تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 126

نام تاپيک: راه اندازی DLNA سرور به کمک نرم افزار متن باز PS3 Media Server

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشید من این برنامه رو نصب کردم مشکلی تو استریم نداشتم منتها اصلا زیر نویس نمی آد که نمی آد چه کنم درحالی که شما راحت بازیرنویس می بینین

پروفشنال ashkan1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

این برنامه از تمام وسیله هایی DLNA دارن پشتیبانی میخواد اون وسیله موبایل شما ، سینما خانگی شما ، تلویزیون شما و .... باشه و براش مهم نیست که از چه برندی باشه فقط قابلیت DLNA Client داشته باشه بقیه اش حله
    ===========================

دوستان من تا الان موفق نشدم فونت نوشته های زیرنویس را عوض کنم کسی از دوستان توانسته این کار را انجام بده ؟

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

دقت کنید ببینید در آن موقعه CPU Usage شما چند در صد است اگر کمتر 100 % بود و با این مشکل مواجه اید موضوع را به سازندگان اطلاع دهید...
    فكر كنم زير 100% باشه

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشید من این برنامه رو نصب کردم مشکلی تو استریم نداشتم منتها اصلا زیر نویس نمی آد که نمی آد چه کنم درحالی که شما راحت بازیرنویس می بینین
    طبق عکس ها برنامه تنظیم کنید

---------- Post added at 03:23 PM ---------- Previous post was at 03:21 PM ----------

مطمئن شوید اگر 100 نبود مشکل را به سازنده گزارش کنید ( لینک اش در اولین پست این تاپیک موجود هست )

4. این کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ashkan1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

اون ورژني كه من لينك دادم رو بگير حله

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اون ورژني كه من لينك دادم رو بگير حله

شما هم ورژن K-lite Codec Pack خود را برروز کنید و عملکرد را تست بگیرید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

متاسفانه هر کاری کردم نشد وقتی برنامه رو می بندم کاملا دوباره باز می کنم تنظیماتش ظاهرا میپره
    یه سوال وقتی تنظیمات زیرنویسو طبق راهنمای گذاشته شده انجام می دیم و سیو می کنیم بلافاصله رو تلویزیون اعمال میشه؟
    کاش یه راه حلی بود لعنتی

آخر فروم باز mehdi_pro2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

متاسفانه هر کاری کردم نشد وقتی برنامه رو می بندم کاملا دوباره باز می کنم تنظیماتش ظاهرا میپره
    یه سوال وقتی تنظیمات زیرنویسو طبق راهنمای گذاشته شده انجام می دیم و سیو می کنیم بلافاصله رو تلویزیون اعمال میشه؟
    کاش یه راه حلی بود لعنتی
    سلام...
    منم دقیقا همین مشکل دوستمونو با این برنامه دارم!!تنظیماتو که میزارم برنامه رو باز و بسته میکنم دوباره ریست میشه انگار!!

من یه برنامه دیگه پیدا کردم به اسم tv mobili با اون تست کردم بدون مشکل زیرنویسو پخش کرد...

9. این کاربر از mehdi_pro2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه hovo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام...
    منم دقیقا همین مشکل دوستمونو با این برنامه دارم!!تنظیماتو که میزارم برنامه رو باز و بسته میکنم دوباره ریست میشه انگار!!

من یه برنامه دیگه پیدا کردم به اسم tv mobili با اون تست کردم بدون مشکل زیرنویسو پخش کرد...
    سلام رفیق پس لینک دانلودت کو؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه HOPE666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    یک سوال داشتم کار این برنامه اینه که میشه با فیلم با زیرنویس فارسی توی تیوی سونی دید ؟و اونوقت باید باید روی پی سی نصبش کنیم و فایل فیلم تبدیل کنیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان روز به خير:
    ايا از دوستاني كه اين led 57000 رو دارن با روشي كه تو كاتالوگ دستگاه هست تونستن با DLNA كار كنن؟
    توي كاتالوگش اسم 2 تا برنامه هست به نام nero4 , plex media server كه تو كاتالوگ نوشته شده اونو تو سيستم نصب كنيد فايل ها رو به اشتراك بذاريد از LED در قسمت smart share اون رو انتخاب كنيد و فايل هاي share shode رو ببينيد
    ولي من ديشب هر كاري كردم نتونستم اونو راه بندازم ارتباط كامپيوتر و LED با كابل شبكه ADSL هست كه به مودم ZYXEL روي يكي از پورت ها وصل شده
    ارتباط اينترنت به LED برقرار شده باهاش نرم افزار LED رو بروز رساني ميكنم اخبار رو ميخونم و... ولي زماني كه ميرم رو Smart share اصلا برنامه nero4 , plex media server رو نداره و نميشناسه
    خواهش ميكنم اگه تجربه اي دارين كمكم كنيد
    يا علي-اديب

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •