تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010-2011 خواهد شد؟

راي دهنده
180. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بارسلونا ( اسپانیا)

88 48.89%
  • منچستر یونایتد ( انگلیس)

92 51.11%
صفحه 5 از 49 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 481

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا (UEFA Champions League) | فصل 2010-2011 | فینال

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

البته منچستر ابزار دفاع چلسی را نداره!
    چلسی اکثر بازیکناش فیزیکی با قد بلند بودند
    به نظر من شرایط 50 50 هست و بارسلونا خیلی با انگیزه بازی نمیکنه
    بازی احتمالا به پنالتی بره ومنچستر قهرمان میشه
    مگه اینکه بارسای همیشگی راببینیم که در این صورت رویه 4 0 به بالا باید حساب کرد شوخی بود ولی بارسلونا رویه کاغذ بهتره که خوب به کاغذ جام نمیدند
    ضمنا هر دو تیم لیاقت قهرمانی را واقعا دارند و همدلی و تیم بودن تویه هر دو تیم مشهود هست ای کاش میشد جام را نصف کرد
    Last edited by alliniran; 05-05-2011 at 17:27.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

البته منچستر ابزار دفاع چلسی را نداره!
    درسته ، اما این دو نوع پرس به خصوص پرس فضا رو میشه با همین بازیکنان فعلی یونایتد هم به نحو مطلوب انجام داد ، البته سرالکس فرگوسن بارها نشون داده در چنین بازیهایی به قدیمی های تیم مثل اسکولز اعتماد بیشتری داره در خط میانی ، و حضور اسکولز و کریک توامان به نظرم میتونه برای هافبک خوب باشه .

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

خیر نظر سنجی مطلقاً برای انتخاب تیم شایسته نیست مثل همون بازی بارسا و شاختار که اگه قرار بود رو شانس صحبت کنیم بارسا شانس بیشتری داشت تو این مدل نظر سنجیها "خیلی‌ مسائل" میتونه دخیل باشه، که مطمئنأ فقط شایستگی یک تیم نمی‌تونه براش رای بیاره.
    مثل شرتبندیها نیست که همه شانس بارسا رو بیشتر میدونن.
    برای اعتبار لالیگا هم زیاد مهم نیست, در هرصورت طرفداران لیگ برتر اون لیگ رو بهتر میدونن طرفداران لالیگا هم این لیگ رو
    "نظرسنجی برای پیش بینی قهرمانه." منکر این عبارت هستید؟
    شایستگی هر دو تیم هم بعد از مسابقه فینال معلوم میشه! چون چیزی که مشخصه هر دو تیم لیاقت رسیدن به فینال رو داشتند...
    این نظرسنجی فقط یه پیش بینیه و بس! کاربرا هم اگه سوال نظرسنجی رو بخونن میتونن با مقایسه دو تیم و شرایط موجود در بازی فینال، میتونن حدسشون رو بگن!
    حالا آیا درسته که بدون یقین داشتن، گروهی رو که تیمشون حذف شده، مورد اتهام و تمسخر قرار بگیرن که چرا به فلان تیم رای داده؟ یعنی الان بردیا و طرفدارای فوتبال آلمان بیان به بارسا رای بدن، من نوعی باید بیام پیش بینی شون رو زیر سوال ببرم؟!
    .
    اعتبار لالیگا برهان خلف اون صحبت بود!!
    در کل فهمیدن سوال همیشه مهمتر بوده از جواب دادن به سوال!
    .
    پلن بي يعني چي؟
    ابتدا مخلصیم علیرضا جان... و اما بعد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    ما نیز نمیدانیم!
    .
    ولی شخصا معتقدم تو فوتبال داشتن پلن بی لازمه... خصوصا زمانی که دو تیم بزرگ با هم بازی می کنند... تا اونجایی که من میدونم هر تیمی یه برنامه اصلی داره برای رسیدن به گل... فرضا مربی تیم حریف رو آنالیز کرده که مدافعین تیم حریف در آفساید گیری و پوشش همدیگه و عدم هماهنگی مدافعین با هافبک دفاعی ضعف دارن... مربی هم میاد نقشه اول تیمش رو میزاره بر مبنای کارهای عمقی که نحوه جاگیری بازیکنان و بازی بدون توپ، رد و بدل کردن پاس ها و... ابزاری میشن برای استفاده (شاید سوء استفاده) از نقطه ضعف حریف... حالا اگر تیم مقابل با تراکم در خط دفاعی و اضافه کردن هافبک دفاعی در تیم، این ضعف رو پوشش بده، طبیعتا به تیم مقابلش رکب زده... حالا اگه تو این شرایط برنامه شماره دو (پلن بی) به تیم تفهیم نشده باشه، ضمانتی برای نتیجه گیری اون تیم وجود نداره...
    حالا نظر شخصی من اینه تیمی مثل بارسلونا که برنامه اولیه فوق العاده قدرتمندی داره در بیشتره موارد نیازی به پلن بی نداره... ولی اگر هم این تیم محتاج پلن بی بشه حقیقتا پا پس گذاشته...
    رو این حسابه که در اکثر بازی ها اکثریت ما ها منتظریم که پلن آ مربیانی رو ببینیم که اومدن پلن آ بارسا رو خنثی کنن... چون با خنثی شدن اون، چیره شدن بر پلن بی احتمالی بارسا کار چندان سختی نخواهد بود...
    الان هم بیشتر راجع به ساف صحبت میشه که بهتره یا قراره چه نقشه ای رو برای متوقف کردن بارسا رو کنه...
    البته نظر منه... ممکنه اشتباه باشه...
    یاعلی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

درسته ، اما این دو نوع پرس به خصوص پرس فضا رو میشه با همین بازیکنان فعلی یونایتد هم به نحو مطلوب انجام داد ، البته سرالکس فرگوسن بارها نشون داده در چنین بازیهایی به قدیمی های تیم مثل اسکولز اعتماد بیشتری داره در خط میانی ، و حضور اسکولز و کریک توامان به نظرم میتونه برای هافبک خوب باشه .
    شما جایزه را میدید؟
    اگه شما جایزه میدید حرفتون کاملا درسته و فصل الخطاب
    ولی جدای از شوخی موافقم از فرگوسن هرکاری بر میاد و واقعا نمیشد حدس زد منچستر چجوری بازی کنه ولی مشخصه که بارسلونا فقط یجور بازی میکنه اونم پاسکاری متعدد و حمله هست چون طرفداران میلیونی بارسلونا از جمله خودم!! فقط یه بازی زیبا از تیممون میخواهیم ودر مرحله بعدی جام را هم بگیرند بدمون نمیاد

داره خودمونی میشه fr0st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

"نظرسنجی برای پیش بینی قهرمانه." منکر این عبارت هستید؟
    تو همون پست قبلی‌‌ام گفتم که "خیلی‌ از مسائل" میتونه تاثیر داشته باشه، یکی‌ تو شرط بندی شرکت میکنه و مسلما مسائل مالی اجازه نمیده که پیشبینی‌ احساسی‌ داشته باشه یکی‌ به قضیه از بود طرفداری نگاه میکنه و اون شخص فاکترهای دیگه برای انتخاب داره
    اینجا بحث سره اون دسته طرفداری بود که برد بارسا رو به هر طریقی خواستن لوث کنن بحث طرفدارا آلمان یا منچستر نبود رفیق پس لطفا سفسطه بی‌ سفسطه.
    مثال: این تیم شانس بیشتری داره یا "من" دوست دارم این تیم قهرمان بشه "به هر دلیلی‌" بهتر هست قبل کوت کردن پست رو با "دقت" بخونیم!

حالا آیا درسته که بدون یقین داشتن، گروهی رو که تیمشون حذف شده، مورد اتهام و تمسخر قرار بگیرن که چرا به فلان تیم رای داده؟
    همون تئوری توهم متاسفانه " کجا کسی‌ رو مورد تمسخر قرار دادم؟ اینجور تیم کشیها دیگه دورانش گذشته، اون دوستان هم تو تاپیک قبلی‌ اون چیزی که تو دلشون بود رو ریختن بیرون یا همون کسی‌ که طرفدار چلسی هست حتی وقتی‌ می‌خواد در مورد این تیم بارسا صحبت کنه دچار فشار خون بالا می‌شه
    آنچه عیان است چه حاجت به بیان است "البته باز جای شکر هست که بیان می‌کنن"

در کل فهمیدن سوال همیشه مهمتر بوده از جواب دادن به سوال!
    دقیقا اینجا در مورد جواب هم صادق هست این قضیه قبل کوت کردن یک پست و جواب غلو آمیز!

بنده هم نیومدم بگم چرا این شخص به این تیم رای داده، دوستی‌ این مورد رو اشاره کردن و شما امدی گفتی‌ که این نظری بدون هیچ "پیش زمینه ای" داده شده که این جواب به نظر من درست نیست. طرف رو که نمیخوان اعدام کنن که شما در نقش وکیل مدافع سریع میای وسط

در مورد فینال هم بازی بسیار سختی با منچستر در پیش داریم ولی‌ هنر ساقهای مسی و آندرس باعث آرامش دلهاست.
    Last edited by fr0st; 05-05-2011 at 19:31.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

این وسط نکته امیدوارکننده میزبانی یونایتد و جو ورزشگاه خواهد بود که طبیعتا فشاری خواهد بود بر حفظ توپ یاران بارسا...

یاعلی
    چه میزبانی ای دوست عزیز؟

ورزشگاه حدود 86 هزار نفر هست که 25 هزار بلیط توسط هر تیم در کانون هوادارها فروخته میشه (مجموعا 50 هزار) ، 25 هزار تای دیگه به "خانواده فوتبال" (افرادی که به طور حرفه ای در جامعه فوتبال هستن) ، و حدود 11 هزار تای دیگه توسط UEFA بطور آزاد فروخته میشه.

هر طوری حساب کنیم منچستر میزبان این بازی نیست، 75 هزار بلیط بطور تقریبا مساوی بین طرفداران تقسیم میشه و فقط و فقط 11 هزار بلیطه که بطور آزاد فروخته میشه (که اون هم ثبت نامش حدود دو ماه پیش تمام شده بود!) ، که قطعا اون هم همش به دست هوادارهای منچستر نمی رسه. در بهترین شرایط برای منچستر (احتساب کل 11 هزار بلیط آزاد برای منچستر) نهایتا وضع 57-43 به سود منچستر است، که اصلا برتری خاصی نیست. در نهایت چیزی که اتفاق می افته 2-3 هزار بلیط بیشتر برای منچستره.

جو ورزشگاه کاملا برابر خواهد بود. مثل همه فینال های دیگه.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض

تو همون پست قبلی‌‌ام گفتم که "خیلی‌ از مسائل" میتونه تاثیر داشته باشه، یکی‌ تو شرط بندی شرکت میکنه و مسلما مسائل مالی اجازه نمیده که پیشبینی‌ احساسی‌ داشته باشه یکی‌ به قضیه از بود طرفداری نگاه میکنه و اون شخص فاکترهای دیگه برای انتخاب داره
    اینجا بحث سره اون دسته طرفداری بود که برد بارسا رو به هر طریقی خواستن لوث کنن بحث طرفدارا آلمان یا منچستر نبود رفیق پس لطفا سفسطه بی‌ سفسطه.
    اینجا بحث منطق در یک دیدگاه مطرح است نه احساسات... منطقی که راجع بهش تو پست قبلیم توضیح دادم...
    احساسات زمانی مطرح میشه که یه کاربر با پستش اعلام کنه که " به دلیل حس خوب یا بدش نسبت به فلان تیم" یه تیم (یا گزینه) رو به عنوان قهرمان پیش بینی کرده... مثل کاربر لیوربارسا که خودش گفته چون فینال بارسا - شالکه رو دوست داشته، به اون رای داده...
    اما آیا برای همه مثل همن؟ یعنی همه کاربرایی که طرفدار منچستر نیستند و به منچستر رای دادند، حس بدی نسبت به بارسا دارند یا با توجه به منطق فوتبالیشون رای دادند؟
    حالا تا زمانی که این رای احساسیه کاربره x برای منه نوعی به یقین نرسه، آیا اجازه دارم رای و دیدگاه جناب x رو ناشی از احساسات معرفی کنم...؟؟؟
    اینجا سوالی که مطرح میشه اینه که آیا نظر شما مثل نظر جناب hamed_km3 _مخاطب ابتدایی صحبت من_ در پست 23 این تاپیک است؟ و فکر می کنید رئالی ها به قول خودتون با رای دادن به منچستر میخواستن برد بارسا رو لوس کنن؟؟؟!
    .
    صحبت طرفداران شالکه و طرفداران یونایتد = مثالی مشابه با موضوع صحبت + عدم ارتباط با سفسطه.
    همون تئوری توهم متاسفانه " کجا کسی‌ رو مورد تمسخر قرار دادم؟ اینجور تیم کشیها دیگه دورانش گذشته، اون دوستان هم تو تاپیک قبلی‌ اون چیزی که تو دلشون بود رو ریختن بیرون یا همون کسی‌ که طرفدار چلسی هست حتی وقتی‌ می‌خواد در مورد این تیم بارسا صحبت کنه دچار فشار خون بالا می‌شه
    متوجه انشای جملاتتون نشدم... اما مصداق بنده از به سخره گرفتن (تاکتیک بدیع مانور روی واژه این نقل قول هستش:
    این چند تا طرفدارای رئالم که تیمشون حذف شده از یه چیزیشون همشون رفتن به منچستر رای دادن
    اخ که چقدر باحالید
    همین جا تو پرانتز بگم که احترام زیادی به حامد قائلم و به عنوان یه کاربر، همیشه از پستاش تو انجمن تی وی لذت بردم.
    بهتر هست قبل کوت کردن پست رو با "دقت" بخونیم!
    پیشنهاد من به شما: بهتر است قبل از زدن دکمه نقل قول پست طرف مقابل را حداقل بخوانید!
    بنده هم نیومدم بگم چرا این شخص به این تیم رای داده، دوستی‌ این مورد رو اشاره کردن و شما امدی گفتی‌ که این نظری بدون هیچ "پیش زمینه ای" داده شده که این جواب به نظر من درست نیست. طرف رو که نمیخوان اعدام کنن که شما در نقش وکیل مدافع سریع میای وسط
    مثه اینکه این بخش حرفاتون جدیده:
    بنده مختارم نظرم رو راجع به پست یه کاربر بگم و اون کاربر هم مایل باشه میتونه جواب بده... این موضوع اختیار در فرستادن پست رو فکر کنم بارها باید به شما یادآوری کرد... چون الان باز دارید نظر دادن رو با حواشی ای نظیر اعدام و وکیل مدافع و .... مرتبط می کنید... انجمن مدیر و ناظر و همکار داره... مورد خلاف قانون یا اشتباهی بود، گردن پست من از مو باریکتره...
    نظر محترمی دارید که من قبولش ندارم...
    در پایان باید 3 نکته رو اشاره کنم:
    1- به دلیل وضوح صحبت ها در این چند پستم بحث رو ادامه نمیدم.
    2- بر طبق تجربه شخصیم، اعلام می کنم تمام صحبت های جناب fr0st درست است!
    3- منتظر حجمه واژه ضد بارسایی و البته پ.خ خواهم ماند!
    مخلصیم
    یاعلی
    پ.ن به جناب Stream: حرفاتون منطقیه... من هم اشاره نکردم که هوادارای بارسا در ومبلی نخواهند بود... اما به نظرم کشور میزبان شرایط رو مساعد تر می کنه برای نمایندش... به هر حال باید در تصاویر تلویزیونی جو ومبلی در بازی فینال رو ببینیم...
    Last edited by pcforlife; 05-05-2011 at 20:44.

داره خودمونی میشه fr0st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

احساسات زمانی مطرح میشه که یه کاربر با پستش اعلام کنه که " به دلیل حس خوب یا بدش نسبت به فلان تیم" یه تیم (یا گزینه) رو به عنوان قهرمان پیش بینی کرده... مثل کاربر لیوربارسا که خودش گفته چون فینال بارسا - شالکه رو دوست داشته، به اون رای داده...
    این دوستان طرفدار رئال (همه نه اون چند نفری که به هر صورتی‌ خواستن بردهایه بارسا رو لوث کنن) احساسات خود رو نشون دادن، مطمئنا اگه حریف بارسا شموشک نوشهر هم بود رو برد اون گزینه "کلیک" میکردن. این هم نشوندهنده احساسات این دوستان است. ( حالا هر جوری با سفسطه یا مثال این در باز است پس باز پرنده است واقعیت رو برعکس جلوه بده )

اما آیا برای همه مثل همن؟ یعنی همه کاربرایی که طرفدار منچستر نیستند و به منچستر رای دادند، حس بدی نسبت به بارسا دارند یا با توجه به منطق فوتبالیشون رای دادند؟
    ایشون همه رو اسم نبردن، اون دوستان طرفدار رئال رو گفتن که این هم نشون میده پست خونده نشده توسط شما کوت شده. "نمیدونم چه اصراری تو برهم زدن جو و اینو مقابل اون قرار دادن دارین شما"

حالا تا زمانی که این رای احساسیه کاربره x برای منه نوعی به یقین نرسه، آیا اجازه دارم رای و دیدگاه جناب x رو ناشی از احساسات معرفی کنم...؟؟؟
    حداقل تو پستهاشون نشون دادن حالا این وسط شما که از زوایایه فکری این دوستان خبر نداری چه اصراری به وکالت این دوستان داری؟ (همون علاقمندی به شرکت تو بحث‌های حاشیه‌ای متاسفانه)

پیشنهاد من به شما: بهتر است قبل از زدن دکمه نقل قول پست طرف مقابل را حداقل بخوانید!
    شما هنوز مطلب اولی‌ که این بحث پیش اومد رو متوجه نشدی امدی به عنوان وکیل وصی‌ این دوستان طرفدار رئال همه چی‌ رو مردود دونستی، پس پیشنهاد می‌کنم قبل از کوت کردن یک پست اول "مفهوم اون پست رو درک" کنید!

مثه اینکه این بخش حرفاتون جدیده:
    بنده مختارم نظرم رو راجع به پست یه کاربر بگم و اون کاربر هم مایل باشه میتونه جواب بده... این موضوع اختیار در فرستادن پست رو فکر کنم بارها باید به شما یادآوری کرد... چون الان باز دارید نظر دادن رو حواشی ای نظر ادام و وکیل مدافع و .... مرتبط می کنید... انجمن مدیر و ناظر و همکار داره... مورد خلاف قانون یا اشتباهی بود، گردن پست من از مو باریکتره...
    نظر محترمی دارید که من قبولش ندارم...
    در پایان باید 3 نکته رو اشاره کنم:
    1- به دلیل وضوح صحبت ها در این چند پستم بحث رو ادامه نمیدم.
    2- بر طبق تجربه شخصیم، اعلام می کنم تمام صحبت های جناب fr0st درست است!
    3- منتظر حجمه واژه ضد بارسایی و البته پ.خ خواهم ماند!
    مخلصیم
    کسی‌ نگفت شما مختار نیستی‌ اینجا باز طبق عادت دیرینه خودتون رو به سفسطه آوردین.

بعضی‌ افراد با قصد و غرض پست میدن شخصیت های زیادی تو تاریخ بودن که ازشون به نیکی‌ یاد نمی‌شه چون همیشه دنبال راه انداختن "هجمه" بر علیه دیگران و متشنج کردن جو بودن
    ۱: بخاطر سوابق طولانی شما تو مباحث حاشیه‌ای و دامن زدن به اونا مشهور خاص و عام است سعی‌ می‌کنم این آخرین بحث من با شما باشه چون آشنایی حاصل شده از قبل.
    ۲: اگه هم پیامی به شما داده شده "بدون هیچ توهینی" شما هم خوب از خجالت اون نفر در اومدین پس خودتون رو پاک ندونین و فکر نکنین وای چه تیکه‌ای انداختم.
    ۳: هیچ هجمه‌ای در کار نیست قبلا با پستاتون به طور واضح نشون دادین پس سعی‌ در وارونه جلوه دادن قضایا نداشته باشید.
    مخلصیم
    Last edited by fr0st; 05-05-2011 at 21:54.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض

یه سوال فنی از دوستان منچستری... اگه این فصل قهرمان بشیم جام رو کی بالا می بره... گیگزی یا ریو یا ویدیچ؟
    دیگه سه نفری که نمیتونن جام رو بردارن!

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

یه سوال فنی از دوستان منچستری... اگه این فصل قهرمان بشیم جام رو کی بالا می بره... گیگزی یا ریو یا ویدیچ؟
    دیگه سه نفری که نمیتونن جام رو بردارن!
    2008 که گیگزی و ریو با هم بردن بالا .. امسال حتما همه باهم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •