تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 57

نام تاپيک: canon eos 550 d

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

روي حالت اوتو راحته كه در اون حالت هم كيفيت خروجي شما با يه كامپكت خوب مثل g12 زياد فرقي نميكنه شايد حتي تو يه سطح باشه در صورت خريد 550 فكر ميكنم همون لنز كيت خودش كادتون رو راه بندازه و تو اين رنج قيمت براي slr قطعا بهترين انتخاب 550 خواهد بود
    شما عکسهای G12 رو با 550D نباید مقایسه کنید تعجب می کنم از این حرفتون توی ایزوی 100 و پایین شاید شباهتهایی توی عکسای دو دوربین باشه ولی تو ایزوهای بالا اصلا شباهتی به هم ندارن و 550D کاملا برتره علتش هم سایز چیپ تصویر بزرگترشه که حدودا 9.5 برابر G12 میشه. اهمیت این موضوع به ویژه موقع عکاسی داخل اتاق و نور کم مشخص میشه لینک مقایسه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد از اینکه دوربن مورد نظر رو انتخاب کردید بر روی عکسهای ایزو 1600 کلیک کنید و دو بار مجدد کلیک کنید تا عکسها رو با سایز واقعی ببینید.

اینم لینک مقایسه چیپ های تصویر

کد:

لینک مقایسه دوربینها پهلو به پهلو

به نکاتی مثل برد فلاش سرعت عکاسی پی در پی رزلوشن LCD و دقتش البته عمر باتری رو ننوشته ولی 550D حدود 550 عکسه و... دقت کنید:

کد:

Last edited by naamre; 01-02-2011 at 15:06.

2. 2 کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

شما عکسهای G12 رو با 550D نباید مقایسه کنید تعجب می کنم از این حرفتون توی ایزوی 100 و پایین شاید شباهتهایی توی عکسای دو دوربین باشه ولی تو ایزوهای بالا اصلا شباهتی به هم ندارن و 550D کاملا برتره علتش هم سایز چیپ تصویر بزرگترشه که حدودا 9.5 برابر G12 میشه. اهمیت این موضوع به ویژه موقع عکاسی داخل اتاق و نور کم مشخص میشه لینک مقایسه

کد:
    بعد از اینکه دوربن مورد نظر رو انتخاب کردید بر روی عکسهای ایزو 1600 کلیک کنید و دو بار مجدد کلیک کنید تا عکسها رو با سایز واقعی ببینید.

اینم لینک مقایسه چیپ های تصویر

کد:

لینک مقایسه دوربینها پهلو به پهلو

به نکاتی مثل برد فلاش سرعت عکاسی پی در پی رزلوشن LCD و دقتش البته عمر باتری رو ننوشته ولی 550D حدود 550 عکسه و... دقت کنید:

کد:
    با سلام كاملا حق با شماست من هم منظورم اين بود كه در شرايط ايده ال و استفاده از حالت اوتو 550 شايد كيفيت در يك حدود باشه ولي مسلما توي نور كم اصلا با هم قابل مقايسه نيستند چون به نظر من كه هم دوربين كامپكت دارم هم 550 حالت اوتو 550 زياد قوي نيست يعني در حد يه دوربين كامپكت خوب مثل g12 البته اين نظر منه و شايد هم درست نباشه البته در كل با تمام صحبتهاي شما موافقم ممنون

4. این کاربر از kamyar_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mokhtari58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان عزیز وزن دوربین با لنز کیتش چقدره ؟ زومش چطوره ؟ اگه لنزی بخوام که مثله لنزه sx30 باشه چی پیشنهاد می کنید و قیمتش چقدره ؟
    ممنون .
    Last edited by mokhtari58; 03-02-2011 at 20:53.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستاني كه 550D رو از داخل ايران خريدن ساخت كجاست؟ ژاپن يا تايوان يا مالزي؟

7. این کاربر از toolhelp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستاني كه 550D رو از داخل ايران خريدن ساخت كجاست؟ ژاپن يا تايوان يا مالزي؟
    با سلام بدنه و لنز هر دو ساخت ژاپن

9. این کاربر از kamyar_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام بدنه و لنز هر دو ساخت ژاپن
    از طريق اينترنت خريديد؟ اين دي جي كالا كه فقط kiss x4 داره...
    550D ديگه از كجا ميشه خريد با گارانتي و فروش مطمئن و سريع هم برسونن به خريدار؟

11. این کاربر از toolhelp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

از طريق اينترنت خريديد؟ اين دي جي كالا كه فقط kiss x4 داره...
    550D ديگه از كجا ميشه خريد با گارانتي و فروش مطمئن و سريع هم برسونن به خريدار؟
    با سلام من از نمايندگي كنون اصفهان خريدم در ضمن چون فرشنده با من اشنا بود تحقيق كامل كردم از لحاظ كيفيت kisx4 و 550 هيچ فرقي با هم ندارن من هم kisx 4 خريدم

13. این کاربر از kamyar_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mokhtari58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان عزیز وزن دوربین با لنز کیتش چقدره ؟ زومش چطوره ؟ اگه لنزی بخوام که مثله لنزه sx30 باشه چی پیشنهاد می کنید و قیمتش چقدره ؟
    ممنون .
    خواهشا راهنماییم کنید فوریه .

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ممنون .
    وزن بدنه اين دوربين 530 گرم هست كه با لنز 18-55 كه همراش هست به 720 گرم ميرسه زومش با اين لنز حدود 3x يا 5x فكر ميكنم باشه. اگه لنز حرفه اي در حد زوم SX30 بخواي بخري بايد چند ميليون خرج كني

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

با سلام من از نمايندگي كنون اصفهان خريدم در ضمن چون فرشنده با من اشنا بود تحقيق كامل كردم از لحاظ كيفيت kisx4 و 550 هيچ فرقي با هم ندارن من هم kisx 4 خريدم
    راستشو بخواي امروز رفتم بخرم ولي 550D پيدا نكردم... هر كاري ميكنم با اسمش نميتونم كنار بيام با اينكه هيچ فرقي باهم ندارن !

16. 2 کاربر از toolhelp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

راستشو بخواي امروز رفتم بخرم ولي 550D پيدا نكردم... هر كاري ميكنم با اسمش نميتونم كنار بيام با اينكه هيچ فرقي باهم ندارن ![/QUOTE]
    فعلا تو بازار بيشتر KISX4 هست مطمئن باش باهم فرقي ندارن اين هم اضافه كنم يكي از دوستام 550 خريد ولي لنز كيتش تايوان بود موفق باشي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •