توجه می کنند.

کسپرسکی هم در سال ها 2006-2007 رشد بسیار خوبی در اروپای غربی داشت که به دلیل ضعف های برنامه نویسی به یک بار تا پایان سال 2008 بیشتر بازار خودشو از دست داد. حتی در مقاله ای خوندم که تا محبوب ترین آنتی ویروس در آلمان هم بالا اومد اما ....

هیچ آنتی ویروسی بازار خودشو روی جهان سوم متمرکز نمیکنه چرا؟ چون کشور های جهان سوم درصدد رسیدن به کشور های جهان اول هستن و از آن ها الگو برداری می کنند. در نتیجه این سیاست محکوم به شکست است.
    کسپرسکی در چند کشور از جمله ایران فروش مناسبی دارد اما اگر کمی تیزبین باشیم و به اقدامات کسپرسکی و نحوه تبلیغات آن در این مدت نگاه کنیم متوجه می شویم که احساس خطر شدیدی از بقیه برند ها کرده و در صدد است از طریق دولت به حذف آن ها بپردازد.
    می دانید که دولت چه قدر حامی کسپرسکی است؟

خبر های "سامان دهی به ضد بد افزار های خارجی" که از طرف سازمان نظام صنفی داره دنبال میشه را پیگیری کنید. من خودم یک بار دز یکی از جلسه هاش شرکت داشتم و از میان حدود 7 شرکت حاضر، 4 شرکت نماینده رسمی کسپرسکی بودند.
    انتظار ما برای تصمیمات پایانی این روند چیزی جز امتیاز بیشتر برای کسپرسکی است؟

حتی در یک خبر که لینکشو پیدا نکردم مقام مسئولی نوشته بود که بهترین آنتی ویروس برای ما کسپرسکی است... در حالی که هیچ کس حق ندارد از جایگاه خود برای تبلیغ برند خاصی استفاده کند!!!

کمی تفکر نیاز است...
    کسپرسکی به یکی از نشریات آی تی آلمان ی پول کلون داد تا براش تبلیغ کنه و با این شیوه تونست برای مدتی کمی فروش داشته باشه .

ولی از برخی جهات رشد کسپرسکی به نفع شرکتهای بین المللی شد . دلیلش اینکه که ی زمانی کسپرسکی که رشد کرد به سرعت نشون داد نمیتونه محصول خوب و پشتیبانی مناسبی ارائه بده و مصرف کننده ها الان بیشتر به محصولات شرکتهای معتبر بین المللی اعتماد می کنن و درس عبرت گرفتن که سراغ محصولات این شرکت روسی یا شرکتهایی که هم سطح کسپرسکی نرن .

مثل کاری که کسپرسکی میکنه تو ایران . می بینید که وب سایتهای تبلیغاتی کسپرسکی چقدر خوب برای پاندا و ایمن تبلیغ می کنن .

پاندا شرکت کمی نیست ، ولی اگه آنتی ویروس خونیگیش رو نصب کنی دستت میاد که چرا محصولاتش الان تو ایران خریداری نداره .

توزیع کنندش برداشته 4 تا پرینت رضایت نامه از 4 تا شرکت ایرانی پرینت کرده داده فروشگاه ها که نشون خریدار بدن .

آخه آنتی ویروس که بین المللی هست و باید با تهدیدات دنیای اینترنت مقابله کنه که نمیشه با 4 تا نامه اون هم 4 تا سازمان ایرانی که دنبال قرضی خریدن و پول ندادن هستن فهمید .

دیسنا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من توی یه تاپیک دیگه هم گفتم . اینجا هم میگم .
    15 ساله که با انواع سیستمهای اداری و شخصی آلوده بطور حرفه ای سر و کارمه . تنها ویروس کشی که از پس پاکسازی کامل اینجور سیستمها براومده کاسپرسکی بوده (ضمناً تلفظ کاسپرسکای اشتباهه . کاسپرسکی درسته) . شاید فرض کنید G-Data هم بتونه در همین حد کارایی داشته باشه ولی سهولت کار و آپدیت و فعالسازی کاسپر رو هم اگه در کنار کارایی قدرتمندش بخوایم لحاظ کنیم دیگه جای هیچ بحثی باقی نمیذاره .
    سال 2008 یک سیستم اداری بشدت مشکلدار اما دارای اطلاعات مهم رو برام اوردند که بعلت داشتن ویندوز 98 و نصب نشدن بعضی ویروس کشها مجبور شدم یکی از نسخه های خیلی قدیمی کاسپر رو دانلود و روی اون نصب کنم . بدون آپگرید کردنش فقط پایگاه دادش رو آپدیت کردم و بعد براحتی بالغ بر 300 ویروس رو شناسایی و پاک کرد . هیچ آلودگی باقی نذاشت .
    حالا شما اگه تونستید روی سیستمی که 4 تا ویروس داخلشه ESET یا یه ویروس کش دیگه نصب کنید . اصولاً ویروس کش نصب نمیشه تا بخواد رفع آلودگی کنه !
    در حال حاضر هم که دیگه دیسک نجات کاسپر مشکل گشای قطعی سیستمهای آلودست .
    بارها و بارها روی سیستمهای سالم اما روزانه در معرض ویروس اومدم آخرین نسخه ی ESET بهمراه آپدیتهاش و با حداکثر تنظیمات امنیتیش رو نصب کردم بعد از مدتی برداشتند آوردند که یا ویروسی شده و یا به Fake Antivirus ها و تروجان و... آلوده شده ! دیگه حالم از این بهم خورد .
    ولی با کاسپرسکی هنوز یادم نمیاد 1 بار چنین مشکلی ایجاد شده باشه . حتی 1 بار .
    همونطور که گفتم این صحبتم بر اثر 15 سال کار حرفه ای روی تعداد خیلی زیادی سیستم آلوده بدست اومده .
    1- مشخصه شما آنتی ویروسی بجزء کسپرسکی ندیده بودی .
    2- 15 سال ؟ کسپرسکی تازه امسال 15 ساله شده .
    3- پی سی سیلین رو میشناسی ؟
    4- استفاده از نسخه های جعلی معلومه نتیجش چیه .
    5- اگه حرفه ای بودی روی برند کار میکردی و این رو باید تو صحبتهاتون نشون میداد . !!!! نه . حرفه ای نیستی ولی فروشنده کسپرسکی هستی !
    6- آنتی ویروس باید روی سیستم پاکسازی شده و تمیز نصب بشه و شرایط پیش از نصب ضد ویروس رعایت بشه .
    7- یکی از دلایل اینکه کسپرسکی رو هر سیستم آلوده ای نصب میشه برای اینه که امنیت کاربر اصلا براش مهم نیست و مخصوصآ اینکه سیستم بعدش بالا نیاد .
    8- الان دیگه اینقدر مدرک و مستندات هست که هیچ کسی دیگه نمیتونه بگه کسپرسکی شرکت معتبریه . یا محصولاتش درست حسابیه - یا پیشتازه - یا مدیر درست حسابی داره - قطع ارتباط کلی تز نماینده هاش و حتی مدیرای منطقه ایش همه چیز رو نشون میده . مگه اینکه کسی وسط روز روشن بخاد بگه هوا تاریکه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

شما چرا کامپیوتر استفاده می کنی که آمریکا ساخته و تحریمه ؟
    چرا ویندوز استفاده می کنی که تحریمه ؟
    چرا لینوکس استفاده می کنی که تحریمه ؟
    چرا IBM- Cisco - Lenovo - HP -DELL - Toshiba - ASUS - و .... استفاده می کنی که تحریمه ؟
    چرا آفیس استفاده می کنی که تحریمه ؟
    چرا اپل استفاده می کنی که تحریمه ؟

اصلا چرا زنده ای برادر ؟ مگه تحریم نیستی ؟

ببخشید اینکه به ایران سرویس ثبت و آپدیت میده به بعضی ها فشار میاره و فقط میتونن بگن چرا سورس فایلش رو نمیشه دانلود کرد .

دوست داره . سیاستشه . چطور سیاست کسپرسکی اینه که لایسنسهاش رو بسوزونه ؟
    تازه ببخشید امثال سیمانتک شرف دارن - چون لایسنس رو نمیسوزونه . آدمه - شرف داره - روس نیست .

رفتی پشتیبانی بگیری نگفته حالا چون ایرانی لایسنست باید بسوزه . میفهمه - عقل داره - 4 تا بیزینس من آدم مدیریتش میکنن - نه 4 تا روس جاسوسه بی شرف که کلاهبردارن .

یادتونه لایسنسهاش رو سوزوند ؟ ایتنا و آقای مدیر روابط عمومی کسپرسکی و دیده بان آی تی خبر زدن نه نه هیچ مشکلی نیست . بعدش هم گفتن اونها لایسنس ما نبوده و رنگ و شکل بسته بندی رو عوض کردن .

برای اینه هیچکدوم از توزیع کننده های کسپرسکی مستقیم به بازاریها جنس نمیدن . و همیشه ی رابط دارن و اون جنس میده .

دوست عزیز و گرامی - تجربه باید داشته باشی تا خیلی از مسائل رو بدونی .

چرا طرف 3 برابر پول برای سونی میده ولی نمیره صنام بخره ؟؟؟ تازه اینجا قیمت خیلی اختلاف نداره .
    شما اگه ماشین تویوتا 2012 رو 10 میلیون دهت بدن - میری پراید بگیری 8 میلیون ؟؟؟؟

12. این کاربر از disna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه LightningII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

شما حالت خوبه عزیز ؟ اینا چیه داری تند تند مثل رباتهای اسپ پراکن مینویسی ؟ سوال داری درست مثل بپرس تا جواب بدیم .
    لحن صحبتت خیلی زشت و توهین آمیزه . بر اعصابت مسلط باش !
    1- مشخصه شما آنتی ویروسی بجزء کسپرسکی ندیده بودی .
    2- 15 سال ؟ کسپرسکی تازه امسال 15 ساله شده .
    3- پی سی سیلین رو میشناسی ؟
    4- استفاده از نسخه های جعلی معلومه نتیجش چیه .
    5- اگه حرفه ای بودی روی برند کار میکردی و این رو باید تو صحبتهاتون نشون میداد . !!!! نه . حرفه ای نیستی ولی فروشنده کسپرسکی هستی !
    6- آنتی ویروس باید روی سیستم پاکسازی شده و تمیز نصب بشه و شرایط پیش از نصب ضد ویروس رعایت بشه .
    7- یکی از دلایل اینکه کسپرسکی رو هر سیستم آلوده ای نصب میشه برای اینه که امنیت کاربر اصلا براش مهم نیست و مخصوصآ اینکه سیستم بعدش بالا نیاد .
    8- الان دیگه اینقدر مدرک و مستندات هست که هیچ کسی دیگه نمیتونه بگه کسپرسکی شرکت معتبریه . یا محصولاتش درست حسابیه - یا پیشتازه - یا مدیر درست حسابی داره - قطع ارتباط کلی تز نماینده هاش و حتی مدیرای منطقه ایش همه چیز رو نشون میده . مگه اینکه کسی وسط روز روشن بخاد بگه هوا تاریکه .
    1- نه پسرم من مثل شما متعصب نیستم . خیلی ویروس کشها رو تابحال تست کردم ولی سعی کردم بهترین رو انتخاب کنم .
    ممکنه روزی برسه کاسپر در عمل بهترین نباشه اونوقت میرم و باید برم سراغ یکی که بهتر باشه .
    ضمناً فکر نکنم لازم باشه کسی اینجا بشما جواب پس بده . اوکی ؟
    2-بله اون زمان که شما درستون به حسنک کجایی رسیده بود من کارم نظارت و مراقبت بر سیستمهای دولتی و بعضاً خصوصی بود .
    حالا من کجا گفتم 15 ساله کسپر استفاده میکنم ؟ شما که پست آدم رو دو خط درمیون میخونی حق نداری نقل قول بگیری و بخیال خودت جواب هم بدی !
    3-PC-Cillinکه سهله پسرم . ما نسلی هستیم که با تولکیت بزرگ شدیم . البته فکر کنم اسمش برای شما جدید و عجیب باشه !
    4- نسخه های جعلی ؟ شما مطمئنی خوبی ؟؟ میگم فقط همون ویروس کشهایی که خودت میفروشی اصلی هستند دیگه ؟ بقیه جعلیند !
    5-نه ما اینجا حرفه ای نیستیم شما هستی !
    6-این رو که از پست قبلی خودم copy/paste کردی . چیزی از خودت چه داری عزیز ؟
    7-اینم از افاضات دیگر شخص شما ! جالب بود !
    8-بله بله اون مستندات که توی گاو صندوق شخصی شماست دیگه ؟
    شما چرا کامپیوتر استفاده می کنی که آمریکا ساخته و تحریمه ؟
    چرا ویندوز استفاده می کنی که تحریمه ؟
    چرا لینوکس استفاده می کنی که تحریمه ؟
    چرا IBM- Cisco - Lenovo - HP -DELL - Toshiba - ASUS - و .... استفاده می کنی که تحریمه ؟
    چرا آفیس استفاده می کنی که تحریمه ؟
    چرا اپل استفاده می کنی که تحریمه ؟

اصلا چرا زنده ای برادر ؟ مگه تحریم نیستی ؟

ببخشید اینکه به ایران سرویس ثبت و آپدیت میده به بعضی ها فشار میاره و فقط میتونن بگن چرا سورس فایلش رو نمیشه دانلود کرد .

دوست داره . سیاستشه . چطور سیاست کسپرسکی اینه که لایسنسهاش رو بسوزونه ؟
    تازه ببخشید امثال سیمانتک شرف دارن - چون لایسنس رو نمیسوزونه . آدمه - شرف داره - روس نیست .

رفتی پشتیبانی بگیری نگفته حالا چون ایرانی لایسنست باید بسوزه . میفهمه - عقل داره - 4 تا بیزینس من آدم مدیریتش میکنن - نه 4 تا روس جاسوسه بی شرف که کلاهبردارن .

یادتونه لایسنسهاش رو سوزوند ؟ ایتنا و آقای مدیر روابط عمومی کسپرسکی و دیده بان آی تی خبر زدن نه نه هیچ مشکلی نیست . بعدش هم گفتن اونها لایسنس ما نبوده و رنگ و شکل بسته بندی رو عوض کردن .

برای اینه هیچکدوم از توزیع کننده های کسپرسکی مستقیم به بازاریها جنس نمیدن . و همیشه ی رابط دارن و اون جنس میده .

دوست عزیز و گرامی - تجربه باید داشته باشی تا خیلی از مسائل رو بدونی .

چرا طرف 3 برابر پول برای سونی میده ولی نمیره صنام بخره ؟؟؟ تازه اینجا قیمت خیلی اختلاف نداره .
    شما اگه ماشین تویوتا 2012 رو 10 میلیون دهت بدن - میری پراید بگیری 8 میلیون ؟؟؟؟
    اینها همه یه مشت آسمون ریسمون کردن بیشتر نیست .

دوستان بهتره ادامه ی بحث قبلی رو بی توجه به حاشیه سازیهای ایشون ادامه بدیم . چون این دست کاربرهای فروشنده تنها چیزی که براشون مهمه جیب مبارکشونه نه امنیت و رفاه کاربر نهایی .
    Last edited by LightningII; 16-08-2012 at 20:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •